Dlaczego przytyje z zajęć fitness?

Zawartość

Wydawać by się mogło, że wszystkie genialne – po prostu. Pobór mocy jest poprawiona przez aktywny pracy, a następnie przez rosnącą apetytu. Jest to logiczne? Tak, ale dobrze pod warunkiem, że ciężar jest zmniejszony. Sama apetyt nie znaczy nic o wynikach. Spójrz, nawet jeśli, jak odżywiania sportowców, nie jest z pewnością nikt nie może powiedzieć, że odmawiając jedzenia przez wiele lat. A co jeśli liczba w skali wzrosła, szkoleniu, jako całość, nie jest tak, i chcą mieć ze straszliwą siłą?

load...

[Powrót do spisu treści]

Zostaw swoje przemyślenia na temat zestawu masy mięśniowej

Bardzo krótko, aby naprawdę mieć zestaw masy mięśniowej, jak 4 kg miesięcznie, trzeba brać sterydy. Albo być idealnym rookie-mesomorph, jakoś cudem unika trenazherka w dorosłość, ale aktywnie angażuje się w rodzaj sportu tańca lub aerobiku sportowego. A potem nagle rzucić aerobik i taniec w ogóle dostać się pod barem i przysiadu na programie Smolova z doskonałym, prawidłowej techniki. Krótko mówiąc, zdarza się, chyba, że ​​życzenia świąteczne młodego fitnessistov. I wtedy, w końcu, nie będziemy mieć zbyt dużo „mięsa”, a dla większości, wizualny efekt wypełnienia istniejącej „kapitał mięśniowa”

Krwi

Nawet zestaw mięśni, zrobione dobrze, nadal zakłada niewielki wzrost tkanki tłuszczowej. W ogóle, nawet przestać myśleć o „Jestem pompowana w górę” i spojrzeć na diecie.

load...

[Powrót do spisu treści]

Sport i zwyczajne jedzenie

Szczerze? Jem kazeinę czasem, a często go używać jak w przypadku pieczenia. Plus 1 porcja białka dziennie, po treningu, zwykle złożonej. I, o zgrozo, piję napoje węglowodanowo-białkowe są self-made gotowania po treningu w celu przyspieszenia. W ogóle, w tej chwili mam pić i jeść ze sportem mocy około 350 kcal dobowe. I nie mów mi o szkodliwości odżywiania sportowego, jem, bo nie lubię, jak gotować, a nie wymyślać to danie, które jest wygodne siedzieć w szatni po treningu, a które ponadto nabyć wystarczająco szybko. I tak, ja wciąż nie traci na wadze.

W odniesieniu do sytuacji w pierwszym utraty wagi w życiu radzę bardzo bliskie spojrzenie na to, co pijesz po treningu oraz w jakich ilościach. Często zdarza się, że „rasowo true” izolat białka jest rozcieńczony do 40 g na porcję, aby dać przynajmniej trochę smak napoju po drodze „Okno zamknięte węglowodanów” całego banana, a następnie wrócił do domu, a nawet pełny obiad jest przykręcona.

I tak, jest to całkiem przyzwoity strategii dla osoby z doświadczeniem w szkoleniu, a kosztuje więcej niż 2017 kcal / dzień, ale mało prawdopodobne – dla początkujących, którzy próbują włączyć „harmonię operacji.”

Normalnie kalorie „off-plan”, dodajemy następujące:

  • Podsypanie gotowego glukozę białka, bez szczególnej potrzeby, tak, jeśli ćwiczysz nie szybkość i wytrzymałość, a także po prostu poprawić mobilność lub ogólnie zrobić cardio dzisiaj, dekstroza ma miejsca w napoju;
  • Pitnej po treningu grozy przydatnych składników koktajli z 1000, połowa z nich – słodkie owoce. Zazwyczaj te koktajle promować tylko dlatego, aby zarobić trochę dodatkowych pieniędzy, ale jeśli chodzi o skład makroskładników, wciąż nie mogą być porównywane z żywienia w sporcie;
  • Żal prozy, ale jedzenie w mieście po treningu. Więcej niż jeden raz to zrobiła – dobrze, pracował dobrze, można także gruntów, dobrze, nie ma ryżu i tofu. Tak, a nawet cukier sosy, miso i skrobi, ale nie widzę, więc – nie jest dla nas;
  • Barów sportowych. Powiedzmy, jesteś jednocześnie bardzo „Snickers” jeść? Nie? I dlaczego wtedy bary białko o tej samej wielkości i zawartości kalorii jest bardzo łatwo przekonać?

[Powrót do spisu treści]

Niespójności w żywieniu sportowców i normalnego

Czy wiesz, co jest głównym sztuczka z białka w jasnym shakerze? Tak, faktycznie, że większość ludzi nie jest on zadowolony ze słowem „wszystkich”. Normalne spożycie żywieniu sportowców są przesyłane tylko w przypadku, gdy nie próbuje się zastąpić im jedzenie. W bardzo szorstki wersji – jest organem pogotowia, „szybki” białka i węglowodany w celu odzyskania lub wolno – z tytułu odroczonego odzysku nocy. Początkujący fitnessist nie rozumieją, przez długi czas, dobrze pijany białka, ale jest coś, co chcesz.

Ogólnie, towarzysze, jeśli zbyt sportpit, jeśli łaska, i liczyć kalorii, też. Ponieważ, jako „drink” kalorii jeszcze lżejsze niż „jeść”.

[Powrót do spisu treści]

Nieścisłości w wyimaginowanym a rzeczywistym

Intensywności treningu

Często uczestnicy czują, że podbiegła Mount Everest, podniosły 1000 ton, i przeniósł się na oceanicznego liniowca, ale w rzeczywistości – walking 6 km / h pod górę o 6% nachylenia, szkolenia, powiedzmy, ze średnią masę ramion w trybie srednepovtornom, nic szczególnego w ogóle.

Zmęczenie – to bardzo subiektywne odczucie. Na przykład, po normalnej mocy, która pojawia się w pasku dwóch mojej wagi, strachu i reszta odzyskać, nie czuję się zmęczony. Ale z treningu „na kwas mlekowy” Nadal wszedł w ich rękach. To samo można powiedzieć o wszystkich szkoleń prędkości. A przynajmniej wszystkich sił mi pozostały … wówczas rekreacyjne nurkowanie, który jest znany, aby pomóc wszystkim uzyskać zdrowsze i schudnąć. A jednak, gdy jestem zmęczony, jestem głodny. Subiektywnie. Bez względu na to, ile kalorii nie przed „hit” ciało.

W ogóle, to prawdopodobnie posiada prywatnego listę rodzajów działalności, po którym czujesz się po prostu „zabity”. Dlatego najprostszym rada – planowanie stare dobre spożycie zdrowej żywności po nich, aby to skompensować. I nie próbować przeciągnąć kawałki później. Waga z pewnością wróci do normy, i rzucać przydatności do nie jest to absolutnie konieczne.

load...