Dlaczego późna jesień – najlepszy czas, aby schudnąć

Zawartość

Na półkach były dynia z warzyw w sklepach – zabawek choinkowych i blogów – niezliczone artykuły o przejadanie jesienno-zimowym. Naukowcy mają podstawy naukowe, nawet na wypadek przyniósł – podobno, gdy jest ciemno i zimno, nasz mózg powoduje przejadanie się pod nadzorem dawnych mechanizmów samozachowawczy. Semantic serii kontynuuje hibernacji, niedźwiedzie, dzień jedności narodowej, w którym oprócz jedzenie przed telewizorem, a nie, jak, nic, i inne wymówki. W rzeczywistości nie ma nic łatwiejszego niż schudnąć jesienią. Chcesz, aby to udowodnić?

load...

[Powrót do spisu treści]

Jesienią może wciąż być odpowiednio przeszkoleni w sali

W naszym kraju, jesień nie jest jeszcze zaznaczone przez kolejki przy szkoleniowców, trenerów super zatłoczenia i przeludnionych pomieszczeniach. Wręcz przeciwnie, może rannymi ptaszkami „wykrywa” prawie pusty trenazherka, wolna, co chcesz. Większość ludzi ma problemy z przebudzeniu, jak ich mały motywujące. No widzisz, nie wiele dorosłych spacery szczęśliwie do pracy, a młodzież – nie mniej szczęśliwie, do szkoły. Wtedy ci, którzy będą w godzinach porannych, nic nie jest zadowolony, i obudzić użytecznego czasu, ile na próżno.

Chcesz schudnąć? Zacznij wcześnie spać i wcześnie wstać, a „extra godziny” rejestrować się w siłowni. Na szczęście, nawet w głębokiej prowincji dziś istnieją kluby, pracujące od 7 rano. A tak przy okazji, zazwyczaj jest oferowany głębokim dyskontem, tak, że korzyść jest dwojaki.

Aby przebudzenie było łatwe, wziąć prysznic kontrastu i nie skąpić na ubezpieczenia. Cóż, trening rano do utraty wagi jest zazwyczaj bardziej skuteczna niż wieczorem.

load...

[Powrót do spisu treści]

Jesienią można uruchomić doskonale

I nawet na przejażdżkę rowerową, najważniejsze – zakup sprzętu obecnie normalne. Jesienne bieganie jest dobre, choć fakt, że proces ten jest trudny do przegrzania, a nie pocić i nie działają w trybie przeciążenia. Tak więc, będzie działać nieco szybciej i łatwiej, co oznacza ogromny likwidacji nadmiaru energii.

W odniesieniu do „nikąd” – mają takie same stadiony szkole, pomimo faktu, że nie jesteśmy w Australii, są dobrze opisane. I tak jak w ostatnim czasie ważne jest, aby je naprawić – a nawet mieć przyzwoity bieżnie. Nie stadion? Oczywiście, nie jest to park miejski i promenady. Nie jest w większości miast istnieją żadne przeszkody lub gruz, lub nieprzenikniona ciemność, ani śliskie błoto.

Dla osobistych uczuć, wygodne do uruchomienia w „Demi-season” formy i 1 warstwa bielizny termicznej gdzieś do minus 7 stopni. Wszystko poniżej wymaga raczej biegów narciarza, a dopiero na jesieni, przed upadkiem śnieg może być prowadzony w ogóle przy minimalnym koszcie.

[Powrót do spisu treści]

Jesienią rozpocznie ciekawą projekty sprawności

Większość nowych pracowniach i klubach z miłośników fitness otwiera się z początkiem roku szkolnego. To dlatego, że latem można kupić niezbędny sprzęt ze zniżką, a ta jest bardzo przydatna dla tych, którzy dopiero się zaczyna. I są już z powodzeniem działa w listopadzie, decydując takiego „newbie” problem, jak brak „Morning” Administratorzy małych przekrojach i atakują lokalne organy regulacyjne.

I od kondycji, mimo wszystko, jest coraz popularniejsze w sferze inwestycyjnej finansów osobistych, kluby co roku oferuje wiele. Można złapać spore zniżki, a nawet wziąć udział w otwarciu niskim budżecie, ale bardzo wygodne Klub sami. Spójrz w grupach w sieciach społecznych, może ktoś już udział w treningu razem, i usuwa z pokoju, lub planuje otworzyć coś i czeka na mikro inwestycji w wysokości kosztu biletu okresowego.

W tym czasie „starcy” rynku również nie śpi. Wiele sieci mają nie tylko latem, ale również zniżki nowy rok, więc nie zapomnij odwiedzić strony internetowe z kodami kuponowych.

[Powrót do spisu treści]

Jesień to czas dla osobistych projektów

Wiele inicjatyw w dziedzinie odchudzania i fitness rujnuje nie „brak woli”, a za mało dobrej jakości pre-analitycznych. W pośpiechu możemy siedzieć na każdej diety, która obiecuje zmniejszenie masy ciała, i ignorować, jak ich własne preferencje między jedzeniem, a banalną zdrowym rozsądkiem. W pośpiechu i pod wpływem impulsywnych pragnień, kupujemy domu trochę sprzętu i wtedy obiecuję sobie zrobić, ale zatrzyma się po pierwszej lekcji „krzywy” wykonywane przysiady.

Teraz, wiele osób zostało uwolnionych w godzinach wieczornych, a czas, gdy dzieci są w szkole. Dla niektórych – a nawet w weekend, po spędzeniu tak dużo czasu na ulicy, kiedy deszcz jest niemal bez przerwy nie jest możliwe.

Więc wreszcie pamiętać, że wszystkie odchudzanie:

  • Przestrzegać diety i nawyków żywieniowych. Nie wystarczy spisać wszystko, co jeść, ale także odpowiedzi na pytania o tym, jak często, kiedy, co tomy normalnie jeść, co zwiększa kalorii okresowo, jakie produkty przejadać, z tego co można, a czego nie są w stanie odmówić, Przemyślany analiza obecnej diecie może zrobić więcej niż najmodniejszej nowej diety;
  • Pobierz i dostać się w ręce dowolnej aplikacji do liczenia kalorii i kupić dłuższe łuski;
  • Zaczynają powoli rozważyć i uwzględnić nie zrezygnować z pokarmów, po prostu staramy się wprowadzić zmiany do liczby pytań. Pracować na siebie, a nie na wykorzystaniu cudzej czyjejś diety do swojego życia, a na pewno poczujesz różnicę.

Podobnie można prowadzić w zakresie fizycznego wysiłku. Aby coś zrobić, ale to „coś” nie działa i nie ma wpływu na wygląd? Analizowanie dziennika treningowego, przynajmniej. Zwiększyć obciążenie? Zmienić ćwiczeń od czasu do czasu? A może ty napaści na tym samym dysku od 2017 roku? W tym ostatnim przypadku nie jest konieczne, i poszukać przyczyny problemów – jest to błędne organizacja aktywności fizycznej.

Ogólnie rzecz biorąc, nie ma zła pora roku do utraty wagi, ale przeciwko „wczesnego brązowienia” ogólnie nie może walczyć. Wystarczy wykorzystać ten czas do celu, dla którego jest przeznaczona prirodoy- przez dodatkową godzinę snu, na przykład. I niech wszystkie nowe sezony serialu może się doczekać, kiedy stoisz na bieżni.

load...