Dlaczego odchudzanie schudnąć na Nowy Rok na lato?

Zawartość

Fanów sportu zawodowego.

load...

Od początku jesieni, jestem bardzo przykro dla sportowców. Tu jednak tylko najbardziej silnej woli ludzi na świecie może zrezygnować z gorącej czekolady i trzy do pięciu porcji węglowodanów piękny gorące jedzenie, niepokojącym nieporozumienie, które nazywamy „normalne jesienne dni.” Większość miasta jest w korku, najinteligentniejszy łapać promienie słońca w ośrodkach i najbardziej biznesie – stoją, stoją godzinami, myśląc o tym, gdzie się rozgrzać żywności, stojąc, i jak złapać stojąc pół dnia, choć i hali. Tymczasem w październiku ludzie masowo zaczyna schudnąć na Nowy Rok. Przykro mi, „na sucho” już teraz stało się modne zadzwonić. I nie ma prawie nic dziwnego w tym, że nie każdy „ptak” sięgnie najważniejsze święto w roku.

[Powrót do spisu treści]

Jest całkiem możliwe, aby schudnąć na Nowy Rok, a także

A ty, wybaczcie, dodatkowy ciężar-ie? Albo po prostu nie spełniają nowoczesnych standardów dla sportowców bikini i bardzo martwi się o to? Jeżeli jednak nie jest tak zwana wysoka BMI lub masy z powodów medycznych, można. Mimo Nowego Roku, a następnie przez szereg nic nie robić i obedalovki, którą nazywamy wakacje.

Nie martw się, Amerykanie mają Dziękczynienia, nadal jest to katastrofa na skalę krajową w dziedzinie dietetyki. I wszyscy są „te dni”, kiedy chcesz wysłać zdrowego stylu życia i do diabła z moralnego upadku basenu Olivier i pieczona kaczka lub Black Forest ciasta i filiżance kawy-RAF. I to wszystko jest tutaj – normalne przejawy ludzkiej natury. I piękne dziewczyny, które Oglądasz motywacji też na portalach społecznościowych.

load...

Jeśli zrobisz kilka (kilkanaście) kilogramów, na pewno warto zrezygnować z nawyków, które doprowadziły cię tam teraz „. Nie jestem winny”

  • Zachowanie w stylu Tak, nie jesteś winny, wystarczy umieścić w dużym odsetkiem osób dotkniętych brakiem wiedzy na temat odżywiania. Ale im bardziej staramy się przekonać, że filiżanka kawy z kawałkiem tortu – to normalne śniadanie, im bardziej się w to uwierzyć. Następnym krokiem tej wiary – sprawiają, przepraszam, że mózg jest trener na ponadczasowych tematów o nic do jedzenia, a więc nieskutecznej treningu. Można w nieskończoność, by uwierzyć, że kanapkę z masłem i serem – to nic, wraz z wszelkimi słodyczy w pracy cały dzień i bardzo nieznaczny kawałek ciasta wieczorem na spotkaniu ze swoją dziewczyną. Tak jak nie można znaleźć odwagę, by po cichu przyznają, że jest to bardzo „in” ciężar z ziemi nie ruszy;
  • Wieczystego odroczenia tej diecie później. Co więcej, często jest Nowy Rok – rodzaj latarni, która kusi. Kaczka pieczona chce się ubrać chcesz i dobrze go z dala, to wyszczuplający gorset kupuję jeden na miejscu. W sytuacji, gdy nadwaga – prawdziwy, a nie problem kosmetyczny, grasz w grę z własnym zdrowiem. Należy również mieć na uwadze przy wyborze pomiędzy kaczką i zmniejszenie masy ciała;
  • Przeszacowania w duchu „. I – super-kobiety” Tak, bardzo ładne, aby sądzić, że wszystko, co może. Ale wtedy nie śmiać się z wami cały Internet (młot w poszukiwaniu na YouTube „trener biznesu”, wie, co mam na myśli), nie od razu starają się wcisnąć ich stopy 2 ciężarki, siedzieć przy suszeniu jako sportsmenka i nabywać coraz kakoy- coś strasznego anigilyator tłuszczu. Zrozum wreszcie, że twój problem – nie to, że nie, i że robisz. Na przykład, siedzieć co wieczór do 12 godzin, co odpowiada z obcymi lub przeglądania kolejne arcydzieło sztuki seryjny, który jest również na bieżni można zobaczyć w godzinach porannych; nienawidzę sportu. Nie trzeba wyciągnąć różową Łosinka i dokonać ataków na Smitha. Dla odmiany, można zrobić normalny sport. Na przykład, ten sam rodzaj gry – doskonały zamiennik cardio. Kettlebell Workout – tępych nieszczęścia, które błędnie nazywa trening siłowy dla kobiet. Trzy razy w tygodniu należy podać 1-2 godzin szkolenia. Reszta – opcja, choć pożądane, ale nie obowiązkowe

Zdrowotnej. I zrób to teraz, nawet w drugim tygodniu października, będziesz miał czasu na trening i pieniądze na coś kupić sobie coś użytecznych białek i warzyw.

[Powrót do spisu treści]

A teraz o

Profesjonalne fanów sportu. Przyjaciele, wszyscy chcemy wyglądać przyzwoicie. Tylko jeśli naprawdę chcemy go, konieczne jest maksymalne wyeliminowanie czynników, które uniemożliwiają nam, iw tym kontekście, suszenie na Nowy Rok – kontrowersyjne wydarzenie. Oto dlaczego:

  • Bez żywej osoby, która może absolutnie i całkowicie stanąć w tych dniach pokusy. Bo jeśli nie jest umiejętnością zasilania na imprezach i uroczystościach tak, że to nie był boleśnie zranić i przepraszam za podjęcie przeprowadzone przez „suszenie” – robić. Prawie minimalne ryzyko, którzy podziwiać w kręgu komunikacji między zawodnikami o podobnych ideałach. Lub krewnych, którzy wszyscy schudnąć, ponieważ ryba z grilla dla nich – zwykłe wypełnienie tabeli;
  • Bez żywego człowieka, szczęśliwie wstawania o 6 rano do ciemnego cardio i chodzenie po lodzie i śniegu na szczyty sportu. Oczywiście wielu wstać, ale szczęśliwy, sytuacja ta jest naprawdę tylko elita. Więc jeśli masz problemy z porannym wzroście i protokołu, że cardio wymaga, aby popełniać błędy;
    i prawie całą zimę zwiększony apetyt, co jest zupełnie normalne. Czy to nie jest logiczne, jeśli zrobisz tak i tak będzie miał dużo poświęcić ten czas, aby zbudować sobie trochę mięśni?

Nigdy nie odradzam ich własnych celów i dążeń, a ponadto, gdy jest to strata czasu i szkodliwe dla zdrowia. Więc po prostu starają się rzetelnie zbadać swoje motywy i możliwości, przed rozpoczęciem.

A jednak, nie korzystają z protokołów, które promują fanów dietach nisko węglowodanowych i szkolenia na temat spalaczy tłuszczu. Będziesz wtedy jeszcze żyją w tym ciele, nie jest konieczne do niego tak, a następnie będzie on pomścić ciąg objadania się i jakiś dziwny ból typu „wegetatywne-naczyniowego dystonia” nadużycia środków pobudzających.

Elena Selivanova

load...