Dlaczego nie zadzwoni po randce?

Zawartość:

Nadchodzi pierwsza randka z przyjemnym człowiekiem – to ekscytująca, ważne wydarzenie! Starannie przygotowany dla niego wcześniej myśli o każdy drobiazg, każdy szczegół z toalety jest o wykaz kwestii objętych artykułem o randki w Internecie. I, jak każdy był bardzo udany, ale tutaj jest problem: obiecał zadzwonić, ale telefon milczy jak zaczarowany. Dlaczego nie zadzwoni, to dlaczego?

load...

Takie pytania zawirowanie w głowie większość dziewczyn, których faceci nie zadzwonić po pierwszej randce. Oni wiatr siebie, nie odbiegają od telefonu, w zależności od godziny i minuty oczekiwania na połączenie. „Może ja go nie lubić? Ale wszystko było tak super! Ale dlaczego nie zadzwonił po pierwszej randce? On nie chce kontynuować?”

Co oni myśleli?

Przede wszystkim należy stwierdzić, że wielu mężczyzn należą do rozmowy telefoniczne nie są tak poważne, jak kobiety. Mogą one po prostu nie wiem, co o tym mówić, uczucie ucisku i dyskomfortu. I rzeczywiście ich umysły nie mogę sobie wyobrazić, że masz do czynienia z uwagi na fakt, że stało się mniej popularne, aby zadzwonić. No i jeśli mówimy o wezwaniu po pierwszej randce – to skomplikowane w ogóle i przyczyny może być wiele.

Czasami tu i kolidować z problemami finansowymi: wezwanie zakłada zaproszenie dla kobiety w przyzwoitym miejscu, a pieniędzy na to nie może być. Który pociągnął za czas chłopaki, czekając na następnej wypłaty, tak aby nie stracić twarzy.

load...

Częściej jednak, niestety, chłopcy nie oddzwoni, bo po prostu nie podoba mi się dziewczyna. Można dowolnie długo, aby udowodnić sobie i innym, że wszystko było super, młody człowiek może mieć inne zdanie w tej sprawie. I tak się dzieje, niestety, było już po pierwszym dniu.

Nie ma znaczenia, czy facet wyznał swoją miłość do tej pory masz podziwiany i przysiągł wierność – to tylko słowo. Jednak należy zwrócić uwagę jedynie na działania. Uwierz mi, wiele ludzie są w stanie powiedzieć słowo „miłość” siedem różnych kobiet każdego dnia tygodnia. Oni po prostu nie mają bariery moralne, odpowiedzialnego do tego pięknego słowa.

„Kocham cię, kocham cię” – słowa. Zadzwonić i poprosić o spotkanie – akt. Widzisz różnicę?

„szacunkiem” powodów

Na tyle niska, ale jest jeszcze szansa, że ​​człowiek nie oddzwoni do ważnego powodu, jest. To tylko łyżka miodu w beczce smoły, ale w życiu są takie przypadki:

  • Stracił telefon komórkowy i nie może oddzwonimy;
  • On przypadkowo skasowane swój numer telefonu i nie mógł sobie przypomnieć z pamięci;
  • Uważa on, że jest źle zachowywać na randce, a jeszcze bardziej boją się straszyć;
  • Jego opuchnięte ręce i nie dostać się na przyciskach telefonicznych;
  • Natychmiast opuścił miasto, kraj, w stanie zapobiec;
  • On jest poważnie chory i jest na kroplówce w gipsie, itp.;
  • Zmarł

Jak widać, istnieje wiele powodów, które mogą ukoić zranione dumę. Jednak każdy, kto naprawdę lubi dziewczyny, pokonać któregokolwiek z tych przedmiotów i znaleźć sposób, aby się z nią skontaktować. Z wyjątkiem, być może, ostatni …

Oni nie mają czasu?

W echnaya wymówki „nie ma czasu” – jest także taktyka. Człowiek może opóźnić połączenia na dzień, dla dwóch osób. Ale jeśli nie oddzwoni w ciągu trzech dni – o tym zapomnieć.

Nie próbuj usprawiedliwiać zachowanie faceta, który nie zadzwonisz, nie wymyślać przyczyny. Jeśli mężczyzna lubi kobietę, on z nią skontaktować z całego świata, z kosmosu, z innego świata! Nawet jeśli godziny później miał koronacji lub spotkanie z nieznajomym, znajdzie sposób, aby zadzwonić, że nikomu obojętny.

Blokada w pracy, wielu klientów, problemy w domu – jest to drobiazg, kiedy człowiek naprawdę zakochany. Co mu się nie zadzwonić z powodu zatrudnienia – to mit. Po prostu zapomnieć o tym człowieku, to nie jest księciem.

Byłoby trudno zrobić pierwszy krok?

Naprawdę myślisz, że ludzie są tak wzruszające, naiwne istoty, które nie są w stanie zrobić pierwszy krok w kierunku swojej relacji? To nie ma znaczenia, ile człowiek jest nieśmiały z natury: powinien on naprawdę chce komunikować się z tobą – dostanie.

Mężczyźni są z natury myśliwych. Są one gotowe do góry przenosić ze względu na piękną damę. A dla wszystkich tysiąclecia ludzkiej historii jest ich jakość nie uległa zmianie. Mężczyźni są napędzane przez specjalną pasję, chęć dostać kobietę, aby udowodnić swoją pozycję lidera.

Są one w stanie i chcą się swoją lokalizację za wszelką cenę. Lub nie chcą. I może się zdarzyć po wystąpieniu nie svidaniya- koniecznie pierwszego. Dla mężczyzn, to proste: nadal ładna kobieta – nie ma już do niej zadzwonić.

Dlaczego żółw nie może latać? Bo ja nie chcę!

Dlaczego nie zadzwoni po randce? Tak, po prostu nie chce. Facet może być zainteresowany w biznesie, ulubionym hobby, brak czasu. Jeśli po pierwszym terminie, nie nagle stać się bardziej istotne niż inne interesy, nie może oddzwonić. Dlaczego miałby tracić czas, jeśli nie widzi przyczynę w swoim związku? Po prostu patrząc na seks? I trzeba go?

Może był po prostu nudzi się z wami, a może nie spełniać swoje ideały. W ogóle nie da się zadowolić. Dobrze, niech go Bóg błogosławi – a potem zatrzymał się nam zastanawiać się, prawda? Jesteśmy kobiety, a nie samochody dla seksu.

Jak jesteś przystojny, jak to było idealne i nie był twój wewnętrzny spokój – nie są ubezpieczone przez fakt, że po prostu nie podoba. Prawie każda kobieta przynajmniej raz w życiu doświadczył podobnego – po prostu nie wzbudza zainteresowanie na pierwszej randce.

To nie jest koniec świata. Świat jest pełen innych miłych facetów, z którymi można rozpocząć przyjemną znajomość.

Droga widget

Jest to typ kobiety, którzy domagają się po prostu najlepszy. Dokładniej mówiąc, nie najlepsze, i kosztowne. Już w pierwszym terminie, nie wszystko, ale luksusowych restauracjach i drogich łask spodziewać.

Po pierwsze, nie każdy może sobie na to pozwolić. Po drugie, nawet bardzo bogaci ludzie nie lubią być „odpoczynek”. Cóż, jeśli wierzyć coś takiego jest konieczne, nie spiesz się do wymagań zbyt szybko, lub odstraszyć potencjalnego Beau.

Każdy człowiek docenia postawę kobiety ukochanej, w smutku i radości, bogactwa i biedy. Prawie nie czując, że są o wiele bardziej interesujące niż sakiewki niż wewnętrzny świat, on zmieni zdanie do ciebie zadzwonić i zbudować poważny związek. Być może wkrótce nie będzie nawet zauważyć problem, ale jeśli człowiek zaczął dzwonić rzadko – zastanowić się, czy jest to przypadek?

Panna Niedostępność

Innym częstym powodem dlaczego nie zadzwonić lub napisać – twój napompowane opinią siebie. Czasami dziewczyna o bardzo atrakcyjnym wyglądzie kładzie się na masce twarz całkowitym niedostępność: „Kim jesteś, żeby być przy mnie”. Taka postawa rzadko prowadzi do czegoś poważnego – nie dziwi, dlaczego nie zadzwoniłeś piękno do was z pogardą spojrzał całą noc.

Nawet jeśli w głębi dziewczynka marzy o facecie, jej ekspresja odpycha płci przeciwnej. Zapewne zauważyłeś, że wśród pięknych kobiet mieszkających samotnie, niż wśród „zwykły?

Konwencjonalne kontaktowy dziewczęta fawned wiele więcej facetów: często są zapraszani na randkę, uwodzi. W tym czasie, jako niedostępną kosmetyczny twarzy „Nie przyszedł, a potem zabije” to wszystko sam.

I nawet jeśli człowiek zdecydował się na pierwszej randce, a następnie maska ​​wyższości i obojętność zabija każdy zamiar kontynuowania randki. Nie zmienia maskę, a wraz z upływem czasu bohatera?

Pospiesz się …

Czasami pierwsza randka kończy się z pierwszym samej płci. Bardzo często ten ostatni staje się seks z tym partnerem. Czego można się spodziewać? Po seksie, mężczyzna odwrócił się na głowie, a on zaczyna myśleć. Niestety lub na szczęście, ale jedna płeć wyraźnie nie wystarcza relacja być.

Mężczyźni – zdobywcy przez naturę. Jeśli już na pierwszej randce, dostali wszystko, co chcieli, to dlaczego oni muszą się spotkać ponownie? Jest słynne powiedzenie: „Każda kobieta zasługuje seks, ale nie każda sekunda”. Więc jest to takie dziwne, dlaczego nie zadzwoni po seksie, co wydarzyło się na pierwszej nocy? Rzadko takie stosunki były kontynuowane.

Po dokonaniu grubsza swoich zasad moralnych, człowiek jest mało prawdopodobne, aby cię zobaczyć moją stałą przyjaciela. Po tym wszystkim, jeśli właśnie udał się z nim skontaktować, jeśli facet może być pewny swojej wierności? Czy dzielić łóżko z innym mężczyzną podczas kłótni, jego nieobecność i tak dalej?

W tym momencie nie ma nic do winy faceta znieczulica i brak uwagi – nawet jeśli seks był niesamowity człowiek interesujący się znaleźć nowe hobby niż obiekt do zdobycia czegoś, co nie wymaga podbój.

Oczywiście, zawsze są wyjątki od tej reguły. Być może kilka dobrych małżeństw i rozpocząć z tych darmowych wizyt. Ale nadal jest to bardzo rzadkie. Mężczyzna powinien gorliwie i wiernie kochać kobietę przed spotkaniem, tak aby nie być rozczarowany w jej zachowaniu.

Randki w internecie

To jest modne rozpocząć randki w Internecie. Na Runet otwartych przestrzeni istnieje tak wiele sieci społeczne, serwisy randkowe, specjalny czat. Wielu młodych ludzi w ogóle są zaskoczony, jak wcześniej ich rodzice i dziadkowie znaleźć siebie bez Internetu.

Co może być prostsze: odnaleźć ludzi w Twoim mieście, przeglądać zdjęcia, zapoznać się z informacjami na temat ich imieniu. Po krótkim dialogu można znaleźć w najbliższej kawiarni, nawiązywać połączenia romantycznych.

Jednak taka miłość rzadko są udane. Ile można spotkać ludzi, do rozprzestrzeniania złych zdjęć w swoim profilu, informując o problemach i wad swojego charakteru? To zdarza się bardzo rzadko, jeśli w ogóle się dzieje. Niektórzy nawet włączyć do profesjonalnych fotografów zorganizować sesję zdjęciową dla drogiego serwis randkowy.

Nawet jakbyś siedział przez całą dobę w sieci, komunikując się ze swoim wybranym jeśli odczuwanych bratnich dusz – absolutnie nie fakt, że podczas spotkania jak siebie. Jeśli jesteś trochę różni się od obrazu, który stworzyliśmy na swojej stronie an_8owej, że facet nie można nazwać tego nie zdarza się rzadko.

Można spędzić godziny aukcji znajomych, którzy spotkali się w internecie i żyć szczęśliwie razem. W każdej reguły są wyjątki, a nie fakt, że jesteś szczęśliwy i ty. Nawiasem mówiąc, rzadko okazuje się, że w rzeczywistości takiego związku. Stare dobre metody datowania „w prawdziwym życiu” nadal pracuje. Przynajmniej oboje będą znać wady i zalety siebie, ale warto. I nie trzeba zgadywać, dlaczego nie nazwać swojego partnera.

Powinienem zadzwonić do niego w pierwszej kolejności?

Istnieją przypadki, kiedy dziewczyna, zafascynowana pierwszym terminie, a nie wytrzymuje połączenia pierwszy. Co zwykle się dzieje? Facet przeprosił, nie oddzwoni, odnosi się do wagi sprawy, przysięga kontakcie z nią kilka dni. Znów zamilkł, ona oddzwania do niego kilka razy, ale facet spełnia wszystkie przypadki miały bardziej niechętnie, i że nie ma telefonu. Kobieta siedzi i zastanawiasz się – dlaczego nie nazwać? Krótko mówiąc, rzadko kiedy taka próba się powiedzie.

Jaki jest wynik?

Zraniona duma, depresja, niechęć wobec całego świata. Chociaż obrażony wystarczy sama. Nie jest konieczne, aby odebrać inicjatywę męskie, jego brzydkie połączeń, nie będzie niczego osiągnąć. Od czasu do czasu jakiś człowiek lubi pristavuchie panie. Jeśli podoba Ci się to, to byłoby już wystąpiły niezależnie od jego del.A tak – jest więc dziwnego, dlaczego nie nazwać.

Wystarczy tylko płaski jego próżności, będzie niższy stopień w relacji „człowiek-kobieta”. Nie trzeba nawet wygrać, jesteś gotowy do uruchomienia na nim na pierwsze wezwanie.

Tak czy nie być upokorzony i zadzwonić po raz pierwszy? Odpowiedź jest oczywista: oczywiście, że nie! Jeśli jesteś tak trudno oprzeć się pokusie – w telefonie skasować wszystkie kontakty. Jeśli będzie on oddzwoni, potem masz czas, aby napisać swój numer telefonu. Jest nawet ładny – odebrać telefon, nie wiedząc, że to jest to. Jego spokojny głos, można pokazać, że tak naprawdę nie czekając na wezwanie, i zachować twarz.

Jeśli masz pecha, a człowiek z jakiegoś powodu nie nazwać, nie rozpaczaj. Nie jest konieczne, aby wykonać nieskończenie bardziej martwić i dostać depresji. Jesteś pewny, aby spotkać kogoś, kto będzie cię kochać i tam będzie. A potem, nie miał czasu na swoich pustych uczucia co do rozmów telefonicznych, ponieważ będzie zajęty te relacje.

load...