Dlaczego nie wszyscy się schudnąć z samouczków wideo

Samouczki wideo
Zawartość

Jesteśmy z wami wszystkimi skrytykował obecnie – po raz szans, a nie tylko możliwości dla narzekać aprecjacji żywieniu sportowców, zwiększają cenę abonamentu na usługi siłowni i coachingowych. To miejsce, gdzie zaledwie 10 lat temu, byli w stanie uczyć się od najlepszych jogi tichera z Mysore? A rada od realnego, a nie mocą rodzimych sportowców słuchać? Tak, wszędzie z wyjątkiem osobiście. Tak wielu ludzi po prostu popełnić tych samych błędów, korzystając z informacji w domenie publicznej, a następnie pozostawić nienawistnych komentarzy, mówi: „I nie pomogło, a następnie – na próżno.” Jakie są najczęstsze błędy tracą na wadze z samouczki wideo?

load...

[Powrót do spisu treści]

Nie wybieramy

Na przykład, jeden popularne forum dieta wszystkim znacznie schudnąć z filmu „Insaniti”. Program ten jest, oczywiście, luksus, zwłaszcza dla osób z dobrym przygotowaniem i zdolnością do wskoczyć Plyometrics, ale co inni? Innym popularnym forum, a wręcz przeciwnie, tylko cały schudnąć nauczył Marina Korpan. I niezależnie od celów, charakteru i skali jego własne, ważne jest, aby miłość do statycznych ćwiczeń oddechowych – lub ich raczej brakuje.

Ale jak dostać się na forach? Za radą przyjaciela, pierwszy link z wyszukiwarki, ale jakoś dostać. Zazwyczaj jesteśmy tam, zaintrygowany czyjejś historii i stylu komunikacji, a wszystko inne, jak popularnych diet i szkolenie wideo sama patyki.

Tak więc, aby uzyskać widoczne rezultaty, trzeba będzie wybrać klasę o takie same, jak czynimy to, idź do klubu:

  • Nie ma PFD, aktywność fizyczna nie była zaangażowana, może – nie podoba i nie rozumiem: Należy zacząć go „nie PFD. ” Bezpiecznie w domu może zarobić podstawowe cechy, takie jak pilates ćwiczeń i pracy w każdym cardio. Nie lubisz symulatory – Dance Dance aerobic bez skoków. Dwa razy w tygodniu, pierwsze dwa drugie – plus diety. Minus pierwszej wagi. Plus zwiększa wytrzymałość, elastyczność i wytrzymałość. I nie jest już możliwe i wszelkie inne działania przejść.
  • Może być wyciśniętą z podłogi kilka razy, biegać 2-3 kilometrów, usiądź w odniesieniu do prawa skierowaną do tyłu, aw ogóle, wcześniej przeszkoleni w sposób regularny, ale opuszczone – z tego poziomu może rozpocząć żadnej krótkoterminowy program treningu interwałowego. Choć 30dayshred, mimo licznych „Street Workout” i „chelenzhi” i płynnie przechodzić do Insaniti i różnych innych „bodirokam”.
  • Can niemal wszystko, w tym kawałki 30 pompek, przysiadów bez ciężarów sprawują faktycznie nie sądzę Biegnę długo i dobrze, i ogólnie rzecz biorąc, prawie sportowca – iść na siłownię. Albo, upewnij się, że pokój przyjdzie do was. Jeśli jesteś na tym poziomie, prawdopodobnie liczne samouczki wideo mogą tylko pomóc w rozwiązaniu konkretnych problemów, takich jak zwiększenie elastyczności na poziomie praktycznym jogi lub zwiększenie mocy w skoku. Ogólnie rzecz biorąc, na okres tymczasowy bez perezhidaniya pokoju będzie Ci odpowiadać … prawie wszystko jest określone jako film szkoleniowy.

[Powrót do spisu treści]

load...

Jesteśmy w domu, więc – nie próbuj

Diligence jako obowiązkowy element każdego programu poprawy jest niedoceniana przez wielu ludzi. Szkolenie zamienił się coś obowiązkowego, jak mycie zębów, ale często po prostu niedbale i przez moc wielkiego Sung. Wystarczy zapytać dentystę, widział w swoim życiu, ile właściwie łuskane zęby?

Aby naprawdę być w stanie prawidłowo wykonywać wszystkie te Video Motion najpierw trzeba:

  • Nauczyć techniki przysiadów i zrobić lepiej, aby przejść co najmniej 2-3 sesje, ale klub trener, a nawet filmy znanych ludzi ze sprawności często zawierają takie opcje przysiady, powtarzając, że nie jest to szkodliwe, a nawet niebezpieczne, jeśli jest to samodzielna nauka w domu;
  • Nauczyć się pochylić się do przodu, pochylając się na biodrze, i śpiewa w tym samym pokoju z rundy powrotem, trzymając się „garb”;
  • Uczy się co najmniej 3-4 razy do wyciśniętą z podłogi i jednocześnie – by dogonić na najniższym szczeblu z nogi na ziemi. Wydaje się, że tak jest, to dlaczego? A bez tego, to bardzo niewielkie szanse na dobrą amplitudę we wszystkich mahah światła gantelkami że ćwiczenia wielostawowe danych zwykle starają się zastąpić;
  • Kupić formę trampki (jest to możliwe w magazynie, tani, najważniejsze – że była odzież i obuwie dla sportu, nie pidżama do spania i kapcie do chodzenia do kuchni), i niech on światłością, lecz hantle, jeśli trzeba je wybrany film instruktażowy. Cóż, wymagane gęsta mata gumowa. Ręcznik i butelkę wody zamiast obciążeń pozostają w dobie deficytu, dziś i hantle do aerobiku i maty nie są warte więcej niż $ 10 Jeśli kupisz w sklepach;
  • Przepraszam za najście, ale zrobić miejsce dla działań. To ja Cię jako osobę, a najcenniejsze rower górski w salonie rozmawiając

[Powrót do spisu treści]

Nie są dość chętnie

Tak, o wiele łatwiej dostać podekscytowani sportu, kiedy żyjący ludzie patrząc na ciebie. A wagary w tym trenera jest znacznie bardziej niewygodne niż „zapomnieć o filmy i szkolenia pod ścisłą obiadu zamiast”. Tak więc, aby dać się ponieść, to jest możliwe do wprowadzenia bardziej sportowe cele. Prawie każda część programu wideo można poprawić fizycznie. Na przykład dzisiaj przykucnął przede równolegle, w środę – jest równoległa, aw piątek – udało się spełnić wszystkie powtórzeń w doskonale prawidłowej techniki, ale z dobrej postawy. Dziś wziął hantle 2 kg, a na następnej sesji treningowej – 3 kg. Albo może wykonywać pompki na dwóch innych. Albo po prostu robi to samo, ale nie w bólu duszność jako goniec po maratonie. Zwróć uwagę na małe zmiany na lepsze, pomagają one denerwować się o przydatności jako niezależny i pełnego zatrudnienia, a nie jako darmowy dodatek do diety. I to na pewno schudnąć z treścią wideo.

load...