Dlaczego nie są niczym Jillian Michaels?

Zawartość

Gillian br okazało 40. I, jak zwykle w przemyśle fitness stał tylko lepiej. Ostatnia sesja zdjęciowa dla „Shape-US” dowodzi, że w 40 można mieć piękne ciało. To tylko walka w Internecie treści nad formą, szkolenia i ogólnym stylu Gillian i jej praca z klientami spoważniał. Cóż, krytycy Online – taka krytyka. Ale nawet w tej dyskusji z przejściem do jednostki istnieją pewne ziarno prawdy.

load...

[Powrót do spisu treści]

Sunset videofitnesa ręcznie

Jeśli spojrzeć na trendy w Polsce i Stanach Zjednoczonych będzie widać zasadniczą różnicę. Prosty Amerykański chętnych do zakupu książek o treningu siłowego dla kobiet z planem treningowym, a raczej mają tendencję do angażowania się je od starych dobrych dyskach. Proste polka sama raczej kupić kolejne urządzenie zdatności do domu i będą zatrudniani na podstawie filmu, niż iść na siłownię. W ostatnich latach jednak trend się zmienia, ale nawet tych, którzy idą na siłownię, a raczej przygotowują program otwartego dostępu, a głównie programy odchudzania, zamiast pełnego rozwoju fizycznego.

W internecie tworzą wspólnotę ludzi, którzy poważnie zaangażowanych w mocy. I to właśnie oni najczęściej trenować aerobik trening interwałowy pod filmem, który sprzedaje Gillian. Połów jest, że program nie może uporać się z Michaels na rok. Są one nadal wykorzystywane do utraty wagi, ale jest we wszystkich aktualnych danych, nie powinno być opóźnione dłużej niż 12-16 tygodni w roku. „Siłowików” słusznie potępiamy ludzi skaczących wszystkie okresy roku lekkie hantle. Przychodzi taki moment, w którym, oprócz spalania kalorii z takich ćwiczeń przestają otrzymywać żadnych korzyści. Tak, są dobre „od bezczynności”, ale na tyle złe rozwiązanie problemów zyskując masy mięśniowej, poprawia postawę i zwiększyć wydolność.

[Powrót do spisu treści]

Wszystkie kłamstwa?

W rozmowie z Gillian produkuje rzeczy, które mniej lub bardziej długim praktykant człowiek wydaje się nieco sprzeczne Rzeczywistość:

load...
  • Podkręcić barki i ramiona pomógł jej jogi. Z całą moją miłością do starej szkoły rozwoju fizycznego „podkręcić” wszystko, nawet wykonując trudne Vinyasa jest trudne przez 2 godziny dziennie. Cóż, to nie rozwiąże „własny ciężar” używany w trybie mnogopovtornom takich problemów dla większości ludzi;
  • Najlepsze ćwiczenie na plecach – to Supermana kłamie. Przypomnijmy to podgatunek przeprostu bez wagi, która nic nie robi w zakresie szeroko rozumianego rozwoju. Ale przeszłość jest czymś, sprawiedliwy i odpowiedzialny za swoją postawę, w przeważającej części, a dla „nakachany” zbyt. Nawiasem mówiąc, wyjęła Gillian dość wesoło, jakoś zapomina poinformować swoich klientów. Wydaje się, aby nie straszyć. To prawda do ćwiczeń piękne plecy;
  • Nie lubię wykonywać, dlatego zmniejsza ich każdą sesję treningową do 20 minut dziennie. Więc zwykle flirt miłośników treningu o wysokiej intensywności, a wierzcie mi, bez większego umiłowania procesie tworzenia ich na pewno nie będzie. Bardzo uczucie w trakcie i po … konkretnego

Cokolwiek to było, mówiąc niewielki wpływ na jakość szkolenia. Wszystkie przedziały dobrze wyglądać na tyle oblicz strefy tętna są obserwowane nawet przeszkolony pracujących mięśni płynnie i harmonijnie. Dla zdrowej osoby – wielkiego przedziale cardio.

[Powrót do spisu treści]

Wielkiej historii Kettlebell

W rzeczywistości, większość krytyki Gillian zebranych udało strzelać wideo z Kettlebell treningi sprawności bez certyfikatu, gdy RKC podstawy. W 2017 roku, o treningu z ciężarami gwiazdy show „The Biggest Loser”, napisanym jeszcze LA Times. W tym filmie dziennikarz skrytykował dziewiątki. Kilka faktów:

  • świadectwo lub RCC, nie więcej „późne” dziełem Pawła Tsatsulin – mocny pierwszy Jillian Michaels ma. Certyfikaty te są uważane za niezbędne szkolenia Kettlebell, chociaż, szczerze mówiąc, to wszyscy, którzy albo lenistwo – i autokary z L1 CrossFit oraz przedstawiciele sztuk walki, a nawet … Zuzana Light. Mimo oporu, ostatni tylko mocny pierwszy 1nedavno otrzymał;
  • Gillian naprawdę nie pokazuje najbezpieczniejszych w świecie sztuki tureckiej i wyciągu szarpnięć. Ten ostatni został ciężar wystąpił w teledysku do przedramienia, która jest uważana za błąd techniczny brutto;
  • W filmie Girls-modeli, które są przeszkolone, zarabiać dużo niedociągnięć i błędów;
  • Wykorzystywane nieracjonalnie lekkich wag, które nie sprawują władzę i tlenowych, które są podane w opisie „trening siłowy z ciężarami” tutaj – sprzedaż krokiem

W zasadzie, model w tym filmie … przenieść jako zwykłych ludzi nieodpowiednich urządzeń odpadowych przysiadów, brak mobilności stawów … W ogóle, jak to ma miejsce w rzeczywistości. Bez względu na to było, film został usunięty ze sprzedaży. Ale to nie był wolny kanał Lionsgate, to znaczy, że można łatwo znaleźć na Youtube.

[Powrót do spisu treści]

Gillian i Wielkiej jogiczna Historia

Dziwne, ale nawet wśród osób zaangażowanych w jodze są nietolerancyjne towarzysze, ostro potępiając film fitness „opiera się na” asany. Tak, jogi z Jillian – niezupełnie joga, ale raczej sprawuje bez ciężarów, ale dla celów „treningu ćwiczenia,” to jest całkiem odpowiedni. Rzuca, gięcie, w kucki, ugięcia jest dość show odpowiednio. A co możemy rozwijać wewnętrzny spokój i równowagę, bo to zwykle pójść do szkoły jogi, a nie kupić płyty z ćwiczeń do utraty wagi.

Jak to wpłynie na ludzi, którzy wolą videotrenirovki? Poważnie? Centrum wideo Michaels pomogły schudnąć dużo ludzi, i bez żadnych zagłębień w obiekcie przedstawionym im świat HIIT. Plus trochę wagi, kickboxing i jogi. Są one w pełni odzwierciedla nowoczesne podejście do sprawności – podejmuje elementy niektórych szkołach podstawowych ćwiczeń fizycznych, adaptacji, i odnoszą się do zwiększenia aktywności fizycznej zwykłego człowieka. Jedyny czas – osoba taka musi być naprawdę zdrowe. Następnie trasa będzie odbywać się na korzyść organizmu, i jest wyrażone w redukcji masy ciała. A co do „budowy ciała” Welcome to, przepraszam, siłownię.

Elena Selivanova

load...