Dlaczego nie robi postępy w siłowni?

Zawartość

To samo pytanie można przeformułować tak: „Dlaczego nie rosną na ramiona, pośladki, ława stojąca, staje się squat, cokolwiek?”. W rzeczywistości, ze względu na większość ludzi na powierzchni. Albo jak nie coś zjeść, albo ich działania poza postępu kill siłownię. A może po prostu nie widzę siebie z zewnątrz, i mierzy jego szkolenia zawodowego miarą. A teraz pomówmy o dokładnie to, co mamy, jest złe.

load...

[Powrót do spisu treści]

Wszystko złe, rzucić wszystko, pójdę do kroku 3 razy tydzień

Takie myśli przejść każdą normalną dziewczynę, pociąg w hali bez farmakologii nie obdarowany genetyka modelu. Co to jest notorycznie „zły”?

Nie zmienia wygląd, a celem – wizualizacje

Załóżmy, że chcesz podkręcić ramionami. I Ty – nie rosną, jak to było, gdzie nie są wypaczone z mnogopovtorkoy, malopovtorkoy, styl szkolenia „drop ustawiony i wszystkich” i nic. Ty nawet poszedł do siłowni dla dorosłych stanąć na rękach i ramionach, ponieważ nie było i nie ma. Co to jest?

load...

W najgorszym przypadku – gdy jest niemożność zobaczyć siebie z zewnątrz. Ta sprawa ma pochodzić z nazwą „bigoreksiya” i nazwał dobrą połowę odwiedzających siłowni osób chorych psychicznie. Nie, psychologowie też trzeba jakoś wyglądać dla klientów. Ale poważnie, czasami sami na kamer wideo nie rozpoznają. Myślę, że jak „Niektóre spodnie mają podobne ciocie i przebij czyni go niemal jak ja.” I myślisz, że też nie rozpoznają siebie, poprosić kogoś, aby filmować siebie podczas ćwiczeń. Wielu z was byli zaskoczeni tym, że ramiona, jak się okazuje, na miejscu, jeśli nie szuka się psychicznie blisko Nicole Wilkins.

Co zrobić, jeśli nadal nie widać: Poświęć czas na narcyzm. Nie, bez ironii. Porównaj swoje stare zdjęcia z nowymi. A wideo. I poprosić kogoś, kto nie jest względne, że nie widzieliśmy się przez długi czas, aby ocenić zmiany. Tak, jeśli powiesz „fu, jak człowiek”, to jest to, czego potrzebujesz. I zrobić to tak często, jak trzeba zrobić, to zrozumieć, że wciąż rośnie. I nie wahaj się. Ludzie na ogół nie dbają o tym jak to „przed i po” w instagrame i jeden, który wygląda na ekranie smartfonu.

[Powrót do spisu treści]

Nieco mniej dotkliwe przypadku

To kiedy cała prawda – na talerzu. Makarony dawno zjedzone? Jest to test na masę tego. Jeśli w ogóle, „Fu i proste węglowodany,” przestać czytać źródło odżywiania, które czytasz. Węglowodany – skomplikowane. A jeśli nie rośnie, jesteś w taki czy inny sposób, nie jedzą. Albo jeść, ale tylko oni i bez białek. Albo jeść wszystko, ale w niewielkich ilościach.

W ogólności, podczas szkolenia „w masie” i objętości i masie ciała, jest konieczny do usunięcia przetrenowania nie malowana odpowiednio zaplanować, ale brak zasilania systemu.

Ale łatwo byłoby, gdybyśmy mogli powiedzieć: „. Wszystko, co jeść, jak gdyby na wadze i zjeść” I zaczęło się od teraz.

Co zrobić: Przestań wierzyć w jednorożce, tęcze, a które mogą jednocześnie rozwijać mięśnie i żyły liczyć na brzuchu. Albo jesz i okazuje się językiem laika w „babokonya” (tak, wszystko, co chcemy je tutaj tzw. Może teraz złapać parę zwykłych ludzi i radzić sobie z nimi według własnego uznania), a następnie usunąć nadmiar tłuszczu i pozostanie z „skorygowany” figury lub wspierać coś, co jest w dobrej kondycji, a także dążenie do, powiedzmy, do zwiększenia mocy, a nie do objętości mięśni. I tak, być może trzeba będzie kupić parę spodni o wielkości większej, i kilku swetry, luźne cięcia. Po tym wszystkim, zima w porządku i dał ludziom się na wadze. O mówi żadnych demotivator.

[Powrót do spisu treści]

Moc, która nie jest całkiem moc i dlaczego pręty są lekkie

Jest coś takiego w fitness, jako sztuczny postępu zwalniania hamulca. Poważnie. Jeśli moc od dawna już do strefy „więcej niż 1, 5 własne ciężary na barkach w kucki i chto do około 2 w trakcyjną oraz 1 Waga ławki” (tu nie biorę skoki ze wstrząsami, ponieważ wymagają lepszej koordynacji a wszystkie jednostki są w formacie fitness), trener można sztucznie „ottormozit”. Dla własnego dobra.

Wierz mi, wielką moc – to wielka dbałość o żywności (i więcej kalorii i często. – Brak kości w dowolnym miejscu, ponieważ odzyskiwanie jesteś na wysokie kalorii, a nie deficyt), jest taka sama – sen (na parkingu przy obiedzie, nie śpi, ale ile? którzy są naprawdę świetne, a jedynie zapisywane) i ciężko ustawić priorytety. To nie jest „intuicyjnie chciał zrobić 3 nadzbiorami na nogi po squat”, a nie „chciał biec przez las w weekend”, jeśli masz dostęp do mocy szczytowej. A zwłaszcza brak rur wody w nocy klubach jazzowych w soboty i chodzić na miasto nocą.

A fakt, że nie mogą się rozwijać wyższe, czasami, może być związane z antropometrycznych, stanu kręgosłupa lub niektórych chorób. Tak więc, jeśli czujesz, że „spowolnienie” – po prostu porozmawiać z trenerem. I omówienie zagrożeń ze szczególnym specjalisty, a nie myśleć o nich hipotetycznie, na przykładzie znajomych z Internetu.

A co, jeśli program jest napisane, obserwuje periodyzacja, nie ma odpoczynku i moc nie rosną? Przede wszystkim konieczne jest analiza wszystkich dostępnych zmiennych. Robiłeś? Jeśli występuje więcej niż 3-4 lata, może być naturalna plateau. Jeśli jesteś początkujący i nie chcą się rozwijać – rozejrzeć:

  • Kardio.Esli samo jak ty codziennie rano przez godzinę, zapomnieć o postępach w słup. Treat „pompuje”, takich jak robi entuzjastów fitness lub użyć bardziej zrelaksowany progresji;
  • Jak zrobić zasilanie. Wiele dziewcząt są rozgrzewanie, przykro mi, 20 minut na bieżni, a następnie dokonać 5 (pięć, Carl) rozgrzewka podchodzi z pustym stempla do 30 powtórzeń, a następnie pokonanie bólu i „ucisk” OMV nadal spróbować i zrobić tam kakie do władzy;
  • Jak zatrzymać na odpoczynek. Jeśli coś około minutę, a następnie ponownie, po prostu nie mają czasu, aby odzyskać przed podejściem i pociąg nie jest to, czego potrzebujesz

W ogóle, zwykłe problemy, takie jak masz rozwiązany po prostu. Naucz się uważnie trenować, obserwować, co działa dla ciebie, a ty osiągnąć swój cel.

Elena Selivanova

load...