Dlaczego nie „przyspieszacze” odchudzające: przywraca

Zawartość

Może przywrócenie – najbardziej niejasne część planu Dieta dla początkujących. Tak, to jest psychologicznie trudne do okresowego wyzerować intensywność treningów, aby uzyskać bardziej znaczące widoczne rezultaty. Jesteśmy przyzwyczajeni do dostosowania się w stylu „wszystko albo nic”, a często po prostu zignorować wymagania programów szkoleniowych dotyczących dni odpoczynku. Dodaj chaos w umysłach i wypowiedzi „okoloprofessionalnyh” utraty wagi, czyli ludzie z pozytywnych doświadczeń odchudzania osobistego, ale nie wiedzą teoretyczną w fitness. To jest po prostu to, co idea promowania wątpliwą konieczność, a nawet obowiązkowe, codzienne ćwiczenia. Pamiętaj, że reszta – Twój przyjaciel, i nie należy jej mylić z wykonywaniem aktywności fizycznej.

load...

[Powrót do spisu treści]

Co tak naprawdę musi być skierowana codziennie

Źle: prowadzić pełną parą w klubie fitness, wykonywać trening siłowy, cardio, a następnie, po rozciągnięciu, a więc każdy dzień. Więc nie tylko uzyskać lepszy efekt treningowy, ale także większą adaptację i nagromadzone zmęczenie. Wystarczy dodać do tego niezrównoważonego kardiouroki że grzech naszych klubach, a otrzymasz przepis na „jak sobie krzywdę.”

Po prawej: Czytaj Wszystkie blogi lekarzy. Zastanawiają się wspólne podejście do wytyczania ćwiczeń i aktywności fizycznej …. Trzeba korzystać z tak zwanych aktywnych technik odzyskiwania. Jest to dzień po włączeniu zasilania niekoniecznie lubisz parzona prowadzona cardio i leżeć płasko. Dla cardio zwykle ponoszone przez tych, którzy starają się stworzyć bardziej znaczny deficyt kalorii i schudnąć szybciej. To może być dobrym rozwiązaniem, ale tylko jeśli nie są zbyt mocno ograniczone diety i wyspać. Ale w „normalnym życiu” lepiej nie skakać na Zumbe, i, powiedzmy, godzinę na spacer z psem. Będziesz poruszać tętno wzrośnie, ale nie na tyle, aby spowodować ruch zmęczenia. Tak więc dzień po władzy lub wykorzystania umiarkowanymi cardio, albo i nie tylko chodzenie.

[Powrót do spisu treści]

Metaboliczne sztuczki

Źle: Czy ćwiczenia wytrzymałościowe codziennie w pierwszym roku szkolenia z pełnym obciążeniem. Często początkujący czyta, że ​​utrata wagi jest konieczne, aby trenować całe ciało w trybie zasilania, co jest prawdą. Po tym, czyta, że ​​byłoby miło, aby skorzystać z treningu o wysokiej intensywności zamiast zwykłej okrągłej cardio. Stąd zaczynają się problemy – HIIT „leży martwy ciężar” dla zmęczonego życie (często także wykonywane w nadmiernej objętości) podkreśla mięśnie, to wszystko dosłownie powala układy hormonalne i nerwowe, a na wyjściu otrzymujemy żadnej stroynyashkoy sport „, jak w obrazie” i … pobity przewlekłe przeziębienia dla siebie.

load...

Poprawnie: Nie obniżyć całą „Przyspieszenie metabolizmu Arsenał” w zabawny grona. Spróbuj wykonać standardowe czynności „promowanie metabolizm do odchudzania”:

 • Przejdź do „czystej” diety z minimum półproduktów, cukru, obliczyć kalorii oraz potrzebę białek, tłuszczów, węglowodanów, aby odpowiedni plan odchudzania, a następnie ją ;
 • Dodaj do normalnego życia 30 minut ćwiczeń tlenowych pięć razy w tygodniu „aktywne” w sensie poprzedniej części tego artykułu -hodba, sport, itp, a nie samobójstwo HIIT na bieżni;
 • Wzmocnienie i rozwój stawów podstawowych w jakikolwiek ćwiczeń bez ciężarów;
 • Idź do klasycznych ćwiczeń jogi i zdobyć podstawowe mechaniki ruchów;
 • Dopiero wtedy rozszerzyć program „izolację” na poszczególnych grup mięśniowych, a także dodać przedział cardio. Proste interwały, zamiast przysłowiowej metkon;
 • Przeprowadzić w poprzednim ustępie co najmniej 3 pełnych miesięcy;
 • Jeśli wynik nie jest pod wrażeniem, dodać intensywność (ciężar roboczy, bardziej wyrafinowane wersje ćwiczeń, ale nie kilka dodatkowych zestawów i powtórzeń), ale nie objętości;
 • Jeśli wynik nie jest jeszcze pod wrażeniem, w celu wzmocnienia ich cardio;
 • Dopiero po przejściu wszystkich powyższych punktów odnosi się do zastąpienia wysokiej intensywności kardio odstępach czasu.

Idąc krok po kroku, nie leń się zorganizować dzień odpoczynku lub aktywnego odzysku, co następuje:

 • Dzięki prostej aktywności fizycznej – nie więcej niż 2 razy w tygodniu;
 • Gimnastycznego mc przeprowadzić w ciągu jednego dnia, na przemian z prostym aktywności fizycznej, relaks „full” może być, na przykład, w środę i niedzielę;
 • Moc wykonywane w ciągu dnia, dzień odpoczynku – lub zwykłą działalność lub cardio na stan zdrowia;
 • Trening siłowy całego ciała nigdy nie następują po sobie, przynajmniej w pierwszym i drugim roku szkolenia. Jeśli musisz iść do klubu „z rzędu”, moc akcji na „Ride the top” i „dno pompowania”, czyli klasyczny podział według grup mięśniowych;
 • Dzień całkowitego odpoczynku 1 dzień w tygodniu musi być uwzględnione w planie, nawet jeśli jesteś bardzo doświadczonym sportowcem. Układ nerwowy musi również zostać przywrócony do tego celu, a wynalazł „wolnej niedzieli”

[Powrót do spisu treści]

Przyspieszenie grawitacyjne

Źle: Tylko po prostu wszedł do pokoju, aby skopiować program znany obecnie bikini sportowcem i rozpocząć jak sportpit maniaka tam, w nadziei, że magiczne bańki naprawdę pomóc wzmocnić ożywienie nieludzko. Aminokwasy lub BTSAA pomóc, ale nie tak myślisz – nie są zwykle w stanie „wyleczyć” z efektów diety nie jest zbyt wykształceni i zbyt intensywne treningi. Przyspieszenie swobodnego spadania w przetrenowania i skrócić ścieżkę do obrażeń i często pomaga ludziom w swoje ulubione termogeniczne spalaczy tłuszczu. Mają tendencję do zakłócania odzyskiwania systemu nerwowego i jest szkodliwe dla mechanika ruchu ciała oraz sprzęt do ćwiczeń. W rezultacie pojawiają się „znikąd” upadku z poziomym pasku w banalnych kolana podnoszenia do żołądka i innych raczej śmiesznych urazów sportowych.

To prawda: najpierw nauczyć się jeść prawo i tryb zachować. Nie myśl, że jedzenie sportowe pozwoli Ci super-sport jest fakt ich nabycia. Te aminokwasy i białka wymyślony wyłącznie w celu umożliwienia zajęty i nie bardzo kochający gotowanie dla ludzi, aby zdobyć odpowiednią ilość białka. Jeśli jesz mięso i ryby, a także twarożek czy białka jaj, może również być w stanie zrobić bez „przyspieszaczy” w pierwszej kolejności.

Skoncentrować się na naprawdę ważnych rzeczy i nie należy mylić z regularnością nadmiernej aktywności szkoleniowej, diety z głodu, a odbiór żywienie Sports Nutrition jednego białka i aminokwasów, a swoimi naturalnymi wynikami będzie dość szybki.

load...