Dlaczego nie oglądać program telewizyjny na temat odchudzania

Zawartość

Wiesz co? Występ na temat odchudzania nie wykonuje żadnej użytecznej informacji. Nawet jeśli pojawia Tanya Rybakova, i istnieje kilka lekarzy z dyplomem. Czy wiesz dlaczego? Bo zamiast pokazywać, jak dobrze być zdrowe i piękne, wyświetlony jest „jak dohudetsya anoreksję” lub „co te dziwolągi ZOZhniki z ich kontenerów.” A, tak. TV show pokaże Ci, jak bardzo trudno jest schudnąć, wskaże, kto ponosi winę za nadwagi i dać kilka innych bezużytecznych informacji. Po uruchomieniu na tytułów ekranu, będziesz mieć pewność, że utrata masy ciała – to jest trudne, wymaga 3 godzin w siłowni każdego dnia i dostarczyć kilka arbuzów

load...

[Powrót do spisu treści]

Niech nie mówią

Prawdopodobnie Andriej Małachow jest respektowana przynajmniej staramy się obraz inny niż głównego prowadzącego „sowiecko-analitycznej” szkoły. No i ostrość poruszonych kwestii. Ale jego programy na temat odchudzania … to jest, przepraszam, ZOZhnika koszmar.

Byłem niedawno wysłany link do serialu o dzieci z nadwagą. Release lewej dziwne wrażenie. Oto banda dorosłych, nawiasem mówiąc, różne stopnie notorycznie nadwagi wskoczył na 11-letniej dziewczynki. „Dlaczego jesz, dlaczego jesteś gruba?”. Słowo na literę „t” brzmi tak, tu i tam, i od ujścia szalonych Malakhov też. Towarzysze, to jest w istocie obraźliwe słowo, a szkoła w który uderzył głową w portfelu. I można dostać pozwany za obrazę w krajach cywilizowanych.

W studiu 2 osoby siedzącej na pozytywnych doświadczeniach własnej utraty wagi ciała i redukcji w postaci dziecka. A oni nie są, nie dzielić się informacjami o tym, jak budować życie w rodzinie, tak, że dziecko schudła i powiedział, że dziewczynka miała 11 lat, „musi się kontrolować”, a czasami po prostu rzucił na matkę z zarzutów.

load...

Następny bohater – chłopiec, niestety nie pamiętam wiek. Ale coś o wczesnym okresie dojrzewania. Siada na Ducane diety i zaangażowanych przez 3 godziny w siłowni. Codziennie. Jak mówią, wszystko kłamstwa, ale … .Jeśli naprawdę poprzeć takiego reżimu, naprawdę chcę wiedzieć, kiedy chłopiec dowiaduje się, jak się czuje, a ja nie, czy chłopiec pije 6 filiżanek kawy tak, aby następnego dnia trochę mniej dotkliwe.

Również i tak dalej. Słyszymy tu i tam przez 50 minut uwolnienia „Jest lato, konieczne jest jakieś warzywa” i „Najlepszy zakup arbuza i jeść tylko ich”. Poza tym wątpię, że i prezenterka, a character-cieńsze rzeczywiście coś zrobić. Chociaż, kto wie, może w fizjologii innych gwiazd telewizji, a oni są z warzyw wyglądają jakby uczciwie i dobrem spożywać ich 2600 kcal i trwa co najmniej 3-4 razy w tygodniu.

[Powrót do spisu treści]

Co należy uczynić widza treści takich programów?

Jeśli informacja pokazuje zero, RVR jest straszne, a niektórzy eksperci chciałbym zapytać o osobistych osiągnięć, a nie w dziedzinie rodzimych psychologii, a przynajmniej wtedy, gdy są one tak obeznany w diecie na warzywa, polecam ich 11-letniej dziewczynki, a potem …,

To prawda, przeniesienie służy jednemu celowi – aby spowodować negatywne emocje. Kto, co, dlaczego jest to potrzebne?

Że „grube”, „gruby”, dlaczego, mimo wszystko, nie jest „pełna”, a nie „otyłość dziecko”? Ponieważ celem ich przekazania – mając mniej niż ja, a jeszcze bardziej nienawidził siebie, dolną linię.

Problemy produkcja bez poszukiwania ich rozwiązań – znanych depresji Provocateur wśród humanistycznych figur. Ale poważnie, przed obejrzeniem takie pokazy w sposób regularny, zadaj sobie jedno pytanie: „Nie sądzę, że ja sam tłuszcz i dietę na warzywach i siłowni przez 3 godziny dziennie – tylko jeden, ale nierealne dla mnie decyzji”?

Gdy uważasz, że jesteś – poniżej poziomu piękna, a do „podciągnąć” super-potrzebuję cię, przepraszam, można stracić. Od tego momentu większość dialogu wewnętrznego, nie ma na celu rozwiązanie problemu „, jak to zrobić, to zrobić” i tłumienie okrzykami: „Oh horror, co robić?”. Na ogół takie emocjonalne tło żadne zmiany nie są oparte. I wszelkie minimalne postępy nie zostaną podjęte kroki do zdrowego stylu życia i przebacz, kroki w codziennej koszmar z warzywami lub Dyukanom lub wyszukaj niesławnych trzy godziny w siłowni.

[Powrót do spisu treści]

Może to wszystko, co możemy pokazać – choć

Tak, jeśli tylko dzięki sprytnemu rodzaju, a słowa „zintegrowanego podejścia” jest często ukryta banalne:

  • Jeść, kiedy są wygodne, ale nie podczas jedzenia E. Mirimanova lub nawet trochę odchudzania fitness i guru. Można jeść przed snem, bezpośrednio po lub bliżej do kolacji. Chociaż można zapisać niedobór energii, hamuje utratę masy ciała, i złe węglowodany nie są rzucić się na słabych mięśniach i wątrobie z niej, że od razu płynęły w glikogen tłuszczu;
  • Jeść, ile chcesz, aby twoje ciało. Liczyć kalorii już. Nie sądzisz? Zmierz Byłoby uderzył porcje jednak, lub kupić specjalne „a la carte” Danie w Internecie;
  • Przygotowanie prostych potraw – owsianka na wodzie z ziół i przypraw, mięsa i ryby na parze, kupić jagody, owoce i twaróg bez substancji zapachowych i dodatków. To cała dieta. Nie jest konieczne, aby niektóre ogórki lub melony sam;
  • Obecności władzy 3 razy w tygodniu. Pożądane jest z wagonu. Nie trener, pieniądze, chęć płacenia go, lub na forum pisał, że wszyscy trenerzy – niewykwalifikowani „chemicy”, zawdzięcza swoje mięśnie osiągnięć farmakologii? Nie ma problemu, przejdź do starego „rocker” w mieście, nie są zazwyczaj darmowe lekcje. Albo przynajmniej pomóc Zarządowi;
  • Zrobić cardio, ale z umiarem, a nie żyć aby zrobić cardio; zrobić w trybie komfortu i wystarczająco długo.

Wszystko to jest bardzo proste. Replika o warzywach i innych melonów – tylko na wykonaniu czyjegoś doświadczenia własnej nienawiści, Super stałych wysiłków, nierealnych celów, a następnie ją przez całą drogę w dużym kole. W ogóle, jeśli to możliwe, nie sprawiają, że zdrowy tryb życia – to straszny koszmar, a będzie wyglądać i czuć się świetnie. Bez jakiegokolwiek serialu. Choć mogą one być pomocne, jeśli oglądać je podczas ćwiczeń.

load...