Dlaczego nie nazwać tego faceta? Co poszło nie tak?

Zawartość:

Oto wczoraj wszystko było w porządku. Szłaś przez całą noc, trzymając się za ręce, patrzył sobie w oczy, całując na zapomnienie … A teraz wszystko jest stracone! Albo, być może, nie tylko całowanie, i przyszedł do seksu. I masz do czynienia z problemem: co zrobić, jeśli facet nie zadzwonić? Nie znaleźć miejsce czekania, a za każdym razem, gdy telefon dzwoni, chwycić go z nadzieją; ale to nie on ponownie. I nie masz pojęcia, co robić, i nie wiem, czy nazywać się, lub napisać do niego, czy to będzie wyglądać natrętny.

load...

Znajoma historia, prawda? W takiej sytuacji jest prawie każda kobieta. Dlaczego facet nie zadzwonić po terminie, nawet jeśli nie mają seks? A może to jest problem? Czasem data jest pierwszym, ale zdarza się, a piąty, dziesiąty, dwudziesty. Że zniknął i wszystko, nie wyjaśniając niczego, a ona jest w miłości, ona czeka, mając nadzieję, cierpienie … postanawia zadzwonić lub napisać pierwszy facet, a on nie wracał połączeń. Rezultatem będzie bezsenna noc, poduszka mokre od łez i tęsknota, tęsknota, tęsknota … On z miłości, albo nie lubił!

I zaczyna ubogich nad w jego umyśle każdą minutą spotkania, zaczyna szukać przyczyn jego zachowania w ich własnych działań, sądząc, że to jest – z powodu kłótni lub złej płci, sortuje się sposobów, aby sprostać … Aby zobaczyć to niemożliwe, powody są, dziewczyna lub niezadowolenie rośnie i samoocena spada, albo pojawiają się podrażniona z całej męskiej rasy. Tymczasem opcje dlaczego facet przestał dzwoni, nie może być kilka.

Jeśli facet nie wymaga

Kiedy facet nie nazywa się po kilku dniach, nie należy wyciągać pochopnych wniosków na temat tego, co daje mu współczuje. W rzeczywistości, data poszło dobrze, a on naprawdę cię lubi. Ale człowiek – człowiekiem zajętym, i w ogóle są one rodzaju ludzi, dla których przede wszystkim praca, a potem życie osobiste. Więc po prostu napisać, że lubi dziewczyny, nie mogę, i czeka, żeby zostać wydany tym razem.

load...

My, kobiety, to jest trudne do zrozumienia. Szczerze wierzę, że ukochanej osoby – przede wszystkim, i starać się z nim spotkać przy najmniejszej okazji. Nawiasem mówiąc, właśnie ze względu na tę funkcję, więc pragnąć seksu na początku relacji i może nadmuchać duży rząd małych problemów. Jednak silny połowa ludzkości logiki jest nieco inny, a jeśli facet nie zadzwonił kilka dni robi porządki, to jest pewne, że nic złego się nie stanie. W końcu decyduje się na poważne pytania!

Okazuje się, że w tym przypadku dziewczyna szuka mężczyzny czeka na wezwanie na następny dzień po spotkaniu, chce osiągnąć nie jest męskim aktem od niego. Ponieważ omówienie wczorajszych wydarzeń, takich jak ten: „Och, jak ja z tobą wczoraj, dobrze, mieliśmy wspaniały czas, powiedzmy, z pewnością spotkają się ponownie,” i tak dalej w tym samym duchu – to przejaw kobiecej psychologii. To my, kobiety, po wszelkie główne lub nawet drobne zdarzenia natychmiast przyspieszyć, aby omówić wszystkie szczegóły jego dziewczyną. Mężczyźni – INNE. Oni nie lubią być szczery, aby porozmawiać o swoich doświadczeniach i zaproszeń do niczego.

Oczywiście, dziewczyna, która kocha młodego człowieka, myśli inaczej. Ona potrzebuje uznania jego przydatności do młodego człowieka, jego wyborów i wyłączności. Dlatego też, jeśli facet nie zadzwonić po randce, płeć lub kłótni pani obaw, nie znaleźć miejsce dla siebie i myśli, że jest coś nie tak. Ona gorączkowo łapa w jego umyśle, często wyimaginowany, słabości, patrzy na siebie w lustrze, ciągnąc dziewczyny i telefon, myśląc o tym, czy nie napisać faceta pierwszy. Podjąwszy, w końcu i wymyślił jakiś błahe przyczyny, zyskując sms … a potem – cisza lub odpowiedzi krótkie i suche „Jestem zajęty wtedy porozmawiamy” Dobrze, że jest zajęty, zajęty! Nie do niej teraz!

Wnioski: młody człowiek wchłania się w swojej pracy, a on jest teraz naprawdę zależy od ciebie. Nawet jeśli chodzi o seks, można mu dać. Dlatego też, jeśli zależy Ci, należy uzbroić się w cierpliwość i czekać. Połączenie nie będzie nigdzie! Cóż, jeśli nie oddzwonić, to tak będzie. Nie jesteś młoda dama z piętnastu do zwariować, bo każdy z samca, który nie zwraca uwagi na ciebie.

Dlaczego facet nie wymaga

Odpowiedź na młodej damy kuszących pytanie, dlaczego facet nie wymaga, może być wątpliwości co do konieczności tego połączenia. Wątpliwości te mogą odnosić się do tego, jak bardzo lubi dziewczyny, i czy to pasuje do niej. Młody człowiek po prostu potrzebuje czasu, aby uporządkować swoje uczucia.

Mężczyźni, mimo że na zewnątrz mogą pojawić się pewne siebie, często faktycznie pod prysznicem są niezdecydowane i wrażliwe. Tak więc młodzi ludzie z niską samooceną czują, że są niegodni konkretnej dziewczyny, i zaczynają go unikać, mimo ciepłego współczucia. Jeśli facet zwraca bardzo rzadko lub nie robią tego w ogóle, to może odnosić się do właśnie tego typu ludzi. Decydując się kiedyś zaproszony na spotkanie piękną dziewczynę i rozmawiał z nią, zastanawiał się – jak gdyby potrzebował? I, stwierdzając, że nie musi zniknąć. Często taki człowiek jak istnieje obawa seks z atrakcyjną kobietą, ponieważ są one bardzo niebezpieczne.

Co dziwne, ale taka postać może mieć bardzo męski wygląd, bardzo atrakcyjny wygląd młodzieży. Na imponującej widzenia można ukryć nieśmiałe i niezdecydowany mężczyzna, czule odnosząc się do słabszej płci. Jeśli facet nazywa rzadko, może się okazać, że droga przez naturę. Młody człowiek z tego typu boi się obrazić go reprezentuje idealną dziewczynę jego wytrwałość. W rzeczywistości, powiedziała bardzo dużo, nawet uwielbia ją, a bogini jest znana przeciętny człowiek nie jest dostępna.

No i wreszcie, że odpowiedź na pytanie, dlaczego człowiek nie może zadzwonić lub napisać pierwszy po spotkaniu, że może być jego pragnienie, aby zademonstrować swoją niezależność. W ten sposób nasze społeczeństwo, – uzależnienie od innej osoby jest uważana za słabość w nim. To „dmuchany” nasza miłość z dziewczyną za uszy chłopaki walczą pokazując jej, że wszyscy byli niespokojny. Włączając go. To smutne do tego przyznać, ale twój Cavalier może być właśnie takim człowiekiem.

Jeśli zauważysz młody człowiek najmniejszego śladu obecności w naturze szczególnych cech wymienionych powyżej, dlatego wątpliwe jest, że będzie mógł zadzwonić lub e-mail w pierwszej kolejności. W tym przypadku będzie to tylko szczęśliwy jeśli można podjąć inicjatywę się z nim skontaktować.

Jeśli facet nie wymaga długiego czasu

Ta opcja – najsmutniejszy. Facet nie reaguje na wezwania i nie zadzwonić, bo nie podoba mi się dziewczyna. W tym przypadku dalsze relacje, oczywiście, niemożliwe. Z punktu widzenia wyczerpanej dziewczyny czekają milczenie nie jest uzasadnione. Zwłaszcza jeśli facet nie zadzwonić po seksie lub kłótni. Dobrze, ponieważ można również zadzwonić lub napisać, aby powiedzieć kilka słów! Po tym wszystkim, ona – nie głupie, i byłby natychmiast zorientował się, że nazywa się po prostu być uprzejmy i nie nadzieję na kontynuację stosunków. I uczciwość, szacunek dla siebie nie został odwołany. A potem cisza jak zatopiony w wodzie. I jak możemy zrobić? Czy muszę zadzwonić do pierwszego faceta, aby dowiedzieć się relacji do końca?

Oczywiście, połączenie jej numer telefonu i powiedział stanowczo, że nic nie będzie działać, to wydaje się być łatwe. Jednak rzadko młody człowiek zdecyduje się na taki czyn. Jak już wspomniano powyżej, wielu mężczyzn po prostu wydaje się silny i pewny siebie, a nie faktycznie uruchomić na stosunkowo prostych problemów. Jednak dziewczęta są również problemem. Czy często mówimy sobie prawo w czoło z jakimś chłopakiem, że to nieatrakcyjne dla nas? Ledwo … albo spróbować uniknąć bezpośredniej odpowiedzi, jeśli petent staje się zbyt uciążliwe, a nawet o tym zapomnieć. Ale człowiek, według wszelkiego prawdopodobieństwa, cierpi również z oczekiwaniami.

Czy muszę zadzwonić lub napisać pierwszy facet? Aby nie wyczerpuje się nieznana i nie wstrząsać nerwy na marne, oczywiście, możliwe. Więcej można to zrobić, jeśli mówimy o relacjach, które zostały ustanowione po kilku spotkaniach. Wszakże jeśli on mianowany na więcej niż jedną datę, wydaje się, trzeba go czymś przyciąga! A teraz nagle młody człowiek zniknął. Może coś mu się stało, ale nigdy nie wiadomo. W tym przypadku kwestia, co zrobić, jeśli facet nie nazwać, może być rozwiązany bez większego wysiłku – Kilka spotkań dać dziewczynie prawo poprosić swój los przynajmniej przyjaznej praw.

Muszę powiedzieć, że kiedy facet nie zadzwonić po seksie, problem również nie wiszą w powietrzu. W końcu, nie było intymność, a teraz są one w rzeczywistości nie całkiem obcy między młodą kobietą i mężczyzną! Mogę zadzwonić do pierwszego faceta, któremu zostały powierzone organizm? Kan. Powinny one przynajmniej zachowywać się po seksie grzecznie. Chociaż, oczywiście, dla wielu facetów te sytuacje są równoważne wędrówka w siłowni, a oni naprawdę nie rozumieją, dlaczego kobietom po seks „wieje głową.”

A co jest takiego strasznego może się zdarzyć do Ciebie po takiej rozmowy? Dobrze, myślał o tobie, że jesteś zbyt nachalny. Więc to nie jest tak, a do wyjaśnienia relacji. I masz prawdopodobnie nie obchodzi, co myśli jest tak źle wychowany człowiek lub obojętny. Najgorszą rzeczą, jeśli on po prostu zniknie – wtedy musisz zaakceptować tę niepewność i nauczyć się z tym żyć.

Czasami związek zostaje przerwany po kłótni. W tym przypadku, młody człowiek prawdopodobnie po prostu źle na ciebie zranić. Można się bać, jeszcze nie zdecydował, czy będzie on cię złamać, ale można je znaleźć tylko w prywatnej rozmowie, że lepiej jest zaplanować, kiedy po argument przekazać pewien czas. Oboje potrzebują trochę oddechu, i korzysta ono swój związek.

Zdarza się, że jeśli facet nie wymaga długiego czasu, a następnie pojawił się jeszcze, że po prostu nie chce stracić dziewczynę całkowicie. Podczas spotkania z młodą damą nie miał zamiaru – być może on ma inną, lub po prostu nie mają wystarczająco dużo czasu na życie osobiste. Ale w zasadzie, lubi ją, a może kiedyś młody człowiek wtedy, i staramy się rozwijać stosunki. W międzyczasie, nie chcę stracić dziewczynę całkowicie. Brzmi, oczywiście, to jest dziwne, w tym przypadku, wybór należy do ciebie już – wziąć takie okoliczności, czy iść dalej.

Krótko mówiąc, powodem dlaczego facet nie zadzwonił i nie odbierać połączenia, może być masa, a nie wszystkie z nich dotyczą braków płci, walki, czy czegoś podobnego. W tym przypadku, dziewczyna powinna pamiętać o jednej rzeczy: to jest – własnej wartości indywidualne, którego życie nie powinno zależeć na wezwanie, w rzeczywistości, outsiderem. Ponadto, młodzi ludzie są często nieprzewidywalne i mogą wytrzymać świadomie wstrzymać przed wywołaniem do ogrzania uczucia dziewczyny. Jest to rodzaj męski manipulacji, z którymi przedstawiciele silniejszej płci próbują zakochać się w konkretnej pani. Powinienem dać się do nich?

Dlatego też zajmują się coś ciekawego, rozpraszać i zapomnieć na chwilę o wszystkich połączeń. Po tym wszystkim, człowiek rodzi się z radości i szczęścia, aby nie męczyć przez kilka dni czeka na ktoś dzwoni po spotkaniu lub argument. Cóż, jeśli nadal nazywają wreszcie usłyszysz … Something Wicked jak on oczekiwany. Po tym wszystkim, ty też – zajęty człowiek, a nie masz czasu, aby wydatkować energię na wszelkiego rodzaju bzdury. Powodzenia i niech pasywnych ludzi na swojej drodze nie będzie tak mało, jak to możliwe!

load...