Dlaczego nie nazwać człowieka: true odpowiedzi

Zawartość:

Zgadzam się, że każdy z nas w życiu się dzieje, kiedy dzień i noc czekając na telefon od mężczyzny, którego kochała. Kiedy serce jest skompresowany do szaleńczego alarmu i skakaliśmy z dowolnego telefonu rozmowy telefonicznej, mając nadzieję usłyszeć rodzimych głos. Ale mężczyźni – dziwne stworzenia, nie wydaje się, aby zrozumieć, że czekamy na ich rozmów telefonicznych i nadzieję na wzajemnych uczuć. Czasami człowiek nie oddzwoni po pierwszej randce, a pomimo faktu, że cały wieczór patrząc na jej towarzysz z uwielbieniem oczy i delikatnie trzymając ją za rękę. Czasami człowiek przestaje dzwonić i komunikować się w środku cukierka okresie buketnogo, chociaż nie było żadnych oznak kłopotów. I kto wie, jaka jest sytuacja jest trudniejsza: po pierwsze, gdy uczucia nie mają czasu, aby pójść za daleko, ale jest to bardzo rozczarowujące, aby uświadomić sobie, że po prostu zignorować. Lub drugi, kiedy jego cisza tnie serce, jak nóż, a ty nie rozumiesz co to jest twoja wina. Dlaczego mężczyźni nie nazwać, dlaczego?

load...

Być może Dwieście lat temu, kiedy nie istniały telefony, wszystko było o wiele łatwiejsze. Ludzie po prostu albo umówić się na spotkanie, czy nie – wszystko jest proste i jasne, nie ma pustych nadzieje. Teraz masz możliwość komunikowania się ze sobą przez telefon w dowolnym momencie, długą ciszę mężczyzny postrzegane jako cios poniżej pasa. Mimo wszystko, jeśli mu się podoba, jest on zmuszony do was cierpieć, siedzi przy telefonie przez całą dobę? Mobilny milczy jak zaczarowany, aw mózgu bije jedną i tę samą myśl: dobrze, zadzwoń, dobrze … połączeń.

Człowiek, który nie zadzwonić po pierwszej randce, a jedno z nich przestało zatrudniania kobiet na wysokości ilość relacji – sytuacje, jak, różnych, ale przyczyny są często takie same. Spróbujmy zrozumieć te sytuacje indywidualnie i patrzeć na nich jak gdyby z zewnątrz. Możliwe jest również, że w obu przypadkach będzie można znaleźć coś, co będzie dokładne wyjaśnienie sprawy. 

Dlaczego mężczyźni nie zadzwonić po pierwszej randce

Nasza wyobraźnia obrazowo przedstawia sto powodów, dla których człowiek teraz, że dzień nie osiągnie żądany numer telefonu, nawet po dacie minęło sporo czasu. Jednak nie wszystkie z tych genialnych pomysłów trochę bliżej do rzeczywistości. Więc dlaczego nie nazwać po udanym, jak, randkę?

load...

Powody fantastyczne, ale absolutnie wszystko wyjaśniający

Nie chcę myśleć, że nie zadzwoni, bo go nie lubił. Jak to może być, jeśli na randce, on jasno, że po prostu szaleje za tobą! A nie trochę trzeba – człowiek zakochany Słyszysz mili. Tak komponować sto wymówek milczenie telefoniczną. To najbardziej niezwykły z nich:

 1. Przykładem siła mazhorK, umarł ktoś z rodziny lub przyjaciół, a on musiał opuścić

  Od miasta, z terenu całego kraju. Gdzie nie ma wieże telefoniczne i telefon komórkowy nie łapie sygnału. On, oczywiście, na myśli ciebie, przeżywa, ale okoliczności są silniejsze od niego. Czy to możliwe? Dlaczego nie. Cały czas ktoś umiera, więc może w swoim wybrańcem jest taki przypadek? To tylko jeśli jesteś uzależniony od niego za prawdziwe, jeśli on naprawdę zakochał się w tobie w zapomnienie, zdolność, aby zadzwonić i ostrzec będzie on zawsze znaleźć.

 2. Podniósł zabolelNevazhno, co się z nim – zapalenie oskrzeli lub zapalenie stawów palców

  Najważniejsze jest to, że nie można wybrać numer telefonu lub trzymać SMS miłości. Można przekonać się, że jest to bardzo poważny wersja tego, co dzieje się cały czas. Ale co uniemożliwia mu poprosić kogoś, aby się z Tobą skontaktować i wyjaśnić przyczynę swojego milczenia? I być całkowicie szczery z wami, uważasz, że choroba może być przeszkodą do rozmowy telefonicznej, to jest bardzo trudne.

 3. Jego ubiliVesma logiczne wersja, która odrzuca możliwość swoim chłopakiem odebrać ten cholerny telefon i wybrać numer

  Zbrodnia w naszym kraju nie stają się mniejsze, a to facet dostał pod dystrybucji. Pozostaje tylko szczotkować łzę i niechcianych pożegnać nieudanej miłości. Lub po prostu dlatego, że powód ten jest naprawdę niesamowite, nie sądzisz?

Powody, dla których mało prawdopodobne, ale wciąż możliwe

Po przejściu na głowie wszystkie są godne powody dlaczego nie zadzwoni, to odrzuca wersję związanego z globalnych kataklizmów i utraty pamięci ukochanej. Wytęż umysł i zacząć myśleć w innym kierunku: może zdarzyć się tak realne, że mogłoby to uniemożliwić wybieranie numeru telefonu? Tak więc, następujące wersje:

 1. On ma absolutnie żadnego czasu

  Och, to XXI wiek, tylko nadążyć za szalonym tempem życia! Każdego dnia, dobrze, po prostu nie jest to chwila odpoczynku w swoim człowiekiem. Sędzia dla siebie: studia-dom-praca, a potem drugi, ścisłe rodzice dokonać napraw w mieszkaniu do zrobienia (to jest po prostu coś opowiadać datę). Znajomi zalane znowu, i co dziewczyna kotka sąsiada wspiął się na drzewo. Każdy pomaga wszystkim oszczędza. W skrócie, śnie, a nie facet. Szkoda tylko, że nie wystarczy czasu miał drobnostką – aby zadzwonić do jego dziewczyną, bez którego nie może żyć …. A co może zatem nie dzwonił?

 2. On już ma dziewczynę

  Ale to naprawdę jest prawdziwa wersja! Być może ma już jakieś światła lub Nataszą i kochał ją przez długi czas (możliwe jest, że oba z nich). I poszedł na randkę, bo pokłócił się ze swoją pasją do dziewiątki, i może, z obu naraz. W tym przypadku, a jego miłość i uwaga są łatwo wytłumaczyć. Prawdopodobnie jest on próbuje udowodnić sobie, a wraz z jego przyjaciół, że nie będzie stał przed jednym urody. Tu również spadł na przynętę. Jeśli ta wersja jest prawdziwa (prędzej czy później dowiecie się na pewno), to lepiej znak krzyża, ulgę i zadowolony, że nie nazywają cię kłamcą. Dlaczego masz taką Don Juan?

Powody są bardziej realne, bo trochę smutny

Cóż, przenieść się do bardziej racjonalnego uzasadnienia, a dokładniej do tych, które są najbardziej prawdopodobne, aby mogło być prawdziwe. Być może coś w dacie nadal nie było prawdą, w przeciwnym razie, dlaczego nie mógłby nazwać? Mózg i pamiętać, co może pchnąć uszkodzonej dżentelmena.

 1. Udało się wnieść sprawę do seksu po pierwszej randce

  I że wszystko poszło doskonale! Po romantyczną randkę poszedł do jego domu i sprzedawane niepohamowaną pasję w najszerszym. Najwyraźniej był w stanie udowodnić, że – sverhseksualnaya, zrelaksowany, zaradny, niestrudzony – słowem, marzenie każdego człowieka. Już po takim zwariowanym dniu seks ją i nocy powinny wisieć na telefonie, prosząc, aby dać mu jeszcze jedną noc miłości. Cóż, albo co najmniej godzinę. Ale to nie dzwoni, infekcji! Może on wciąż nie może odejść od tych doznań fizycznych i emocjonalnych uzyskanych podczas seksu z niezrównanym ty?

  Co mogę powiedzieć … Każdy człowiek w istocie – zdobywca. Nawet jeśli ma inteligentny wygląd i okulary w cienkiej ramce na nosie. Niewielu z chłopakami po seks na pierwszej randce chce zaprosić dziewczynę do następnego spotkania. A dlaczego? Sędzia dla siebie: wszystko, co jest potrzebne, że otrzymała już, coś dążyć? Może byłoby przepojone go do was z całego serca, jeśli dać mu trochę czasu – ale w rzeczywistości nie dał mu noc sex natychmiast po spotkaniu! Ale to, co większość ludzi musi najpierw z dziewczynami? Daj im seks, tylko seks! A ty tu tak szybko, nie dając ocenić swoje piękne walory duchowe i wiem na pewno, osiedlił się z nim do łóżka. Oznacza to, że już nie zwraca się do winy, ale sobie, że nikt.

 2. Obaj byli pijani w terminie do chertikovByt może jesteś bardzo zaniepokojeni i zupełnie zapomniał, że alkohol – kawałek podstępną

  Wydaje się, że tylko kilka nieodebranych kokteylchik znajomości, a szef już poszedł dookoła. Aha, i to była zabawa! Co pan wtedy miesza? Brandy z sambuca i wylewa na górze butelki szampana? Nie jest zaskakujące, że spotkanie odbyło się w wielkim stylu – tak więc, że następny dzień był zawstydzony do zapamiętania. Chociaż, jak mówią, „jeśli po partia nie wstydzi – tak partia nie powiodło się.” Szkoda tylko, że nie był stroną, oraz datę z mężczyzną, w którym nie chaesh duszę. W przeciwnym razie nie będzie teraz siedzi ze smutku w moim sercu i nie zahipnotyzowany telefon spojrzeniem.

W pijackim zamroczeniu, wszystko jest możliwe – i deklaracje miłości i sentymentalnych opowieści o trudnym dzieciństwie, a nawet pospiesznym oświadczyny. Jeśli uważasz, że każde słowo i czeka, nie czekaj, aby kontynuować swoją powieść – może jesteś jeszcze na kaca. Ponieważ trzeźwy każda dziewczyna rozumie, że pijany pani śmieci jest mało prawdopodobne, aby poważnie zainteresowany człowiekiem. Nawet gdyby nadużywane w godzinach wieczornych, w których więcej niż ty. Jeśli na pierwszej randce kobieta pije, jak prawdziwy człowiek, pragnienie, aby uczynić ją swoją dziewczyną, facet jest mało prawdopodobne, aby pojawić się (i nagle zdecydował, że ty i cały dzień nie może żyć bez stopni?!). Zgadza się obwiniać!

Powodem najczęściej, ale to trudno uwierzyć

Porozmawiajmy o najczęstszych powodów, że facet nie zadzwoni po spotkaniu. Wszystkie poprzednie wersje są możliwe w jednym przypadku na zewnątrz od stu, podczas gdy pozostałe 99% trwa dość banalny powód: nie jesteś po prostu w jego typie. I utrzymuje się dość dobrze, i wyglądać najlepiej, a bogaty wewnętrzny świat widział i doceniane. Tylko nie podłączyć go, i to wszystko. I nie ładują się w mózgu jakiegoś mechanizmu, który jest odpowiedzialny za miłość. I to nie znaczy, że jesteś przegrany lub złe dla niego – takie rzeczy zdarzają się cały czas. Odrzuć gwiazdy filmowe, Znane, monarchów – ma w tym nic dziwnego. Być może fakt, że przestało mieć ci żetony i oddzwonił po bye – wielkim błogosławieństwem, a nie smutku. Po prostu nie twoja jest człowiekiem …

Dlaczego mężczyźni zatrzymać dzwoni w środku powieści

Ale co jeśli pierwszy sięgają dawno temu, kiedy przez kilka tygodni, miesięcy lub nawet lat, regularnie spotykają się i być szczęśliwi? Tak, ale pewnego dnia nagle przestał nazywać siebie i odbieranie połączeń w telefonie komórkowym. A potem zatrzymał się, by umieścić husky na zdjęciach i pisać wiadomości w sieci społecznej, chociaż nie ma w niej nie jest tak rzadkie. Czy to koniec związku, czy istnieją pewne powody, by wyjaśnić to zachowanie?

Powód jest prosty, ale wiele wyjaśnia

 1. My, kobiety, przywiązują dużą wagę do rozmów telefonicznych

  Dla nas doskonale normalnej rozmowy z przyjaciółmi na 2-3 godziny pod rząd bez przerwy, możemy przypomnieć ważną imprezę i zadzwonić do kogoś w nocy, aby natychmiast podzielić się wiadomością. Mężczyźni, w przeciwieństwie do nas, nie przywiązują szczególne znaczenie połączeń telefonicznych. Gdzie widziałeś faceta, który jest gotów rozmawiać godzinami przez telefon? Jest to możliwe tylko wtedy, gdy na drugim końcu wisi kobietę, która zmniejsza jego już szału z jej niekończącej się paplaniny.

  Połączenia oczekujące mężczyzn, po prostu nie rozumieją, że nie może przyjść do głowy spieszyć zdobyć upragniony numer i zachwyci nas swoim głosem. „Nie nazywaj – więc nie ma czasu” – tak myśli większość ludzi nie przywiązują szczególną wagę do wszelkich rozmów telefonicznych tam. Ponadto, wszyscy ludzie są chwile w życiu, kiedy po prostu nie chce rozmawiać przez telefon. Generalnie każdy. Chociaż rzadko, takie sytuacje się zdarzają i jesteś w takiej sytuacji może być zupełnie niewinny. Jeśli to wszystko jest tak, nie ma powodu do obaw: musimy tylko się uspokoić i przestać czekać na jego telefon, od razu zadeklarował, jakby nic się nie stało.

 2. Może dostał zbyt spieszyć rzeczy

  Tak, jesteś dobry, aby spędzić czas razem, już miałem kilka randek i wszystko poszło świetnie. Ale jeśli się do dokręcić śruby, należy przyjąć ją jak własne, i szalenie zazdrosny, to spodziewać się kłopotów. Mężczyźni nie są bardzo zadowoleni pożegnać się swojej wolności, szczególnie na początku relacji. Oczywiście, my, dziewczęta, po pierwszej randce może fantazjować o tym, co dzieci będą żonaty do nowo utworzonego rycerza, jak będziemy żyć szczęśliwie i umiera w ciągu jednego dnia. Faceci to sentymentalizm nie jest naruszona.

Co gdyby nie zdecydował się do końca, czy nazywasz swoją dziewczyną i trzeba myśleć poważnie o dzwonów weselnych! Jeśli wszystko jest w istocie w rzeczywistości, nie ma nic dziwnego w tym, że chłopiec nie jest już dzwonka. On po prostu zabrane dobrą odległość, aby było jasne, że nie jest gotowy na taką poważną zmianę w ich życiu. Przynajmniej nie tak szybko. Jest nadzieja, że ​​wycofał się w cień nie jest na zawsze, ale tylko do czasu, że zdajesz sobie sprawę, że nie należy spieszyć rzeczy.

Przyczyny poważne, ale nie na ciebie

Tutaj będziemy rozmawiać o powodach facet zdecydowaliśmy się po prostu po cichu wycofał się z relacji. Może warto było za mało, by wyrazić swoją twarz, że nadszedł czas, aby odejść, a być może chciał dać ci szansę, aby rzucić go w pierwszej kolejności. Cóż, on przestał nazywać tydzień, drugi, jesteś obrażony i wysłał mu wiadomość mówiąc, że nie ma potrzeby. I lepiej, a on chip na ramieniu …. To, co on myśli, nadal cofa się od jakiejkolwiek rozmowy telefonicznej i nadziei na cud. Co napędza mężczyźni to zrobić?

 1. Może myślał, jesteś zbyt dobry dla niego

  Zbyt inteligentna, piękna, wykształcona. Można kontynuować przez dłuższy czas. Jeśli obok ciebie czuje domową prostak z bandą kompleksów, które utrzymują relacje na równych warunkach staje się coraz trudniejsze. Być może jesteś zbyt mądry na randkę, a faceci były znane pochwalam tego. „Nie podoba mi się to, gdy wysyłamy, nie zatrudnić przeprowadzki” – to cała historia. I czy można spokojnie świecić Jego erudycja, edukację i wiedzę na temat sytuacji politycznej na arenie międzynarodowej, to może być zupełnie inna perspektywa, jaka powinna być idealna kobieta. Ninny, zawsze śmiejąc się, patrząc z uwielbieniem w usta – dla wielu ludzi do takiego zachowania od dziewczyny poczuć macho.

  Być może sama zalotny nie głupsze niż ty w zakresie edukacji i wiedzy ogólnej, ale były one na tyle mądry, by nie umieścić swoje głębokie myśli na pierwszy plan. Czym jest miłość, jak mówią, zły i musi jakoś wydostać. Ale pomyśl o sobie: dlaczego trzeba tego typu niezabezpieczonym słabeusza, a kto nie jest w stanie osiągnąć swój poziom? Bardzo rzadko, te związki są udane. Czy nie lepiej poszukać kogoś, z kim się naprawdę zabawne, aby przejść przez życie?

 2. On wypełnia swoją wartość

  Och, to bardzo często bywa w przypadku młodych ludzi. Jeśli facet czuje się jak gwiazda z nieba, jeśli uważasz, że szlochać dzień i noc na telefon, czeka na niego zadzwonić, będzie zachowywał lodowate milczenie. „Im mniej kochamy kobiety, tym bardziej lubi nas.” Znajomy wyraz? Ci ludzie mogą zachowywać się jak bardzo realne romantycznych bohaterów filmu o miłości, a następnie zatrzymać dzwoni i znikają z pola widzenia na czas nieokreślony. Dobrze, aby cię sprowokować, aby doprowadzić do pożądanego stanu, a po nim do podjęcia „letni”. Po prostu nie biorą pod uwagę takie przemyślane facetów, że w tym czasie można zobaczyć pięć nowych ludzi. A nawet więcej. A na nieszczęsnej „gwiazda” można i należy pamiętać. I wierzcie mi, jest to najlepszy wybór, jeśli jesteś „szczęście”, aby natknąć się na dokładnie ten typ narcyza.

To nie ma znaczenia, jeśli nie nazywa się mężczyzna, po pierwszym dniu lub po dziesiąte – w każdym razie, jest to bardzo trudna sytuacja dla każdej kobiety. Nie rozpaczaj tak długo, jak tylko nie dowiedzieć się przyczyny jego długiej ciszy. Istnieje wiele przypadków, w których mężczyźni zniknęli z pola widzenia dla bardzo ważnych powodów, ale pojawiły się natychmiast skontaktować swoje ulubione kobiet. Ale jeśli w Twoim przypadku ten facet po prostu nie chcą kontynuować związek, a następnie spróbuj w tej sytuacji, aby znaleźć pozytywne strony.

Po pierwsze, to nie może być księciem na białym koniu, którym marzył od dzieciństwa. Wtedy masz wolną rękę, a znajdziesz możliwość kontynuowania poszukiwania swojego prawdziwego szczęścia. Po drugie, poszedł nawet szlachetny, zdecydowany nie ma głowy, a nie w próżnych nadziei. Wyślij mu całusa, splyun trzykrotnie przez ramię i zapomnieć. Gdzieś w pobliżu-spacery wędruje swoje szczęście, zastanawiając się, gdzie jesteś zapropastilas. Bezwartościowy dokonać jej prawdziwa miłość cierpieć zbyt długo, nadszedł czas, aby udać się z nim spotkać. A jeśli masz szczęście wystarczy, aby znaleźć to, to pytanie, dlaczego człowiek nie dzwonić, nie będzie, co do zasady: innych znaczących nigdy nie zawiedzie cię długo czekać.

load...