Dlaczego nie można zmienić się w ciągu 30 dni, co robić

Zawartość

Teraz na początku roku wszyscy masowo zorganizować 30-dniowy „Challenge”. I praktycznie każdy tekst reklamowy dla nich rozpoczyna się od sprawozdania z żeliwa o tym, co powinno być na rozwój nawyków tylko niektóre 21 dni. Tak, i przywrócenie zasilania – po 72 godzinach. A teraz powiedz mi około 72 godzin, nogi, które są wciąż obolała po przysiady w poniedziałek, choć sąd długi czas czwartek. Z przyzwyczajenia wciąż relatywnie bardziej niż z procesów redukcji prędkości. A jednak większość „Challenge” – to nonsens. Oto dlaczego.

load...

[Powrót do spisu treści]

Oni – nowoczesny odpowiednik kefir diety

Jeśli organizatorzy, autorzy chcą, aby dać się zbyt wielu rzeczy na raz, najprawdopodobniej, wyjście będzie efekt kefir diety. Ty też izmuchal, zaprzeczając się w wypadkach, 15 g czekolady i opakowanie twarożku, aby odpowiednio postrzegać rzeczywistość. A wiesz, gdzie na spotkanie w dniu 8 marca. Nie w kawiarni z przyjaciółmi i pięknie ubranych w piżamie z tort i melodramatu.

Wszyscy siedzieli na diecie różnym stopniu nasilenia, a wszyscy wiemy, co się wtedy stanie. Można przysięgają sobie, że tym razem na pewno zmienić w sobie wszystko tak, że nie będzie tylko jeden z kurczaka i zielonych, a więc na przestrzeni lat. Ale tak się nie stanie, po prostu dlatego, że nikt oprócz ciebie nie jem kurczaka i warzywa. I inne produkty można czasami natknąć. A następnie nakłada się bardzo agresywną formę.

Czego możemy nauczyć się od upadku całych grup żywności? Jeśli jest słodka – wyrazisty smak pieczywa kwestionuje fasoli i owsa pasztecików, z podobno bardzo smaczne śmietany białka (poważnie, można znaleźć ten przepis na YouTube, są ludzie, którzy je jedzą). Nie wiem, jak piec – kupi drogiego słodzik kilogramów „Fitparad”. Po tym wszystkim, to takie przydatne … Przejadanie użytecznym słodzikiem bez kalorii, jednak powoduje wzdęcia i biegunkę, ale kogo to obchodzi, co teraz?

load...

Powiedzmy, że opuszczone tłuszcze zwierzęce. Zostały one zastąpione przez egzotycznych amarantusa ropy i sezamem. Ale poziom hormonów płciowych jakoś „nie ma.” A wpływ nie tylko na treningu zdrowotnego, jak domyślił wszystkich. Ale „chelenzh” nie pozwoli Ci jeść żółtka, a nawet nie zaleca łyżkę kwaśnej śmietany … Oczywiście, na końcu test, i zacząć jeść ser, sos i boczek, możliwe jest też. W przemysłowych, niezdrowych ilościach.

A potem jest „wyzwanie” dla braku upraw. Oczywiście, rozumiem, że gdzieś tam jest hipotetyczna ludzie, którzy mogą mieć zimą świeże, a nie „plastikowe” warzywa, a czynią to realną pracę, a nie przez 20 godzin dziennie. Ale oni nie mają w tym kraju. My, tak przy okazji, najdroższe warzyw na świecie, wiesz? Tak dzieje się do mięsa ekologicznego i dzwoniec nie tylko poprawić swoje zdrowie, ile „restart” układ nerwowy stałym problemem poszukiwaniu pieniędzy. Ponieważ studenci nie są zapisywane na posiłek? Wypróbuj nostalgii

Zwykle po „paleo-Challenge” stają się stałymi klientami Pasteur, pizzerie, piekarnie, cukiernie, a nawet poza stoisku z ciasta francuskiego na przystanku autobusowym. Ponieważ trudno jest „jeść” odpowiednią ilość węglowodanów w owocach i warzywach, a nie jeść na kilogramy.

W ogóle, jeśli powiesz:

  • Mleko powinno być wykluczone;

  • Porzućcie wszelką nieorganiczna;

  • Przestać jeść żadnego chleba;

  • Rzucać żadnych słodyczy w każdej ilości;

  • Tylko niebieski, zielony, fioletowy lub okrągły kształt produkty …

Wiesz, gdzie to powinno przejść drogę do zmiany siebie. W historii memów internetowych.

[Powrót do spisu treści]

Oni sprzedają swoje niechciane towary i usługi

Wszelkie „zmienia się” – ulubionego sposobu sprzedaży „osobisty” szkolenia przez Internet, suplementy diety, plany posiłków z wielkich guru żywienia z mnóstwem osobistych doświadczeń (leżącego głównie w PSC, która powinna być leczona) oraz inne podobne materiały.

Nie, nie jest z pewnością wystarczające, a także usługi, ale oni nawet nie próbują ukryć się za pomocą unikalnego szkolenia. Ludzie są na tyle uczciwi, by powiedzieć, że szybko wysłać przykładową dietę i program treningowy, dostosowując go do własnych możliwości. I nie powiem, że są one w stanie umieścić sprzęt na Skype lub magiczny sposób, aby dowiedzieć się o swoich alergii na reakcję skóry.

Często taki kombinezon, a kluby z kategorii „drogie, bogaty.” Tak, po roku członkostwa w głębokiej prowincji wynosi 40 000 Basen Nie squat rack wygodnie umieszczony pomiędzy siłowni, tak aby podczas wycofywania walczyć je wyciągnąć stempel zostaje nigdzie, trzeba jakoś sprzedać członkostwa. I, oczywiście, aby pomóc właścicielom tych wspaniałych klubów przychodzą nowi i chęć do zmiany siebie.

[Powrót do spisu treści]

Co można zrobić w ciągu 30 dni

Przez miesiąc naprawdę rozwiązać każdy jeden problem. Na przykład, można zmienić swoje śniadanie. Co jesz? Kupujesz kawę w drodze do transportu lub parking? Słabe, trzeba zjeść coś bardziej interesujące, a to nie jest smoothie. Ustaw zadanie 30-dniowy, na przykład, spróbuj 5-6 inną zdrowe śniadanie. Co zrobić, jeśli lubisz jajka sadzone z chleba żytniego, ale nawet nie wie o tym?

Można też ustawić sobie zadanie, aby zatrzymać kupowania sublimacji pierogów na kolację. Nie, poważnie, „Lanchelot” – katastrofa gorsze niż „makaron instant do jedzenia.” Są pyszne, ale … Na tych samych kalorii, można jeść kawałek normalnego ryb, ziemniaków, ale nadal pozostaje na sałatki. Albo weźmy zdrowy obiad. Najważniejsze, że była to jedna rzecz, a coś prostego.

Ze szkoleniem, jak również. Jeśli tego nie zrobisz, dać sobie proste zadanie – poruszający 30 minut dziennie. Nie ma znaczenia, w jaki sposób. Uruchom lub pływać jeden nie trzeba. Jest to możliwe i na dywanie, aby zrobić coś takiego gimnastyki. Można chodzić w normalnym pulsie. Najważniejsze – aby przyzwyczaić się i zrozumieć, co to jest radość z ruchu. Nie rozumiem w teorii w formie wykładu „Walka z brakiem aktywności fizycznej”, jak i praktycznym.

I wszyscy mają piękny nawyków, które uniemożliwiają nam żyć, a nie coś, co jest schudnąć lub masy mięśniowej. I, na przykład, takie jak kofeina we wszystkich jego postaciach. Cóż, masz pomysł. Pić jedną filiżankę mniej i pić sublimacji – to uchwały mojego noworoczne. Put realistyczne cele, a unikniesz problemów z przeszacowania własnych wartości. Wyzwanie Internecie zostawić te marzenia się przez całe życie i zaczyna się rozpadać.

Elena Selivanova

load...