Dlaczego nie można uruchomić szybciej

Zawartość

Pierwsze dwa lata moich przejazdów były, że tak powiem, z elementami wstydu. Wtedy naprawdę wierzą w to, co po prostu trzeba uruchomić uruchomić. Brak zmiany nośności nie są praktykowane, a głupio prowadził jeden dzień, 5 km, kolejne 10, a myślałem, że to – to świetny sposób, aby zrobić cardio. Tak, byłem od dla dobrego samopoczucia (to jest, gdy nie można uzyskać w górę), pogoda (w pierwszej chwili nie działają w deszczu), a także ze względów zdrowotnych, takich jak konieczność przeprowadzenia swoje ciało do egzaminu o godzinie 8 rano. Ale … średnia prędkość rzędu 6,30 do 1 km, a to wszystko zorientowali się, nie jest to prędkość, z jaką radością wyprzedzania ślimaka iw ogóle, prawie latające nad miastem. Krótko mówiąc, byłem bardzo nieśmiały o jego jogging. A nawet od czasu do czasu poszła do klubu, aby uruchomić na torze. Na szczęście, po chwili do mnie intuicyjnie „osiągnął” Powód – nie cech organizmu, a także w organizacji szkoleń.

load...

[Powrót do spisu treści]

Bieganie i

Mocy

Jako nowicjusz, trenowałem nogi prawie codziennie. Taki był squat przebieg i martwy. Mała waga, dużo pracy na mobilności i squat pchnięcia. Codziennie, 6 razy w tygodniu. A rano biegałam. Oczywiście wpadłem ciężko i źle.

Tak radykalna trener w biegu, z którymi konsultowano, surowo karać wszelkie więzi z „kołysania”, podczas gdy młody rośnie organizm uczy się działać tak jak powinno. Oczywiście, że nie był zadowolony. I to dobrze, że squat i pociągnąć Dowiedziałem przed gipsie lub jogging lub mocy.

load...

Ogólnie, spadek mocy do objętości uniwersalnych, praca stała się znacznie łatwiejsza. Od jakiegoś czasu nie uruchomić rano po mocą kucać lub ciągnąć, więc okazało się, że dzień był jogging rano i wieczorem w mocy „na głównie na nogi.” Ale jako, że wielkość i, a drugi został zredukowany, uczucie było lepsze niż po prostu „powtarzanie wszystkich”.

[Powrót do spisu treści]

Bieganie i jogging

Przez długi czas nie działać interwały, przyspieszenie i sprinty pod górę. I wtedy postanowił, że skoro moje tempo pozostawia wiele do życzenia, a szybko biegać od dłuższego czasu, nadal nie mogę, powinien nauczyć się czegoś więcej prędkości, choć krótkie.

W ogóle, po podczas joggingu przybrał formę klasyczną:

Poniedziałek – coś jak 5 do 400, z resztą do pełnego wyzdrowienia. Ponieważ tempo wzrostu i wraz z pojawieniem się możliwości pracy w dobrym stylu wybuchowej, to zmniejsza odległość do 200m;

Wtorek – 5 km jogging;

Czwartek – 4/03 800 pełny powrót do zdrowia;

Sobota – 10 km w średnim tempie lub w basenie, jeśli nogi nie były w formie

W ogóle, to działało, i po pewnym czasie dowiedziałem się biec nieco szybciej.

[Powrót do spisu treści]

Uruchamianie i pragnienie, aby pracować dłużej

Są ludzie, którzy naprawdę pomaga zwiększyć tempo wydajności częste ćwiczenia. Tacy ludzie zwykle nie angażują się w coś innego niż bieganie, PFD taśm z „bronią”, pompek i rozciąganie, a nie jedzą „dieta”. I mam tylko okres prędkości ustawione zbiegła się z „ostatniej fazie odchudzania”. Oznaczało to, że deficyt, a nawet wysokiej węglowodanów dieta była wystarczająco szybko biegać była znacznie trudniejsza niż gdyby działo się na stosunkowo normalnej diecie, aby wesprzeć.

Dla mnie osobiście, „więcej” i „szybciej” – prawie wzajemnie wykluczające się postacie. Wynika to z faktu, że nie jest już prowadzony dla zabawy i robić inne rodzaje ładunków, a nie fakt, że istnieje kilka innych funkcji.

[Powrót do spisu treści]

Uruchamianie i gry umysłowe

Niewiele osób o tym mówić, ale podczas treningu działa najlepiej nie myśleć. Najbardziej idealne tło jest, kiedy jesteś w głowie cicho monitoruje stan organizmu. I nie jest zadowolony z wewnętrzną furia ponad to, co już minęło tak kilometr, to teraz jest zmęczenie, które będą musiały walczyć, i to jest trudne i trudne.

Zazwyczaj, podczas szkolenia wykorzystano do śledzenia urządzenia, wówczas, gdy wiele siły. Albo myśleć o tym, dlaczego wszystko zaczęło trenować i gdzie to nas zaprowadzi. Oznacza to, że jeśli robimy estetykę. Aby uruchomić to wszystko nie jest odpowiednia. Organizm radzi sobie lepiej z prac, które nie kolidują z jego wewnętrznym skomlenie o odwiecznych tematów: „To jeden chłopiec w niebieskim kolorze wyprzedził mnie ponownie, ale działa bez wysiłku i przez dziewczyny w rajstopach nawet szczuplejsze i oczywiście prowadzi się z przyjemnością. „.

Tyle szczęścia do tych, którzy działają na fizycznej przyjemności. To tak, jakby bardzo „off” wewnętrznego rozmowny facet, i przestaje czuć nic, ale przyjemność z jazdy. I działać szybciej. Albo tych, którzy po prostu działa i podziwiając widoki.

Każdy inny musi panować nad sobą. I świadomie tłumić myśli w mojej głowie o „nie może”, a także o „ich tam jest lepszy ode mnie.”

Szczególnie wiele problemów dostarcza stan kiedy, na przykład, ból lub ciągnie za jakiś inny trening. Pamiętać, że wiem, że nie ma nic złego w tym, że po podjeżdżaniu ból mięśni tam, ale ciało mówi zatrzymać. Należy również pamiętać.

I oczywiście, stawka nie wzrasta z dnia na dzień. W trakcie działania, jak w klas mocy, ważne jest stopniowo. W związku z tym, może to brzmi jak coś, ale jestem przeciwny przybyszów założona sobie pewne ramy czasowe, takie jak „przejazd 1 km w 5 minut do pewnej liczby”. Tak długo, jak nie czuję zupełnie dokładnie, w jaki sposób szczególny, gdyż ciało reaguje na obciążenia, a ile obciążenia mogą być bezpiecznie „przetrawić”.

Wykonywania jest ważne, aby nie zwiększyć prędkość za wszelką cenę swoją funkcję. Jednak ważne jest również „nie stracić głowy” w wyścigu, a nie kontynuować ćwiczenia, jeśli czuł ból więzadeł, zmiany w sprawności ruchowej lub jakiekolwiek inne objawy traumy.

I tak, jeśli są naprawdę ważne, aby działać szybciej, ale nie do uruchomienia spalić kalorie z mojej głowy wszelkiego rodzaju „Zjadłem cukierka, a zatem musi trwać 3 km dalej.” Mimo to, prawdopodobieństwo, że zatrudnienie będzie faktycznie wyższy wellness, jeśli nie są zadowoleni z jednej drodze do „pokonania złą dietę.” Dieta, nawiasem mówiąc poważnie poprawić jeśli przestaniesz histerię nad każdym cukierków, i pogodzić się z faktem, że organizm potrzebuje regularnych posiłków.

load...