Dlaczego nie moja figura poprawić poprzez trening siłowy?

Zawartość

Szczerze mówiąc, jest to trzeci ulubionym jest „klient” Pytanie, po sakramentalnym „Dlaczego nie jestem utraty wagi” i „dlaczego nie mogę jeść w porządku?”. Ściśle rzecz biorąc, sytuacja jest typowa – większość początkujących o znacznej masie tkanki tłuszczowej i mięśni (niski powinien przeczytać „Większość kobiet”), w pierwszym roku zatrudnienia osiągnąć bardzo niejasne wyniki. Jest coś mocniejszego, kontury ciała są dokręcone, ale jego okrągłe pośladki, zaostrzone ud, brzucha i ramion podniesione i piękny powrót dla wielu pozostaje nieuchwytny idealne. Niestety, zdecydowana większość odwiedzających siłowni po jakimś czasie, „a na życie” na zawsze czy też w zajęciach aerobowych grupowych lub nawet rzucić kondycję. Zobaczmy dlaczego.

load...

[Powrót do spisu treści]

„Pojechałem z moim mężem, był już wyścigi, a ja – nie są”

Najkrótsza droga do utraty motywacji i wiary w siebie – w porównaniu z innymi ludźmi. Zwłaszcza w porównaniu z mężczyznami. Wiesz, kiedy byłem w stanie wycisnąć piersi własnym ciężarem? Szczerze mówiąc, w szóstym roku trwałych regularnych zajęć. Ale przeciętny człowiek-początkujący mogą „zrobić” po około sześciu miesiącach treningu, pod warunkiem, że nie diamentowa, i nie interesuje „po treningu” koktajli jak „batalion”. Ściśle mówiąc, w treningu osobistym, zrobiłem wiele błędów – nadmiernego polegania na ćwiczeniach funkcjonalnych, a następnie tak samo agresywne zaangażowanie „Split” szkolenia, aerobik do wyczerpania i innych przyjemności samodzielnego zrozumienia szkolenia nauki. W tej sekcji, to jest konieczne, aby jedno – należy porównać się ze sobą. Wykonaj co najmniej zdjęć „przed” i „po” w kostiumie kąpielowym, a wkrótce wszystko zrozumie.

[Powrót do spisu treści]

„Po pierwsze, mięśnie rosną, a potem zatrzymał się, lub zdmuchnięte”

Jeśli chodzi o wzrost mięśni jest normalny. „Wartość”, czyli ilość włókien mięśniowych jest biologicznie zaprogramowane wartości. Najprawdopodobniej istnieje pewne maksimum, dopóki nie zostanie osiągnięta albo, albo po prostu mylić wzrost z obrzękiem. Ten ostatni jest typowym zjawiskiem, – zatrzymywanie płynu w obszarze stosowanych mięśni. Tak szybko, jak ciało dostosować się do lekcji, mały obrzęk ustępują, a my zmniejszona objętość.

load...

[Powrót do spisu treści]

„Zbudowałem mięśnie pod warstwą tłuszczu”

Moi drodzy ludzie, a jedzenie nie próbowałem? Jedno pytanie, czy wzrost ten nastąpił w zestawie wagi, to jest normalne, a skorygowany późniejsza zmiana planu szkolenia i zmniejszenie spożycia kalorii. Inną rzeczą, jeśli Twoim celem – aby schudnąć. Jeśli stało się to w ten sposób – prowadzimy dziennik żywności, pokaż go do swojego trenera, i bezwzględnie wykreślić niepotrzebne. W artykule opublikowanym w lodówce (można na czole), markerem „ciasteczek i cukierków – nie jest to jedzenie, to przysmak jem je nie więcej niż 2 razy w tygodniu, a kawałek.”. I widzimy, tak czy inaczej.

[Powrót do spisu treści]

„Jestem tak szybki i zrobić wszystko pięknie, a mięśnie są dokręcone”

Jest jedna złe słowo – „szybko”. Towarzyszu, aby uniezależnić się od bloga Lena Miro, który wierzy w „stóp wypalenia” i innych mitach z lat osiemdziesiątych arsenał trenazherka. Jeśli można zrobić jedną siłą napędową ruchu przez 1-2 sekund, a następnie jesteś:

  • Krossfitter poziom elity i chcę zadać pytania na temat swojej głupiej Novichkova;
  • Zrobić z „kijem”, którego waga nie dać pożądanego obciążenia mięśni;
  • Prostu bardzo płytkie i muddy’re robi, a nie pobierać mięśnie całkowicie

Drugi i trzeci opcje, delikatnie mówiąc, nie powinien dać żadnych rezultatów, za wyjątkiem niewielkiego wzrostu ogólnej wytrzymałości i pewności siebie, że „chodzić w pokoju, więc. – Wszyscy będą” Każde ćwiczenie powinno być wykonywane z amplitudą, która jest nieodłącznym elementem jego twórcą. Tylko wtedy, gdy nie można zrobić pełną amplitudę, wziąć „kij”. We wszystkich innych przypadkach, bieganie klasyczną zasadę: ostatnie 2 powtórzeń jakiegokolwiek podejścia do ćwiczeń należy do sił granicznych.

Numer referencyjny: wytrzymałość na rozciąganie – nie jest „oh, coś jestem zmęczony”, a kiedy otworzył oczy spontanicznie szerszy niż zwykle, oddech staje się trudne, to prawdziwy ogień występuje w mięśniach, i jesteś pocenie się drastycznie.

[Powrót do spisu treści]

„Zrobię wszystko, co napisano w czasopiśmie / programu z autokaru”

I co musimy pogodzić pracę, a potem? Nie, nie jestem nudny, i nie zapomniał, co było powyżej linii. Masa eksploatacyjna powinna zostać zwiększona. Najlepiej byłoby, gdyby każdy kolejny trening powinien mieć cięższy niż poprzedni. Co więcej, metoda „mogę zwiększyć liczbę powtórzeń,” Przepraszam, nie toczyć. Jest on przeznaczony wyłącznie do poprawy wytrzymałości wytrzymałości. Ty wzmocnienie układu mięśniowego. Tak więc, w poniedziałek usiadł z pustym stempla, w środę – hung zamki, i tak dalej. Na szczęście, dziś małe naleśniki dla hantlami prętów i składane – bez deficytu.

Numer referencyjny: „nie nadaje się” możliwe jest zwiększenie masy 1 raz na 2-3 tygodni, lub stan zdrowia, ale to zawsze powinien dążyć.

[Powrót do spisu treści]

„Ja nawet nie pocić w tym swoją trenazherke”

Tak, to oznacza, że ​​- halturschitsa. Rzeczywiście, nikt nie powie, że profesjonalny klient osobiście, ponieważ polityka klubu, co do zasady, wojsko zabrania stylu motywacji „nie wie, w jaki sposób – uczyć, nie chce – by”. Nawet jeśli odebrać Schemat 5 o 5 lub 3-3-3-3-3 trzeba się pocić. Pod obciążeniem, to normalny człowiek, przepraszam, to jest podgrzewany, a dla termoregulacji „rzuca” pot. Wyjątki są możliwe tylko wtedy, gdy jesteś w szorty i szczycie zbiornika masy windy w temperaturze 12 stopni Celsjusza są. Ale ta opcja, nie uważamy się być nierealne.

Jak nauczyć się pocić się na siłowni? Nie, do pracy na torze. Weź czasomierz i ustawić go na pewien czas odpoczynku, który zalecił trener. Wszystkie ćwiczenia są wykonywane ściśle według timera. O wadze pracuje już wiesz. A jednak, urządzenia muszą być zbierane przed rozpoczęciem treningu, a nie w jego trakcie, i iść na siłownię z zamiarem „szkolenia zawodowego”, a nie rozmawiać przez telefon i oglądać w telewizji na bieżni.

Tu dochodzimy do pytania o to, co jest pożyczyć od mężczyzn. Wskazówki, idą głównie do pokoju w parach. Chodzi o to, aby nie wykazywać twierdzę męskiej przyjaźni. Czyli – w ubezpieczeniach i motywować się nawzajem. A jeśli pytanie o osobisty trener, przede wszystkim finansowych, to naprawdę znaleźć dziewczynę na szkolenia – trzeba tylko się rozejrzeć. Ogólnie rzecz biorąc, nie leżą sobie i już zaczynają angażować się w siłowni, a nie „chodzić” do niego, i będzie zrozumieć sny, niekoniecznie.

load...