Dlaczego nie mogę zrobić sztywny kształt na lato

Nie jestem tutaj o bieganiu formę, a nie na formie do ekstremalnych z górki, a także o naszych ulubionych brzuchu i plecach. Zwykle pozostawia albo że możemy schudnąć i cieszyć się rysunek na skale, ale sfrustrowany faktem, że strój nosić wszystkie takie same, bez pareo nie zostanie uzyskana, czy wręcz przeciwnie – jesteśmy piękne, sprężyste, ale … nie ma ulgi, a masa jest wystarczająco duży. Krótko mówiąc, nie tracą na wadze, ale do zaangażowania się w „czysto ze względów zdrowotnych.” Jak może istnieć?

load...

Tajne sztywność profesjonalistów na scenie

Mówi się sto razy, niemniej jednak, biorąc pod uwagę za każdym razem, forma ludzi na scenie, chcemy być takie same. Dlaczego nie stać? Ponieważ jest to forma na scenie, ale nie do końca życia. Aby dostać się tam jest zazwyczaj:

  • Tygodni siedzi na diecie bezsolnej;

  • I prawie całkowicie wyeliminować węglowodany. To zależy od indywidualnych sportowców reakcji, ale większość całkowicie eliminuje węglowodany i jeść tylko warzywa i źródeł białka, a te, które nikt nie chce jeść – Pollock białka i piersi z kurczaka;

  • Pić wodę z minimum soli na „download”, litr, 2-3;
    i prawie dwa dni przed zawodami skąpe napoju wystarczy do utrzymania funkcji organizmu.

    load...

W ogóle, to jest tylko pierwszy litr wody spadającej do żołądka, a pierwsza, dobra, 400 g makaronu – od góry, a za kilka godzin rozpocznie się „wypełnić” suchą formę. Rezultat – smukły kształt, ale najczęściej nie to, co chcielibyśmy zobaczyć. Dzieje się tak, przykro mi o aktorstwie na własnym hormonalnej tle. Jeśli nie jest dokładnie właściwym opcje mogą się różnić.

Możemy powtórzyć to w domu? Jeśli odrzucamy pytania dotyczące świadczeń zdrowotnych, możemy oczywiście. Ale jest dużo czasu, aby utrzymać wynik? Nie, raczej nie. Najprawdopodobniej, to wystarczy na kilka stanowisk w Instagram od plaży. I, jak mówią, do pierwszego litra wody spadła do żołądka.

Czy jesteś pewien, że one tam są?

Chodzi o mięśniach. Po raz kolejny, najważniejsze, by po raz setny zrobić to samo, utraty wagi „do kości”, trzeba wytrwałości. Ale z jakiegoś powodu, większość dziewczyn zobaczyła ogromną różnicę w utracie wagi z normalnej diety i kefiru krokami w domu, a prawie to samo, ale z piersi kurczaka i ogórki samymi krokami, ale na niższym jednostkę symulatora. W rzeczywistości, jeśli dwa zdarzenia nie są poprzedzone sześciu miesiącach raczej ciężko trenuje z żelaza, a nie dużej różnicy między nimi.

Przy wyjściu można uzyskać utratę tonów skóry (no, w każdym razie jest to efekt uboczny prawie każdej diety, i to jest odwracalne), zmniejszenie tkanki tłuszczowej, oraz „Spadek” masy mięśniowej. I wszystkie takie same, to jest całkowity brak ulgi.

W ogóle, jeśli nie są one tam, nie pochodzą z najsurowszych protokołem aktualnie suszenia. Nie ma nadwagę? Schudnąć, ale nie umieścić cel natychmiast stają się sztywne i ulga. Nie nadwagi? Nic skomplikowanego – nie ma potrzeby, aby schudnąć. I powinna podjąć decyzję w sprawie dalszych priorytetów w życiu. Albo jesteś na dobrej drodze do sprawności, a następnie zebrać pewną ilość masy mięśniowej, aby spełniać swoje preferencje estetyczne samo. Albo czekać na tendencję do zmiany, i po prostu zadbać o kondycję i zdrowie.

Jak schudnąć i stracić mięśni

Temp

Tempo utraty masy ciała powinien być bardzo powolne. 200-400 g na tydzień „minus” na wykresie wagi – idealny. A jeszcze lepiej, jeśli waga będzie trochę stoisko, na przykład, aby zatrzymać się na kilka tygodni. Bad – jeśli waga przejdzie do 2 funtów tygodniowo, w takim tempie, że jest mało prawdopodobne, aby spalić tłuszcz. Oczywiście, możliwe jest, aby mieć nadzieję na szczęśliwy traf, kiedy wszystkie „pionu linii” utworzone wyłącznie tłuszczu i wody. Ale musimy zrozumieć, że im więcej „pionu”, tym większy udział stracił mięśni.

Plan

Trening siłowy dla dużych grup powinno być. I „się dzieje” mają 2-3 razy w tygodniu. Ponadto, pierwsza cyfra nie jest dla leniwych, ale dla tych, którzy nie mogą zostać przywrócone. Cardio? Tu zaczynają się problemy. Jeśli naprawdę chcesz zapisać maksymalnie mięśni, zwykle styl wykonywania cardio nie pasuje. Należy nauczyć trening interwałowy, tak aby nie stracić mięśni w dużych ilościach. I nie więcej niż 4 razy w tygodniu. Konkretna ilość i jakość cardio zależy od stanu zdrowia oraz, w zależności od osobistych tempa utraty masy ciała.

Diety?

Osobiście używane do liczenia kalorii, białka, tłuszcze i węglowodany. I staram się mieć drugą co najmniej 1,5 grama na kilogram masy prądu, a drugi – nie mniej niż gram. A ja mam całą masę przyjaciół, którzy robią inaczej. Ktoś gotuje sobie podłoże szklane i gryki kurczaka dziennie, a tak szczęśliwy. Ktoś kupuje program od żywienia. I ktoś jest wysyłany do rynku kawałek świeżego mięsa i warzyw, i jeść tylko to. W ogóle, co będzie dla ciebie, będziesz wiedzieć tylko, jeśli nie spróbujesz. Jedyną rzeczą – nie trzeba siedzieć w więzieniu „dieta”, a następnie nie będzie złamana.

I w końcu, tradycyjna. W ten sposób można osiągnąć najlepsze kształt możliwe w tej chwili. I rzadko – ten, który pokazuje nam sportowców na scenie. Więc spróbuj ocenić ich możliwości realistycznie.

Elena Selivanova

load...