Dlaczego nie mogę trzymać się diety?

Zawartość

Pozdrowienia dla Ciebie, nie wiadomo przyjaciela. Nie mogę albo. Przynajmniej nic innego obliczenia i prowadzenie dziennika przez długi czas nie inspirować. Jak twierdzą, że stoję w supermarkecie o szczupłej twarzy, i nie mogę wybrać najbardziej przydatnych brokuły, kiedy nie ma sensu, ale w plasterkach … i oh, yah go. Mądrzy ludzie mówią, że winy za psychosomatyki. Ale szczerze mówiąc, to jest ważne, aby nie kopać się w następną godzinę, a może nawet tort „Ptasie mleko”? Ważne, aby zatrzymać Kupując ten klyatyh ciasto. Na czym polega problem z diety?

load...

[Powrót do spisu treści]

Mamy do wyboru, a my nie wybieramy

Jesteś dzieckiem w domu, jak jeść? I – jak każdy inny. W godzinach porannych kanapkę lub jajka na kolację – wszystkie trzy dania, The „dozhor” robiąc lekcje, a następnie – muzykalka (to życia mnie nie mogę grać tylko na nerwy), dalej – obiad drugiego i niektórych hamburgery. Normalna dieta ciężarów dla dziecka, biorąc pod uwagę wielkość porcji. W dorosłym życiu, zawsze staram się po prostu o to samo.

Małe i szybkie śniadanie (kto chce grzebać w ciemności z owsa naleśniki, nie, ja nie boli, jak również, stwierdzam fakt), obiad po pierwszej sesji treningowej, zwykły obiad, gdy mam czas, aby po prostu usiąść i zjeść, posmakować uruchomiony, kolacja i „szóstki”, ale jak normalny człowiek, po przybyciu do domu z pracy. Czasem jednak mamy na obiad w domu, i wrócić do domu późno.

Dlatego dieta nigdy nie „wybiera” jeśli jest daleko od swoich prawdziwych zwyczajów. Co najmniej 20.000 razy spis ludowej mądrości o tym, że nawyk jest rozwijany w ciągu 21 dni, ale nasze prawdziwe preferencje wciąż dominują i nie możemy uniknąć go można. Co lubisz mężczyzn? Tu tu, najprawdopodobniej, nie jest taka sama, jak w szkole podstawowej 10. I nic nie można zrobić o was – taką osobą.

load...

To jest to, co ja? Dieta powinna być do codziennej rutyny pierwotnie napisany. I histeryczne okrzyki różnych trenerów online o tym, że „nie chce się zmienić, po prostu nie można zjeść obiad na dokładnie 13:00!” – Miara, delikatnie mówiąc, relacją pośrednią do zawodu. Tak, trzeba ustawić tryb jest w jednym i tym samym czasie, głównie. Ale nie, nie masz w tym samym czasie, że jem. 6.30 rano, który następnie twaróg?

[Powrót do spisu treści]

Uwielbiam borówki …

Drugi punkt, to dlaczego nie może siedzieć na diecie, to obsesja „love-hate” Nie może nie być jednolite podejście. Trzeba zacząć wybierać z listy preferencji, można szybko gotować codziennie, a nie w doskonałych warunkach, a fakt, że nie masz obrzydliwe. Następnie malować tej diecie, nie zapomnij sprawdzić KBZHU równowagi.

Coś jak to będzie działać i dobrego dietetyka, jeśli odnoszą się do niego. Dietetyk będzie Ci źle kefiru, kaszy gryczanej i brązowy ryż, płatki owsiane i do momentu ucieczki. A jeśli nie uciekać, będzie również zaszczepić w sobie pewność, że – o słabej woli i trochę głupie stworzenie, które po prostu nie może kochać gryki i kefir. Pieniądze to coś musimy jakoś wyszło, po prostu nie wiem jak to działa normalnie.

Dla wielu ludzi, naprawdę niespodzianka jest zdolność do życia w taki sposób, aby nie czuć głodu stałą paraliżuje. Jeśli schudnąć na diecie „nieskręcanej” w internecie lub zaleceń jakichkolwiek ludzi, jasno zrozumieć, co mam na myśli. I nie wiem, co robić, kiedy poszedłem na siłownię.

[Powrót do spisu treści]

Syndrom Fitonyashki Zaulyuyskogo powiat

Oto, na przykład, jesteś oglądania Instagram, ale wszystko jest dobre takie prawo. I nie tylko umieścić swój makaron, kasza gryczana. I to – w porcjach, i piersi, a nie na szkiełku i pieczonymi pieczarkami. Więc, gratulacje, nie masz jeden dieta nie działa. A wszystko dlatego, że myślą tylko o jedzeniu, a jego wyimaginowanego rukolą Vanderbildihe i szparagi, kapusta apatycznie przewrócenia i mrużąc oczy w tawernie, jako wroga.

I to wszystko jest zrobione ze względu na popularność w Internecie, nic więcej. I to jest możliwe – w trosce o sprzedaży szkolenia online. Które, jak wiemy, są różne. Nie było nawet osobny prosloechka bardzo pracowitym dziewcząt z bardzo wychudzonych twarzach i ciałach bardzo rzeźbionych. Tak samo, całoroczne ulga. I tak, są fotografowane tylko w pokoju, ponieważ nie jest on pompowanie, bez mięśni. I nie ma ich dlatego, że dieta z niedoborem kalorii obserwowane przez nich przez cały rok.

Oczywiście, jeśli tylko myśleć o jedzeniu, dążycie do niego, aw końcu. Okazuje się, że? Zawsze zjeść. Jeden dzień. I wciąż zdenerwowany każdym nierównomiernie określoną szparagów fasoli. A czasem jesteśmy tak cholernie znudzony fasola, co jemy wszystko.

To gdzie idziemy? Od ślepej wiary w to, że gdzieś w żywym idealnej dziewczyny jedzenia przez cały dzień i gryki pierś i warzywa, olej, a czasem nawet lepiej – suplementy z omega i nic więcej.

[Powrót do spisu treści]

A wszystko nadal leżą

Nie okłamuj nas, dzieci, jedno. Oni naprawdę pokazują, że deficyt Ci kalorii, wypoczynku, głównie śpi ani zgniatać uszczelki. A potem nie przecisnąć, bo rodzimy fur Bryła denerwujące tak, że chcę dać go do wroga. Oznacza to, że jeżeli mówimy o deficycie, którego ciało jest zbudowane na konkurs. Ale chcemy idealny kształt, tak, to jest dzień i noc, trener dręczony dać nam większą izolację na wszystkich grup mięśniowych? Jeśli chcemy kształtować ją do konkursu, musimy:

  • Przestać okłamywać siebie osobiście i uświadomić sobie, że to jest – self-dealing, a nie zawsze jest szybkie, łatwe i przyjemne;
  • Zrozumieć, że konieczne jest, aby to zrobić z człowiekiem, który działał, a specjalizuje się wykształcenie, i korzystnie można używać w połączeniu z dietetykiem, a nie program rzeźbienie jak to możliwe, zwłaszcza jeśli nie może;
  • Sobie sprawę, że taka osoba powinna szukać w kraju lub w klubie z miasta, gdzie wykonujący sportowców, a nie w każdym regionie w bujanym fotelu;
  • Zrozumieć, że żadne egzaminy państwowe, wesela, prace dyplomowe i mają okres przygotowań nie powinno być;
  • Jeśli – aerobik trener, delikatnie zmienić format swoich działań tak, że nie trzeba jeździć z grupą każdą godzinę pracy, lub jeżeli nie pomoże jeśli chodzi o diety;
  • Zaakceptować fakt, że preparat – to tylko nieszkodliwe, jeśli jest dwa razy tak długo, jak wszyscy wokół

Cóż, jeśli jesteś po prostu utraty wagi do sezonu kąpielowego, plaży lub noworocznych imprez firmowych, musimy zrobić odwrotnie. To jest praca, gdzie są wygodne, a nie osoba, wybacz, żelazo, próbując podbić kolejne górskie piersi kurczaka z gryki bez soli.

Nawiasem mówiąc, ze dieta nie zawiera soli jest straszne powodzie, słyszałeś?

Elena Selivanova

load...