Dlaczego moje nogi treningu nie działają?

Zawartość

Przez długi czas nie chciałem napisać ten post. Ale jak to mówią, okoliczności wymuszony. Procent, przepraszam, po kolana zamka starość, przewraca. Wydaje się, że niektórzy ludzie uważają swoje kończyny w sklepie „wszystko za 38 rubli.” Nie wiem, jak inaczej wyjaśnić zupełne lekceważenie procedury i popularność wszelkiego rodzaju znikąd, którzy wzięli do systemów szkoleniowych. Pozwolił nam na ogół w kolejności.

load...

[Powrót do spisu treści]

Technika ta, a raczej jej brak

Jesteś tym, co technika zrobić? Nie można powiedzieć jedno lub dwa słowa, to dla nr. W dzisiejszym świecie bazy milionów można zdefiniować jako:

  • Aerobic, nazwany D. Funduszy – skok, a następnie przysiad bez wagi, czy mahi i uprowadzenia. Nie pompowania, mięsień płaski, a będzie wyglądał jak Matka Natura dostarczyła dla Ciebie. Ale piłkarze nogi i inne strashilki- pewno nie o tobie;
  • Krossfitovskaya, nazwany Glassman – pierwszy dzień napotkasz drugimi przysiadu bez wagi, ale nie zapomnij, aby nadrobić zaległości z tym rozszerzeniem, a trzeci – pełny makijaż to stać 3-3-3-3-3. Zestaw ćwiczeń niekoniecznie jest tak, ale są też trenplane ruch siły i wytrzymałości. Pompowanie jest możliwe, zwłaszcza jeśli jesz dużo. Zdecydowana większość to jedzenie prawidłowo i utraty wagi. Zaawansowane praktyki z dobrym poczuciem ciała, a jednak udało się poczynić postępy w bilansie pracy i cech fizycznych. Użytkownicy bez trenera zwykle upahivayutsya w kosza i uciekać;
  • Kulturystyka lli_1, nazwany D. Vader – HIT i szkolenia wielkość nie bierze pod uwagę, jeśli wiesz, co ten artykuł nie jest dla ciebie. Pierwszy gromadzenia GPP trening całego ciała, na nogach – 1-3 ćwiczeń. Następnie wybierz swoje nogi w jednym dniu szkolenia i zrobić 4-6 ćwiczenia. I pompowania możliwe, oraz suszenie, w zależności od rodzaj treningu i diety. Praca, skuteczna metoda bardziej nadaje się dla początkującego niż CrossFit, przy całej mojej miłości do ostatniego;

    Trójbój

  • I trenerzy tutaj – milion. Squat i zrobić staje. Różne – „eyeliner”, a także w przypadku nóg, coraz częściej, po prostu nie zrobić. Zazwyczaj dziewczynki mają wystarczającą podstawę do zyskania trakcję, w rzadkich przypadkach, dodać prasy nogi, zgięcia-rozszerzenie i innych kulturystyki arsenał. Technika ta, w przeciwieństwie do ogólnie o tym, a także pomaga schudnąć i rocka. Tylko mamy prawo, a wraz z nim mas problemu. Prawdopodobnie bardziej stromy wzrost apetytu tylko podnośnik ćwiczenia połączone z wybuchowego Aerobik (hello, CrossFit). To prawda, że ​​”kopyta jelenia”, to nie byłoby tutaj. Ale to nie jest w jakiś mityczny pręta działania maniaków na kobiecego ciała, i że podczas pracy nad mocą ciała często zatrzymuje wodę i może być trochę podlitym. Tydzień nie wyszło, to masz zgrabne nogi.
  • VIITovskaya, po amerykańskiej nurtu sportowego. Jeden z moim kolegą dość dokładnie zdefiniowanej „HIIT – CrossFit jest dla ubogich”, w tym sensie, a nie słaba finansowo, i tych, którzy nie wiedzą, jak pogodzić pracę i iść na siłownię absolutnie nie chcą. Pieszo można skoczyć na pomoc, skok Burpoe, dokonać licznych plyometric przysiady, a czasami – klasyczne przysiady, rzuca się i porwania. Całość Istotą sposobu jest wysokiej intensywności i mnogopovtornosti. Nogi, nawiasem mówiąc, jak można usushit i pompa. W tym ostatnim przypadku, prawo więcej jedzenia. Ale filigran „bilderskoy” pompowanie pośladki, udo lub biceps z HIIT nie można zobaczyć. Ale większość i nie trzeba – niski procent tłuszczu jest więcej niż rekompensuje to.

Tak surowa prawda dla początkujących – nie może ingerować w procedury. O ile nie zostało spełnione uczciwych 12-16 miesięcy na jednym z nich, a nie przywiązanie do siebie. Nawet aerobik zakłócać kulturystyki nie jest konieczne. Chcesz cardio – chodzić i biegać, ale nie w sile zajęć aerobowych. Szczególnie niebezpieczne połączenie bilderskogo treningu nóg z CrossFit lub HIIT. Nie dlatego, że nie działa, ale dlatego, że nie jest dla początkujących i szybko powoduje szlifować.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego przetrenowania feet – złe

Jeśli odrzucić tediousness o urazach sportowych (nawiasem mówiąc, nie jest to już tak oczywiste nuda jak najszybciej dostać się do jednego z nich), będzie szlifować psuje cały obraz:

  • Płaskie mięśnie bez objętości, cześć, ASS-lustro;
  • Niemożność choć kak-skorygować proporcje, bo nic nie rośnie, nic suszy, ale nadal bardzo dobre pęcznieje i dość bolesne, a nawet w tym stanie są bardzo głodne, albo wręcz przeciwnie, nie chce niczego, więc znane jest również dieta, która leci

To ja na to, że musi być wyraźnie skierowana w wybranej metodologii, a nie trzymać się planu treningowego dla wszystkich, że przeczytałeś wczoraj w inetike.

[Powrót do spisu treści]

Chaos siłownia

Porozmawiajmy o tym, jak większość panie uprawiające systemu Vader. To nie jest przewidziany przez jego autora. Biegną z symulatora do symulatora z prędkością światła, wymachując kończynami tak, że klimatyzacja w pokoju nie jest konieczne. A Polak widzisz kogoś? To prawda, nikt nie kuca, rzuca się robi, nie stać nawet na prostych nogach.

Wykluczenie bazy w nadziei na uzyskanie płynnego nogi – dość dużo nonsens. Jedynie w bazie buduje silne mięśnie, ale silne mięśnie są napięte i elastyczne, a tylko oni mogą „sprawi, że ulgę.” Gwint w duchu „Pierwszym krokiem do wyczerpania” nie uzyskuje się z izolacji i braku pełnego treningu, skromny. Jeśli boisz się trząść biodra, należy użyć odmiany trybach, a nie wykonywać. Mówiąc najprościej – mniejszą wagę, dłuższe powtórzenia. Choć moje osobiste doświadczenie pokazuje, że w przypadku braku w diecie malopovtorke Wymagania wstępne naprawdę nic nie rośnie, nawet jeśli istnieje predyspozycja genetyczna. W skrócie, jeśli „rośnie czworogłowego”, cieszyć się dietę, zamiast czytania co mahi co bardziej pomagać.

I zdecydowanie polecam Ci bezlitośnie wykreślić cały nadmiar aktywności fizycznej, takich jak „godziny na ABL po trenazherka wykończyć nogi.” Rób to, co robisz, i nie będzie narzekać na coś, co nie dostaniesz nic. A w procesie wpisu do co działa dla Ciebie osobiście. Ta wiedza jest tym, co oddziela doświadczonego fitnessista od początkującego, przeczytałem wiele blogów.

load...