Dlaczego miałbym zrobić wiele, ale ciało jest nadal wiotki?

Zawartość

odpowiedź na wielkie filozoficzne pytanie postawione na początku postu zainteresowanych kobiet, niemal we wszystkich rozmiarach i cery. Nagle pobłażliwość nie zawsze oznacza znaczący tkanki tłuszczowej lub straszne grzechy w pielęgnacji skóry. Niektórzy z nas rodzą się ze nie jest bardzo napięte mięśnie, a nie zbyt elastyczna skóra. Wiele udało się nawet doprowadzić pod nią całą teorię eugeniki. Jeden z moich przyjaciół-kulturysta wyjechał na studia do Malty. Czy wiesz, co on został uderzony? Nie, klimat i nie sprzedawać, a nawet architekturę. Był zszokowany ilością nieprofesjonalnego fitnessistok z silnymi ciał sprężystych. Kobiety zagranicznych z „innych genetyki, bardziej skuteczne” – jednoznaczny wniosek został wykonany. Cóż, to nie zgadzam. To wszystko o „prewencyjnej” styl treningu / odżywiania.

load...

[Powrót do spisu treści]

3 warunki elastyczności lub „Co robię źle”

Twój posłusznym sługą doświadczył wszystkie trzy warunki, ale raczej działanie ich antypody. Po utracie wagi, ja „obudził się” z zupełnie normalną postać, ale, przepraszam za naturalizmem, etui w okolicy żołądka, a „reverse skrzydeł” w obszarze pod pachami. Na szczęście, obie nieprzyjemne efekty zostaną usunięte, ale nie o to chodzi. Będąc sprężysta, pozwalamy:

  • Dobrze rozwinięta, gęsty mięśni. Jeśli naukowa – miofibrylarnych przerost tych samych mięśni;
  • Niski procent tkanki tłuszczowej, niskie – nie jest to 14-16%, a gdzieś w przedziale 19-22% pierwszej partii – silnych i szczęśliwych sporcie zawodowym, a nie każdy nadaje się do ciągłego noszenia „”;
  • Elastyczna skóra, które są darem natury. Według narodowości, nawiasem mówiąc, zależy to trochę, co mówił lovers eugenika siłownia

Zazwyczaj po dużej utraty masy ciała lub masy jeden z warunków nie jest wykonywana. Dlaczego i jak z nim walczyć?

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego ćwiczenia do utraty wagi często wiotki

Ciała

Miofibrylarnych przerost aka napięte mięśnie mogą być jedynie:

A) w przypadku pracy z dużymi ciężarami zasilanie. To nie ci, którzy podnoszą się 8-12-15-21 powtórzenia, to takie, które można podnieść maksymalnie 5-6 razy;

load...

B) jesteś dobry i kochający troska o własnym ciele, a nie „zabić” Każde ćwiczenie na niepowodzenie. Odmowa powtarzania w dużych ilościach powodują obrzęk tylko całego ciała i „naduvku” mięśni w większości przypadków;

C) zrozumieć różnicę między „zatrzymania w czasie po ciężkiej pracy” i „jakoś othalturit i uciec do domu”;

D) zwiększyć ciężar pracowników wraz ze wzrostem siły i zrobić pierwszą bazę, a dopiero potem izolacja izolacja lub nie robią, a nie cierpią w tym względzie;

D) można zrozumieć, że siła – to umiejętności, a przede konieczne jest do pracy jako, powiedzmy, na zdolność szybko biegać, i tym podobne, i zazwyczaj odnosi się do procesu pracy, a nie stara się zastąpić go przez niektórych „tajnych technik Nikaragui SWAT „:

E) jesz. Nie, 1000 kcal, a pozostawił wielkie Bormental, a nie 1500, jak mówią w czasopismach takich jak „Shape”. Jesz tyle kalorii potrzebuje organizm. I tak, piję tu i teraz w 2670. W trybie wsparcie. W diecie nie zawiera tylko białko i warzywa i węglowodany złożone. Cóż, nic nie rośnie w organizmie i uszczelnione bez energii.

Wnioski: winę mnogopovtornaya pracy i dzieli go. Jeśli schudnąć na mnogopovtorke zaakceptować konieczność rozpoczęcia podnoszenia ciężaru. Albo skorzystać z „brutalne” technologii typie protokołu Tabata. Przy okazji, twój przyjaciel może zostać z całkiem znośnych napiętych mięśni na tym samym mnogopovtorke. Ponieważ wszyscy jesteśmy różni. Tak, genetyka, do niej. Ale żeby chronić (nasza wspólna) genetyka może powiedzieć, że trening z ciężarami wesoły razy mnogopovtorki miliona.

[Powrót do spisu treści]

Po raz setny o tkanki tłuszczowej

Znany procent aktualnie wykonuje ten sam „demoniczną” rolę, jako waga w latach dziewięćdziesiątych. Zazwyczaj spowodowane przez rozluźnienie tkanki tłuszczowej – tylko niewielki odsetek, około 25% i jest pokazane. Jeśli wersja brzmi „torturowany odebrać ubrania, tak aby nie wyglądać tyłu gąsienica za” konieczne jest, aby spalić tłuszcz.

Często „źle” oto:

  • Nadmiar trening aerobowy w zbyt niskiej impulsu – nie, mogą one być, aby schudnąć, problemem jest to, że wyczerpują się zasoby w organizmie i zwiększa apetyt „jako zwykłych” klas, a kalorie pozwalają spędzić trochę. Więc 30 minut biegania – to odpowiedni substytut godzinie niskiej intensywności walk „na pulsie utratę tłuszczu”;
  • Dieta latach osiemdziesiątych – to była taka sama jak w dzień szkolenia nie może jeść białka i muszą jeść niektórych warzywach. Jest to utrata napięcia mięśniowego, a nie powoduje utratę tłuszczu jak zdrowy dorosły nadal nie może jeść i zrazy w 90% przypadków;
  • Słodkie i innych niezrównoważonej diety. Tutaj bez komentarza, myślę, że najlepszym sposobem na „shake up” apetyt do objadania po naturalnej diecie nie został jeszcze wynaleziony.

Wnioski: relaks, podpisać normalnej zbilansowanej diety „na deficyt” kalorii, a więcej myśleć o szybkość i intensywność podczas treningu, a nie na „jak nie przekroczyć strefę”. Nie myśl, że nadmiar cardio będzie można wylądować. Jeśli wszystko inne zawiedzie … rzucić wszystko i być zaangażowany w podnoszeniu ciężarów kondycji. Nie, mówię poważnie, to o wiele lepiej niż jakikolwiek inny tańca Zumba oraz do utraty wagi.

[Powrót do spisu treści]

Cichej jędrność

Czego nie jeść? Sprężystość „korygowane” wystarczającej ilości białka w diecie. Czasami trzeba jeszcze iść do kosmetyczki i dietetyka i wybrać suplementy z kolagenem. Parametry genetyczne sprężystości poważnie zmienić jest trudne. Z „domu”, aby pomóc w sposób, ponownie, wynosi na diecie białkowej i eliminacji obrzęku prowokatorów, a także pełnego wypoczynku.

Z salonu – masaż dłoni, drenaż limfatyczny, mezoterapia. Ale wiesz co? Jeśli tak dobrze z dwóch pierwszych kategoriach całkowicie dokręcić skórę i od pływania w basenie, a także masażu oleju żadnych „organiczny” z olejem sezamowym migdałów przed i po. To ja na to, że żadna losonchik i nikt nie protsedurka „ubite” negatywny wpływ na jakość mnogopovtorki ciała.

Powiedzieć, dlaczego pro sportowców elastyczna, ale czy mnogopovtorku? Był pierwszym elastyczność, a tam jest to albo z powodu papieża z matką, albo podnoszenie ciężarów, a dopiero potem dodaje mnoopovtorkoy resurfację. Więc pamiętać, że budowa ciała – jest to proces, a nie kopiuj plany szkoleniowe sławna na ślepo.

load...