Dlaczego mężczyźni ukrywają swoje uczucia

Dlaczego mężczyźni ukrywają swoje uczucia? Kwestia ta jest przedmiotem zainteresowania wielu z nas. Więc chcesz wybrać w pełni pokazał swoją miłość, mówiąc słodkie słowa, obsypany pachnących kwiatów … I był pała takie marszcząc brwi, Milczy, kwiaty daje tylko na święta, a nawet, że nie wydaje się bardzo chętny … I to wciąż rzadkie pierścienie i wysyła CMC KI. Jak rozumieć ten problem?

load...

Człowiek nie pokazuje swoje uczucia: przyczyny tajemnicy

Naszym ulubionym często zachowują się jak bezduszny idoli, wiem nie wiem, co się doświadczeniami z sercem. Ale jeśli człowiek ukrywa swoje uczucia, kobieta zaczyna wątpić w te uczucia. Jest delikatny i czuły uścisk Daj buzzwords! Bez nich zaczniemy torturować zazdrość, wątpliwości, podejrzenia. Nic nie można zrobić, więc działa słabszą płcią. On potrzebuje stale dowody miłości. Gdy tak nie jest, w jakiś sposób staje się zimna i samotna. No, no, jeśli trudno jest powiedzieć jeszcze raz: „Jesteś najlepszy!” i wysłać wiadomość romantyczny! Nie może to zrobić?

No, rzeczywiście, naprawdę nie mogę. Od:

  1. Ten człowiek powinien zachowywać się w ten sposób. W naszym społeczeństwie, to jest akceptowane tylko zmysłowe i emocjonalne kobiety. I przez zbyt ekspansywny społeczeństwo mężczyzn pojawić się nos. W rzeczywistości, silny połowa ludzkości nie jest mniej emocjonalne niż słabych. Ale o to, aby wykazać, że nie powinien. Ponadto, ludzie są jakoś do głowy, że większość z nas jak bezczelne, cyniczne, bezduszne i zdesperowanych facetów. Więc starają się jak najlepiej wyglądać typy tak gruboskórny;
  2. Człowiek ukrywa swoich uczuć do kobiety nie rozumieją, jak wiele jest w niej zakochany. Bo dla mężczyzn pojęcie „miłości” jest równoznaczne z pojęciem „słaby”. Które z silniejszej płci dobrowolnie błaga słaby? A ludzie wierzą, że kobiety tracą zainteresowanie bardzo szybko do partnera, gdy dowiadują się o prawdziwej głębi swoich uczuć. Trochę jak Classic: „Im mniej mamy kochać kobietę, tym bardziej lubi nas” Więc oni udawać „trochę miłości”;
  3. Mężczyźni boją się pokazać swoją zależność od kobiet. Oni nie chcą być kontrolowane, a Kupię wolności osobistej. Nawet jeśli głęboki sen aż do przeprowadzenia obok ukochanej każdą minutę. Mądry człowiek rozumie – Zrealizować pełny zakres kobiety i mocy Jego miłości, a to może przekształcić przedmiot jego manipulacji. I wtedy – żegnaj, wolność. Marsh pod pięty!
  4. Mężczyźni mają tendencję do utrzymywania zainteresowania sobą w osobach płci pięknej. Jeśli oni ukryć swoje uczucia, nie mów, nie mów nieustannie o miłości, choć ukryty za zasłoną tajemnicy. I płci pięknej to podnieca ciekawość. I to sprawia, że ​​jesteśmy ciągle myśleć o swoim partnerem;
  5. Mężczyźni są bardzo wrażliwe, więc boi szczery do końca i być całkowicie bezbronny. W rzeczywistości, jesteśmy często niepotrzebnie ranienia kogoś, kto nas kocha! A jeśli wierzymy w tę miłość, możemy nawet zrobić osoba celowo zranić.

Nasz ukochany niezwykle dumny należeć do silniejszej płci. Więc zawsze staram się wyglądać odważny i silnej woli. To świetny sposób, aby zaimponować kobiecie! Dlatego też, jeśli człowiek ukryć poczucie, to nic specjalnego. Takie zachowanie, z którego stara się wzbudzić zainteresowanie, do którego dociera do duszy.

No, no, powiedzmy. A co zrobić, wtedy kobiety, ponieważ dla nich potrzebna jest demonstracją miłości, jak powietrze? W przeciwnym razie, oni zaczynają czuć się bardzo nieswojo.

load...

Co kobieta, gdy kochanek nie pokazuje swoich uczuć

Jak zachowywać się w kobiecie, kiedy zdecydowała się ukryć swoje uczucia? Najważniejsze – nie męczyć go z odwiecznym pytaniem: „Czy mnie kochasz?”, Dodając: „A powiedz mi jak mnie kochasz!”. Po pierwsze, człowiek bardziej prawdopodobne, aby powiedzieć: „Chcę cię” niż „Kocham cię”. I jego sucho „tak” nie uspokoić. Raczej zdenerwowany i przyczyny wątpić w szczerość uczuć. A po drugie, można wybrać tylko drażnić się mozgoklyuystvo. A potem, zamiast lakoniczne „Tak”, słyszymy raz w swoim wystąpieniu całe tyrady. Ale jego znaczenie nie jest miłością.

Na ogół, kiedy człowiek nie pokazuje swoje uczucia, trzeba traktować to ze zrozumieniem. Im silniejsze seks jest przekonany, że zostały one przedstawione przez jego działania, chęć opieki nad kobietą, dbałość o swoich problemach. Dlaczego inny by dodać coś jeszcze? W pozycji tego człowieka ma sens. Ponieważ język – bez kości, i powiadomić znajomego grono życzliwych słów nie jest trudne. Ale zrobić coś znaczącego o wiele trudniej dla niej. Więc niech nasi drodzy połówki więc lepiej ukryć swoje uczucia, pozostając wierny i niezawodny. W ten sposób dają setki punktów do każdej balabolov że pierwszy kropi słodkich słów, jak worek z grochem, a następnie odparowuje się z życia, jak fatamorgana.

load...