Dlaczego mężczyzna nie chce seksu: gdzie szukać przyczyny „ból głowy”

Zawartość:

Przez dziesięciolecia kobiety wykorzystali swoje korony: „Nie dzisiaj, kochanie, boli mnie głowa”, aby uniknąć wypełniania swoich obowiązków małżeńskich. Jednak ostatnie badania wykazały, że ludzie są teraz coraz bardziej starają się znaleźć pretekst do odmowy płeć: piętnaście procent mężczyzn w wieku od osiemnastu i sześćdziesięciu lat wykazały znaczne zmniejszenie lub całkowity brak zainteresowania seksem. W porównaniu z tymi z dziesięć lat temu, ale dziś liczba unikanie stosunków seksualnych między mężczyznami wzrosła o czterdzieści procent.

load...

Dlaczego mężczyzna nie chce seksu, tak jak to było dopiero niedawno? Po tym wszystkim, przed nim jest mężczyzn, którzy skarżyli się, że nie mają płci. Ale w każdym razie łatwiej, ponieważ społeczeństwo zawsze przymyka oko samcom zgorszenie nie otrzymał absolutorium w jednym miejscu – można znaleźć inny zawsze gdzie hojnie dają pożądane, ale nadal wdzięczny być … A co się dzieje, gdy skóra była kobieta?

Tak, kobiety, którzy znaleźli się w takiej sytuacji nie do pozazdroszczenia! Dla większości z nich, a czegoś przyznać, że mąż nie chce się z nią kochać, to jest po prostu niemożliwe. Jak dobrze, bo to znaczy, że mam taki zły i nieatrakcyjne, że ja nawet nie chce ..! I to prawda, nawet źle zrozumieć i potępiać taka kobieta nie tylko mężczyźni, ale także panie z jej otoczenia.

Które cierpią w milczeniu, młody i niezbyt żona niezadowolenia, a co najważniejsze – zniewagę, nie rozumiejąc, co powoduje chłód męża. Został on skierowany do niego i artykułem, w którym będziemy mówić o pochodzeniu męskich problemów seksualnych.

Możliwe przyczyny awarii płci męskiej

Chociaż mówi się o tym, że kobiety nie otrzymują wystarczającej ilości seksu w małżeństwie, w przeważającej części, są nadal tematem tabu, ale problem nie jest tak rzadkie jak mogłoby się wydawać. Coraz więcej małżeństw miesięcy lub nawet lat, aby przejść do kategorii „bezpłciowy”, kiedy ludzie z różnych powodów nie chcą mieć seks z żonami. I podczas gdy kobiety uważają, że jest z nimi, że coś jest nie tak, nie ze współmałżonkami.

load...

Można powiedzieć, że jest to po części prawda: część winy w chłodzie człowieka jest na nas, kobiet. Współczesne społeczeństwo rozwija się w taki sposób, że mężczyźni i kobiety się na „boisko” na równi – niemal we wszystkich sferach życia. Dalej od nas jest model społeczeństwa, kiedy kobiety zdecydowali się pozostać w domu i dzieci, a człowiek, aby utrzymać rodzinę i czuł się silny i odważny obrońca swojego gospodarstwa domowego.

Dziś kobiety są uzależnione od ochrony i bezpieczeństwa, które kiedyś dać człowiekowi, nie jest już tak istotne. Kobiety i mężczyźni są jednakowo prawdopodobne, aby zadbać o siebie, a w niektórych rodzinach, a kobiety w ogóle całkowicie przejęła odpowiedzialność finansową. Granice męskich i żeńskich ról w małżeństwie stają się niewyraźne, który nie mógł nie wpłynąć na seksualność mężczyzn.

Ale powiedzmy, że bierzemy rodzinę, w której żona nie straciła urok kobiecości, a jej mąż nadal czuje „niezawodny i obsługiwany.” Mąż do seksu nie jest jeszcze złamane. Dobrze, że nie chcesz go do kobiet, i to jest to! A po stronie, nie wydaje się działać, wolą komunikować romans z jej czworonożnego przyjaciela – sofę. Z książką, albo jeszcze lepiej, z telewizorem. Jak znaleźć powód, dlaczego człowiek nie chce (lub prawie) nie stoją w takich przypadkach?

On jest w depresji

Kiedy człowiek wpada w depresję, nie czuł chęć na seks. Jest to bardzo często bywa, gdy depresja jest związana z utratą pracy lub poważnych trudności finansowych – takie poważne powody mogą znacznie zmniejszyć męskiego libido. Mężczyzna ego jest nierozerwalnie związane z jego pracą, z sukcesem w karierze. Może on utracić spokój i depresji, jeśli czuł, nie mógł już zapewnić jego rodziny, lub po prostu wpaść w oczach innych.

Nie może być dyskontowane i depresja kliniczna, która jest natura problemu medycznego. Ponadto, powód, dla którego człowiek nie chce seksu, jak wcześniej, może przyjmować niektórych leków, ponieważ niektóre leki mogą zmniejszać męskich cech płciowych. Wpływ leków mogą być różne: mogą zmniejszyć męskiego libido, erekcja zakłócony lub znaleźć trudności wytrysk. Powinna ona nie podczas stosunku płciowego występują co najmniej raz, a człowiek będzie po prostu boi się wejść w ścisły kontakt z żoną, obawiając się nowego nadzoru.

Ponieważ męskich genitaliów są dla niego najważniejszą częścią jego męskim istocie, wszelkie odchylenia w ich działalności są one postrzegane jako katastrofę. Sama myśl o możliwości nie zaspokoić kobietę bardziej pogrąża go w depresję, która już zabija wszystkie cielesne pragnienia. Wątpić się, że oszust będzie starał się uniknąć uścisku w łóżku małżeńskim: albo będzie „zajęty” pilne sprawy, dopóki jego żona nie zasnąć, albo po raz pierwszy nurkowania w łóżku, udając, że natychmiast zasnął. Biedna żona weźmie wszystko na własny koszt i będzie pewność, że nie przyciąga męża, jako kobieta.

Żona straciła swoją atrakcyjność dla męża

Oczywiście, taka możliwość nie może być dyskontowane. Pojawienie się kobiet ma znaczący wpływ na chcą lub nie chcą jej mężczyznę. Jeśli my, kobiety, „Love” uszy, ludzie są o wiele ważniejsze są bodźce wizualne. Człowiek nie chce uprawiać seks z kobietą, która nie dba o swój wygląd, ponieważ wydaje się sygnalizować, że nie ma znaczenia, czy to wygląda dla niego atrakcyjna. To sygnał, że rozumie na poziomie podświadomości, jak jej niechęć do seksu z nim.

Nawet jeśli żona będzie odzyskać po porodzie lub z powodu wieku, ale będzie starał się dbać o siebie i za pomocą ćwiczeń i zdrowej diety będzie starał się kontrolować swoją wagę, ale będzie jeszcze znaleźć czas, aby zrobić makijaż, będzie ubierać dobrze zadowolić męża w swoim rodzaju – wszystko to zostanie docenione je prawidłowo. Pewna kobieta w jej pielęgnacji jest ważną częścią jej seksualności, która jest dosłownie promieniować i przyciągnąć jej zainteresowanie jej mężczyzny.

On może mieć romans

Jeśli człowiek nagle przestał kochać się z żoną, a ona zaczyna myśleć, że on ją zdradza, to jest prawdopodobne, że jest to przypadek. Intuicja rzadko oszukuje kobiety.

Niektórzy ludzie są w stanie kochać się na bok, a potem wrócić do domu i dalej uprawiać seks z żoną. W takich sytuacjach, żona może albo nawet nie domyślać się o niewierności męża, bliskiego na nich oko. Sytuacja jest gorsza, jeśli różnorodność w seksie szuka starszego mężczyzny – uprawiać seks z żoną, że nie będzie moc przebywa, a jego pragnienia zostaną zaspokojone na stronie już – lub jeśli człowiek zakochuje się w swojej pasji. W drugim przypadku będzie to dotyczyć tylko seks z kochankiem, a nie żoną.

Niewierność mężczyzn może być wynikiem różnych nierozwiązanych konfliktów w małżeństwie. Zmień mężczyzn z różnych powodów, ale jednym z najczęstszych przyczyn coraz chęć zapewnienia, że ​​ich mężczyzna wytrzymałość, zdolność do przynieść satysfakcję kobiety. Dlatego bardzo ważne jest, aby pamiętać, że dla każdej żony jest niezbędne do ochrony męskiego ego. Jeśli chcesz wesprzeć zainteresowanie męża w ciebie jako kobiety, często starają się wyrazić podziw dla swoich męskich cech. I po prostu szanuję go jako osobę!

Może on być gejem

Nie zdziw się, to jest dość pilna powód. Człowiek może poślubić i angażować się z żoną miłości do etapu miesiąc miodowy, ale potem stracił chęć do seksu, ponieważ zdaje sobie sprawę, że nie może już dłużej walczyć z ich orientacji seksualnej.

To nie jest tak niezbyt często, jak można o tym myśleć. Mężczyźni i kobiety często zaprzeczają swojej seksualności w stosunku do płci przeciwnej, bo nie chcą być heteroseksualny. Tak więc okazuje się, że człowiek zdaje sobie sprawę, po ślubie, że on po prostu nie był w stanie wykonywać swoje małżeńskie obowiązki wobec żony, a ona zostaje z poczuciem, że obciążanie jej małej atrakcyjności.

Niektórzy ludzie nie chcą przyznać, że ich perspektywy seksualnej że coś jest nie tak; oni poślubić kobietę i stara się żyć „normalne życie”. I posiadające żył w małżeństwie na chwilę, zrozumiał, co popełnił błąd. Ale żona nie jest w żaden sposób do winy, a dzieci rodzą się i dorastają, są one szczególnie przykro … A człowiek zamyka się w sobie, odsuwając się od żony i znajduje ukojenie w alkoholu lub narkotyków.

Nierozpoznana choroba

Jeśli małżonek byli uprzednio regularny bliski kontakt z żoną, a następnie bez wyraźnego powodu okazało się, że mężczyzna nie chce seksu, choć nadal przyciąga do swojej żony, jest prawdopodobne, że powinien przejść pełne badanie lekarskie. Niestety, istnieje wiele chorób – takich jak choroby serca, udar mózgu, niektórych nowotworów, zaburzeń hormonalnych i innych chorób – co może znacząco wpłynąć męskiego libido, która będzie objawiać się jako brak chęci na seks.

Cukrzyca może być poważnym ciosem dla seksualnych pragnień mężczyzn, nawet jeśli choroba jest diagnozowana w czasie, a pacjent rozpoczyna leczenie. Innym dużym problemem – wysokie ciśnienie krwi, która jest w stanie pogorszyć erekcję. Bad erekcją niepokojące mężczyźni, a to zaczyna problemów psychologicznych z seksem.

Leczenie zidentyfikowanej choroby mogą mieć również negatywny wpływ na sferę seksualną mężczyzn. Na przykład, określone przez lekarza leki przeciwdepresyjne i leki przeciwnadciśnieniowe (obniżania ciśnienia) środki są często sprawcy Zmniejszenie udziału mężczyzn w aktywności seksualnej, co czasami prowadzi do dysfunkcji seksualnej. Dlatego konieczne jest, aby negocjować z lekarzem prowadzącym takich szczegółów – jeśli mężczyzna zauważył jakieś nieprawidłowości, lekarz będzie zmienić dawkę leku lub wymienić na inny lek.

Niezdrowa dieta i nadwaga

To powoduje ogromne szkody a nadmiar masy ludzi. Z reguły u otyłych mężczyzn jest naruszeniem hormonalnej tle; mają niewystarczający poziom testosteronu, a to staje się kolejnym powodem, dla którego człowiek traci zainteresowanie seksem. Niektórzy ludzie nadal chcą seksu, ale trudno jest to zrobić, ponieważ szybciej zapobiega żołądku i wysiłku fizycznego niezbędnego do zrobienia więcej, a zestawy zmęczenia.

Człowiek może z kompleksów z powodu swojego wyglądu, stracił swoją atrakcyjność z powodu otyłości. On potrzebował zachęty z żoną, który warto byłoby go zmotywować, aby schudnąć. Nadwaga może nie tylko negatywnie wpływa na ogólny stan zdrowia, ale również może prowadzić do niskiej samooceny. Niska samoocena powoduje depresję, która ostatecznie doprowadzi do braku pożądania seksualnego.

Brak snu

Kiedy bardzo młody człowiek, przedstawił szansę na seks będzie stłumić chęć spania. To często działa nawet wtedy, gdy relacje są całkowicie nowe. Ale jak tylko mężczyzn i kobiet jest stabilność, zwłaszcza gdy człowiek jest częścią bardziej zaawansowanym wieku, call seks może stracić swoje atrakcyjne przewagę nad kuszącą okazję spać dobrze dla niego.

Chroniczny brak snu może sobie wyrządzić poważne szkody dla zdrowia; Ponadto, ludzie często mało snu są podatne na stres i depresję. Co wpływa na funkcje seksualne mężczyzn choroby i depresji, już mówiliśmy.

Strach przed intymnością

Nie tak częste w życiu przyczyny awarii płci męskiej, ale jednak, i ma prawo być dźwięczne. Fakt, że niektórzy faceci zakochują się w swojego partnera tylko za to, że są one bardzo podobne do gorącego ulubionych matek i sióstr. Ale ta miłość jest malowany nieco inny odcień niż zwykle w miłości mężczyzny i kobiety. Zbezcześcić cenionych obrazów wkraczaniu ciała jest powyżej takiej mocy człowieka, więc będzie dołożyć wszelkich starań, aby uniknąć stosunków seksualnych.

Zdarza się także, że seks ma miejsce w miłości małżonków, ale związek, jeśli ich małżeństwo ma tak wysoki poziom intymności, że dodanie intymności seksualnej, a człowiek zaczyna być postrzegana jako przeciążenie emocjonalne. Choć trudno sobie wyobrazić, że kochający ludzie mogą być zbyt dużo intymności, ale wielu ekspertów na płeć powiedzieć, że dzisiaj jest bardzo częstym powodem zmniejszenia częstości występowania par płciowych.

Masturbacja, który zastępuje płci męskiej

To dość pikantny temat, ale nie wspomnieć o tym, że jest to niemożliwe, zwłaszcza teraz, że Internet przeniknęła do wszystkich dziedzin naszego życia. Wielu mężczyzn, którzy używali i nie szuka jakiegokolwiek źródła wizualnej stymulacji seksualnej (czasopisma i filmy), jest teraz dosłownie zaatakowany przez pokusy oglądania obrazów seksualnych w Internecie. Internet dokonał porno znacznie bardziej przystępne, a mężczyźni są znacznie bardziej prawdopodobne niż w przeszłości, zaczął zdejmować napięcie seksualne z pomocą samozadowolenia.

Na przykład, jeśli wcześniej młody mężczyzna masturbuje, na przykład, raz dziennie, ale teraz można go kilka razy dziennie robić. Gdyby potrzebował poczucia satysfakcji raz lub dwa razy w tygodniu, ale teraz zrobi to dziesięć razy. Jeśli facet od 20 lat, a on jest taki tryb masturbacji nie może zaszkodzić jego romantyczne relacje. Ale jeśli człowiek jest żonaty, a rok on, powiedzmy, czterdzieści, a następnie jego ciało nie będzie już pozostanie zasobem dla współżycia seksualnego z kobietą.

Nie wolno nam zapominać, że mężczyźni mają pewien okres refrakcji (naturalna przerwa między erekcji), więc nie dziwi fakt, że po masturbacja mężczyzna nie może się zapalić pragnienie, aby przejść do pełnego stosunku płciowego. Szczęście kobiety, których liczba spadła libido: to nie będzie tak dotkliwie postrzegają długą pauzę między kochać się z mężem. Ale jeśli jest to dość wybuchowy, to będzie bardzo zdenerwowany i rozczarowany.

Różnice w stosunku

Gdy nie ma różnic międzyludzkich między mężczyznami i kobietami, nie jest zaskakujące, że zaczną unikać seksu. Niektórzy mężczyźni i kobiety korzystają odmowę partnera seksualnego jako kara, a niektóre naprawdę nie można przejść bliżej fizycznego, gdy z powodu nierozwiązanego konfliktu zakłócone duchowej bliskości.

Twój stosunek do małżeństwa i do siebie nawzajem w sobie może również przyczynić się do spadku aktywności seksualnej swojego małżonka. Choć istnieją pewne podobieństwa, jak mężczyźni i kobiety się podniecenia seksualnego, jest to również kilka kluczowych różnic. Tak długo, to ustalono, że samica pobudzenie zależy od jakości emocjonalnej bliskości z partnerem i całkowitej satysfakcji związku.

Oznacza to, że w czasie, gdy kobieta czuje się komfortowo i chronione w związku z mężczyzną, ona wystąpić pozytywne emocje wynikające z pożądania seksualnego. To może być podniecony, a nie na sobie seksowną bieliznę, a nawet leżące przed nim na kanapie, zwinięta i rozciągnięta na sobie swoją ulubioną koszulkę.

Ale dla człowieka jest poczucie samozadowolenia i zanurzeniu w całkowitym komforcie mogą działać wbrew jego seksualnych pragnień. Dla ważne jest nacisk na nowości, podniecenie i stymulacja wizualna jest ważna w każdym wieku dla niego. Że Visual obrazy odgrywają ważną rolę w stymulacji dopaminy – neuroprzekaźnika, który, podobnie jak amfetamina, odgrywa bardzo ważną rolę w męskim pobudzenia seksualnego.

Trzeba powiedzieć, że każda kobieta, która stara się utrzymać normalne życie seksualne w małżeństwie, trzeba zrobić wszystko, co w jego mocy, aby człowiek Get Enough wizualnych bodźców go od niej. W przeciwnym razie, zawsze znajdzie się ktoś, kto skorzysta z jej lenistwo, i ciężko pracowali, aby bawić (i zwabić!) Ktoś inny mąż.

Jak uniknąć życia w „bezpłciowy” małżeństwa

Jeśli małżeństwo jest pozbawiony normalnych stosunków seksualnych – nie rozpaczaj, nie jesteś sam. Jest wiele kobiet, które są w tej samej sytuacji, i to nie koniecznie we własnym imieniu. Jeśli człowiek nie chce seksu z tobą, najgorsze, co można zrobić – jest odmówić stosunków seksualnych. Powinno być jak Sherlock Holmes i rozpocząć bardzo dyskretna, ale uporczywe własne dochodzenie w sprawie przyczyn, które doprowadziły do ​​takiej sytuacji. Porozmawiaj ze swoim partnerem, aby skłonić go do szczerości i tak być z nim szczera. Tylko razem znajdziesz „aspiryna”, który usunie swój ogólny ból głowy!

load...