Dlaczego mężczyzna miałby kochanki?

Męska niewierność – jest to, że samica zakłóca dawno temu, i coś, co nigdy nie możemy się przyzwyczaić. Nasi mężowie zarządzać mieć kochanki, nawet jeśli relacje w rodzinie w porządku. Więc, dlaczego mężczyzna inna kobieta? Po tym wszystkim, on i jego żona – dwie połówki. I miejsce dla trzeciej części tutaj po prostu nie może być! Okazuje się jednak., Dlaczego? Dlaczego miałaby pani człowieka, jeśli on ma żonę?

load...

Czy mężczyźni mają kochanki rozsądne?

Naprawdę – jeśli tak, aby zrozumieć, dlaczego mężczyźni kochanka? Po jej rozpoczęciu, mając rodzinę, każdy z silniejszej płci jest po prostu nieopłacalne. Iz materiału, a z psychologicznego punktu widzenia. W rzeczywistości jest to nic innego jak nadmiar kosztów gotówkowych i bóle głowy. Dlaczego? Bo zamiast spokojnie się wrócić do domu, zjeść obiad, a kończy się na swojej ulubionej kanapie, człowiek, zanęcone w kłopoty, wysłał do swojej kochanki. A nawet jeśli jest on doskonały spędza z nią czas, znacznie różni się od zwykłych pocieranie sofę. Jeszcze wtedy trzeba wymyślać wymówki do żony, są stopniowo traci cierpliwość i zaufanie do niego.

Cóż, nawet jeśli żona nie jest bardzo zazdrosny i podejrzliwy. Bystry kochanką i cierpliwy. Jednak często zdarza się, i vice versa! A potem po prostu trzymaj się, oszukuje męża, a obiecując wszystkiemu kochanka! Musimy walczyć z powrotem i od tego, iz drugiej strony, i nosić ze znacznymi stratami. Więc? So. Atak kobiet jest bardzo trudne do utrzymania w ogóle, a jeśli mają z dwóch stron – a nawet bardziej. Sytuacja APB. Każdy z mężczyzn, chcąc dostać kochanka, jego występowanie może sugerować. I przyjmuje się, jeśli nie jest całkiem głupi. Ale to wciąż wspina się w pułapkę.

Cóż, to dlaczego? Ponieważ pożądania seksualnego? Więc lepiej jest wejść w krótkim terminie lub niewiążących komunikacji. Nikt nic nie jest winien, nikt nie będzie wymagać. Ja przyszedłem, dostałem, w lewo. Bez wzajemnego zaangażowania i wiecznego napięcia ze względu na fakt, że żona się o tym dowie. Nasze własne niebezpieczeństwo – Kobieta ma stałą, nie tylko dla seksu. Prędzej czy później, chce pretendować do pełnego posiadania człowieka. A następnie w błoto. Koniec idylli.

W skrócie, aby zdobyć stałą kochanką żonaty silniejsza płeć jest nieuzasadnione. Jeśli naprawdę chce się regularnie spotykać się z jakąś kobietą, lepiej oddalić żonę. Jest to logiczne? Nadal. Jednakże, jeżeli logika w związku obecna była między mężczyznami i kobietami, to jest prawdopodobne, a każdy związek nie mógłby istnieć. Wszakże w rzeczywistości jesteśmy wszechczasów obok dowiedział się w zasadzie tylko mistrzowskie nerwy machać siebie. A jeśli jeszcze do tego nieodparcie dążenia – wtedy nie ma logiki w relacjach tam płci. Niemniej jednak postaramy się znaleźć co najmniej kilka racjonalne wyjaśnienie, dlaczego człowiek dostaje kochankę. Przynajmniej z chęci zrozumienia. Tak więc, jeśli tak się dzieje w naszej rodzinie, można było wybaczyć. Czy nie wybaczyć.

load...

Dlaczego mężczyźni pojawiają stałą kochankę?

W zasadzie, powody pojawienia się człowieka o stałej kochanki partii. Wymień je, nie będziemy. To już zostało napisane, przepisany setki razy, dlaczego powtórzyć? Porozmawiajmy o nie notorycznie męskiej poligamii i „ach, rodzina nie ma zrozumienia i normalnego seksu, więc …”. Takie wyjaśnienia zmienić, ogólnie rzecz biorąc, nie są niczym więcej niż próby dopasowania problemu na jakimś prymitywnym schematem. W rzeczywistości, nie wszyscy mężczyźni – notorycznie mężczyzn i nie wszystkie z nich będą marzyć o kochance, czy moja żona i nie ma zrozumienia.

Niektórzy z tych, którzy nie udało się zostać kochanką, pewnie w tym, że człowiek nie poszedł na lewo, z doskonałą żoną. Niestety, tak nie jest. Jak każda kobieta może był doskonały pod każdym względem, od zdrady swojego partnera życiowego, nie jest ubezpieczony. Ponownie, nie dlatego, że „wszyscy ludzie asfaltowa z tego samego pędzla”. Tylko życie, a wraz z nim, a ludzie zróżnicowana. Uczucie człowieka i podatne na wahania jak swing – górę iw dół, w górę iw dół. To nie zdarza się w rzadkiej rodziny. A czasami nawet w zamożnych domach stało się złej pogody. Stosunki niebo dokręcone chmury, huczy grzmot, piorun, nalewając marznący deszcz …

Kobieta w tym przypadku można schronić się przed deszczem pod parasolem pracach domowych. Tak czy inaczej, jego cel – zachowanie palenisku, a ona zmuszona jest dbać o to, nawet jeśli zimą duszy. Człowiek jest dumny, a gdy nie jest pod nazwą parasolowego, nie poproszono. On zamoczenia zamrożenie, a ostatecznie idzie szukać miejsca, gdzie można rozgrzać. I, oczywiście, że jest. Zawsze możemy znaleźć samotną kobietę, gotową do podjęcia, suche i pieścić zmęczony podróżny. Wszystko. Gotowe. Zdrada jest dostępna.

No, no, powiedzmy. Jeśli w domu nie było skandalem, pchnął człowieka w ramiona innego, to jest jeszcze możliwe do zrozumienia. Żona nie mogła się w czasie do ustępstw, mąż chciał ludzkie ciepło, a tu – samotny, zrozumienia, sympatyczny kobiety. Pyta, nic, nic od niego czeka, zawsze słuchać i spokój. Ta pani jest schronieniem dla mężczyzn, w którym ukrywał się podczas burz rodzinnych. Ale mężowie często zmieniać, a kiedy skandale domów są krótkotrwałe i dość rzadkie! Idą w lewo, nawet jeśli kobieta jest atrakcyjna, opiekuńczy, inteligentny. Dlaczego?

To jest po drugiej stronie męskiej cudzołóstwo. Powodem jest to zwykle polega na skłonności ludzi do idealizowania kobiet. Chłopców, którzy marzą o pięknej pani, nawet w naszej pragmatycznej czasu nie jest tak mało. To pragnienie ideału powstaje we wczesnym dzieciństwie, a później mężczyźni podświadomie szukać go prawie całe swoje życie. Do czynienia z tym, który następnie staje się żoną, początkowo zobaczyć go jako niemal koronę stworzenia. Jednak życie rodziny dramatycznie zmienia ten pogląd. Gdy mąż jest świadomy, że jego żona – zwykłym człowiekiem. A ona mieszka, a nie „oddycha perfumy i mgły” i tak jak wszystko – jedzenie, spanie i musi zaspokoić potrzeby fizjologiczne.

Ten, kto marzy o doskonałości, takie odkrycie jest rozczarowujące. Jeśli w pobliżu jest „Beautiful Stranger”, równie dobrze może być kochanką. I, co do zasady, jest. Człowiek wydaje się, że teraz naprawdę znaleźć ideał. Pewnie! Po tym wszystkim, nie zna wszystkie intymne szczegóły z życia tej kobiety. Lady na randkę dobrze przygotowane, o problemach dnia codziennego nie są nawet zacinać w starym szlafroku w porę nie grasuje. Nieziemska istota i tylko! Wez kochankę być idealistą, tak długo, jak nie rozumie, że ona też nie jest obca nic ludzkiego. Potem znowu będzie rozczarowany, i znowu zaczyna wyglądać piękną damę.

Muszę powiedzieć, że ten typ męskiej zdrady występuje dość często. A jeśli kobieta poszła do męża-poszukiwacza pięknej pani, że nie będzie łatwo. Aby wierni nie był rozczarowany, musisz być doskonały we wszystkim. Zasadniczo, jeśli naprawdę spróbować, można. Ale nie można, jeśli mieszkają pod jednym dachem, zawsze być aniołem w ciele! Prędzej czy później przejawiać coś człowieka. I kto wie, co potem rzucić małżonka. Może to był po prostu zamyka się w sobie, a może i ustawić jego twarz, aby szukać ideału. Nieznany.

Cóż, w porządku. Dlaczego mężczyźni pojawiają kochanka-Uroda, my niby zorientowali się. Ale zdarza się, że inna kobieta wygląda o wiele gorsze od żony! To było wtedy, gdzie pies jest pogrzebany? Tradycyjnie, relacje rodzinne oznaczać, że mąż jest w nich – żywiciela, ochraniacz, patrona. I każdy normalny człowiek jest tego świadomy i stara się sprostać wymaganiom. Mecz nie zawsze jest to możliwe. Że pieniądze to nie wszystko, kariera załamuje się, a następnie rozwiązać problem nie działa. Człowiek przestaje czuć swoje znaczenie, nawet jeśli jego żona nie jest szczególnie Piły i próbuje leczyć wszystko ze zrozumieniem. Ponieważ czuje się winna tego, co się stało.

Nagle pojawia się mężczyzna obok kobiety, która patrzy na niego z uwielbieniem i uwielbia. To nie pokazać mu jakichkolwiek roszczeń lub niewiążące, entuzjastycznie odnosi się do każdej akcji … Cóż, to nie przywiązują się do tej pani? Taka dama – jak lek przeciwdepresyjny. Obok niej, człowiek cicho. Więc on nurkuje od czasu do czasu w gościnnej kochanki otworu, który jest zawsze gotowi do swojego bohatera. I to nie ma znaczenia, to wygląda lepiej niż żona lub gorszym. Najważniejsze, że szok człowieka.

Nie, oczywiście, bardzo często mężczyźni mają kochanki, bo po prostu prosto z cyny i młodzieży, ponieważ seks małżeński nie jest zadowalająca, ze względu na fakt, że otoczenie domu zbyt napięta – i tak dalej. O tym cudzołóstwo została wielokrotnie wspomniano, wraz z uzasadnieniem jego oczywiste i banalne. Co jeszcze nie do końca jasne innego: dlaczego, mając długi czas stałą kochankę, mężczyźni rzadko rozwiódł się z żoną?

Dlaczego mężczyźni mają kochanki, nie rozwieść się z żoną?

Och, jak często zdarza się, gdy kochanką żonatego mężczyzny jest przekonany, że prędzej czy później opuścił swoją rodzinę i przeniesie się do niego na wieki! Bo „jego żona nie rozumie, nie ma wartości, ale robię, i kochamy”, „żona, tłuszcz i brzydki, ale jestem młody i seksowny”, „on i jego żona wszystko złe, ale jest w porządku ze mną”, a więc na. Jednak z upływem czasu, a ulubionym z jakiegoś powodu nie opuszcza tego, kto „nie rozumie”, i nie jest mapowany do „tłuszczu i stare”. I to nie odważył się zerwać stosunki z nemoverno skandalicznej żony.

I nie jest tak nie tylko wtedy, gdy mąż i żona są połączone pieczątkę w paszporcie, ale także jeśli żyją w małżeństwie cywilnym. Oh, nie wydaje się, że trzyma? Spakował walizki i udał się do poznania, sexy, młoda kobieta. Ale nie odchodź. I nadal oszukuje, a jego żona i kochanka. Jakie są przyczyny tego zachowania naszych drogich członków silniejszej płci?

W zasadzie, są chwile, kiedy człowiek naprawdę rzuca żonę dla kochanki. Jest to jednak dość rzadkie, a przede wszystkim, gdy sytuacja w rodzinie jest naprawdę bardzo źle. Jeśli jest jeszcze znośny, mężczyzna najprawdopodobniej zerwać z żoną nie pójdzie. I to będzie uspokoić inne kobiety, które de rozwód ma się odbyć. Albo, że nie może jeszcze opuścić swoją rodzinę, ponieważ dzieci potrzebują, bez niego nie zostaną rozwiązane wszelkie problemy, nie chce zawieść swoich rodziców i tak dalej.

W rzeczywistości, każdy rozsądny człowiek wie, że przyciąga kochanki, a ona – pani w oddali. I dobrze wie, że ona została jego żoną, to nie ulega wątpliwości, że widzi przed sobą. Jest prawdopodobne, że zrozumienie i posłuszeństwo stać samolubne ambicje i rygor, piękno spowoduje umiejętnie nałożony makijaż i uwielbienie – umiejętne pozory sam brutalny osoby.

Ale nawet jeśli człowiek jest już dobrze zbadane swoją kochankę, wie, co jest w rzeczywistości, a on lubi, pozostawiając rodzinę dla niego nadal problematyczne. Dlaczego? Tak, po prostu dlatego, że w domu – jest rodowitym. Jest wszystkim, co zwykle, gdzie można chodzić w znoszone trampki i spodnie potowych rozdarty, można siedzieć przez dwie godziny w łazience i slurp przy stole … nie może być sobą. I tu mamy zachowywać się zgodnie z tymi za kogo biorą chwilę.

Nie zdarza się, że kochanka jest już dość dobrze zbadane nawyki mężczyzn i jest gotowe do przyjęcia go ze wszystkimi wadami. Ale mimo wszystko rodzina – jest ciepło ognia w kominku, i porozmawiać z innymi kobietami o podobnym ciepłym kominku elektrycznym. Podobnie jak to, czy nie, ale kochanki – to tylko substytut szczęścia, który miał nadzieję znaleźć człowieka w małżeństwie. Włożył wiele wysiłku w to, starał się stworzyć coś. I zacząć wszystko od nowa znowu tylko martwi – i nagle wychodzi to samo? Dlaczego zmienić pchłę?

Ogólnie rzecz biorąc, dla większości mężczyzn rozmawiać z kochanką – obszar, gdzie nie istnieją żadne szczególne obowiązki. Mistrzyni nie wysyła wiadomość „Kup chleb w drodze do domu.” Pisze: „I miss you so much!”. Rodzina mężczyzny czeka na jakąś pomoc. Mistress jest potrzebne tylko jego obecność. Ale to, co wiesz, potrzebuje pomocy, i wiąże się z silniejszą płeć do rodziny przede wszystkim! Po tym wszystkim, jesteśmy bardziej jak jeden z kogo obchodzi niż ten, który troszczy się o nas!

Wiele kobiet wylądował w szeregach miłośników, są przekonani, że najważniejsze – że mężczyzna rozwiódł się ze swoją żoną. A potem wszystko idzie jak po maśle. On będzie należeć tylko do swojego kochanka, i będą żyli długo i szczęśliwie. To nie jest takie proste. W rzeczywistości większość z tych, którzy opuścili rodziny z powodu swojej kochanki, wkrótce zaczyna tęsknić za dawnym domu. Mężczyźni do niego przyzwyczaić, a zbyt szybkie przejście od jednej kobiety do drugiej powoduje, szybko zmieniających się nawyków. Mocna podłoga ta nagła metamorfoza jest obcy. Ludzie są bardzo przywiązani do swoich nawyków. Nie, przestań z niektórych swoich przyzwyczajeń mogą. Ale to wymaga czasu. A teraz – natychmiastowe przejście od jednej sytuacji do drugiej. Tak, powinienem? Jest o czym myśleć …

Nie wyrzucaj żony kochanki także dlatego, że mężczyźni są zazwyczaj właściciele. Nawet jedna świadomość, że jego miejsce zostanie ogłoszony przez kogoś innego, może zachować niewiernego męża ostatniego kroku. Żona powinna należeć tylko do niego i do punktu! Jak to jest – jej ciało będzie pieścić obcym mężczyzną? Nie, lepiej niech żona jest wokół. Będzie spokój duszy …

Takie są nasi ludzie. Skomplikowane, wrażliwe, samolubny i czasami naiwne jak dzieci. Oni naprawdę chcą poczuć zawsze popytu, konieczne jest, sensowne, wiarygodne, pożądane. Żona, niestety, często pomijany te fakty na uwadze. Ale z powodzeniem stosowany kochankę. Że związany czyjeś męża do innej kobiety, a czasami, że nie szczególnie chce. A potem są trójkąt miłość trójki dzieci, która biegnie na obwodzie. I nikt nie może dogonić.

load...