Dlaczego mahi nogi są nieskuteczne w odchudzaniu

Zawartość

Dlaczego mahi nogi są nieskuteczne dla utraty wagi? Człowiek, z dala od sprawności, aby powiedzieć, że jesteś „macha” zbyt słaby lub zbyt dużo jedzenia. Specjaliści również wiedzieć, że 10-20 minut krokami do przodu, na boki i do tyłu – nie najlepsze to strata czasu. Analfabeci to ćwiczenie może doprowadzić do nierównowagi figur, bóle kolan i dolnej części pleców. Ale to nie znaczy, że wszyscy znają ćwiczenia powinny być wyłączone z programu treningowego. Wystarczy dokonać odpowiednich korekt do planu. Jak sprawić, by nogi i pośladki szczupła?

load...

[Powrót do spisu treści]

Ponieważ większość nie kopać nogami, aby schudnąć?

Odpowiedź na pytanie postawione w podtytule brzmi: ” z wielkim samozaparciem, ale tak czy inaczej„. Ironią jest całkiem właściwe – wiele kobiet uważa, że ​​więcej robią postępy w bok, tym szybciej pójdzie „bryczesy”. W rezultacie, tylko wykonywane Uprowadzenie prawo sama noga i lewa stojącej lub rysowanie na rękach i kolanach. Dodatkowo, aby nogi wycofywania z powrotem, nawet dziecko wie, że „wzmacnia pośladki”. Mięśnie, porywacze biodra i gluteus uzyskać poważne obciążenie, i są w tonie. Cóż, wewnętrzne ud pozostaje słaby, bo w prawdziwym życiu nie jest zbyt załadowany i huśtawki na jej większość nie, a „uderzenie” przynosi tylko do stóp jest dość trudne w tym obszarze.

Wyniki takiego „treningu” raczej smutny. Ogółem 30-40 dni będzie dosyć zrobić silną alokację dosłownie „przeciągnięty” stawu biodrowego i kneecaps zewnątrz. Przesunięcie stawów Przyczyny podczas chodzenia. Jednak większość nieprofesjonalistów nie odwołuje się w kolanach z ruchów i trwa aż po prostu nie czuję się tak źle do winy utratę wagi jako działalność. Dzięki temu, przy diecie i rzucamy i ćwiczenia …

Jak: śladem 20 ft na bok. Stań prosto, naciśnij wycofany, po prostu trzymać się za ręce do wsparcia (wysokim tylnym fotelu lub parapecie), ale nie „wiszą” na nim, wraz z ciałem. Krany prostą nogę mocno w bok, pięty do przodu, starają się dotrzeć do maksymalnej wysokości, ale nie po „szarpnięcie” nogi i zginać się w pasie, przyciągając miednicę wraz z nogi do góry.

load...

Następnie bezpośrednio po 20 huśtawki wewnątrz. Od prostych stojaków o tej samej stopy, które wykonywane uprowadzenie, wskazywaniu kontynuować. Pociągnij brzuch, wewnątrz pięty rozciągliwość i wytrzymałość mięśni wewnętrznej stronie uda, drukowanie stopki dla przeciętnego linii ciała, bez odpoczynku wewnętrzną powierzchnię, powrót do pozycji wyjściowej.

Wykonywania złożonych z drugą nogą, i pełnych przysiady mini trening stóp – równoległe do siebie, stoją na szerokości miednicy. Zaangażowanie prasy, ugnij kolana i biodra, aż uda są równoległe do podłogi. Można usiąść na równoległe i powrót do pozycji wyjściowej na rachunkach 2, powtórz przysiadu 30 razy. Ruch ten stabilizuje stawy oraz pomagają uniknąć bólu, ale upewnij się, że najniższy punkt kolana nie wykraczają poza palcami.

Ołów nogi z powrotem do pośladków „świadczonych” w jednym dniu szkolenia z cardio w trzeciej części artykułu.

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego mahi nie pomagają spalić tłuszcz?

Wydawałoby się, że jesteś macha prawidłowo i regularnie, a nawet zaczął kucać z-duchami-ołowiu, a masa jest nadal. Powód jest prosty – nie można utworzyć deficyt energii, który jest nadal jeść więcej niż wydać w ciągu dnia. Prosty sposób – cofać się na kalorii fizjologicznego minimum – nie jest najkrótsza. Ciało uczy dostosować się do takiej diety przez 2-3 tygodnie, po czym następuje znanego „plateau” i zatrzymuje się utrata masy. „Przeciągnij i upuść” bilans energetyczny na ich stronie, aby pomóc w prawidłowej cardio.

Po treningu w drugiej części artykułu, należy wykonać 20-30 minutowy spacer. Spróbuj przejść w takim tempie, że pot na czole i na grzbiecie. Oddychaj w nos i wydech przez usta, rysować brzucha podczas chodzenia i utrzymać dobrą postawę.

Następnego dnia, wykonaj nogi przekierowania powrotem do pośladków. Stań prosto, obie ręce na wsparcie, siła prawego pośladka czerpią prawą nogę do tyłu, nie rozluźnienie mięśni, delikatnie powrócić do pierwotnej pozycji. 20-30 Czy ruchy po obu stronach, i przejść do cardio. W ciągu 15 minut energicznego spaceru zastępcy wysokiego kolana i lekkiego skoków na dwóch nogach. Zaledwie 3 minuty, 2 minuty skakać tak szybko, jak „koniec” czasu, aby przejść do marszu, stopniowo zatrzymać i wyciągnąć główne grupy mięśniowe.

Nie zapomnij o prawidłowe odżywianie, szkolenia z zakresu umiejętności, postępować zgodnie z planem, a nawet proste ćwiczenia pomogą Ci schudnąć.

load...