Dlaczego ludzie zmieniają swoje żony i jak radzić sobie ze zmianami?

Zawartość:

Co to oznacza dla męża kobieta oszukuje? Jak daleko może ludzie w rozpaczy i zamieszania? Nie jest tajemnicą, że większość z nas nie może przebaczyć człowiekowi, a związek po zdradzie stają się napięte z powodu utraty zaufania do partnera. Eksperci twierdzą, że dana osoba otrzymuje od małżeństwa wszystko, czego potrzebujesz, nigdy nie zgodzi się na taki krok wysypka. Ale to dlaczego żonaci mężczyźni oszukują? A ilu ludzi na tej planecie są w 100% zadowoleni z ich ślubu i małżeństwa? Czy to ideały, które są czasami nieosiągalne? Tak więc, można dowiedzieć się, jak zachowywać się po niewierności męża i że należy podjąć tak, że nigdy to się stało.

load...

Zdrada męża – nie tylko puste słowa. Za tym kryje się głębokie rozczarowanie i przyznać się do swoich błędów. Wszystko, czego im przyznać, a konsekwencje są często bardzo negatywne. Znajdź odpowiedź na pytanie: „Dlaczego lub dlaczego mężczyźni oszukują kobiety?” nie tak łatwo. Spróbuj dowiedzieć się, co się stało. Może cała przyczyna psychologii człowieka? Czy jest to problem jest znacznie głębszy?

Wszyscy mężczyźni oszukują z różnych powodów. Ktoś chciał nowość uczuć, ktoś szuka schronienia przed jego lepsza połowa, a ktoś i nie myśleć, dlaczego miałby to potrzebne. Najczęściej człowiek kieruje podświadomość: on próbuje znaleźć na stronie to, czego nie ma w prawdziwym życiu. Jest to całkowicie normalne, ponieważ każda ludzka psychologia jest umieszczony tak, że całe życie patrzy na coś, co nie jest wystarczające.

Brak przypadkowe lub nagłe zmiany. Fakt zdrady staje się prawdziwym powodem. Wcześniej dodaje szczególnych okolicznościach, to jest tysiąc powodów i pomyśleć tysiąc planów. Podobnie jak zmiana przez przypadek, ulegli chęć, jest to dość trudne. Po mieszkała z mężczyzną przez lata, nawet człowiek pomyśli przez chwilę, zanim zanurzyć się w wir namiętności. On myśli, że gdyby zranić jego żona lub kochanka nie powoduje żadnej szkody dla siebie, jak tylko taki lekkomyślny rzeczy do zrobienia: stracić wygodny dom, który nosi jego zęby w kapciach żonę i wiele innych zalet życia rodzinnego, dostępne wyłącznie dla mężczyzn. Na sekundę, przy okazji, będzie myślał o wiele szybciej. Niestety, to jest psychologia człowieka. Już nie doceniają wygodę niż uczucia.


Więc dlaczego ludzie oszukują?

Najczęściej człowiek zmienia się z powodu problemów w domu. Mężczyźni – bardzo wrażliwe i podatne stworzenia, oprócz bardzo tchórzliwy. Jak tylko wyczują podejście do problemów, to od razu przygotować lotnisko zapasowe: po pierwsze, że będzie gdzie pójść z tonącego okrętu, a po drugie, aby nie czuć się samotna. W rzeczywistości, ludzie są o wiele bardziej boją się samotności niż kobiety. Dlatego wolą częste zmiany partnerów. Oczywiście, nie wszyscy, ale wielu mężów jest. Zwłaszcza jeśli jest to młody człowiek, który nie czuje się pewniej w ich dorosłym życiu.

load...

Ponadto, impuls za zdradę luzem może być życie, które w końcu zamienia się w prawdziwe piekło. Tak, nikt nie chce się kochać wiecznie niezadowolony z jego wynagrodzenia kobieta z lokówek na głowie, maskę ogórka na twarz i patelni w ręku. Z biegiem czasu, ludzie zaczynają postrzegać ją jako swoją żonę – jako negatywny obiektu i negatywnych emocji. Dlatego mężczyźni oszukują faworyta. To właśnie w tym miejscu może pojawić się „wróżkę”, który obiecuje wszystkim radość życia jest całkowicie darmowa i o każdej porze dnia. Prawdą jest więc, i to zbawca byłoby nie taki dobry i wspaniały. Ale w rzeczywistości to nie zmienia.

W rzeczywistości, sytuacja ta ma bardzo próżności, ponieważ niewierność oznacza, że ​​zaniedbane, wyobcowani i opuszczony. Psychologiczne porady dla kobiet często zaczynają się z faktem, że wszystkie nie zapomnij o siebie i swój wygląd. Postawa, zachować w społeczeństwie iw domu, strój i wygląd jest ważniejszy niż można sobie wyobrazić. Po tym wszystkim, co można powiedzieć, wszystkie związki i małżeństwa są zbudowane wyłącznie pożądania seksualnego i przyciągania partnerów do siebie. Oczywiście, w procesie wspólnego życia jako kobieta, mężczyzna i kobieta mężczyzna może zamówić podnadoest i nie powodują najbardziej przyjemnych emocji. Dlatego konieczne jest, od czasu do czasu coś zmienić w sobie, w życiu domowym społeczności i współgospodarzem czasu. Jedynym sposobem na utrzymanie małżeństwa powierzchni. Musimy ponownie wyciągnąć go i pokazać, że jesteś lepszy niż inni.

Jak ustalić, czy Twój mąż jest oszukuje ciebie?

Zdrada męża, znaki co jest raczej trudne do ukrycia, naprawdę trudno jest nie to, aby ustalić, czy Twój mąż jest dość proste zmiany. Pytanie tylko, czy trzeba taką wiedzę, i jak żyć po tym odkryciu? Główne objawy niewierności może być ślady szminki (niekoniecznie scarlet) na ubraniu lub nawet jego twarz, długie białe włosy, przyklejone do kurtki lub nawet zadrapania na plecach, w wyniku niedawnego ale bardzo burzliwe namiętności razem z innym Temidy. Ale jest to widoczne oznaki. Jednak tutaj jest ważne, a psychologia. Człowiek, który udał się do tego czynu jako zdradę, po prostu nie będzie w stanie zachowywać się jak poprzednio. Mężczyzna umysł mówi mu, że zdradził, że grozi pęknięcie. A mąż będzie spróbować, aby nie wpaść ponownie w oku, a może i nie wycofać się do siebie.

W przypadku potwierdzenia oszukiwanie męża, co robić i jak to zrobić, powiedz tylko swojej intuicji i serce. Po tym wszystkim, powody, dla których człowiek się zmienia, może tysiąc. I warto nie biorąc pod uwagę ze względu na niego, ale dla własnego dobra, które zostały wykonane na rzecz ochrony i dobrobytu Unii? I co mogli, ale nie zrobił? Jaki jest Twój działanie lub kłótnia może doprowadzić do zdrady? Zadaj sobie te pytania, to na pewno znaleźć całkiem imponującą liczbę odpowiedzi, które może uratować swoje małżeństwo.

Co zrobić, gdy dowiedział się o niewierności męża?

Jak przetrwać wstydu i frustracji? Po pierwsze, nie bój się! Przynajmniej nie bój się być uczciwym wobec siebie. Nie ukrywam, nie tracić ducha i nie okłamywać siebie. Przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie: „Dlaczego to się stało?”. A potem przystąpić do poważnego demontażu. Nie wahaj się poddać przez krótki okres depresji. Smucić się i płakać, by przyznać, że naprawdę boli. Jesteś w depresji i ból, chcesz dziennik leżący na kanapie i absolutnie bezcelowe przełączać kanały telewizyjne, ale moja głowa jest tylko jedno pytanie, dobrze, dlaczego ludzie oszukują i tak obraża kobiety? Pomyśleć, a potem wstać i dostać się razem. Życie po zdradzie męża nie zatrzymać, ale wręcz przeciwnie, można gotować wiele przyjemnych niespodzianek.


Nasze kompleksy i lęki

Choć oszukiwanie człowiek przyniósł czasowego pobytu, wyładowania i wiele przyjemnych chwil, jego żona otrzymuje porcję wybranej negatywności i niższości złożonych powodów. Oczywiście, jest to bardzo przykre i niespodziewane wydarzenie w życiu każdej kobiety. Wiele będzie trudne, aby dowiedzieć się, co zrobić, gdy lód złamał oszukuje męża. Jak przetrwać zdradę? Aby odpowiedzieć na to pytanie, należy pamiętać o pięciu podstawowych „nie”, że lepiej jest nie robić, w żadnym wypadku:

 1. Nie ma potrzeby, aby porównać siebie i przeciwnika

  Kobieta zaczyna porównać się z przeciwnikiem i zawsze znajdzie sto powodów, aby rozważyć to lepiej ja, młodszy, szczuplejszy, mądrzejszy, szybszy i mądrzejszy, bardziej skorumpowane. Tak, plus może być wiele, ale ożenił się, gdy coś jest na ciebie, a fakt, że już nie kocha, albo po prostu postanowili igraszki, nie umniejsza swoje znaczenie i godność.

 2. Nie szukaj wymówek dla męża nieszczęsnej i sposobów do obwiniania siebie

  I nie powinien zrobić, jak ktoś, kto znalazł wymówkę i powód do zmiany jednego dnia, nie ma prawie trochę miłości dla ciebie osobiście. Jeśli raz go mieć przed nim jest uzasadniona, to pytanie, dlaczego ludzie się zmieniają, stają Ostateczna przyczyna depresji.

 3. Nie marzę do zemsty

  Nawet jeśli nie zmieniają się od zemsty, ale po prostu na złość odstępcy zrobić spektakularną karierę lub otworzyć talent i całkowicie zrezygnować z pracy na nim, to nie poprawi sytuację, ale tylko pogorszyć stosunki.

 4. NIE podzielić się swoimi problemami z każdego licznika

  Uwierz mi, to jest mało prawdopodobne, ktoś będzie chciał i będzie w stanie cię zrozumieć i szczerze żałuję. Oczywiście pierwszą rzeczą, która boi się kobiety po zdradzie mężczyzn – potępienie z towarzyszami, przyjaciółmi i rodziną. Jak to jest w zwyczaju u nas – zawsze i we wszystkim winić kobietę. W związku z tym, że ma ogromny ciężar odpowiedzialności, nawet dla męża shiftless. Dlatego, ze strachu przed ośmieszeniem i rozmowy za plecami, bierzemy po raz pierwszy rozpocząć taką rozmowę, aby upewnić się, że u nas nie wyśmiewać i nie uważają nas za winnego. I do tego nie warto, skoro naprawdę przyciągnie do siebie i swoich problemów niepotrzebne procentowych. Lepiej zachować swoje myśli do siebie i dzielić się problemami z ludźmi, którzy naprawdę można ufać.

 5. Nie należy rzucać na wiatr

  Randki, alkohol i wątpliwych znajomości nie tylko nie przyniesie pożądanego satysfakcję i zemsty, ale także przyciągnąć do swojego życia jeszcze bardziej bezproblemowe. Nie należy też pisać do wszystkich klubów i wszystkich kursów, począwszy od tkania frędzla, kończąc kursy języków obcych. Zbyt silne pragnienie, by ukazać, że wszystko dobrze, ale bardziej opóźni cię w bagno depresji i rozpaczy. Taka jest samica psychologia. Im więcej się ukryć przed problemami, tym szybciej będą cię nękać. To jest jak ruchome piaski. Czasami lepiej jest stać jeszcze przez krótki czas i pozostawić sprawę z pytaniem, w jakim kierunku, aby przesunąć lepiej.

Zdrada męża w czasie ciąży

Zdrada męża, gdy rodzina wkrótce uzupełniania, na ogół jest to specjalna kategoria zmian. Wydawałoby się, że wszystko powinno być w porządku, ale dlaczego ludzie oszukują? Dlatego też, nawet w tak wzruszającym momencie życia, takie jak ciąża i narodziny dziecka, uda im się zepsuć życia dla siebie i swojej drugiej połowie, skracając go z lat jego życia. W tym przypadku może to być jako brak zwykłej aktywności seksualnej i pragnienie człowieka, aby pokazać kobietom, że oczekiwane dziecko – nie jest jedynym dzieckiem w domu, a on – mąż, również wymaga uwagi i opieki.

W tym przypadku może być tylko cierpliwy i szukać kompromisu i zrozumienia. Mówi się, że kobieta staje się matką w czasie, gdy dowiaduje się, że jest w ciąży, a człowiek staje się tylko ojciec podejmując swoje dziecko w ramionach. Nie jest zaskakujące, że może wystąpić brak zrozumienia, a nawet pewną niechęć z jego strony. Starają się przekazać mu, że jego miejsce, nikt nie może podjąć w swoim życiu. Wystarczy teraz będzie tam miejsce dla dziecka. I kocham cię wystarczy dla wszystkich.

W czasie ciąży, nie zapomnij o własnej seksualności, bo jesteś kobietą i może być atrakcyjny, nawet jeśli są one „w pozycji”. Zadbaj o siebie i nie stracić kontaktu ze swoim mężczyzną – stykają się ze sobą tak często, jak to możliwe, czuć obecność nawzajem w swoim życiu, a także rychłe pojawienie się go z ich kontynuacją. Często zdarza się, że ciężarna żona dla człowieka staje się jeszcze bardziej pożądane i sexy. To jest psychologia percepcji, a wszystko zależy od charakteru człowieka. Ale aby być atrakcyjny, trzeba dać sobie czas i uwagę.

Jeśli marzysz o oszukiwanie męża

A teraz poruszyć temat, który jest szczególnie ważne dla bardzo czułych i wrażliwych kobiet. Co zdradę męża we śnie? Po przeczytaniu interpretację niewierności męża w księgach sennych można natknąć się na tysiące różnych odpowiedzi. Ale nie wszyscy wierzą w niego. Bo zobaczmy, co powie nam psychologię, czyli jedną z renomowanych lekarzy dusz – Freuda.

Tak, jak wyjaśnia Freud Sigmund, jeśli widzisz siebie we śnie zdrajcą, nie jest realizowany energię seksualną i silny temperament. W życiu, to nie znaczy, że chcesz zmienić partnera. Marzyć, zmieniają cię, oznacza to, że po prostu komplektuete o swojej seksualności lub braku próbuje każdy możliwy sposób, aby ją ukryć.

Jak widać, wszystkie problemy zostały rozwiązane. Ale jeśli ludzie się zmieniają? Jest psychologia i ich charakter nie pozwala, aby być wiernym pojedyncza? Oczywiście, nie wszystko! Ponadto, według statystyk tylko 20% żonatych mężczyzn iść w lewo. Pozostali są przykładowe mężowie i ojcowie. Najważniejsze, aby pamiętać, że jest bardzo ważne dla człowieka, by poczuć wsparcie w życiu i wiem, że go kochasz. Dlatego nie zabrakło relacji, a nie umieszczać rzeczy wziąć swój bieg, to nigdy nie doświadczyć zmian żal.

load...