Dlaczego kobiety chcą się żenić i dlaczego boją się samotności?

Dlaczego kobiety chcą się żenić? Ale kto wie … Dobrze, że wydaje się być wolna od płci pięknej żyć łatwiej niż mąż. Nikt nie żąda pyszne obiady i kolacje, nie narzekają na nic. Nikt nie musi wyprasować koszulę rano i przygotować czyste skarpetki. Nikt nie będzie musiał czekać pracować do trzeciej nad ranem, nerwowego i goading przycisk telefonu. W skrócie, bez życia i stałego maliny! Ale jakoś chce się ożenić! Jesteśmy tylko marzyć, wywieszonym językiem, spiesząc do domu po pracy, aby nakarmić ich smaczne Ogór. A potem, kiedy będzie on otlezhivat sofę, aż do północy obijać się w łazience, ocierając koszulę. Prawo masochizm pewnego rodzaju, prawda? Zgadza się. Teoretycznie lepiej być wolnym. I prawie wszyscy jesteśmy zobowiązani do tego, „masochizm”, a strach przed samotnością. Zobaczmy dlaczego.

load...

Powody, dla których kobiety szukają poślubić

Więc dlaczego kobiety chcą się żenić? Prawdopodobnie jest to naturalna potrzeba, coś podobnego z potrzebą jedzenia, picia, snu. To jest ludzka natura pragnąć miłości własnej i chcesz się kochać siebie. Słaba płeć jest szczególnie potrzebujących. Każda normalna kobieta pielęgnuje nadzieję spotkać wspaniały człowiek, który będzie nosić go na rękach przez całe życie. Ale to nie musi się ożenić! W końcu, można usiąść lat na czyjeś ręce, a nie myśleć o stempla w paszporcie. Ale nie mamy małżeństwo prawne Daj! Dlaczego?!

Fakt, że prawnie małżeństwem:

  1. Miłość wydaje się być stabilny i niezawodny;
  2. Kobieta czuje się bardziej bezpieczne;
  3. Kobiety są bardziej pewni siebie w przyszłości;
  4. Kobieta jest w stanie co najmniej częściowo zdejmowanie materiału i problemów domowych.

Generalnie, materiał dobre samopoczucie – a argumentem dla chcących się żenić. Wiele pań mają zazwyczaj liczbę silnym ramieniu oprzeć się w każdej chwili. Są tacy, którzy tylko marzą, aby siedzieć na szyi żony. Ale podczas gdy prawie wszyscy chcieliby zobaczyć, a silne ramię i szyję należał do ukochanej. To prawda, że ​​niektóre dziewczyny postanawiają pójść do rejestratora i do tych, którzy przynajmniej nie powoduje niesmak.

Jest jeszcze jeden ważny powód, by chcieć formalnego małżeństwa. Żonaty kobieta czuje kompletne i bardziej popularne w społeczeństwie. Nie jest tajemnicą, że w naszym społeczeństwie jest wciąż samotny przedstawiciel płci pięknej, uznawana jest, w pewnym sensie, awaria. Jak coś to nie jest tak, jakby nikt nie odważył się zaprosić „biedaczka” w rejestrze. Opinia publiczna – wielka rzecz! To może wywierać silną presję na nasze decyzje, a nawet zmienić losy. Dzięki niemu wiele dziewcząt poślubić niekochana osobę tylko dlatego, że jest tak akceptowany. Po tym wszystkim, aby być jedną z punktu widzenia społeczeństwa „nieprzyzwoite”.

load...

I wreszcie, ktoś próbuje znaleźć męża, bo był zmęczony mieszka z rodzicami, a ktoś naprawdę chce umieścić na wspaniałą suknię ślubną. W skrócie, powody tego snu do małżeństwa, kobiety są bardziej niż wystarczające. Niektórzy chcą kochać i być kochanym, troszczyć się o kogoś, aby wiedzieć, że ktoś czeka na domu czuć się bezpiecznie i nie bać się potępienia społeczeństwa. Jednocześnie istnieją dziewczyny, które marzą, aby ożenić się na obliczeniach i manipulować małżonka i cieszyć się jego majątek.

Dobrze, że moja kochana kobieta, rozumiemy się trochę z tym, dlaczego chcemy się pobrać. A teraz porozmawiajmy o tym, co czasami okazuje. Po tym wszystkim, aby się wydostać, jak wiemy, nie zaatakuje …

Uszkodzony małżeństwo

Podczas gdy wcześniej najbardziej udanym okresem dla małżeństwa uznano wiek dwudziestu jeden do dwudziestu czterech lat, ale teraz kilka mores zmieniło. Teraz jest specjalne zezwolenie małżeństw przyczyny, gdy dziewczyna toczone dwadzieścia siedem – trzydzieści lat. Dlaczego? Ponieważ w społeczeństwie opinia powstała w ciągu ostatnich kilku lat – zanim się ożenił, kobieta powinna być wykształcony, mieć pracę, doświadczenie i ustalonego charakteru.

Kiedyś niewinne dziewczynki wskoczył żonaty „na przystojnego księcia”, a następnie umieścić swoje szowinistyczne wybryki dekad. A teraz – rury! Teraz kobiety początkowo zamiar zrobić karierę, a następnie założyć rodzinę. Powiedzmy, że to wystarczy, cierpią z ich mężów – władców i tyranów. Teraz jesteśmy sami, którzy chcą mieć „podarte roku ‚zorganizować! Niech rozważyć ich żony …

I wszystko wydaje się być logiczne. Gdy kobiety stają się bardziej samodzielne, więc ludzie muszą je docenić, pielęgnować i często przyznają. W związku z tym, małżeństwo powinno być silniejsze. Ale – niestety, niestety … Prawie połowa naszych współczesnych nieszczęśliwa w małżeństwie. Ponieważ pobożni nadal kopać, spoglądając w lewo i często robi zebrać trochę rzeczy. Oraz utrzymać rodziny wciąż próbuje, głównie przedstawicieli płci pięknej.

Są one, jak poprzednio, aby ukryć przed ciekawskimi swoje problemy rodzinne, aż do ostatniej chwili. Jak, wstyd to samo! Coraz więcej osób uważa, że ​​rola żony – nie dla mnie! Często taka postawa pogarsza tylko sytuację. Ponieważ nie zawsze jest napięta, cierpi zaniedbania męża kobieta jest jak uciemiężonego konia i to jest mało prawdopodobne w tym okresie może być dla wiernych obiektu miłości. W rezultacie, „koń” bieganie w kółko, tracąc siły, szacunek dla małżonka i pewności siebie.

Pytanie brzmi – kto tego potrzebuje? Dlaczego wszystkie siły próbując ratować rodzinę, która jest już dawno? Ponieważ rozwód – to potężny stres, których wiele strachu. Stres to nie tylko dlatego, że się zepsuje zwykły sposób życia i to nie tylko dlatego, że kobieta może cierpieć finansowo. A ponieważ po rozwodzie będzie ona uzyskać status samotnej kobiety. Wydawałoby się, nic złego, jeśli pani jest, ma dobrą pracę, a były mąż nie powoduje jej żadnych ciepłych uczuć. Rozwiedli się i być wolni i szczęśliwi! Tak. Ani trochę tego. W takiej swobody istnieje wiele pułapek, które są prawie zawsze tworzy otaczającego społeczeństwa.

Rozwiedziony kobieta i społeczeństwo

W ogóle, nawet jeśli luka z mężem nie było zbyt bolesne dla kobiety później jego mentalność wciąż być narażone na zupełnie ataków masowych. Dlaczego? Dobrze, wyobraźmy sobie następującą sytuację. Rozwód za wiernych udał się do wybrzeża, kobieta jest obecnie uważany niezamężna. Nawet jeśli ona ma dzieci, rodziców i dziewczyny na wadze, mimo to będzie nazwane od teraz sama. Ciężki piętrze … Lonely – wtedy opuszczony, nawet jeśli sama obsada. Lonely – oznacza niepowodzenia, nawet jeśli jest to z całego serca chciał rozwodu. Lonely – tak nieszczęśliwa. A jeśli wygląda całkiem i pogodny, to udaje. Tak, skryty i przebiegły … Bo „rozwódka” nie powinien być ani szczęśliwy, ani szczęścia, ani jawnie prężny.

Większość zamężnych pań, czy rozwiedzeni kobiety z straszliwą siłą zazdroszczę im. I że „razvedenki” są zagrożeniem dla dobrego samopoczucia ich rodzin. Więc zamknęli się wyłączyć z odruchowych samotnych pań, stop zapraszając ją do obchodów domowych i stron na tych samych stron. I zacząć szukać w jej zachowaniu, aby uzasadnić jej wykluczenia. Oto, na przykład, pod koniec pracy, dwie kobiety – jedna ma męża i dzieci, a drugi jest rozwiedziony i ma dzieci, też. Pierwszy sympatyzować z kolegami, zapytać, co się stało, zainteresowany zdrowia dzieci. Drugie spotkanie jadowite szyderstwo, twierdząc, że do rana gdzieś wisi. Ale ona też są dzieci! Być może są chore. A może po prostu zaspał dwa! Oczywiście, rozwiedziona kobieta jest obrażanie słyszeć szyderstwa. Chcąc nie chcąc, że wpadł we wściekłość …

Razvedenki wszystkim trzeba być bardzo cierpliwym, aby wyjaśnić, dlaczego na każdym kroku, że jest sama. Cóż, lubi być sama, więc kto będzie w to uwierzyć? Late – potem spędziła noc ze swoim kochankiem. Nie czekaj zbyt długo na zamówienie – oznacza myślenie o jakimś człowieku, pękło – wtedy brutalnie bez mężczyzny …. I tak dalej, i tak dalej. Co nerwów utrzymać stałą naciśnięcie nietaktowne pytania i tę samą radę nietaktem ze strony pracowników, sąsiadów, krewnych, znajomych? Jeśli rozwódka nie uczy się zachowywać tak, że inni bali się zadawać takie pytania, będzie musiała poważnie. Och, społeczeństwo będzie starał się opracować jeden kompleksy winy, niepewność i poczucie bezwartościowości.

Jednym słowem, kobieta po rozwodzie mają do czynienia niemal codziennie pytania, zbudowanie, porady, sugestie, z kimś się spotkać i tłuste podpowiedzi. Ponieważ wielu „dobroczyńców” zostaną zwiększone zainteresowanie nią, jakby nie jakiś całkiem zwykłym człowiekiem. Takie nieadekwatne postrzeganie społeczeństwa, oczywiście, denerwuje i przeraża. Po tym wszystkim, kobieta potrzebuje odpoczynku, a nie współczujące porady cudzej i plotek za plecami. Cóż, nie należy go uruchomić jak najszybciej rozwodzie wizytę u psychiatry w rzeczywistości?

Jednak nie wszyscy w naszych czasach tak źle, jak już opisano. Już wiele osób związanych z rozwiedzionych kobiet całkiem cicho, biorąc pod uwagę, że nic o tym tragicznym. Ale, niestety, rzadkie i tych, którzy uważają odwrotnie. Więc co robić? Czy powinniśmy bać się samotności?

Czy powinniśmy bać się samotności?

Dlaczego kobiety po rozwodzie nie mogą być pozostawione w spokoju? Po pierwsze, ponieważ niektóre zamężnych pań i nie może myśleć, że każdy z nich może być rozcieńczony. Szczerze mówiąc, to zaufanie do nienaruszalności własnej rodziny często idzie na niekorzyść kobiet. Cóż, kto z nas nie wie, gdzie każda z płci pięknej całe życie cierpiącej żony – alkoholik i reveller – i chwali się, że jest to de „mężatka”! A szkoda (lub pogarda) powiedział, że jego niezamężne przyjaciele:

– Och, jak mam żal was, dziewczyny! Czym jesteś niespokojny, a wszystko to bez męża, ale bez męża!

Chociaż w tym przypadku żal po nim następuje. Możesz trudno czuć „prikayannoy”, kiedy wierni codziennie wieczorem każe nam spojrzeć na piątym rogu.

W zasadzie nie ma nic obrzydliwe sam, jeśli kobieta czuje się komfortowo. To jest wolny w swoich działaniach, więc dlaczego znosić do późnej starości obok kogoś, kto nie doceniają cię? Oczywiście, jeśli wyrażenie „jedna kobieta” bardzo boi i wydaje się zbyt obraźliwe, można przejść poślubić nikogo. A potem wyć w nocy na poduszce rozpaczy i bólu.

Samotność – to nie jest tragedia. To tylko jeden z etapów w życiu kobiety. Razvedenki Status kobieta ma mnóstwo zalet. On sprawia, że ​​jest mądrzejszy, bardziej doświadczony, co jasne, że nasz los zależy od nas, a nie na opiniach społeczeństwa. A jeśli kobieta jest świadoma, będzie miała możliwość budowania na ich życie w swoje ręce. I być szczęśliwym, niezależnie od tego, czy męża.

Wiele samotnych kobiet ma dzieci, przyjaciół, krewnych. Samotność – ich świadomy wybór. Ten udany panie, jest bardzo zadowolony ze swojego życia. Chyba że ktoś inny nie ma prawa twierdzić, że są nieszczęśliwi? Tak, każdy chce być blisko ukochanej. Ale człowiek, kochany i kochający! I nie jest to łajdak, który potrzebuje ani dzieci, ani żony.

A tak w ogóle, to dlaczego kobiety rozwiedzione nazywane są „samotne ubogich”, a ludzie od razu wpadają w kategorii „obiecujący” kawalera? Skąd ta niesprawiedliwość i za to, co jest słusznie Spółka zobowiązuje się do sędziego, który jest szczęśliwy, a kto nie? Nie standard szczęścia w życiu nie istnieje. Jak byłoby proste, gdyby istniał! Znalazła sobie męża, i wszystko jest gotowe, szczęśliwy przez całe życie. Ale – nie. Szczęście indywidualnie. Obecność żony prawnej, niestety, nie jest gwarantowane.

Dlaczego kobiety chcą się żenić? No, oczywiście, być szczęśliwym! Albo szczęśliwy, wreszcie … Ale nie po prostu być blisko do płci przeciwnej. A co chcesz, jeśli tylko w jego spodniach. Spodnie – Nie zastaw szczęśliwego życia. Nawet jeśli są one bardzo drogie. No, może ktoś jest szczęśliwy i to! Jest mężem, i wszystko jest w porządku. A kto – nawet bez złych. A społeczeństwo nie jest winien. Musimy być w stanie zdecydować się na własną rękę, że należy do ciebie, a nie anonimowa społeczeństwo. Po tym wszystkim, ogólnie rzecz biorąc, na czym polega różnica, że ​​są małżeństwem, czy nie! Najważniejsze – aby być szczęśliwym. Albo zawsze mają takiego prawa.

load...