Dlaczego jest to ważny czas, aby pozbyć się śmieci

Podstawowa zasada przytulny dom – mniej śmieci, ale jak uczyć się w czasie, aby pozbyć się niepotrzebnych rzeczy? W kategorii śmieci spada nie tylko odpady, ale również rzeczy, które nie są używane przez dłuższy czas, nieaktualne lub po prostu niepotrzebnych przedmiotów. Zajmują one przestrzeń, która zbiera kurz na siebie i trochę czasu, aby oczyścić i witalność. Im szybciej te rzeczy opuszczenia domu, tym lepiej.

load...

Aby poradzić sobie z kosza jest łatwe, wystarczy, aby zrozumieć, że te rzeczy są zupełnie niepotrzebne i znaleźć siłę, by je wyrzucić. To nie żałować rzeczy wyrzucać, tak aby zrobić miejsce od śmieci, oczyścić swój wewnętrzny świat.

Kiedy po raz pierwszy postanowił pozbyć się śmieci, trudno się nie znudzi procesu, ale ponieważ dla każdego wywołania pozbyć 27 niepotrzebnych rzeczy. Zadać sobie kilka pytań przed wysłaniem produktu do worka na śmieci. Droga Czy korzystasz z tej rzeczy, a jeśli masz to przynajmniej raz w ciągu ostatniego roku? Czy masz coś podobnego lepiej, i czy trzeba dwa identyczne egzemplarze? Jakie emocje powodują tę rzecz. Po weryfikacji, pozostawić tylko te rzeczy, które są drogie sercu i coś, co nie może spowodować jeszcze uśmiech, nie krępuj się wysłać w worku na śmieci.

Tak, śmieci mogą być wszędzie. Ale zacząć ulubione, co może być w swoim pokoju, make-up worek i co trzeba pozbyć: starych kosmetyków, zeszłoroczny krem ​​ochronny przed słońcem, pustych butelek, starych rajstop i pończoch, przeciągnął bieliznę, niepotrzebne okulary, długopisy, które nie są już pisać książki, że nikt nie czyta.

W kuchni, ukrywając najbardziej bezużyteczne rzeczy, przede wszystkim oczyścić lodówkę z przeterminowanych i malosedobnyh produktów i półproduktów. Następnie należy przesłać w opakowaniu kucharskie, sztućce i naczynia z pęknięciami, które nienawidzą, to może być garnki, które są starsze niż ty lub okularów, które są niewygodne do mycia a nawet wyrafinowane urządzenie, które nie lubią. Tam też – między razy do poddania się spakować rzeczy kuchni i obejmuje okularów, dla których istnieje parę pustych butelek, puszek i resztki cukierków z wakacji. Pod zlewem często gromadzą pustych puszek i szafki kuchenne wygasł produktów.

load...

W kuchni można również znaleźć pustych puszek bitą śmietaną i wiadro z lodami i fast-food, a także zabawki z restauracji i suszonych przypraw w poszczególnych worków. Niepotrzebne papierowe i plastikowe torby, stare ręczniki i szmaty powinny być usuwane jak również pustego szkła lub plastikowych butelek i suszonych kwiatów.

W biurze i przedpokoju są dość śmieci: stare książki telefoniczne, gazety, katalogi i broszury, połamane koła i pudła spod nich programy, które są przestarzałe i wytyczne do nich; stare baterie i popiół z pod świece, wazony, które od dawna nikt nie używa żadnych złamanych rzeczy muszą opuścić swój dom.

Pakiet śmieci niemiłosiernie złożyć zużyte buty, kalendarzy i plakatów, słoiki z suszonych farb i zapraw, żyć choinka i zabawki dla jej niepotrzebny, pozostały z uczty, ubrania, które nie mogą być naprawiane i wszystkich rzeczy, które uważasz, że należy wyrzucić.

load...