Dlaczego facet nie chce się ożenić i co zrobić ze swoją dziewczyną

Dlaczego facet nie chce się żenić? Palące pytanie zadawałem sobie tysiące dziewczynek. Podobnie jak i miłość, a relacje są normalne, rodzice są zaznajomieni z morzem i oferuje nadal nie ma. Zdarza się, że dziewczęta zaczynają myśleć, że trzeba wziąć ster w swoje ręce: go kupić pierścionek, wymyślić skryptu i przesyła do uznania! ! Z pewnością nie Zawartość:

load...

Co ciekawe, większość facetów zareaguje na propozycję małżeństwa z dziewczyną? Gdy przeniesienie było w telewizji, gdzie faceci pomógł zorganizować gigantyczne deklaracji miłości z propozycją łączenia przeznaczenie. W tej wystawie pewnego dnia zainicjowała: jej ukochany zgodził, choć był nieco zdziwiony. Cóż, przynajmniej nie na wszystkich zaskoczył zwierzę!

Nie mówimy dziś o mizogina, że ​​związek jest rozpatrywany w kategoriach korzyści osobistych: regularny seks, przekąski w porze lunchu, a nawet prania, czyszczenia, jeśli mieszkają razem. Nawet jeśli to jest normalne wzajemnych relacjach, miłości i uczucia, faceci można wyciągnąć wniosek przez tak długi czas, że kobiety zaczynają się zastanawiać, czy będzie ona czekać. Dlaczego tak się dzieje? Z nami, chłopaki?

Zewnętrzna problem?

Wiele zaczynają szukać przyczyny problemów w sobie: „Och, chyba jeszcze trochę” lub „nie podoba mi się sposób, w jaki gotowanie”, „może nie jestem tak ładna, jak wyobraża sobie swoją żonę”. Może, może, ale co jeśli urodziłeś się 25 do siedmiu koni dookoła w ekstazie przejść od posiłków i dziewczyn już piszczą – tak zazdrosny o swój wygląd. Więc to nie ja? Więc nie rób tego!

load...

Czasami ludzie po prostu nie są pewni. Nie, nie w nich samych, a nie ty. Oni po prostu nie są pewni, czy wziąć ślub na tym etapie. Lata może kierować krzyk, mówią: „Tak, człowiek, nadszedł czas”, a on tak nie uważa. Życie rodzinne – to wielka odpowiedzialność. Jeśli facet nie ma wystarczającej ilości pieniędzy na coś – nie ma problemu: można zapisać lub cięć wydatków na inne cele. A jeśli budżet rodziny pokaże deficyt? Nie poprosić ukochaną żonę jeść mniej lub zapisać na pieluchy dla dzieci. A to oznacza – trzeba dalszego swój własny pasek zaostrzenie.

Można się przyzwyczaić do wszystkiego – nie trzeba być geniuszem zła, i świadomie używać kobietę jako rozwiązanie wielu problemów krajowych. Ale czasami panujących styl relacji jest tak podobny, że trudno z niej zrezygnować. Na przykład, facet w tygodniu pracuje jak pszczoła, aw sobotę chodzi o miłość, razem oczyścić swoje mieszkanie, pójść na zakupy, gotować smaczne i wieczorem oglądając ciekawy film. W niedzielę – piknik, spacer, jezioro, restauracja – każdy zabawną rozrywką. A w poniedziałek znów do punktu wyjścia i myśleć o ten ślub nie byłoby pożądane.

I wiele lubią myśleć, że nadszedł czas, aby sformalizować związek i zacząć wspólne życie, mieć dzieci i zacząć oszczędzać na ich edukację razu poczułem mrowienie tłumy stada biegające pod skórą. A im więcej biegać, tym więcej odwagi deptać ziemię, a człowiek staje się jeszcze bardziej tchórzliwi. To jest facet, który nie boi się psów, ale boi się żony i wszystkie ograniczenia, które czekał na tej „funkcji”.

Co robić?

Wymyślić coś gorszego rozwiązania oferują poślubić faceta lub zapytać, dlaczego on nie będzie się na ten krok, to jest trudne. Czasami dziewczyny tak ciężko, aby przypomnieć nam o tym, że biedny facet po prostu uciec. I to jest uzasadnione, jak się wydaje. Po tym wszystkim, co zrobić, jeśli jesteś w sklepie coś zacząć aktywnie vtyuhivat? Bieganie, oczywiście! Tu i w związku, jak również. Można wskazywać na raz. Rodzice dziewczynki wspierają jej oczekiwania, a ich – nie mniej. Ale aktywnie „push down” się – to jest nonsens, nic dobrego nie doprowadzi.

0.

Jeśli widzisz, że facet jest chcesz i nawet nie myślę jakoś niemoralne w użyciu, nie spiesz się. Daj mu czas, aby ten ważny krok. Daj mu szansę, aby się upewnić.

Ivan Sopiga

load...