Dlaczego dziewczyny jak złych i odrzucić kochający i opiekuńczy

„Dlaczego chcesz mi opiekuńczych facetów, ale spotykamy się z tymi z nas, wytrzyj nogi?” – Należy zwrócić się myślącymi dziewczynka. Wydaje się, że problem świadomości – do połowy, aby go rozwiązać, ale nie było … dać jej kwiaty, słodycze Raffaello, wiersze, uznanie, miłość i poszła do drugiego … i to jest piwo z smażonymi ziemniakami. Cóż, my, chłopi, a nie jako doświadczony, i to przeżyć. Ale te same dziewczyny … ah. W Achtung … „Po co, na co mam z tego zwierzęcia …?”

load...

Zawartość:

Między słodka i pomocna

Każdy wie, że Snickers szkodliwe, ale nikt nie kupuje miód zamiast. I każdy wie, że Anton – jeden więcej … przystojny, ale z jakiegoś powodu chcemy wiedzieć, dlaczego on jest taki przystojny …. Jednocześnie każdy chce wiedzieć osobiście z doświadczenia!

Wiesz, myślę, że wiem dlaczego. Tak, dokładnie! Wszystkie dziewczyny – masochistą: kochają, gdy boli! I myślę, że jest to jakiś rodzaj masowej psychozy. Nawet arcydzieło literatury – 50 odcieni szarości – dodał oliwy do ognia … W zasadzie nie z dziewczynami wszystko jasne, że nawet najbardziej przekonany, sukces, inteligentny i bogaty kobieta z pozoru długo rośnie zimny, topi swój lód blisko człowieka jest znacznie silniejszy go. I nie chodzi o to, ile był w hali odbywa się na klatce piersiowej … a nie o tych, którzy kiedyś zdecydowali: „Będę silna”.

load...

Dziewczyny jakaś niewidzialna czujniki odległości czują silnego mężczyznę, sporządzony do niego i są gotowi dać z siebie wszystko. I nie ma w tym nic złego – zwykle natura, jako silnego człowieka – jest zawsze ciepłe jaskinia, gra nad ogniem i nowych skór norek na swoich barkach.

Dzięki mocy jest jasne. Ale dlaczego tak wiele kobiet, pozwalają się upokarzać? Bo to jest manifestacją charakteru człowieka? Jeśli w „manifestacji”, a następnie ok. Ale co, jeśli stosunek dziewczyny z facetem odchodzi od pojęcia godności ludzkiej? Nie pozwól, by udać się do dyskoteki, nie można dopuścić, aby dostać psa w domu, aby uwzględnić płaskiej nieutwardzona – to jedno. Ale, czując moc ludzi, niektórzy „dziecko” za daleko, co dziewczyny z samego psa: siedzieć, leżeć, przynieść … Niektórzy nawet kopać …

Jest jedna rzecz, kiedy człowiek – człowiek, który lepiej, co jest potrzebne w związku wie. Inną rzeczą, kiedy … To nasuwa się złego słowa, zastępując ją trzema kropkami. Jeśli trzeba zachować pierwszy, drugi – cóż, trzeba rozumieć, dziewczyny …

Co jeśli …?

Lubisz tego drania? On cię poniża, czasem bije, ale go kochasz? Co powiesz … Znam historię o dziewczynie. Jest też czasem rukoprikladstvoval facetem, ale jej rodzice wiedzieli kochał, choć pokonany, i spotkał się długo … To ponad rok po ślubie, i to pod znakiem dwóch głównych wydarzeń: narodziny dziecka i rozwodu. Tu i baśnie końca i kto słuchał – „., Co jest najbardziej obraźliwa” Posłuchaj tego, nawet nie mówią

I wiesz co najbardziej obraźliwa? Jak się, że nawet dziewczyna wylewa dobrego faceta, który lubiła, a nawet bardzo, wiesz, co powiedziała do niego? „Nie wierzę, że poważnie traktują mnie, nie jestem godzien, takich jak ty, stoisz najlepszy.” A teraz koniec – wyciągnąć własne wnioski.

Ivan Sopiga

load...