Dla Mamo … Tato … do diety na kaszek

Chcesz rzucić parę wpisując „zimowe” kilogramy, nie szkodliwe dla zdrowia? W oczekiwaniu na wiosnę, proponujemy Ci oczyścić organizm, a nie z głodu. Dieta dla zbóż pomóc szybko i łatwo schudnąć.

load...

Oddzielania ziarna od plew

Produkty zbożowe – nasi wierni pomocnicy w walce z nadwagą. Ale wydaje się, że ten został całkowicie zapomniany autorów popularnych diet, które wzywają nas do wyrzeczenia się węglowodany. I nie bez powodu. Po Węglowodany są różne. Oczywiście, „złych” węglowodanów, które obficie występują w pączki i babeczki, nie przyniesie nic dobrego. Ale to nie jest powód, aby zrezygnować z „dobrych” węglowodanów, które są głównymi źródłami niewybredny zbóż.

Stosowanie diety na kaszek

Diety oparte na zbożach są uważane za najmniej szkodliwy i najbardziej korzystny. Chcesz schudnąć? Następnie wybierz niewybredny ziarna. Brązowy i dziki ryż, płatki owsiane, gryka, proso, jęczmień powinny stanowić podstawę diety. Ich składowe witaminy, minerały i związki fitochemiczne zapobiegają rozwojowi chorób układu krążenia, cukrzycy, raka. A dzięki zawartości błonnika, szybko nasycić, oszczędzając w ten sposób nas od przejedzenia, a zatem nie odkłada się na biodrach i talii. Dostania się do naszego organizmu, ziarna działa jak pędzle, pobudzają jelita, aby absorbować toksyny i odpady, a wyjście wszystkich szkodliwych, w tym nadmiar cholesterolu. Zboża Superpoleznye zawierają głównie węglowodany złożone, które są wolno trawione, tak pobudzony przez długi czas. Utraty dodatkowych kilogramów ze względu na dwa główne czynniki: aktywacja trawienia i niskiej zawartości tłuszczu.

Dieta na kaszek, lub jak to nazywa dietetycy: dieta – Sześć zboża, odpowiednie dla każdego, kto chce poprawić swoje zdrowie i oczyścić organizm. Zboża stymulować proces odmłodzenia, a po diety na bazie zbóż jest znacznie poprawiła skórę, włosy i paznokcie.

Dziesięć dni dieta

Dieta na kaszek przeznaczony jest do 10 dni. W tym czasie, z diety będzie musiał wykluczyć mięso, drób, ryby, owoce morza, ziemniaki, chleb, ciastka, mleko i produkty mleczne, masło, cukier i czekoladę. Podstawą menu diety – wszelkie ziarno, z wyjątkiem kaszy manny. Owsianka powinny być gotowane na wodzie, bez soli i oleju. Oraz w celu zapewnienia organizmowi wszystkie niezbędne, dodać do swojej diety ulubione owoce (oprócz bananów) winogron, ziół, warzyw i grzybów. Owsianka muszą być zmieniane w następujący sposób:

load...
 • Pierwszy dzień – płatki owsiane
 • Drugi dzień – gotowany ryż
 • Trzeci dzień – gryka
 • Dzień czwarty – proso owsianka
 • Piąty dzień – kasza jęczmienna
 • Szósty dzień – Pearl kasza jęczmienna
 • Siódmy dzień – proso owsianka
 • Ósmy dzień – płatki owsiane
 • Dziewiąty dzień – ryżowa
 • Dziesiąty dzień – gryka

Jeśli rano naprawdę chcesz słodki, gotować sobie królewską bałagan z płatków owsianych, suszonych moreli i świeżych jabłek. Możesz dodać miód, olej roślinny i orzechy (ale tylko dla tych, którzy chcą pozbyć się toksyn, ale nie schudnąć). Jeśli twoim celem – aby schudnąć, a te gadżety na diecie musiał zrezygnować czas! Liczba posiłków nie jest ograniczona. Czysta woda i herbata napój może być w dowolnej ilości.

Zboża dieta przeniesione łatwo. Ściśle przylegającą do diety, można pozbyć się 5-7 kg nie jest ze szkodą dla pięknej skóry i włosów. I mnóstwo błonnika, brak białek i tłuszczów ciało zdrowsze.

Tydzień dieta

Dieta „sześć zboża” trwa dokładnie jeden tydzień. Trzeba jeść tylko zboża. Pozwoliło to na wykorzystanie świeżych owoców i warzyw, ale w bardzo małych ilościach. Nie zapomnij pić czystą wodę – co najmniej dwa litry i zieloną lub herbatę ziołową. Przed dieta pożądane wnętrzności (łagodny środek przeczyszczający lub lewatywy). Piękno wymaga poświęcenia! Jeść owsiankę powinny być w określonej kolejności, bez zmieniających się miejscach, lub zmienione, a cały sens diety.

 • Pierwszy dzień – kasza pszenna
 • Drugi dzień – proso owsianka
 • Trzeci dzień – płatki owsiane
 • Dzień czwarty – ryżowa
 • Piąty dzień – kasza jęczmienna
 • Szósty dzień – Pearl kasza jęczmienna
 • Siódmy dzień – owsianka wykonana z mieszanki zbóż

Przygotowanie owsianki w sposób szczególny. Wieczorem, szkło wstępnie przemytego grysu wlać trzy filiżanki wrzącej wody. Doprowadzić do wrzenia i gotować owsianka około 5 minut. Solone owsiankę i dodać do niej olej nie może być, ale w tym przypadku dieta daje oczekiwanych rezultatów. Owinąć w ręcznik owsianki. Twój rano owsianka jest gotowa. W ostatnim dniu, wszystkie rodzaje zbóż są mieszane (2 łyżki) i gotować w ten sam sposób. Kaszy nie nadają się do tej diety. Na pół godziny przed śniadaniem, nie zapomnij, aby wypić szklankę ciepłej przegotowanej wody – i lakomtes dla zdrowia!

Dieta na kaszek będzie pozbyć się w ciągu tygodnia 3-6 kg. Powtórz dieta może być miesiąc później.

load...