Diety słodycze: kup lub przekazać

Zawartość

Idąc przez supermarkecie fotografowane obok marshmallows do odchudzania. Dlaczego nie kupić? Po pierwsze, nie lubię marshmallows, a nawet kiedy schudła nie używać informacje dotyczące niskokaloryczne (yeah, 340 kcal, oczywiście, na tym samym „pieniądze” mogą już jeść normalnie, a nie „herbatę” 2 zefirkami podwójne) słodycze do 12 godzin. Po pierwsze, wszystkie te zegara metabolicznego jest nieznany, kto i dlaczego wymyślił, ale w praktyce pracy w innych godzinach. To, co oddziela jedzenia Malwa z treningu siłowego. A problemy miałem jak większość życia – jak „jeść” odpowiednią ilość białka, a nie jako zwykły węglowodanów rzut. Ale ostatnio diety, słodycze tylko otaczają nas ze wszystkich stron. Czym one są i są one przydatne w ogóle?

load...

[Powrót do spisu treści]

Słodycze-blende

Co: Produkty bez kalorii. Jest o smaku „cukier” od erytrytolu, krople stewii, dżemy, takie jak „czystego białka” (widziałem w sprzedaży niego i kilka innych marek, oprócz dobrze znanych Walden Farms), różne smarowania i karmelu „podlewanie” sera z tych samych Walden Farms

Co to jest: zwykła urozmaicić zdrowe produkty stylu życia, takie jak twaróg, które jesz każdego dnia. Niektórym udaje się smażyć omlet z białek słodzik, ktoś nalewa syrop owsiane naleśniki w ogóle, wiele wariantów

Dobre: ​​Dobrze, że nie mają kalorii, a jeśli horror zmęczony sera, ale ze względów ideologicznych i politycznych, nie można zrobić budyń białka kazeiny (który chemii) oraz chcą mieć rozpakować zacięcie mojej matki, bardzo pasuje taki dżem lub rozprzestrzeniania. On cię przekonać, że przez 2 sekundy żuć coś innego. Doświadczony praktyk jedzenia tylko marże nie są zalecane, aby przejść się po fakcie. Tak, wszystkie te rzeczy nie są trawione i może powodować wzdęcia i wzdęcia. A są one zwykle popijając herbatę. Nie, bez względu na przyczynę, świętej tajemnicy, ale po prostu dlatego, że są na tyle złe przebraniu naturalnych konfitur i dżemów. I potrzebują trochę smakowe dodatek.

load...

Złe: Dla tych, którzy po prostu nie mogą być trawione i nie zawierają kalorii. O oczywiste Mówiliśmy już teraz o prawdopodobne. Piłeś cola światło? Jak po tym, nie byłoby pożądane? Jeśli chcesz, jak również po sztucznie słodzone wszelkie rodzaje produktów płynnych mogą dżemem i dżemy ty też nie zadziała. Istnieją dowody, na których pewne rodzaje substancji słodzących może wpływać na poziom cukru we krwi. W związku z tym zwiększa apetyt. Nawiasem mówiąc, niektóre środki słodzące zawierać zwłaszcza produkty są często bardzo trudne do wykrycia. Zazwyczaj fałszywe producenci używają różnych mieszanek. A to wpływa na apetyt, często jest to po prostu niemożliwe do znalezienia.

[Powrót do spisu treści]

Słodycze sklepy, strasznie użyteczne

Co to jest „Eco” -zefir fruktoza, różne ciasteczka z żadną super goji, imbiru i innych strasznie przydatnych komponentów.

Co to jest: przede wszystkim uspokoić niespokojną duszę. Kupiłeś coś dwa razy droższe niż tradycyjne słodycze z cukru białego, to horror, horror, a żaden z PP nie może pogodzić się z tym. Na to trzeba być szczęśliwym, aby się uspokoić i jeść słodycze użyteczny. Cóż, nie jest to zbyt często powtarzane.

Dobre: ​​poczucie spokoju i komfortu, który następuje po jedzeniu coś takiego użyteczne i dobre. Możesz śledzić plan, ty zrobił, a teraz włączyć pakiet. Ile węglowodanów przyswajalnych? Tłuszczu? Białko? Czy to jasne?

Złe: Stosunek KBZHU. Słodycze, są idealne dla osób, które chcą zwiększyć swoją prędkość, zaangażowanych w taniec, aerobik sportowy czy wędrówki górskie. Wtedy naprawdę pomóc węglowodanów ARRI i uzyskać wszystkie niezbędne energii do życia. I nie są one absolutnie dobrze nadaje się do tych ludzi, którzy nadal schudnąć i nie może osiągnąć swój wielki cel. Bez ironii, możesz robić, co chcesz, ale dopóki masz racje 300 gramów węglowodanów i wsparcie dla 2017 kalorii, można jeść niesymetryczne, nie ma wystarczającej ilości białka i tłuszczu, a to jest mało prawdopodobne, odżywczy i łatwo.

[Powrót do spisu treści]

Home retseptiki

Co to jest: To jest to, czego kopiowania z sieci społecznych w różnych formatach

Dobre: ​​Tanie i smaczne, zwykle. Jeśli nie mieszkasz w Polsce, a przepis nie wymaga zabijania niewinnych 20 jaj, aby uzyskać jak najwięcej białka. A jeśli bardzo poważnie i bez ironii, przepisy kulinarne dla domu są dobre, że nie można umieścić takie drobne produkty takie jak miód, suszone owoce i pasty bananów, jeśli twoje potrzeby nie pozwalają go mieć, i zrobić coś podobnego stewii do słodyczy.

Zła: Ty je czytać? Już o tym rozmawialiśmy i niestrudzenie mówią, że jabłko Charlotte z kałuży miodu i przesuń górną część nakrętki według „użyteczne” staje ciasto niskokaloryczne. Dokładniej rzecz ujmując, jest to ciasto wysokokaloryczne. Wystarczy dostaje trochę więcej tłuszczu z węglowodanów i orzechów z miodem. Tak więc okazuje się, że może być jeszcze bardziej „katastrofalne” niż zwykłe jabłko Charlotte. Cokolwiek to było, oczywiście, można mieć ją i gotować. Ale służąc jak wiadomo, musi być mała. A z tym, problem z domowych ciast. Albo je jeść, dopóki nie wyczerpie się, czy nie robić w ogóle.

Nie, nie przeszkadza mi cukierki. Ja w przeciwieństwie do angażowania się w samooszukiwania, a potem biegać krzycząc „Jestem sto lat z właściwego odżywiania, to tylko użyteczne i odzyskać” Więc jeść wszystko uważasz za stosowne, ale starają się równoważyć KBZHU. A może nie ma przewagę do lodów zmieści się dużo lepiej niż zwykły AP-zefirka.

Elena Selivanova

load...