Dietetyka – nauka o subiektywne, albo dlaczego nie jesteśmy gimnastycy

Gimnastycy
Zawartość

Przy podejściu do każdego wakacje, liczba diet o niskiej zawartości węglowodanów rozumieją pomnożona wykładniczo. Ostatnio w RuNet tam odniesienia do badań opublikowanych w International Society of Sports Nutrition Journal. Jak zwykle, naukowcy po raz kolejny udowodnił skuteczność i bezpieczeństwo najtrudniejszej przenośnego zwykłej ludzkiej diety – ketogeniczna. Naturalnie, „kobiece” strony odpowiedziały w pierwszej kolejności. Nawet całkiem przyzwoite z nich, zapytaj o opinię dietetyków, przed opublikowaniem tego czy tamtego odkrycia zaczęła nizkouglevodki chronić i promować je jako stały stylu zasilania. „Barman” na nich, zwłaszcza wykonywania ćwiczeń wytrzymałościowych z niego znacznie łatwiejsze zmarł. Jaki jest haczyk, i czy jest to konieczne, aby sądzić, badania naukowe?

load...

[Powrót do spisu treści]

8 milionów kobiet gimnastycy przeciwko

W badaniu naukowcy wzięli osławionego 8 gimnastyczek na poziomie elitarnym, i umieścić je na cud diety mięsa, ryb, drobiu, zielone warzywa i oliwy z oliwek przez 30 dni. Na początku eksperymentu, młodych ludzi, a oni byli tylko mężczyźni zakończone „na czas” serię pompek na poręczach, duchów skarpetek do baru w imadle, pull-up, przysiady i skoków z serii skoków. Wyniki zanotowano, druga grupa Badanie odbyło się w 30 dni. Doświadczenie wykazało, że wszyscy uczestnicy zmniejszyła utratę wagi i zawartości tłuszczu w masie ciała zaobserwowano, ale nie w tkance mięśniowej. Ponadto, trening fizyczny nie stała się gorsza – gimnastycy, jak szybko i sprawnie przeprowadzić ich „zgłoszenie ruch.”

Wielu autorów artykułów dla kobiet na całym świecie, wykonany z wyniku wyraźnego zakończenia eksperymentu – Wszelkie roszczenia do diety niskowęglowodanowej na niczym nie oparte, wszystkie odniesienia do słabych wyników i spadku sprawności fizycznej należy również włączyć głuchy.

Ogólnie rzecz biorąc, na pierwszy rzut oka wydaje się, że dietetycy prostu wskazał nam na brak samodyscypliny, a linki do złego stanu zdrowia, gdy nie może być. Czy rzeczywiście?

load...

[Powrót do spisu treści]

Życie typowego gimnastyk lub co pozostało poza

Badania. Teraz wyobraź sobie, jak żyć profesjonalnego sportowca ze Stanów Zjednoczonych w wieku poniżej 30 lat. Zwykle jest zajęty, co następuje: reżim

  • Zgodności, w tym diety. Nie, „wódz nazywa, usiadł na spotkaniu planowania cały lunch i kolację pół”. Nie „nie mam czasu na śniadanie, więc nie jeść aż do nocy.” Ci ludzie od dzieciństwa „zaostrzone” podążać pewną rutynę. Posiłki i szkolenia doskonale skorelowane tak, że nasi bohaterowie nie przechodzą w żadnym wypadku;
  • Treningu przez 6 dni w tygodniu. W Stanach Zjednoczonych, zwykle niedziela – dzień rodziny. Polscy sportowcy pociągu, w zależności od uznania trenera i obowiązki graficzne. I szkolenia – jest to główny przedmiot działalności sportowca. A oni nie wyglądają jak te z naszego spalanie tłuszczu trenirovochki. Sportowiec działa się w szczególności na jednym boku ćwiczeń fizycznych i cyklicznie ich obciążenia. Trener dba o to, aby uniknąć przetrenowania, a lekarz zespół podejmują wszelkie środki, aby zapewnić, że ciało profesjonalnego sportowca wszelkiej możliwej pomocy medycznej. Nasz bohater, a więc jest bardziej prawdopodobne, aby poradzić sobie z wysokim poziomem stresu w kombinacji intensywnych treningów i diety

Jak wygląda typowy odchudzanie lady:

  • Ona po prostu próbuje ustawić tryb jak najwięcej w ramach „normalnego” życia. Próbuje spać w konflikcie z interesami społecznymi, ćwiczenia nie występuje fizjologicznie dogodny czas, a potem, kiedy czas jest w zasadzie. Często jest to – wcześnie rano, gdy organizm nie jest gotowy do podjęcia obciążenia szczytowego, lub późnym wieczorem, gdy intensywny trening „jest sprzeczne z” głębokiego snu i odzysku jakości. W każdym przypadku, korzystanie z nieprofesjonalnego sportowca – jest to kompromis, a każdy trener fitness pochodzi właśnie z tego, co stanowi dla działań programowych;
  • Ona często albo trafia w szkoleniu na własną rękę, która czyni wszystkie możliwe i niemożliwe błędów początkujących, zmaga się ze skutkami wielu latach „pasywne” sposób życia, albo idzie na szkolenie grupy przeznaczone do „przeciętnego człowieka” i jest związany z trener, ale nawet tutaj istnieją pewne niuanse. Ogólnie rzecz biorąc, naukowej organizacji procesu szkolenia i dostosowania go do swoich potrzeb, nie zawsze można.

Ponadto dieta sportowców eksperymentu nie było znaczne braki. Tak, były żywione prawie wypełnić. Co jemy dziewczynę? To prawda, najczęściej nie lubią mięsa i drobiu tak, że istnieją duże porcje, i „nieśmiały” wlać olej sałatkowy, ponieważ długie lata dietach niskokalorycznych nauczono przeciwnego. Wskutek ketogennej dietę o średniej proporcji deficytu w „doświadczalnym wolnego płynięcia” okazuje, nawet w ultra-niskiej kaloryczności. Zwłaszcza jeśli jest to sprawiedliwe, by wykluczyć wszystkie produkty mleczne i zrezygnować ser i kawę z mlekiem.

Naturalnie, aby porównać te różne kategorie osób nie ma znaczenia. A kobiety mogą być nietypowe reakcje na naprężenie zakłóceń w funkcjonowaniu układu hormonalnego. Zacznij trening i przejść na ścisłą dietę, to tylko stres.

Nawiasem mówiąc, w omówiono eksperyment naukowcy nie przeszkadzało wywiad uczestnikom za proste i bardzo ważne dla zwykłych rzeczy odchudzających:

    lli_1, jak dieta zapobiega aktywności umysłowej, jak spadła wydajność i efektywność w normalnym, codziennym życiu;
  • Pozostał czy uczestnicy sił na wszelkiego rodzaju życia społecznego i aktywności oprócz szkolenia;
  • Jeśli nie czują się wahania nastroju, gdyby mieli do umyślnego starań nie myśleć o „zacierania” problemów;
  • I w końcu, podobnie jak ich dietę po doświadczeniu 30 dni. Nie stać „niezdrowe” i „zakazane” żywność ich obsesją, gdyby musieli poczynić znaczne wysiłki, aby powstrzymać.

Ogólnie rzecz biorąc, te małe „Układy” i określenie „przetrwanie” na diecie. Więc jeśli ty chcesz siedzieć na niskim planu carb – cyklicznie. Użyj naprzemienne białkowo-węglowodanową lub jakiegokolwiek innego systemu, co oznacza „legalizację” w bagażniku węglowodanów. Jednakże, jeśli jest to twój pierwszy poważną próbę zmiany siebie poprzez lepszą sprawność, zdrowego odżywiania, a także aktywnie rozwijać szkolenie znaleźć coś dość trudne.

Elena Selivanova

load...