Dieta ziemniaczana przez 7 dni: szorstka Menu na tydzień

Prawdopodobnie nie w świecie kobiety, która kiedyś nie siedzieć na diecie. Powodem tego może być tylko kilkadziesiąt zaokrąglona, ​​ale tylko kilka, które będą wyglądać źle w lecie pod minimum ubrania. W związku z tym nie ma prawie dziewczyną, która nie zna trzy główne zakazu zawartego w diecie: słodka, mąki i ziemniaków. Ale jak się okazuje, można schudnąć i korzystania z tego, co kiedyś kategorycznie wykluczyć z menu. Ponieważ dieta ziemniaczana przez 7 dni obiecuje Ci zaoszczędzić od 4 do 6 kg nadwagi. Jaka jest tajemnica, uważamy poniżej.

load...

Zawartość:

Zasada działania tej diety

Teraz należy zwrócić uwagę, że istnieje kilka odmian diety, które różnią się od siebie pod względem długości. Domyślnie, tym krótszy czas, tym trudniej menu, a już dieta, tym bardziej jej dieta zróżnicowana. Kwestia przed nami możliwość tygodniowy można przypisać do środka.

W tym tygodniu, ludzie tracą na wadze jest jeść głównie tylko root. Ponadto, to zużywa się bardzo małe ilości warzyw i produktów mlecznych. Nie będzie również całkowicie wykluczyć sól z jego diety.

load...

Według wykazu dozwolonych produktów, jak również czas trwania diety można bezpiecznie przypisać go do kategorii ekspresowych diet, a także rangi to dla mono-diety. Ogół cech obu grupach i da nam możliwość, aby uzyskać świetny wynik, pomimo wysokiej wartości odżywczej spożytego pokarmu.

Z uwagi na znaczną redukcję ilości pokarmu, a gdy idziesz do nieznanego diety, ciało jest pod wpływem stresu. Otrzymała mniej wymaganą liczbę kalorii, jest on zmuszony wydać swoje „zapasy”. Ponadto wyłączenie ich harmonogram kolacji powoduje krótkie okresy głodzenia (od wieczora do rana).

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

W efekcie końcowym wpływa również wykluczenie z diety soli. Dzięki braku płynów nie pozostaje długo w organizmie, co skutkuje bardziej znaczącej utraty masy ciała. Ale ten fakt nie można przypisać bardzo istotny, ponieważ brak wody, aby wypełnić bardzo szybko po wyjściu z diety.

Pomimo wysokiej wartości odżywczej produktu, nie będzie przybierać na wadze. Dieta jest tak skonstruowany, że ziemniaki mają tyle kalorii, po prostu, aby utrzymać organizm w dobrej kondycji. Na ogół, uczucie pełności i nasycenie być oznaczane bezpośrednio po posiłku. Resztę czasu będzie stale denerwujące lekkie uczucie głodu.

Przykładowe menu na jeden tydzień odchudzanie

Online można znaleźć dwie wersje tygodniowej diety ziemniaka. Jednym z nich jest bardzo, bardzo słaba, a drugi jest zaskakująco bogata i zróżnicowana. Aby powiedzieć, że niektóre z nich są prawdziwe, a niektóre nie, nie może. Ale ostateczne wyniki po ich przejściu, oczywiście, nie będą identyczne. Pochylony do ostrzejszej opcji, to możliwe jest obliczenie utraty co najmniej 4-5 kg. Wybór lżejszą wersję, nawet nie marzę, że pozostawia więcej niż 3 kg. Poniżej prezentujemy dwa rodzaje menu.

Dysk opcja

W tym przypadku, w ciągu tygodnia będzie powtarzany codziennie tę samą procedurę:

 • rano, przed śniadaniem, gotujemy całość nieobrane ziemniaki. Większe rośliny okopowe może potrwać 8-9 sztuk. Łączna waga nie powinna przekraczać 600 g;
 • Na śniadanie jeść trochę mniej niż jednej trzeciej wszystkich porcji;
 • Obiad spożywany nieco ponad połowa pozostałej kwoty;
 • Przekąski składa się z pozostałych ziemniaków;
 • Noc (18 godzin), wypić szklankę kefiru lub jogurtu (koniecznie z niskim odsetkiem tłuszczu).

W pierwszych trzech posiłków, można dodać niewielką ilość zielonych lub bardzo niskokalorycznych warzyw. Zaletą jest to, że chociaż niekoniecznie zmniejszenie części ziemniaczanej. Ponadto, aby przynajmniej pozory różnorodności zamiast gotowanych ziemniaków pieczonych dozwolonego użytku (z minimalną ilością oleju).

Łatwy opcja

W tym przypadku, nie przywiązują szczególną wagę do ilości zamówień niektórych pokarmów. Ale wyróżniać innych bardzo ważnych zasad:

 • Kolacja jest całkowicie nieobecne (niedozwolone nawet jogurt i tym podobne);
 • Dziennie nie więcej niż dwa posiłki (nie można dzielić śniadanie lub obiad na dwa razy);
 • Dziennie pić co najmniej 2 litry czystej wody (bez napojów gazowanych, kawy, herbaty i innych rzeczy).

W ciągu tych siedmiu dni, można przygotować następujące dania: tłuczone ziemniaki, zapiekanka z tych warzyw korzeniowych, różne zupy na jego podstawie, naleśniki z niego, a nawet pierogi. Twojego menu może zawierać niemal każdą potrawę, w tym dużej ilości ziemniaków lub całkowicie składa się z nim. Korzystanie z kwaśną śmietaną jest również dozwolone, kurczak, warzywa, oleje. Ale, oczywiście, wszystko w ograniczonych ilościach i niskiej zawartości tłuszczu.

Zalety i wady utraty wagi przy pomocy korzeń

Zalety są takie fakty.

 • Korzystna ekonomicznie diety. Ziemniaki nie traktuje niektórych egzotycznych produktów. Znajdź go na półkach łatwiejsze i kosztów jego mała.
 • Możliwość diety o każdej porze roku. W zimie można bezpiecznie schudnąć na „starych” ziemniaków, a latem na zakup nowych ziemniaków.
 • Produkt

 • Sytości. Nawet z twardej wersji głodu energetycznego nie będzie trwały. Ryzyko przerwy jest nieco zmniejszona z powodu tych okresowych chwilach pełnej sytości.

Z drugiej jednak strony, można tylko przez dwa czynniki.

 • Przy wyborze opcji opcjonalny dysk spożycie kompleksów witaminowych.
 • Wybór światła zmienności tygodniowej diety obiecuje imponujące rezultaty.

Przydatne właściwości ziemniaków

Powinien być gotowy, by wszystkie wysiłki mogą przyjść do niczego powodu złej wyjściu z diety. Nie jest to jednak jedyna wadą wersji ziemniaczanej. Z tego braku grzechu wszystkim krótkoterminowe diety, mające na celu przywrócić maksymalną liczbę kilogramów w krótkim okresie. Więc upewnij się, aby wrócić do znajomo diety stopniowo, tak długo, jak to możliwe.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...