Dieta Woda: szczegółowe menu na siedem dni i możliwych wyników

Dobrze znany jest fakt, że wszyscy jesteśmy ponad jedna trzecia jest woda. Poza tym, wiele osób wie, że żyć bez jedzenia przez długi czas jesteśmy w stanie dość nieco ponad miesiąc, ale bez wody i nie ostatniego tygodnia. Wydaje się niepotrzebny i wiedza całkowicie bezużyteczne informacje, ale nie dla tych, którzy chcą opuścić jak najszybciej z dodatkowych cali wokół bioder. Dzięki tym cechom można zmusić organizm do spalania tłuszczu w przyspieszonym tempie. Jest na to i zaprojektowane diety wody, która jest w stanie regulować procesy metaboliczne w organizmie i ustalenia jego bilansu wodnego. Jak to wszystko się dzieje, i co jest dieta osoby utraty wagi na tej diecie, należy rozważyć dalsze.

load...

Zawartość:

Zasada działania tej dieta

W absorpcji niedostatecznej ilości płynów organizm próbuje utrzymać kropelki za wszelką cenę. Dystrybuuje on cząsteczki wody w przestrzeni międzykomórkowej i zaczyna zwalniać wszystkie procesy (spowalnia tempo metabolizmu). Sam płyn zamiast przenoszenia substancji odżywczych do miejsca ich przeznaczenia, ukrytych w zakamarkach.

W tym momencie możemy spożywać żywności, a proces recyklingu jest nie tak. Zamiast aktywnie recyklingu otrzymanej żywności, wchłaniania substancji odżywczych i wysyłanie niechcianych nadwyżek dalej, zaczyna się powolne, powolne i słabe trawienie. W konsekwencji nierozszczepiona związki tłuszczowe są zdeponowane w organizmie i nie są widoczne na zewnątrz.

load...

Gdy aktywny, ale nie nadmierne wchłaniania płynu, możemy przyczynić się do zrównoważenia bilansu wody w organizmie. Teraz nie trzeba gromadzić coś na później i może zacząć pracować z pełną mocą. Prowadzi to do poprawy przetwórstwa żywności (nie tworzą się osady tłuszczowe). I jeśli w tym samym momencie i w celu zmniejszenia części żywności, w celu uzyskania energii będzie palić się tłuszcz, który osadza się na boki i pasa.

Niektórzy uważają, że jest brana pod uwagę całkowitą ilość wchłoniętej cieczy dziennie (herbata, kawa, zupa, itd), ale tak nie jest. Korzystnie wpływa na organizm tylko czysta woda. I innych płynów (w tym soków, napojów owocowych, etc.) muszą być albo całkowicie wyeliminowane lub zredukowane do ich minimalnej objętości.

Ponadto, jesteśmy bardzo często błędnie interpretowano znaki, które daje nam nasze ciało. Sami nadały zły nawyk: po prostu czujesz się trochę dyskomfort w żołądku, zaczynamy jeść (zakładając, że jest głodny). W istocie, ciało co może wymagać picia. Zamiast tego, następnego przekąski lepiej jest wypić szklankę wody, jeśli w ciągu pół godziny nie stają się łatwiejsze, nadszedł czas, aby się wyżywić.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Przykład menu dla tydzień

Najbardziej skuteczne uważa się za diety wody przez 7 dni. Tłumaczy się to tym, że w krótszym czasie, gdy jednostka nie ma czasu na dostosowanie się do nowej diety, a zatem efekt nie jest bardzo znaczący. Dłuższy okres jest obarczona powikłaniami, ponieważ ilość pokarmu jest zminimalizowane w tym czasie i może rozwinąć się poważne niedobory witamin i minerałów w organizmie.

Poniżej znajduje się przykład menu przez trzy dni, po tym mogą być powtórzone dokładnie lub montaż bez zgody (aby zjeść śniadanie w pierwszym dniu, obiad i kolację z drugiego do trzeciego, na przykład).

To, co robimy na co dzień: po prostu obudził – wypij szklankę wody, mamy zamiar iść spać – wypić szklankę wody. Przed posiłkiem (około 20 lub 30 minut), wypić jeden kieliszek, to samo, a potem (ale tylko w 1,5-2 godzin).

Dzień pierwszy:

 • Pierwsze śniadanie: jajko – 1 szt, chleb żytni – 50 g sera – 100 g
 • Obiad :. Gruszka – 1 szt, śliwki – 3 szt ..
 • Obiad: gotowany filet z kurczaka – 100 g surówka – 300 g chleba żytniego – ’25
 • Popołudnie: brzoskwinia – 2 szt.
 • Pierwszy obiad: gotowane mięso wołowe – 100 g, duszone warzywa bez oleju – 300 g
 • Sekund Obiad: jogurt – 50 g twarogu – 50 g, niskokaloryczne owoce – 100 g

Dzień drugi:

 • Twaróg – 100 g chleba żytniego – 50 g
 • Nektarynki – 2 szt.
 • Gotowane mięso ryb – 100 g surówka – 300 g chleba żytniego – ’25
 • Apple – 2 szt.
 • Gotowane jajko – 2 szt, chleb żytni. – 25 gramów sera – 25 g surówka – 300 g
 • Gotowane kurczaka – 50 g, warzywa – 100 g chleba żytniego – 25 g

Dzień trzeci:

 • Gotowanymi kurczaka – 50 g chleba żytniego – 50 g
 • Plum – 4 szt.
 • Chleb żytni – 25 g dieta zupa (można chude mięso) – 300 g
 • Gruszka – 2 szt.
 • Ryby gotowane mięso – 100 g, warzywa – 100 g chleba żytniego – 25 g
 • Jogurt – 50 g twarogu – 50 g owoców – 100 g

Porady hudeyuschego

Aby wyniki były diety wody bardziej imponujące jest to konieczne, aby spróbować stosować się do pewnych zasad.

 • Nie należy rozpoczynać odchudzania w ramach tego programu w zimnych porach roku. Duża ilość wypitej wody powoduje nadmierne obciążenie na nerki. W gorącym sezonie jest tolerowany lepiej obfite pocenie.
 • Nie

 • Pić bardzo zimnej wody. Niska temperatura powoduje zwężenie naczyń krwionośnych, a więc procesy w tym obszarze korpusu zwalnia, żywność jest już przetwarzane.
 • Dieta jest przeciwwskazany u tych, którzy zaobserwowali, problemy z nerkami i sercem, a także tych, którzy mają skłonność do silnego obrzęku.
 • Jednocześnie nie pochłania więcej niż jedną filiżankę wody. Jeśli jesteśmy bardzo chcą, a potem zrobić sobie przerwę, co najmniej 20 minut. Duże ilości płynu rozciągnąć żołądek, po diecie będzie miał miejsca, aby wypełnić z żywnością.
 • Nie

 • Pić dziennie więcej 3 litry wody. I nie zacząć dietę od razu całkowitego wchłonięcia jej objętości. Pierwsze dwa dni wystarczy pić połowę dawki (w pół szklanki na raz).

Ekspertyza na diecie wody

Jest to niemożliwe, aby wymienić dokładną liczbę kilogramów zostać wyzerowane w tym okresie. Wszystkie bardzo indywidualnie i wiele czynników wpływa na wynik. Około tygodnia stracił 3 do 6 kg. Ale korzyści są nie tylko w przeszłości mistrz, ale również do normalizacji metabolizmu w organizmie jest nasycony cieczą i wymagał od niego przyzwyczaić się nie przejadać. Dlatego nawet po diecie będzie nadal idą dodatkowy ciężar.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...