Dieta warzywna: Zalecenia dla opcji menu i soków

Najbardziej przyjemny i łatwy do utrzymania diety optymalnej wagi – on oczywiście warzywa żywienia. Ponadto, jest uciążliwa dla żołądka i zaciągana torebkę. Wiele potraw i ich odmian, które oferują diety warzywnej, pozwala schudnąć łatwo i ze smakiem, nie trzeba jeść przez kilka miesięcy to samo. Warzywa – produkty, które istnieją na półkach w każdej porze roku, a który nie chce schudnąć, wydziobujących sałatkę świeżych ogórków, pomidorów i kapusty posiekaną? Nie wiemy o tobie, najprawdopodobniej też. Każdy lekarz zaleca jeść jak najwięcej owoców i warzyw. Dlaczego nie połączyć przyjemne z pożytecznym, prawda? gulasz z warzyw, saute, grub i różnych marynat – prawdziwe święto żołądku, dzięki czemu nienawidził tracić centymetrów. Kontynuować?

load...

Zawartość:

Zalety diety wegetariańskiej

Smaczne warzyw diety, aby schudnąć jest atrakcyjna pod każdym względem: nie wydawać na drogich składników, poprawić cerę, mów śmiało, „Do widzenia” kilogramów. Co więcej, takie układy zasilania są profilaktyki chorób układu sercowo-naczyniowego, przewodu żołądkowo-jelitowego, otyłość, miażdżycę tętnic oraz problemy z krwią.

Na korzyści, jakie można osiągnąć z diety owoców i warzyw, możemy mówić długo i dużo. Ale chodźmy na zasadzie porównania. Po jednej stronie skali mamy głód, ciągłe ograniczenia i różne dodatki chemiczne, torturuje ciało na drodze do cenionych cel. Z drugiej – miłą alternatywą w postaci zup warzywnych, pyureshek i świeżych soków, które mogą być konsumowane w nieograniczonych ilościach. Przydatne zdrowa żywność jest nazywany „z brzucha” lub głodu lub zawroty głowy? Wybór jest jasny. A jeśli można wyeliminować z diety (przynajmniej częściowo) przygotowane jedzenie, chemia i konserwy, wyniki będą bardzo, bardzo szybko.

load...

Łatwość w organizmie i żołądka, zdrowej cerze, owocnej pracy z ciałem i szybko topnieją centymetrów w talii – czy to nie sen? Dokładnie.

Wszystkie warzywa, które przyjmują, bogate w minerały, pierwiastki śladowe i naturalne przeciwutleniacze – brak witamin czujesz pewien, że nie będzie. Jeśli odpowiednio przygotować te dary natury, brak mięsa czujesz, a głód słodyczy-zagrożenia odbędzie się bardzo szybko, zwłaszcza gdy pojawią się pierwsze boiska. Tego warzywa dieta, receptury i tajemnice Odkrywamy poniżej oferuje doskonałą stymulację układu odpornościowego i zapobieganiu wrzodów, pozwoli zapomnieć nie tylko o rozmiarze XXL, ale także zmęczenie z zawrotami głowy.

Najważniejsze – czas i miejsce

Najlepiej jest ćwiczyć absolutorium roślinnego podczas uprawy letnio-jesiennym: warzywa z ogrodu nadziewane użytecznych chemikaliów Winter „skorospelok”, a koszt takiej diety pod koniec lata – wczesną jesienią będzie jedynie grosza.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Czas trwania kursu może różnić się od tygodni do kilku miesięcy, mimo obfitości przydatnych właściwościach warzyw, taka dieta nie może zrekompensować brak białka i tłuszczu zwierzęcego, jak mówią, nie jest substytutem mięsa ogórka. Lekarze zalecają stosowanie diety warzyw jest nie więcej niż 1-2 razy w roku, częstotliwość ta pozwoli regulować wagę bez szkody dla organizmu. Lose Oczywiście warzyw pomoże Ci do 6 kg, co myślisz – czy warto walczyć?

Wskazówki dotyczące wyboru warzyw do diety

Co do jedzenia warzyw

Każdego dnia, kiedy ta dieta powinna jeść minimum 1,5 kg różnych warzyw. Może to być dieta z zupy jarzynowej, gulaszu warzywnego i wielu komórek, nie zapomnij zjeść ogórki, pomidory i ser, nienaruszone. Można zafundować sobie dowolny zestaw warzyw, ale lepiej jeśli to korzenie bezpośrednio od gryadochki, dopiero co zebrane.

Przyznawać pierwszeństwo produktom uprawianych w danych warunkach klimatycznych – warzywa zamorskie są również pomocne, ale nie opieraj na nich zbyt energicznie: muszą dostosować się do Twojego ciała. Ale „rodzina” i zwykle cukinia, trochę niebieski, ziemniaki, fasola szparagowa, marchew i kapusta może być na stole każdego dnia. Nie zapomnij, aby przygotować smaczne potrawy, które zawierają pomidory, sałata, świeże zioła, marchew, kapustę, wszystkie odmiany, rzodkiewki, ogórki i cebulę.

Sałatki można wypełnić kwaśna śmietana, masło roślinne, ocet i sok z cytryny. Warzywa mogą otarcie lub wyciąć – na życzenie.

Nuance: marchew jest lepiej wchłaniane w stanie surowym, jeśli jest wcierać resztę warzyw szczegółowych instrukcji, dietetycy nie są akceptowane.

Ponadto, można sobie pozwolić, aby upiec warzywa w folię i piec, dusić, a nawet marynowane warzywa dania przyjść do sądu.

Trzeba też mówić o zupach. Zupy warzywne, przepisy na diecie opartej na dary natury, można tworzyć własne, łącząc różne warzywa w kolejności losowej. W każdym razie, warzywa zaszkodzić organizmowi nie spowoduje, nieważne jak mądry ich kombinacji w diecie specjalności.

Nie zapomnij o świeżo wyciskane soki i Fréchet soczyste mięsiste owoce – płynny pokarm jest wchłaniany szybciej, a wraz z nim wszystkie niezbędne witaminy organizm. Metabolizm będzie szybsze, odpowiednio, sok, pić co najmniej raz dziennie przyniesie Ci bliżej do długo oczekiwane pion.

Zalecenia

Menu

Pomimo oczywistych korzyści z owoców i warzyw, to lepiej, jeśli nie różnicować swoje menu. Nie jest konieczne, aby trenować ciało do monotonii na stole – będzie trudniej wyjść z diety warzyw później, ponadto grozi powrót na wadze, jeśli pójdziesz ostro z sałatą na normalnej diecie. Tak, będziemy działać.

  • Na śniadanie, najlepszy menu – sałatka ze świeżych produktów ziemnych i sok.
  • Lunch upiec jakieś warzywa w folię (ciało musi być przygotowane do takiego stosunkowo ciężkim jedzeniem) dywersyfikacji diety marynowane grzyby i ogórki, jest pyszne, a będziesz ciągu dopuszczalne.
  • Kolacja przydatna przekąska sałatki z gotowanych warzyw, posypane kilkoma kroplami soku z cytryny lub warzyw masła.

Nie zapomnij pić podczas przerw czysta woda, herbata i soki bez cukru, a czasami nie można sobie pozwolić na kawę, ale cukier – firma „nie”.

Wskazówki dotyczące otrzymywania soków

Jak już wspomniano, z soku użytecznych substancji perekochuyut szybciej w organizmie. Rezultatem będzie lepiej, jeśli moczyć przed użyciem świeżo wyciśnięty sok lub świeże w lodówce przez co najmniej godzinę lub dwie, tak aby miał czas na osiedlenie się. Dietetycy zalecają picie soku z warzyw do pięciu lub sześciu przyjęć, małymi łykami. Znowu na marchew uwaga: jej sok zaleca się dodać kilka kropel oleju roślinnego dla lepszego trawienia.

Zanurz się w zupy i gulasze, nie bój się jeść warzywa marynowane. Jeżeli nie będzie bungle słodyczy, przypraw i pieczenia, będzie można stracić od 2 do 10 kg – w zależności od kondycji ciała i czasu trwania diety. Dare.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...