Dieta w chorobie wątroby: część zdrowego menu

Co się dzieje z maszyną, jeśli któryś z filtrów zatkana? To prawda, stopniowo rozkłada się jak reszta przerwy – przynajmniej istotne części samochodu. Tak samo jest z ludzkiego ciała, gdy wątroba – główny filtr – zaczyna „działają w górę”. Jakiego rodzaju „środków edukacyjnych” może pomóc organizmowi powrócić „do porządku”? To proste: terminowe wizyty u lekarza, wdrożenie jego zaleceń, a także dietę leczniczą chorób wątroby.

load...

Zawartość:

Oda do oczyszczalni organizmu

Zanim się zorientujesz, co dieta z chorobami wątroby powinny być przestrzegane przez ciebie, nie zaszkodzi trochę do zapoznania się z tym ważnym dla prawidłowego funkcjonowania organizmu ludzkiego ciała – te „okruchy”, znajdujące się w jamie brzusznej, tuż pod przeponą.

Najpierw porozmawiajmy o cudownych możliwościach „baby”. Organ ten jest wyjątkowy nie tylko dlatego, że przejął ważną misję „oczyszczalni” ciała, ale również właściwości regeneracyjne – samo-uzdrawiania. Tak, jeśli przez „okruchów” left ¼ całości i chorych, w odpowiednim czasie, nawet jeśli długotrwałe leczenie i dieta w przypadku problemów z wątrobą mogą w pełni odzyskać w wielkości ciała, jak i jego funkcjonalności. Zgadzam się, ta wewnętrzna regeneracji bez interwencji chirurgicznej – rodzaj cudu, prawda?! To byłoby więc przywrócona, a filtr w silniku samochodowym!

load...

Po drugie, godne PR-kampanii, a listę funkcji „okruchy”. Obszary te obejmują:

 1. Oczyszczająca. Wszystko, co robi się zbyt wiele, szkodliwe, toksyczne zbędnego ciała, przechodzi przez „filtr”, a skomplikowana konstrukcja, która nie tylko blokuje dalszy ruch „śmieci”, ale również przekształca go w nieszkodliwą mieszaniny i do przodu do wyjścia – przez nerki – ” partnerskich „,” okruchy „w walce o czystość ciała. Dlatego lekarze często przypisane do systemu władzy „2 w 1” – diety leczniczej dla nerek i wątroby.
 2. Pomocy

 3. W trawieniu. „Czyszczenie Fabryka” dobrowolnie przyłączył się do „zajęcia pozalekcyjne” w procesie trawienia. W jaki sposób? Wytwarza żółć – substancję, która pobudza promocji i przetwarzanie wszystkich spożywanych przez człowieka, a także poprawia wchłanianie i przyswajanie składników odżywczych, w tym witamin. Szczególnie ważna jest ta funkcja dla osób cierpiących na zapalenie trzustki, którego lekarze przepisanych dieta dla wątroby i trzustki.
 4. Metabolizm. To dzięki skoordynowanej pracy z „okruchów” i mamy doskonałe formy, smukły młyn, właściwego ze względu na dystrybucję i dostarczanie do niezbędnego władze „paliwo”. Dlatego dobrze składa dietę z zapaleniem wątroby – najlepszej technologii do korekcji masy ciała.
 5. Wprowadzenie Video

  Wątroby

  Restrukturyzacja produktów – co nie znaczy

  Jakie pokarmy diety wyłącza z bólu w wątrobie? Niezależnie od stopnia nasilenia tego ważnego organu, czy to dieta w leczeniu wątroby lub diety dla chorych na raka wątroby należy zapominać o takiej żywności: mięsa

  • Tłuszczowych;
  • Puszkach;
  • Bogate bulionu;
  • Galaretki lli_1;

  • Wędzone;
  • fasola;
  • Margaryny lli_1;

   Kiełbasa lli_1;

  • tłuszczowe produkty mleczne;
  • Jajka na twardo;
  • Tłuszczu lli_1;

   Czekolady lli_1;

   Kakao lli_1;

  • Kwaśne owoce; ciastka
  • Lli_1;

  • Lodów;
  • Pieczenia lli_1.

  Również dieta na ból w wątrobie eliminuje alkohol i wszystkie potrawy, gdzie jest on obecny. Uwaga: długotrwałe diety w leczeniu wątroby mogą być całkowicie zniszczony przez tylko jeden kieliszek wódki.

  Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

  Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

  Dieta i gotowania – uaktualnienie

  Systemu

  Właściwa dieta, aby przywrócić wątrobę wymaga specjalnej diety, która eliminuje głód, długie przerwy między posiłkami, a także „brzuszek wakacyjny ‚, które tak często rozmieszczone rodaków w gronie rodzinnym lub w trakcie spotkań towarzyskich z przyjaciółmi. Idealna dieta dla oczyszczenia wątroby i jej odzyskanie oznacza podzielone posiłki, kiedy trzeba jeść małe posiłki, ale siedzieć przy stole przez co najmniej 5-6 razy w ciągu dnia. Taka dieta dla jelita grubego i wątroby – rodzaj medycyny, więc pogodzić się z faktem, że przez jakiś czas trzeba jeść często, wszystko z korzyścią dla zdrowia.

  Jak gotować posiłki? Który zawiera przepisy kulinarne diety dla choroby wątroby? To proste: przygotowanie tych produktów, które nie są na liście zakazanych, a także stosować się do pewnych zasad w procesie gotowania. Dieta terapeutyczny do oczyszczania wątroby diecie w oparciu o metody leczenia. Im bardziej poważna diagnoza, tym bardziej skrupulatnie trzeba podejść do procesu gotowania.

  Na przykład w zapaleniu wątroby typu diety wątroby, stłuszczenia wątroby, dietę i pierwszej fazie leczenia braku ich „fabrycznej wycieraczek” metody obejmują produkty obróbki, jak gotowanie lub parze. Wszystkie diety przepisy na wątrobie powinien wykluczyć stosowanie ostrych przypraw, najlepiej soli. Ty przeraża taka dieta na chorobę wątroby, która menu pozwoli Ci zapomnieć o swoich ulubionych słoików z przyprawami?

  Nie martw się przed czasem, po prostu kiedy boli wątrobę, dieta, że ​​nie można mieć – a wszystko to zajmie Ci do nowego świata gotowania, nieoczekiwanych smakach potraw znajome, a także inspirować do tworzenia unikalnych receptur, które lubisz wiedzieć, może być w stanie podzielić się z „koledzy” na choroby. „Dlaczego optymizm?” – Pytasz. To proste: nawet jeśli masz naczyniaka wątroby dieta pozwala dodać do naczynia cytryny i świeżych ziół. Nie można sobie wyobrazić, jak może zmienić smak znanego żywności świeżego soku z cytryny lub szczyptę oregano. Spróbuj sam!

  To ważne, aby wiedzieć! Dieta terapeutyczny 5 do wątroby wymaga spożycia pokarmu w średniej temperaturze. O napojów z lodem, jedzenie z lodówki i gorącego barszczu, niestety, będzie musiał zapomnieć.

  Co to w menu, należy

  Produkty, które powinny być zawarte w menu diety, gdy chorej wątroby? Co sprawia, że ​​”zakład oczyszczania”, aby przywrócić jego funkcjonalność? Skoncentruj się na listę produktów-leków:

  • Owsianki;
  • Chude mięso (gotowane);
  • zupy bulionu warzyw / mleka;
  • Chude ryby;
  • Dania

  • Roślinne; Produkty
  • Mlecznych (z wyjątkiem serów i tłuszczu śmietaną); owoce
  • (z wyjątkiem kwaśny);
  • Produkty mączne lli_1;

  • Jam;
  • Miodu lli_1;

  • Użyteczne słodycze (cukierki, słodycze).

  Jak widać, lista jest bardzo obszerna, dzięki czemu nie trzeba głodować.

  Teraz, gdy wiesz, jak karmić mały, ale bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania narządu ciała, oznacza, że ​​wewnętrzny „Fabryka czystki” bezpieczna.

  Potajemnie

  Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...