Dieta Twaróg i jego warianty do odchudzania

Diety – jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów walki z otyłością, ale silna odmiana ograniczenie produktów, zwłaszcza przez dłuższy czas może prowadzić do negatywnych konsekwencji dla zdrowia. Dlatego, mono-dieta najwyższe wymagania dotyczące jakości produktu głównego dopuszczone do stosowania w okresie rozładowania. Jednym z najbardziej udanych wariantach – Twaróg diecie, organizm, który przynosi największe korzyści i minimum kłopotów.

load...

Zawartość:

Właściwości twaróg

Twaróg – produkt białka i jego białek składowe są łatwo przyswajalne przez organizm. Jest bogata w fosfor i wapń, a więc pozytywny wpływ na zdrowie kości, zęby i włosy. Regularne konsumowanie sera w podeszłym wieku zmniejsza prawdopodobieństwo rozwoju osteoporozy, cukrzycy, miażdżycy tętnic i nadciśnienia, jak również chorób wątroby. Pozytywnie wpływa na twaróg i system nerwowy i normalizuje przemianę materii i narządów alokacji.

Twaróg dieta – sposób, aby schudnąć dla tych, którzy doceniają jej piękno, ponieważ poprawia cerę, włosy, normalne mikroflorę jelitową i nastroju wzrasta.

load...

Kup wysokiej jakości ser diety

Czczo dni na twaróg

W najcięższej postaci sera spożywane dziennej wielkości około 250 g Kwota ta jest podzielona na równe części o 6/5. Dodatkowo do masy serowej pozwolono przyjmować napojów zielonej herbaty bez cukru, wody i bulionowych biodra, ale nie więcej niż szkła dziennie jak owoce roślin powodują apetyt. Ponadto ci, którzy nie są w stanie zrezygnować z kawy lub herbaty, może sobie pozwolić na filiżankę napoju dziennie.

Słodki twaróg z dietą, oczywiście, jest nie do przyjęcia, ale całkowity brak tłuszczu wydaje się być najlepszym rozwiązaniem, też, tylko na pierwszy rzut oka. W rzeczywistości nie tworzą sytości przy zerowej zawartości tłuszczu, a to znacznie zwiększa prawdopodobieństwo awarii „,” naruszenie planowanego systemu żywnościowego. Dlatego najlepszym rozwiązaniem – zmniejszenie zawartości tłuszczu około 4%.

Jednak taka dieta twaróg utratę masy ciała jest dość trudne wpływ na ciele, tak że nie powinno się stosować więcej niż 3-5 dni. Jednak, nawet w tym krótkim okresie czasu można łatwo złożyć do 5 kg.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Twaróg i kefir diety

Dobre wyniki w zwalczaniu nadwagi stanowi połączenie twaróg z jogurtem. Dzięki tej diecie produkty stawka dzienna wynosi nie więcej niż 0,5 kg twarogu i 1 litr jogurtu. Ci, którzy nie mogą lub po prostu nie lubią pić kefir, jogurt pozwolił jego wymiana lub mleko, to jest właściwe w przypadku wysokiej kwasowości soku żołądkowego. Jogurt i twaróg mogą być łączone w każdym posiłku lub napoju po kolei.

Podobnie jak w przykładzie wykonania z mono, pozostawiono zielone ziołowe i wodę. Połączenie sery i jogurty, dzięki obfitość tych środków korzystne mikroorganizmy, ma korzystny wpływ na stan jelit i może być stosowany po zatrucia lub antybiotyki.

Twaróg i owoce dieta

Jeszcze bardziej miękkie i zróżnicowane wykonanie, w którym dzienna funta sera są uzupełnione innymi produktami. To może być jadalne otręby, płatki owsiane, owoce, owoce, warzywa, Rjażenka, jogurt, jajka, zezwala się na to, nawet potrawom serem zapiekankę. Wzbogacenie diety owoce i otręby żywności umożliwia wielokrotne przedłużenie serem i owoców diety, ale jednak lepiej jest trzymać się go nie więcej niż 7-10 dni.

Konieczne jest również, aby zwrócić uwagę na wielkość konsumpcji żywności: ser naraz można jeść nie więcej niż 100 g, jaja i owoce – jeden, otręby owsiane lub – w liczbie par łyżkami. Osobny gatunek jest twaróg i jabłko diety, w którym ser jest uzupełniana tylko świeże i pieczone jabłka, ale w ilości 1,5-2 kg dziennie. Ta opcja jest idealny dla tych, którzy wymagają ciągłego żucia, jak również znaczącą ilość żelaza i błonnika.

Połączenie sera i jabłek będzie oczyścić jelita dobrze, może być użyta do operowania na dzień przed każdym innym diety. Inna opcja – do alternatywnego sera Wyłączną dni owocowe.

Korzyści z serem pisać dużo. Jednak najlepszą diagnozę – to wciąż dobre samopoczucie. Ci, którzy nie lubią ser, nie zmuszaj się do siedząc na mono-diety opartej o tym produkcie. Cała reszta to sens, aby przynajmniej spróbować twarogu dietę, ponieważ kombinacja skuteczności i bezpieczeństwa, jest to jeden z najbardziej udanych.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...