Dieta Swietłana Ahtarovoy: opis i przykładowe menu

Zacznij jeść prawda jest o wiele łatwiejsze, jeśli widok żywym przykładem – osoba, która przezwyciężyła prób iw efekcie zyskał szczupłą sylwetkę bez cienia nadwagi. Potwierdzeniem tego – dieta Swietłana Ahtarovoy, silnej woli i silna kobieta, która zaledwie rok i pół ewoluowała od Zdecydowana ociężałe pań w urodziwą młodzieńczej urody.

load...

Zawartość:

Motywacja – główną zmianą Stan

W jaki sposób można osiągnąć niesamowite rezultaty – w ciągu półtora roku stracić 70 kg? Weźmy pod uwagę w sposób bardziej szczegółowy. W wyniku prostego obliczenia, okazuje się, że Swietłana utratę masy o średnio 1 kg tygodniowo. Oczywiście, utrata masy ciała nie jest równe. Na początku procesu zwykle jeździ szybko kilogramów, w końcu trzeba walczyć o każdy centymetr dodatkowym pasie. Okazuje się, że w ciągu 18 miesięcy nie miała do pokonania codziennie własnymi pragnieniami i zwyczaje – i to jest o wiele bardziej skomplikowane niż po prostu odwiedzić siłownię lub odmówić ciastko z kremem.

Okazuje się, że bez silnej motywacji nie możliwe jednego testu, w tym radykalnej zmiany stylu życia. Dieta Swietłana Ahtarovoy – jest doskonałym przykładem tego, co kobieta w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie ich dziecko. Według bohaterki, ona już dawno chciała schudnąć, często siedzi na diecie, a nawet robi abdominoplastyka brzucha, ale wyniki były zerowe.

load...

Gdy nastąpił córka Swietłana trudno było zająć: bała się zgnieść ją we śnie, wstydliwy jego pełności na spacery, nie mógł dogonić mały minx podczas gier. Ospałość, wstyd, strach, wstyd, jego wygląd córka była ostatnia kropla – Svetlana postanowiła schudnąć.

Zasady derogable

Podstawą każdej diety polega na przestrzeganiu rygorystycznych zasad, które w żadnym wypadku nie może być złamana. Wszelkie odstępstwa od zamierzonego docelowego twarzy procesie odchudzania zaostrzenie nieskończoność, i stać się szczupła trzeba tu i teraz – życie nie stoi w miejscu, roku uruchomiony.

Specyficzny dieta Ahtarovoy również oparta na kilku zasadach, całkiem logiczne i wytłumaczalne:

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

  • Całkowicie wyeliminować kolację. Może on zastąpić procedurę herbaty, tylko danie, które jest filiżanka zielonej herbaty.
  • Usuń z diety zbyt tłuszczowej i wysokokalorycznych pokarmów, takich jak tłuszcze zwierzęce, słodycze, cukierki, ciasta, smażone potrawy.
  • Obejmować w każdym posiłku jak świeże lub gotowane na parze warzywa mogą być, zioła i owoce.
  • Poruszać i ćwiczenia. Dzienny karnet chodzenie co najmniej 5 km. Spacerować można zastąpić zajęcia w centrum fitness, jogging, pływanie, jazda na rowerze.

Aby skóra pozostaje gładka i elastyczna, Swietłana radzi robi proste ćwiczenie codziennie. Trzeba będzie ręcznik chcesz moczyć w zimnej wodzie i twist. Delikatnie wklepać ręcznikiem rozciągnięta dla obszarów utraty wagi, można osiągnąć zadziwiające rezultaty – skóra sag i pozostanie jędrna i zdrowa.

Dieta Swietłana Ahtarovoy: przybliżona

Menu

Wszystkie produkty wykorzystywane w dziennej dawce, według autora diety powinny być:

  • świeże;
  • Użyteczne;
  • Niskokaloryczne;
  • Smaczne.

Istnieje potrzeba i chęć do produktów bez wstrętu, czyli do wyboru dania, które są rzeczywiście jak. Menu
więc dieta Swietłana Ahtarovoy obejmuje cztery posiłki. Na śniadanie są doskonałe produkty zawierające białko, takie jak jaja kurze (1 szt) lub małej porcji twarogu (100 g). Jaja mogą być spożywane w dowolnej formie – twardo, miękko w postaci omletu.

Obiad powinien być nieco stłumiony apetyt i możliwość bycia użytecznym, bogate w witaminy i minerały. Nie ma chyba nic bardziej odpowiednie niż owocu. Autor wybrał dietę bogatą w żelazo i witaminy C, granat, choć nie mniej dobrych jabłek, pomarańczy, brzoskwiń lub moreli.

Obiad musi być inna wartość odżywcza, więc jest to dość logiczne zjeść kawałek gotowanego mięsa (pierś kurczaka) z sałatką ze świeżych warzyw (np, kapusta). Jako napój odpowiedni herbaty ziołowe bez cukru lub soku.

Ostatni posiłek – obiad, który przechodzi w ciągu 15 godzin. Tylko jedna szklanka niskotłuszczowego jogurtu, owoców lub warzyw. Zamiast kolacji – spacer 5-kilometrowej lub wieczorne zajęcia na siłowni.

Odchudzająca Historia Svetlana Ahtarovoy

Przykład Swietłana Ahtarovoy po raz kolejny udowadnia fakt, że tylko wielkie pragnienie, aby schudnąć, żelazną wolą i ścisłej diety może wyeliminować dodatkowy ciężar i kształt zmieni się nie do poznania.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...