Dieta Saykova: Menu dla utraty wagi i wyników retencyjnych

Wiele osób woli, aby schudnąć stosując się do rad doświadczonych specjalistów-dietetyków. Wybór ten jest uzasadniony. Dla wykwalifikowanego lekarza dokładnie powiedzieć, bez względu na karoserii koszt wolnego czasu. Wybierz listę produktów, które na pewno korzystać. I pomóc określić niezbędne minimum dla zdrowia żywności. Przykładem podejścia medycznego do zwalczania otyłości jest dieta Saykova. Technika ta, opracowana przez znanego dietetyka, aby pomóc pacjentom pozbyć się znacznej utraty wagi (10 kg lub więcej).

load...

Zawartość:

Podstawową zasadą diety Saykova

Opiera się ona na zasadzie minimalnego dziennego spożycia płynów. Picia nie więcej niż 800 ml na dzień (woda wraz z ekstraktu ziół). Brak wilgoci będzie musiał uzupełnić organizm, rozbudowują swoje portfele lipidów. Po rozpadzie białych komórek tłuszczowych towarzyszy uwalnianie energii i wody.

Wielu lekarzy Saykova dieta jest znany bardziej jako metoda odchudzania kefir od Larisa Dolina. Podjąwszy się do tej metody, trzeba dostroić dokładnie zgodnie z instrukcjami udzielonymi przez dietetyka:

load...
 • wolno jeść w menu co 2 godziny (począwszy od śniadania o 8:00, a następnie przez kolejne 4 posiłki i kompletne obiad w 18-00);
 • Codziennie będzie musiał wziąć łagodny środek przeczyszczający, czy lewatywa;
 • Przed posiłkiem Pamiętaj, aby pić 50 ml wstępnie przygotowanego napar ziołowy parzonej z kwiatów nagietka, rumianku i dziurawca (każdy składnik 20 g saszetka lub apteki), wypełniono 200 ml wrzącej wody (napój warzony w godzinach porannych, a przechowywane w lodówce);
 • Cieczy w ściśle ograniczonych ilościach – oprócz naparu ziół, może tylko przegotowanej wody, 0,5 litra dziennie;

Czas trwania metody odchudzania Saykova – siedem dni. Po czym następuje przerwa w tym samym czasie. Znowu tydzień diety.

Ścisła dieta na zaleceniach Saykova

Tygodniowe menu na zaleceniach dietetykiem zapewnia codziennie pewną liczbę produktów porcje według własnego uznania. Przy założeniu, że śniadanie było bardziej dokładne i kolacja – minimalna. Podczas każdego dnia diety (z wyjątkiem szósty) trzeba wypić 500 ml jogurtu 1% tłuszczu (odtłuszczone). Fermentowany napój mleczny stosowany tylko w dozwolonych godzin na jedzenie. W innym czasie, można pić wody, nie więcej niż dopuszczalna wielkość.

Na początku procesu chudnięcie konieczne jest wcześniejsze przygotowanie zużyte dni czczo w czystej wodzie (niegazowanych). Potem następuje tydzień w menu żywności pokarmowego.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

 • Dzień pierwszy: Jedz 400 gramów niesolonego pieczony ziemniak + 500 ml jogurtu;
 • Drugi dzień: 400 g jogurtu bez tłuszczu + 500 ml jogurtu;
 • Dzień trzeci: 400 g owoców preferowanych (z wyjątkiem bananów wysokokalorycznych, daktyle, winogrona, etc …) + 500 ml jogurtu;
 • Dzień czwarty: 400 g gotowanej piersi kurczaka + 500 ml jogurtu;
 • Piąty dzień: 400 g dowolnego owocu chcesz (nie gęstej) + 500 ml jogurtu;
 • Dzień szósty: tylko 1,5 litra wody mineralnej niż bez gazu – przeprowadzić rozładunek ciała;
 • Siódmy dzień: 400 g + 500 ml jogurtu owoce (jak w czasach III, V).

Według wyrażających ten sposób strata masy nadal alternatywnym siedem dni dietą i prawidłowego odżywiania należy aż do osiągnięcia pożądanego ciężaru. Jednak opinia biegłego jest inna: to jest niemożliwe do przeprowadzenia takiego stresu na organizm jest więcej niż jeden raz w miesiącu. Po tym wszystkim, kiedy zasilany głównie beztłuszczowe jogurty szybko wyczerpane zapasy składników odżywczych i energii. Will poczuł senność i apatię, prawdopodobnie pogorszenie tło emocjonalne. Nie polecam tej diety w połączeniu ze znacznym wysiłkiem fizycznym.

Aby sprostać tej metody

Oceniając przykład Larisa Dolina, w jaki sposób kefir metodę odchudzania, wiele go wypróbować samemu. Cokolwiek może być skuteczna dieta Saykova, opinie o niej różnić. Wiele eksperymentów byli niezadowoleni. Twierdzą oni, że ciągle czuć głodu, nasycenie nie powstaje. To było niewygodne do noszenia do pracy produktów, a co kilka godzin przerwy na posiłki (sam lekarz zaleca, aby schudnąć tą metodą w czasie wakacji). A przecież obraźliwe, że wyniki trwała krótko.

Inni piszą, że dieta ta stała się dla nich ratownik i pomaga utrzymać stałą formę. Jeśli ekscesy w jedzeniu i brak ruchu mają wpływ w postaci wizyty Zhirkov po kursie kefir problem zniknie. Oczywiście, do wykonania ciężar ograniczeń może ponownie wzrosnąć. Ale tak się nie stało, pomoc racjonalnej i zrównoważonej diety. A obowiązkowe ćwiczenia i odpowiednia aktywność fizyczna.

Dzisiaj diety tak dużo, że każdy znajdzie najlepszą opcję. Saykova technika jest również godne uwagi. Wystarczy pamiętać, że do jej przeprowadzenia, istnieją poważne przeciwwskazania:

 • Ciąża i laktacja (start schudnąć w ten sposób kobieta jest dozwolone tylko 1,5 roku po urodzeniu); Obecność
 • Procesów zapalnych;
 • Dystonia lli_1;

 • Zaostrzenie jakiejkolwiek choroby;
 • Problemy

 • Przewodu pokarmowego, w tym charakter przewlekły;
 • Naruszenia

 • W psychice i Neuroscience; wiek poniżej 18 lat lub starszych 50.

Resahr4

Lli_1. Do treści ↑

Przepis maślanki

Nie odrzucając wszystkie trudności i niedogodności, na tej diecie szybkiej utraty wagi jest to możliwe. W obecności otyłości trwa od 3 do 5 kg tygodniowo. Ten dobry wynik. Jeśli chcesz szybko i skutecznie schudnąć, ekstremalny Technika ta może się przydać. Ze zmniejszeniem ilości tłuszczu w organizmie, co zmniejsza obciążenie układu sercowo-naczyniowego i układu mięśniowo-szkieletowego. Najważniejsze – aby nie próbować zyskać więcej niż później, takich wysiłków niż zostały utracone.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...