Dieta ryż przez 7 dni. Przygotowania do świąt

Zawartość:

Ponad połowa mieszkańców naszej planety każdy dzień jeść ryż. W rzeczywistości, kiedy właściwie przygotowane, ten produkt nie znudzi, a wręcz przeciwnie, może służyć jako doskonały dodatek do wielu potraw. I, oczywiście, jest to niemożliwe, nie wspominając korzyści z ryżem dla ludzkiego organizmu. Co jest jego wyjątkowość? Przede wszystkim, ryż łączy dobrze zarówno mięso i ryby, a także warzywa i owoce. Ponadto, jest on źródłem energii, ponieważ zawiera wiele mikroelementy niezbędne dla zdrowia ludzi: węglowodanów, witamin z grupy B, różne kwasy, potasu, wapnia, magnezu i cynku.

load...

Dla osób cierpiących na choroby przewodu pokarmowego, lekarze zalecają nawet użyć ryżu w żywności, ponieważ tworzy specjalną folię ochronną w żołądku. Więc jest wykorzystanie ryżu zostało udowodnione przez naukowców w profilaktyce raka, w leczeniu osób z nietolerancją glutenu i białka roślinnego, które nie są zawarte w ryżu. Wszystkie te zalety, nie ma wątpliwości, aby ten produkt jest zawsze aktualne. Jednak najważniejszą zaletą jest to, że ryż znacznie pomaga schudnąć i oczyścić organizm, z małym lub bez szkody dla zdrowia. Ryż dieta jest na pierwszym miejscu w popularności, a dziś będziemy rozmawiać o nim tam. Ale po pierwsze, trzeba skupić się na ryżu i zrozumieć, co jest najbardziej odpowiednie, aby stać się najbardziej skuteczna dieta.

Która postać jest najbardziej przydatna?

To wszystko zależy od przetwarzania ryżu. Na przykład, biały polerowany ryż nie jest tak skuteczna, niż dzikie lub surowy, choć jest najczęściej stosowany w kuchni. Dlaczego tak? Przed dostać się do sklepów, ryż jest oczyszczone i przetworzone, to jest zapewnienie, aby produkt końcowy był przechowywany dłużej. I korzystne właściwości „wyjechać” z nim w procesie czyszczenia. Dlatego dieta ryż będzie bardziej skuteczne i użyteczne przy stosowaniu w niej ryż brązowy, brązowy. Można ją kupić w każdym supermarkecie. Oczywiście, to kosztuje o rząd wielkości wyższe niż biały ryż. Ale zdrowie jest bezcenne, prawda?

Dieta ryż na 7 dni

Tak więc przyjść bezpośrednio do opisu większości diet. Czas trwania „głodu” będzie tylko 7 dni, ze względu na piękną postać może być chory przez tydzień, tym bardziej, że nie jest taka dieta i surowe. Zaczynamy jak zwykle od poniedziałku …

load...

Poniedziałek

 • Śniadanie: gotowany ryż – 60 gramów, o smaku sokiem z cytryny lub skórka, jabłko, zielona herbata bez cukru;
 • Obiad: ryż z oliwek – 60 gramów, zupy jarzynowej, surówka;
 • Kolacja: Fig pary z marchwi i cukinii – około 150 gramów, rosołu roślinnego.

Wtorek

 • Śniadanie: ryż gotuje się zaledwie 60 gramów, wypełnione niskiej zawartości tłuszczu śmietany, pomarańczowy;
 • Obiad i kolacja same: każdy zupa jarzynowa i około 100 gramów gotowanego ryżu.

środa

 • Śniadanie: gotowany ryż z cynamonem, jabłka, niesłodzone zielonej herbaty;
 • Obiad: dusić ryż z grzybów, sałata świeżych ogórki, oliwa z oliwek, rosołu roślinnego.
 • Kolacja: Rys ​​dodanie brokułów parową, bulion szkła.

Czwartek

 • Śniadanie: gotowany ryż przyprawiony z łyżeczką tartych migdałów i garść rodzynek;
 • Obiad: ryż z marchwi, na parze – 150 gramów, sałata, rzodkiewki oraz bulion warzywny;
 • Obiad: ryż z pietruszki i szklanką bulionu.

Piątek

 • Śniadanie: owsianka ryż z mlekiem, sałatka owocowa i ryżu zbóż;
 • Obiad: 150 g ryżu pary z ziół i warzyw dowolnego podłoża;
 • Obiad: ryż, przyprawione z tartych orzechów, selera, zielonej cebuli. Szpinak.

Sobota

 • Śniadanie: sałatka ryż, parę dat, a para orzechy włoskie, figi i gruszki;
 • Obiad: ryż z warzywami – 60 gramów, warzywa absolutnie dowolny, można dodać miętę i oliwy z oliwek;
 • Obiad: porcja ryżu z jabłkami, można doprawić miodem, bulionu warzywnego.

Niedziela

 • Śniadanie: część ryżu 60 g jogurtu, soku z cytryny i łyżeczką miodu;
 • Obiad: część ryżem 150 gramów z pomidorów i zielonych ziaren, rosołu warzyw;
 • Kolacja: część z ryżem 150 g oliwek oraz cukinii, oliwa z oliwek. Bulion warzywny.

Oto niezbyt ścisła dieta. Oczywiście, jest to trochę monotonne, ale efekt jest doskonały. Zaledwie 7 dni można stracić 5-6 kg, ale nie jest tak źle, to zgadzam się! Cechą ryżu jest to, że daje uczucie sytości przez dłuższy czas i pozwala nie czuć głodu. Ponadto dieta ryż jest dobry do tego, że zmniejsza potrzebę tłuszczu i cukru przy jednoczesnym zachowaniu niezbędnej energii ciała.

Dwa warianty diety ryżowej czystek

Pierwszy diety trwa trzy dni, w czasie których trzeba jeść tylko gotowany ryż. Każdego dnia – jeden kieliszek tym zdrowych zbóż bez przypraw. Część jest podzielona na wiele jednakowych części, spłukiwane z sokiem – jabłkowego lub pomarańczowy. Dieta jest bardzo surowe, więc nie może posiadać więcej niż trzy dni. To może być powtórzone nie wcześniej niż jeden miesiąc. Ten ryż dieta pozwala przywrócić około kilograma dziennie. Dobry siedzieć na takiej głodówki w przeddzień święta, nowy rok, na przykład ulubionej sukience odwrócił się w samą porę.

Druga opcja, która może zaoferować dieta oczyszczająca ryż nie jest tak ścisły, że jest przeznaczony do siedmiu dni. Jeden dzień dieta wymaga funt gotowanego ryżu, które można dodać chude mięso, ryby, warzywa i owoce. Co najważniejsze, procentowy udział tych produktów nie może przekraczać 200 gramów dziennie. Można pić wodę mineralną, soki naturalne samodzielne gotowanie, zielonej herbaty bez cukru. Ten ryż dieta polega na powtórzeniu czternastu dni, jeśli to konieczne.

Jakie były wyniki prowadzi do diety ryżowej?

Jak wspomniano powyżej, dieta ryż pozbywa się dodatkowych kilogramów w ciągu zaledwie kilku dni, a odbywa się to bez szkody dla zdrowia, a wręcz przeciwnie, organizm jest oczyszczony z toksyn niepotrzebnych do niego, a poczujesz się bardziej energiczne i zdrowe. Diety Wyniki cię zadowolić jak najwięcej, w ciągu pierwszych dwóch do trzech tygodni po aplikacji należy ograniczyć się do stosowania produktów mięsnych, mleczarskich i tłuszczowych.

Oczywiście, ten artykuł nie jest prezentowany wszystkie opcje diety na ryżu, można wybrać dietę, która najbardziej Ci odpowiada. Nawiasem mówiąc, przed rozpoczęciem diety skonsultować się z dietetykiem, on na pewno powie Ci, jak należy postępować, aby uzyskać doskonały efekt!

load...