Dieta Protasov: Opinie o zrównoważonych dietach i menu dla 5 tygodni

Dieta Protasov, zaprojektowane przez pięć tygodni, pozwala skutecznie schudnąć, tak samo jak ciało jest przydatna. Niektórzy ludzie w tak krótkim czasie udało się stracić od 15 do 20 kg! Po raz pierwszy istota unikalnej technice został opisany przez autora, Kim Protasov, w artykule „Nie rób posiłek z kultem. Cienka krowa nie jest jeszcze Gazela”, który został opublikowany w 1999 roku w gazecie „Polski Izraelczyków.” Od tego czasu liczba „protasovtsev” rośnie w błyskawicznym tempie, ponieważ system naprawdę działa i daje doskonałe rezultaty w postaci szczupłej sylwetki, smukłej talii i doskonałego stanu zdrowia. Dieta Protasov jest polecany nie tylko dla osób z nadwagą, ale także dla tych, którzy chcą jakości oczyścić swoje ciało bez szkody.

load...

Zawartość:

Schemat Wideo proponowanych Protasov diet

Zalety diety Protasov

 • Od diety nie ogranicza ilości spożywanego pokarmu, tworząc efekt komfort psychiczny, kiedy jasno wiedzieć, że w każdej chwili może jeść do syta. Aby utrzymać taką dietę jest znacznie łatwiejsze niż w wielu rygorystycznych diet.
 • Ograniczenie węglowodanów o wysokim indeksie glikemicznym normalizuje pracę trzustki i hamuje apetyt na słodycze.
 • Zużycie dużych ilości włókien poprawia funkcjonowanie przewodu pokarmowego.
 • Jednakże produkty mleczne i jaja organizm otrzymuje wystarczającą ilość białka, wapnia i laktozę, co pozwala na utratę masy bez utraty masy mięśniowej.
 • Pozwala oczyścić ciała, dzięki czemu może być stosowany jako dieta Detox.
 • Dieta ogranicza, ale nie całkowicie wyeliminować spożycie tłuszczu, co jest niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

load...

Pięć tygodni na drodze do perfekcji

System odchudzania i oczyścić organizm na Protasov przeznaczony jest do 35 dni, w trakcie których będą miały przede wszystkim jeść świeże warzywa i produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu. Kolejnych pięć tygodni podejmie właściwą drogę wyjścia z diety. Technika ta jest proste i nie uciążliwe, ale istnieje wiele odcieni, które powinny być uważane za konieczne.

Zalecenia ogólne

 • Wartość energetyczną pożywienia spożywanego dziennie powinna wynosić około 1200/00 kcal;
 • Powinny spożywać od 1,5 do 2 litrów płynów każdego dnia: wodę mineralną o niskiej zawartości soli, niesłodzone herbaty (najlepiej zielone, czarne jak promuje odwodnienie), kawa organiczna bez cukru i mleka, świeżo wyciskane soki z owoców i zielonych jabłek;
 • Uzupełnić zapotrzebowanie organizmu na witaminy, składniki mineralne, makro i mikroelementy zaleca się przyjmowanie witamin i suplementów mineralnych;
 • Do bardziej intensywnego odchudzania pożądanego sportu.

Pierwszym i drugim tygodniu diety

O każdej porze dnia i nocy, w nieograniczonych ilościach wolno jeść surowych warzyw (nie-skrobia) i produkty mleczne 5% tłuszczu (granulowany twaróg Cecilia, jogurt, kefir). Wymagane dziennego zapotrzebowania do picia 2 litrów czystej wodzie, w uzupełnieniu do herbaty i kawy, które mogą być spożywane w dowolnych ilościach, ale bez cukru i mleka. Również w ciągu dnia wolno jeść jedno jajko i trzy średnie zielone jabłka. Jogurt musi koniecznie być naturalne i żywe, a co najważniejsze, bez dodatków cukru i owoców. Produkty jogurt, sery i twarogi słodkie nie nadają! Tylko ser bez dodatków, jogurt bez aromatów owocowych i czystej niesłodzony jogurt. Jest możliwa zmiana diety i pomidorów, ogórków i kapustą, jeśli są one wytwarzane bez zastosowania cukru. Wszystkie dozwolone produkty są dopuszczone do stosowania w dowolnej kombinacji, a dania przyprawione z naturalnych przypraw i ziół.

Uwagi:

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

 • Warzywa w diecie powinno być tak samo jak i niskotłuszczowe produkty mleczne. Kilka sprytnych ludzie potrafią jeść funtów twaróg z jogurtem, ogórek wykorzystanie ich żałosne. Więc rzeczy nie będzie! Organizm nie może się nabrać! Z przewagą produktów mleczarskich w organizmie zrobi zbyt dużo białka i tłuszczów i węglowodanów – nie wystarczą. To nie tylko nie przyczynia się do utraty wagi, ale również może być szkodliwe dla zdrowia.
 • Nie nadużywać soli kuchennej i słone sery, takie jak feta. Utrzymujące się w płynach ustrojowych, sól to kolejna przeszkoda na drodze do harmonii.

Trzeci, czwarty i piąty tydzień odchudzania

14 dni mleko roślinne dieta jest zastąpiony przez 21 dni w mleczarskiego, mięsnego, rybnego i warzyw diety. Niektóre z nich są zmniejszenie liczby jogurtów i serów, ale uzupełnienie codziennej diety w wysokości 300 gramów gotowane, smażone (bez oleju tylko!) Albo na parze mięsa, ryb lub drobiu. Można również wprowadzić owoce morza, mięsa i ryby w puszkach, zawierające w swym składzie tylko mięso / ryby, wody i soli (łosoś, tuńczyk w sosie własnym, etc.). Warzywa, jajka i jabłka są stosowane w takiej samej ilości jak w pierwszych dwóch tygodni. To było w ciągu ostatnich dwóch tygodni nadwagi spadła najintensywniej.

Zaraz po wyjęciu z diety Kim Protasov

Przejście do normalnej diety na końcu dieta musi być stopniowe, a najlepiej, aby pomóc w tej modyfikowanej diety, co wiąże się z wymianą jednego produktu do drugiego z minimalnym przyrost kalorycznej. Część

 1. Odtłuszczonej substytut mlecznego (0,5-1% tłuszczu), by zrównoważyć niedobór tłuszczów dodając sałatki warzywne z oliwek, ale nie więcej niż 15 g dziennie (3 łyżeczki). Dzień całkowite spożycie tłuszczu nie powinna przekraczać 35 gramów!
 2. Dwa jabłka zastąpić dowolny z trzech pikantnych owoców (wyklucza gruszki, winogrona, mango, suszone daty, banany).
 3. Rano porcja warzyw wymienić owsiankę ze zbóż mąki, gotowane w wodzie. Porcje nie powinna przekraczać 250 ml. Owsianka uzupełnieniem ser i surówka.
 4. Niektórych produktach mlecznych wymienić chude mięso.

Wszystkie zmiany wprowadzane są stopniowo.

Pięć tygodni kolejność wyjścia z diety:

 • 6 tygodni, jak 5 tygodni diety, ale ma mniej nabiału tłuszczowych, a także dodać kilka łyżek płatków owsianych na wodzie, przygotowane ze zbóż, posiłek.
 • Tygodniu 7 i 6, tylko jabłka zastąpić dowolny pikantne owoce.
 • 8 tygodni a 7, a także dodając sporo suszonych owoców.
 • 9 Tydzień 8 jak również zwiększenie ilości mięsa, zastępując je część produktów mlecznych, wprowadzenie gotowane warzywa.
 • Przez 10 tygodnie zaczynają stopniowo zmniejszyć ilość zdrowej żywności, zastępując je z wysokiej jakości żywności. Stopniowo wprowadzić lekkie mięsne i warzywne buliony. W ciągu kilku miesięcy, pożądane jest, aby nie używać mąkę, pieczywo, ryż i makaron.

Zabronione produkty

Konieczne jest, aby wykluczyć cukier i substytutów, hot dogi, kiełbasa, szynka, mięso i bulion warzywny, paluszki krabowe, gotowane warzywa, owoce słodkie jogurty, słodkie sery i twarogi, Soja i produkty sojowe, gotowane warzywa, soki z pakietu, ocet, żelatyna, awokado.

Przeciwwskazania i ograniczenia

 • Dieta jest przeciwwskazany u osób z reakcjami alergicznymi do autoryzowanych produktów i nietolerancją laktozy.
 • Nie zalecane w chorobach przewodu pokarmowego (choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy, zapalenie błony śluzowej żołądka o wysokiej kwasowości, przełyku, dwunastnicy, etc.). Picie dużych ilości warzyw bogatych w skrobię, bez gotowania, czyniąc efekt okrywającą, może prowadzić do zaostrzenia.
 • Z diety należy unikać dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Zasada działania tej dieta

Jeśli weźmiemy pod uwagę, że dla osoby, średnie dzienne wartości opałowej wynosi około 1800-2500 kcal, a następnie będzie na diecie z całkowitych kalorii dziennie około 1200-1500 kcal, przy zachowaniu tej samej aktywności ruchowej, to nieuchronnie powstają deficytu energii od 500 do 1000 kcal dziennie, W ciągu pięciu tygodniach diety deficyt energii około 17500-35000 kcal. Brak energii organizm będzie zrekompensować kosztem rezerwy zgromadzone w tkance tłuszczowej. Znacząco poprawić wyniki pomogą zwiększonej aktywności fizycznej.

Ze względu na dużą ilość włókien zawartych w warzywa, jest czyszczenie i normalizacji przewodu pokarmowego, co ma korzystny wpływ nie tylko na układ pokarmowy, lecz również na metabolizm i wagi. Wyłączenie z diety skrobi i cukrów obniża ilość spożywanych węglowodanów, oraz produktów mlecznych nasycenia ciało podstawowych białek, wapnia i laktozę.

Wyniki wideo diety

Dla pięciu tygodniach na diecie są tak wiele uwagę nową dietę, a po diecie nadal je przeważnie zdrowej żywności z części owoców i warzyw.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...