dieta pitnej: co do picia dla utraty wagi – menu i receptur

Diety, które obiecują, aby nagrać wyniki w krótkim okresie czasu, jest wiele. Ale dlaczego wtedy tak wiele osób z nadwagą? Wydaje się trudne do podtrzymania wyładowania może nie każdy. I rzeczywiście, tak jak je nie przechodzą na dzień granicy w 1200 kalorii, jest bardzo trudne. Takie systemy zasilania są, na przykład, mono, kiedy wolno spożywać tylko jeden produkt, a także picia diety. Podobnie jak wszystkie trudne sposób, aby schudnąć, jest bardzo wydajny.

load...

Zawartość:

Zasada czczo picia

Sama nazwa wskazuje, że tylko płyn spożywczy będzie obecny w diecie. Oznacza to żucie mięśnie będą się zrelaksować, a dla nich to jest niezwykły stan. W związku z tym po raz pierwszy poczujesz pewien dyskomfort. Co do picia z picia dietę – co może pitsya!

W codziennej diecie powinny być obecne soki, herbaty, zup i produkty mleczne (kefir, jogurt, kwaśne mleko). Jedynymi wyjątkami są alkohol i napoje z gazem.

Dietetyk soków

Odmiany „płynnego” Food

Może być kilka typów. Wszystko zależy od tego płynu, które zostaną zastąpione innymi produktami. Klasyczna wersja tego zasilacza – picia dietę przez 30 dni. Pomaga to zwiększyć czyste ciało toksyn i innych szkodliwych substancji, a także w celu zmniejszenia masy ciała. Aby utrzymać taką ścisłą reżim tylko najbardziej bezinteresowna. On niesie ze sobą niebezpieczeństwo, które jest często ostrzec lekarza, więc jest bardziej proste i praktyczne opcje są uważane za krótkie rozładunku. Oni też mogą stracić do 5-7 kg nadwagi.

load...

Nie zaleca organizowanie posiłków od soków z pakietu, kawa, kakao, cukier słodzonych napojów i słodki tłuszcz picia jogurtu. Menu pitnej dieta powinna być oparta na tych płynów.

  Woda

Jeśli wybierzesz tę opcję, a następnie każdego dnia należy pić 1,5 litra czystej wody bez gazu. Metoda ta jest uważana za najbardziej poważne i skomplikowane, więc jest zachowana, nie wiele.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Ponieważ może być utożsamiane z postu, nie jest konieczne, aby przedłużyć zrzut dłużej niż 3 dni. Lepiej jest raz w miesiącu, aby rozładunku 1-3 dni, tylko przy użyciu wody. Stopniowo można zwiększać w okresie od 1 dnia. Ale pamiętaj: maksymalna liczba głodnych dni nie powinna przekraczać 5-7 (wszystkie zadecyduje jak się czujesz).

Ważne! Ta dieta wymaga przygotowania czekolady do picia. Na tydzień przed jej pierwszym potrzebę stopniowego zmniejszenia ilości pokarmu, a dzień lub dwa, aby przejść do niektórych soków. Po głodu w wodzie muszą sprawnie wydostać się z niego. Powrót do zwykłej diecie w ciągu 2 tygodni. W tej chwili nie przejadać i stopniowo wprowadzić produkty lekkie menu bez tłuszczu, a potem wszyscy inni.

 • Bouillon

Takie podejście nie tylko jako warzywo, ale również kurczaka, wołowiny, bulionu rybnego. Przepisy pitnej dieta może skorzystać każdy, ale należy pamiętać, że ziołowe powinny być przygotowane ze świeżych składników. W żadnym wypadku nie należy używać zupy w pakietach – nie zawierają konserwantów! Rasie można dodać trochę soli, a gdy dodać je wrzącą seler, marchew, pietruszka (zielony). Pieprz, cebula wzbudzić apetyt, więc są one wyłączone.

 • Świeżo wykonane soki

Przy podejmowaniu decyzji co do picia, aby szybko schudnąć, poszukaj niesłodzone owoców, takich jak owoce cytrusowe. Jest to soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy. Grapefruit – to najbardziej udany produkt do spalania tłuszczu. Po pierwsze, upewnij się, że nie jesteś uczulony na tych owoców, a dopiero potem włączyć je do diety.

 • Przetwórstwo

W postaci ciekłej, mogą być wykorzystywane jako podstawa do żywności dietetycznej. Najważniejsze jest to, że niewielką część zawartości tłuszczu i nie zawierała dodatków smakowych. Tak jak u dorosłych, mleko nie mogą być wchłaniane, to lepiej, aby dać pierwszeństwo do produktów mlecznych.

 • Różne herbatki

Powinny one być parzona i dobrej jakości, wszystko zależy od gustu. Pierwszy dzień pitną diety można zacząć zielony, czerwony, czarny lub owocowego napoju herbacianego. To powinno być pity bez cukru, ale można dodać cytrynę lub mleko.

 • Kompoty i galaretki

Zostały one przygotowane z różnych owoców jagodowych i owoców, bez dodatku cukru. Bardzo dobre płatki owsiane. Ponieważ jest to najbardziej odżywczy, schudnąć z nim o wiele łatwiej.

Bez względu na to, co płynne schudnąć codziennie pić dużo czystej wody.

Picie dietę dla tydzień

Jest to najbardziej popularny rodzaj wyładowania. Pozwala stracić 7 kg wagi. W tym czasie można korzystać ze wszystkich wyżej płynem. Oprócz nich pić dziennie co najmniej 1,5 litra wody.

Dni na różnych płynów mogą być zmieniane, na przykład:

 • 1. Dzień – mleko i jogurt;
 • 2 dzień – bulion;
 • Dzień 3 – soki;
 • 4 dzień – niektóre herbaty;
 • 5. Dzień – galaretki;
 • 6. Dzień – niesłodzone kompot;
 • 7- th dni – znowu soki.

Pamiętaj, że wyjście do picia diecie powinno być stopniowe i trwa dwa razy dłużej niż większość rozładunku. W tym czasie wprowadzić do diety warzyw, białka, węglowodanów, soli, cukru, itp

Ponieważ taka sztywna dieta wiąże się ze stresem dla organizmu, należy skonsultować się z lekarzem. Życzymy wytrzymałość i dobry wynik!

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...