Dieta pielęgniarskiego matki do utraty wagi: szorstka menu i asortyment

Sama natura stworzyła mechanizm nadwagi kobieta spodziewa się dziecka. W miesiącach ciąży w fizjologicznie ważnych obszarach stopniowo pojawia się warstwa tłuszczu. Konieczne jest, aby pojawiła się ochrona amortyzacji i życia. Ale gdy dziecko urodziło się, po prostu chcą pozostać w nowym, „pływały” forma. Powrót do prenatalnej postury ciała może pomóc matek karmiących diety dla utraty wagi. Ponadto, odpowiednia dieta jest potrzebna do utrzymania prawidłowej laktacji, ale pozwala schudnąć.

load...

Zawartość:

Gdzie są dodatkowym cali

Przyrost masy ciała w czasie ciąży jest związane z narażeniem na działanie estrogenów – płci żeńskiej hormonów. Warstwa tłuszczu należy chronić nie tylko matkę i płód, ale również zapas energii w okresie laktacji. Gdy masa wzrosła natychmiast po utracie urodzenia ostre waga nie będzie się działo. W tym celu należy dokręcić skórę i mięśnie brzucha, hormony skorygować. Podczas karmienia piersią zmniejsza się stopniowo zgromadził tłuszczu, ale to wymaga dużo czasu. Podczas karmienia piersią odchudzanie trwa zwykle mniej więcej tym samym czasie, co trwało ciąży – do 6-9 miesięcy.

Metabolizm organizmu jest aktywowany kobiet karmiących piersią, a utrata masy ciała jest niezbędne. Każdego dnia, proces alokacji mleko spożywane około 800 kalorii. Spożycia żywności, obejmującą ich własnego zużycia energii oraz laktacji przetwarzane tłuszczu wcześniej zapisanego (około 300 kcal). Aby schudnąć, po prostu nie przejadać. I wiele diety i żywności nawyki podczas ciąży w tym planie dramatycznie pogarszać. Silnie panie mogą lepiej, nigdy nie doświadczył harmonię, a po porodzie nie zostały zmienione skłonność jeść dużo.

load...

Eksperci twierdzą, że znajomość niuansów piersią i specyfiki pracy organizm pomoże młoda matka, jeśli chcesz schudnąć łatwo.

Waga nie znika – możliwe przyczyny

Przyzwyczajeni do obfitego jedzenia przed porodem, wiele kobiet nadal karmione piersią „dla dwojga”. Noworodek potrzebuje tylko około jednego litra mleka dziennie. Nadmiar żywności jest pochłaniana przez rodzica odroczone obciążenia na brzuchu, pośladkach, udach, klatce piersiowej i ramion. Wiele młodych matek wciąż odmawia zwyczajowe wcześniej aktywne sportu lub spacer na rzecz domu i stylu życia przez cały czas z fotelika. Następnie przyrost masy ciała jest nieunikniony.

Wielkie szkody może przynieść siedzenie na ścisłych dietach. Bardzo zrzucenia kilku kilogramów, ciało jest w trybie awaryjnym będzie gromadził je po zakończeniu ograniczeń dotyczących żywności. To jego obrony przed stresem. Ponadto, ponieważ zakłócenia można osiągnąć, zaburzenia metabolizmu hormonów i innych problemów zdrowotnych. Po tym trudno schudnąć.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Wiele poważnych przyrost wagi, w związku z tak zwaną „karmienia diety.” To oznacza, że ​​aby dostarczyć dziecko przed rozwojem alergii lub kolki mogą być wykluczone z diety matki wiele przydatnych produktów dla niej. Z ich wymiana raczej szkodliwe. W rzeczywistości, przestać używać kapusta, warzywa i owoce są żółte lub czerwone, okruchy z problemów nie dostarczają. W pierwszych miesiącach dziecko może wystąpić kontaktowe zapalenie skóry lub wysypki fizjologiczne właściwe dla noworodków.

Nie zawsze jest w diecie. Po tym wszystkim, w trakcie rozwoju płodowego większości produktów jest to znajomy. Kolki u niemowląt karmionych piersią często powoduje diety Żadna matka i brak równowagi pomiędzy spożyciem przedniej i tylnej części mleka.

Jak mogę jeść i pić i schudnąć

Konieczne jest, aby przestrzegać pewnych zasad byłego lekkości i harmonii wkrótce. Właściwa dieta dla matek karmiących, aby schudnąć i pomaga skorygować kształt i zapewnienia ich pełnego mleka miękiszu. Do obliczeń medycznych, zużywają mniej niż 1800 kcal dziennie i utratę 4 kg lub więcej miesięcznie można zmniejszyć laktację i wyczerpanie. Karmienie piersią wymaga przychody 2700 kcal dziennie. Jest to całkiem sporo i schudnąć, gdy uda wystarczającą aktywność fizyczną.

Ścisła dieta, a także aktywne działania do utraty wagi, są przeciwwskazane w ciągu najbliższych sześciu tygodni po porodzie. Nie wystawiać jednostki dokonującej nowo rodzi się nowe życie, niepotrzebnych do testu. Siły i energii, które gromadzą się w tym czasie powinien być wystarczający, aby opiekować się dzieckiem, porządki wokół domu i napięcie przyszłego kilku lat.

Dieta kobiet karmiących piersią codziennie pożądane są następujące produkty:

  • 0,5 litra napojów mlecznych (mleko, jogurt, twaróg, jogurt);
  • 50-100 gramów twarożku w jakiejkolwiek formie;
  • 0,6-0,8 kg warzyw;
  • 0,3-0,5 kg owoców;
  • Do 0,4-0,5 kg chleba i zbóż;
  • Około 0,2 kg mięsa (ryby, drób);
  • 20-30 g oleju roślinnego;
  • Para

  • Jaj lub 50 gramów masła.

Zalecane dzienne menu złamać wszystkie 5 lub 6 kroków, za każdym razem, jedząc małe porcje.

Ważne jest, aby pić dużo płynów, co najmniej 2-3 litrów na dobę. Mleko matki zawiera około 87% wody, więc całkowita podaż płynów powinna być wystarczająca. Idealnie nadaje się do ugasić pragnienie wodą mineralną bez gazu (wybór konkretnego składu musi pomóc lekarzowi). Soki ze świeżych owoców i warzyw są bardzo użyteczne.

Przed porannym karmieniu dziecka, pożądane jest, aby wypić kubek herbaty z przyprawami mleka. Jeśli dodamy parę krakersów, odgarniając je z masłem lub jabłko, a następnie Tea Party będzie pierwszą śniadanie.

Odżywianie po urodzeniu

Jeśli narodziny miały miejsce pęknięcia, dieta powinna zawierać pokarmy, które zapobiegają występowaniu zaparć. To warzyw z wysoką zawartością błonnika, różnych potraw mlecznych. Doskonała pomaga oczyścić jelito marchewki, bogate w karoten. Sałatka z marchewki startej będzie najbardziej przydatna, jeśli dodać je do oleju roślinnego lub kwaśną śmietaną. Z majonezu szkodliwe produktu, w czasie karmienia lepiej wstrzymać się.

W ogóle, tłuste potrawy w tym okresie powinny być zredukowane do niezbędnego minimum. Chodzi tu o czwartą całkowitej zawartości kalorycznej diecie. Oznacza to, że przy całkowitym szybkością 1,800 kcal spożywanych dziennie, menu czystego tłuszczu powinna zawierać nie więcej niż 50 g. Przykładowo, jak zawarte w oleju roślinnego 5 łyżek 5 litrów lub 1% tłuszczu maślanki.

Warzywa świeże, gotowane, duszone lub pieczone bez oleju zgodnie z zaleceniami, które należy uwzględnić we wszystkich posiłków. Dania mięsne i rybne są pożądane, aby nie więcej niż raz lub dwa dziennie, na obiad lub śniadanie.

Na produkty zbożowe powinny być spożywane. To może być stałe chleb, gotowane z wodą lub chudym mlekiem zbóż.

Od słodkie powinny być opuszczone całkowicie. Jeśli jest to moralnie trudne, można sobie pozwolić, aby zestrzelić myśliwskich suszone owoce, domowe dżemy, słodycze, marshmallows (nie ponieść).

Nasiona, orzechy, pożądane jest ograniczenie. Zaledwie kilka garści – a dzienny limit zostanie przekroczony o tłuszczów.

Odmowy powinny być od produktów, które mogą być przyczyną alergii dziecka: miód, czekolada, owoce cytrusowe, truskawki, wędzone, konserwy, marynaty, wędliny (szczególnie ostra), pożywny rosół.

Wszelkie napoje alkoholowe, piwo, wśród nich matki karmiące do stosowania zakazanego.

Warto pamiętać o kompatybilności produktów. Szybka zmiatając wszystko, aby nie uniknąć problemów z trawieniem.

Porady położnik odchudzające się karmiących

Ostatnio staje się matką, nie wierzę, że twierdzenia kompletności jest nieuchronne. Jedzenie w porządku, bardzo poruszająca i odpoczynku jak najwięcej, może być wystarczająco szybki, aby ustalić kształt. Wręcz przeciwnie, wiele schudnąć po porodzie, jeszcze silniejszy niż przedtem macierzyństwa. To nie tylko piersią, ale także wiele kłopotów z nimi w gospodarstwie. Więc nie spieszą się do części ze starą szafą, kupione przed ciążą. Te rzeczy nawet służył wiernie, jak schudnąć.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...