Dieta Osama Hamdy: jajko i ser menu

Opcja

Czy twój rozpaczliwe nieudane próby, aby schudnąć? Jeśli tak, to masz możliwość przełamania tęsknotę na kawałki! A dieta Osama Hamdy ci w tym pomóc. Podstawą tej diety jest zrozumienie procesów chemicznych zachodzących w naszym organizmie. Czas trwania diety wynosi 28 dni. Jest to szczególnie system zasilania skutecznie wpływa na tych, którzy waży 100 kilogramów i więcej. Jeśli waga nie jest znacznie odbiegają od normy, to wynik nie będzie tak imponujący. Zalety takiej diecie, są następujące: jest tolerowane przez organizm i nie tworzy niedobory witamin i mikroelementów. Ale jeśli masz problemy z przewodu pokarmowego, dieta ta jest związana z was z pewnym ryzykiem. Dlatego najlepiej jest skonsultować się z lekarzem.

load...

Zawartość:

Proponowana

Zasilania. Na początek rzućmy okiem na podstawowych zasadach, które leżą u podstaw tej metody odchudzania.

 • Najważniejsze jest to, że należy ściśle stosować się do codziennego menu. Oznacza to, że nie można zmieniać ilość porcji, zamówić jedzenie i jeść tłuszczów.
 • Cały dzień trzeba pić więcej niż 2 litry wody.

Jeśli nie zastosuje się przynajmniej coś, trzeba będzie zacząć wszystko od nowa.

load...
 • wolno używać czosnku, pieprzu i soli podczas gotowania.
 • Ponadto, czasami można pić diety lemoniadę lub wodę mineralną.
 • Dieta prof Osama Hamdy nie wyklucza, że ​​w przerwach między posiłkami, poczujesz lekki głód. W tych momentach, można jeść warzywa – ogórki, pomidory i sałatę.
 • Wolno jeść wszystkie warzywa, z wyjątkiem tylko ziemniaki. Mówiąc o owoców, zawierają zakazanych winogrona, banany i suszone owoce. Gdy menu nie jest ściśle określona ilość produktu, który może być spożywany jako czas niezbędny do nasycenia.

Istnieją dwie wersje diety – sery i jaja. Oba mają wady i zalety opisane powyżej. Rozważmy najpierw opcję sera.

Menu twarogi rozładunku

Twaróg wersja diety Osamy hamdy niekoniecznie obejmuje śniadanie 200g twarogu (bez tłuszczu) i żadnych owoców na osobistego wyboru. Ten owoc może być jabłko, kiwi, gruszki, mandarynki, pomarańczy i innych owoców. Tak więc, poniższy szczegółowy menu obliczana przez 4 tygodnie.

Tydzień 1:

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

 • poniedziałek: dni można zjeść jakiś owoc, nie ograniczając się do kwoty; na obiad, aby być gotowane chude mięso z grilla, ale nie Baranka. Dla dalszego powinni pamiętać, że dieta ta jagnięcina zabronione.
 • wtorek: smażyć lub gotować obiad kurczaka (usuń skórę); przygotować tosty na obiad, ryby, sałatki i jeść grejpfruty lub pomarańczowy do wyboru. Aby przygotować sałatkę można użyć pomidor, ogórek, papryka, sałata i marchewki.
 • środa: na obiad do jedzenia pomidorów, ser o niskiej zawartości tłuszczu i tosty; na kolację – chudego mięsa, jagnięcina.
 • czwartek: zdecydowaliśmy się na kolację, korzystanie z jednego rodzaju owoców, nie ograniczając się w ich liczbie; na obiad, jak zwykle, smażyć chude mięso i jeść je z liści sałaty.
 • piątek: w porze lunchu i gotować warzywa jeść 200 g twarogu (o niskiej zawartości tłuszczu); noc jeść wybór owoców cytrusowych, grillowanych ryb lub krewetek, a także sałaty.
 • sobota: zjeść obiad w wymaganej ilości każdego rodzaju owoców; Obiad – to grillowane mięso (chude) i sałaty.
 • niedziela: dni jeść kurczaka, grejpfruta lub pomarańczy, gotowane warzywa i pomidory; noc – tylko warzywa i zawsze gotowane.

Tydzień 2:

Osama Hamdy menu diety dla drugiego tygodnia nie zmienia wiele. Śniadanie identyczna – jeden rodzaj owoców i 200 g twarożku.

 • Poniedziałek: na obiad, a także na śniadanie, służąc serem i warzywami w wymaganych ilościach; Obiad – smażone ryby, owoce cytrusowe i sałaty.
 • wtorek: dni jeść sałatę i chudego mięsa; Twoja kolacja – ser i owoce.
 • środa: jako obiad jeść chude mięso z grilla i ogórkiem; na kolację – tej samej diecie co wtorek.
 • czwartek: można zjeść obiad lub twaróg (o niskiej zawartości tłuszczu) i warzyw, jak zwykle, gotowane; na obiad – grillowane ryby lub mięsa i sałatka liści.
 • piątek: dni można jeść krewetki lub smażone ryby; Obiad dozwolone serem i owocami.
 • sobota: jak obiad jeść pomidory, mięso z grilla z pomarańczy i grejpfruta; na kolację – mieszanka świeżych owoców.
 • niedziela: lunch i obiad kurczaka z pomidorami, dodając owoce cytrusowe.

Tydzień 3:

Trzeci tydzień jedzenia daje większą swobodę. Teraz można udostępniać własne produkty spożywane w czasie lunchu i kolacji.

 • Poniedziałek: jeść owoce – liczba nie jest ograniczona.
 • wtorek: dzień i noc, aby jeść gotowane warzywa i liście sałaty.
 • środa: dzień ten łączy w sobie dwie poprzednie – jedz owoce, liście sałaty i gotowanymi warzywami.
 • czwartek: diety czwartkowej składa się z smażonych ryb i warzyw (gotowane).
 • piątek: w porze lunchu i kolacji, użyj kurczaka lub mięsa (chudego) i, jak zwykle, należy gotowanych warzyw.
 • soboty i niedziele: weekendu ma korzystać z tego samego rodzaju owocu. Jednak nie ma reguły co do liczby, ani pod względem czasu, gdzie mogą go jeść.

Tydzień 4:

Twaróg dieta Osama Hamdy w czwartym tygodniu, też jest więcej wolności – można decydować o sobie, co jest w godzinach popołudniowych i wieczornych. To jest surowo zabronione, aby zmienić listę i liczbę produktów, w przeciwnym razie wszystko trzeba zacząć od nowa.

 • poniedziałek: dnia następującego po diecie – Cztery plasterki mięsa (o niskiej zawartości tłuszczu) lub ćwierć gotowanego kurczaka, ogórek i 4 3 pomidory, tosty, cytrusów, puszki tuńczyka (konserwy) lub 200 g konwencjonalnej gotowanej ryby.
 • wtorek: możemy wziąć 500 gramów mięsa (jak zwykle, o niskiej zawartości tłuszczu i smażone) w porze lunchu i kolacji, trzy pomidory, tosty, cztery ogórek, kawałek owoców do wyboru.
 • środa: na dzień należy jeść 400 gramów twarożku, należy przejrzeć, jedna porcja gotowanych warzyw, dwa ogórki i pomidory, i owoce.
 • czwartek: zjeść pół kurczaka, ponownie, dwa pomidory i dwa ogórki, tosty, owoc cytrusowy, a jeden (zalecane gruszkowe lub Apple).
 • piątek: to trudny dzień, jak powinien zrobić dwa jajka (gotowane), sałata, pomidory i trzy cytrusowych – grejpfrut lub pomarańczowo.
 • sobota: racje do dnia następującego – 125 gramów sera lub twarogu (jak przywykliśmy – odtłuszczone), 2 gotowane piersi z kurczaka, dwa pomidory i dwa ogórki, jogurt, owoce cytrusowe i tosty.
 • niedziela: ostatnim dniu wolno jeść 400 gramów sera, puszkę tuńczyka bez oleju, dwa ogórki i pomidory, dwie jedną porcję warzyw (gotowane) i tosty.

Opcja Egg – jaka jest różnica

Jajko dieta prof Osama Hamdy jest bardzo dobra dla tych, którzy chcą schudnąć, ale nie jest zadowolony z serem. Dlatego, jeśli lubisz jajka, zamiast sera, wystarczy zmienić uncji porcja sera w menu na dwóch jaj gotowanych (niekoniecznie). Jest to konieczne, aby na pierwsze 2 tygodnie, podczas śniadania. Takie przekształcenie zadowoli wielu.

Co jest zaletą jaj diety? Fakt, że jaja bardziej pożywne, więc chce jeść trochę mniej. Ale w tym samym czasie, w formie serowej również są plusów. Jeśli jesz niskotłuszczowy ser, który uważany jest za mniej aterogenne, zmniejsza ryzyko zarażenia się chorobami układu krążenia (nie od strony wzrost poziomu cholesterolu).

Wyjście z diety

Gdy każda dieta jest bardzo ważne, aby przejść do normalnej diety, a dwa – nie jest wyjątkiem. Jak we wszystkich innych przypadkach, przejście powinno wykonywać płynnie i stopniowo. Jak to zrobić? Aby zacząć jeść dużo owoców i warzyw. Po drugie, dbać o siebie z przejadania się w nocy. Korzystanie z tych wskazówek pomoże Ci rozwiązać ten wynik przez długi czas.

Ale co, jeśli nie dojdą do idealnej wagi w czterech tygodni? W tym przypadku powinien on zostać przedłużony o dwa tygodnie. Proszę powtórzyć pierwszego tygodnia w menu, a następnie – czwarty.

Przepis gotowania warzyw w multivarka

Jajko dieta Osama Hamdy jak twaróg, często ma pozytywne opinie. Przede wszystkim, wszystkie wskaźniki są zachwyceni wprowadzą tryb zasilania. Życzymy powodzenia w tej trudnej, ale znaczące firmy!

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...