Dieta online

Zawartość

Oczywiście, korzystanie z Internetu do utraty wagi może być inna. Ktoś widzi zdjęcia zegar modeli na blogu gwiazdy, bóle i zjada bułeczki. Inne Przejdź do Forum Kulturystyka żelaznej czynnik lub wujów i torturowany z prętów ze swoimi problemami fitness. Jeszcze inni wybierają specjalistycznych witryn i programów. Osobiście uważam, kalkulatorów online i szkolenia pamiętniki użyteczne narzędzie dla profesjonalistów i początkujących. W Internecie można znaleźć podobnie myślących ludzi, a mały i wsparcia, a także cennych informacji nie został odwołany. Testowałem popularne usługi, i to, co mówię w tym poście.

load...

[Powrót do spisu treści]

Krosslayf

Co: Polski-site CrossFit społeczność

Dla kogo: Dla entuzjastów fitness, którzy są zmęczeni klasycznego treningu siłowego i / lub sesji grupowych

Ściśle mówiąc, nie powinno być „krosslayf rachunki i autorów artykułów Vkontakte”, a autorzy artykułów są bardzo aktywnie komunikować się z gośćmi popularnego sferze społecznej. Na tej stronie internetowej można przeczytać wyniki przełomowych badań w dziedzinie dietetyki i żywienia sportowców. W tym samym wierszu, jaki sprzęt by lepiej trenować. A „na deser” dostarczy Ci planu szkoleniowego dla tych, którzy pracują z własnym ciężarem bez wyposażenia, a ci, którzy trenować z ciężarami.

load...

Chip: trening CrossFit-py. Są piękne. Nie, poważnie, jest to jedyny regularnie pojawia się opis CrossFit treningi w języku polskim, która zawiera nie tylko krótkie odcinki wysokiej intensywności, ale także rozgrzewania prace nad siłą i techniką. Jestem pewien, że w przypadku podjęcia przez CrossFit-RU, można osiągnąć wyniki, nawet siebie. Czasami wydaje mi się, że plany te jeszcze bardziej uzasadnione niż amerykańskim oryginale.

Łyżka smoły: znajduje się w rozwoju od części obrazu. Jednakże dość proste, aby znaleźć wideo z ćwiczeniami najbardziej niezrozumiałych na popularnych video hosting stron.

[Powrót do spisu treści]

Live TV – czy raczej specjalistyczny program odchudzania na

Miejscu

Co: strona internetowa kanału telewizji na żywo, pierwsza polska TV siłownia

Dla kogo: dla matek na urlopie macierzyńskim, Cubs i … Profesjonalne instruktorzy szuka czegoś nowego

Piszę o tym na żywo po raz drugi, za reklamy, nadal nie płacą. Ale poważnie, strona uruchomiła usługę odchudzanie Internecie. Co to jest dobre dla? Będzie to odebrać jak wybrać dietę, będą dzielić się z wami przepisy na zdrowe posiłki i pokazać kompleksów ćwiczeń w Internecie. Trenerzy mają blogi, ale w rozmowach z użytkownikami rzadko przychodzą.

Trick: można oglądać przez cały program na żywo całkowicie za darmo, podobnie jak w konwencjonalnej telewizji.

Łyżka tar: program odchudzania jest bezpłatne tylko przez pierwsze 7 dni, a następnie – stałe „Bilet okresowy” wart około 10 dolarów miesięcznie.

[Powrót do spisu treści]

Dieta Online

Co: Największy przepływ licznik kalorii, artykuły o zdrowy styl życia i dieta forum

Dla kogo: dla wszystkich, w tym tych, które już straciły na wadze, ale obserwując diety dla potrzeb sportu, na przykład.

To wspaniałe źródło informacji dla tych, którzy liczą kalorie. Supply Planner pomaga szacunek diety aż do uzyskania jednorodnej kalorii i 1 gram białka, „Trener fitness” – uwzględniać wszystkie treningi, a nawet zwykłym ruchu po mieście. W końcu okazuje się, obiektywny obraz swojego ZOZha jak jest. Korzystanie z serwisu wymaga uczciwość wobec siebie, jeśli jednak nieśmiały, nie może pokazać nikomu pamiętniki. A program automatycznie obliczy swoją podstawową przemianę materii, pomaga oszacować optymalną szybkość odchudzania, liczbę treningów, a nawet poziom wydatku energetycznego na nich. Ponadto zasób opracuje program treningu siłowego. I Dion potrafi czytać artykuły fitness, recepty akcji, znaleźć przyjaciół, wyjść za mąż, mieć dziecko. Och, coś byłem zafascynowany.

Trick: strona jest dosłownie tłumy wędrować kobiet instruktorów. Mogą nawet daje pewne bezpłatne porady – są to naturalnie, a płacić za to nie jest konieczne. Być może to było w Dion Poznasz swoje przyszłe guru fitness lub po prostu dobrego przyjaciela do wspólnego treningu.

Łyżka tar: strona czasami nie radzą sobie z własnej popularności i po prostu nie działa. Jednak informacje z forów rzadko znika.

[Powrót do spisu treści]

PepsiLayt

Co: terenie dawnego popularnego napoju, zamienił się w programy społeczne dla utraty wagi na ścisłej diecie

Dla kogo: dla dziewcząt z problemami z zachowaniem jedzenia

Ten zasób posiada licznik kalorii, blogi, a jedzenie pamiętnik. Ale to nie jest najważniejsza rzecz, którą musisz wiedzieć o miejscu. On odebrać, powiedzmy, bardzo szczególną wspólnotę. W przeważającej części goście albo siedzi na ścisłej diecie i zyskał niezwykłe problemy z jedzeniem lub siedzieć teraz, albo już przez nią, i może dać dobrą radę. „Pepsi” – dość przyjazna społeczność, jeśli nie ma wystarczającej komunikacji o dietach i tak dalej – tam pojechać.

Układ nie jest konieczne, aby odwiedzić witrynę i głośno krzyczeć: „Cześć, mam na imię Maria i mam anoreksję”. Spójrz, zrozumieć siebie i komunikować się z nikim o niczym.

Łyżka tar: a przybliżona licznik kalorii.

[Powrót do spisu treści]

LJ Wspólnota „ru-helslayf”

Co: Party wykonywania i oglądania diety ludzi na LiveJournal

Dla kogo: Dla fanów „inteligentnego przydatności” i czasopisma dla kobiet Zdrowie

To gdzie masy żyjących w strefie RU, przedostaje popularne trendy fitness w USA, Kanadzie i Europie. W mojej pamięci, to po raz pierwszy pojawiła się w odnośnikach Helslayfe do zaawansowanego trener fitness A. Cosgrove i jego niemal wszechstronnego rozwoju fizycznego w systemie „od nowicjusza do fitness bogini.” Stamtąd udałem: uniwersalny modę na treningu o wysokiej intensywności, odstępach Tabata i innych rzeczy, które są dobre personalschiki teraz stara się, aby jej klienci zdrowe i szczupłe osoby.

Trick: w społeczności handlowej skierowanej większość pytań popularnych sportów jak „jak squat”, albo „jak zastąpić majonez w sałatce z ogórka i jajka.” Zastosowanie wyszukiwania dla „powtarzające się pytania” może również być zakazane.

Łyżka tar: czynnik ludzki w całej okazałości. Kłótnie, spory i zakazy showdown kompletne.

A w globalnej sieci są strony popularnych magazynów fitness, ale to jest coś, w innym czasie.

load...