Dieta octowy pić i chudniesz

Zawartość:

„Jabłko dziennie trzyma lekarza z dala” ( „Kto jabłko dziennie trzyma lekarza tak się nie dzieje”) – to brzmi tak dobrze znanego angielskiego przysłowia, które wielu z nas kiedyś uczył się w szkole. W rzeczywistości, korzyści zdrowotne wynikające z jabłkami dawno temu nikt wątpliwości: są nie tylko bogate w witaminy, ale także pomaga w utracie wagi schudnąć. Nic więc dziwnego, że istnieje tak wiele diet, które są oparte na tych owocach. Ale co z octu jabłkowego? Więc czy jest to przydatne dla organizmu, jak to się mówi, i czy można go używać, aby schudnąć? Lub notorycznie octowy dieta – wrogiem zdrowia? Spróbuj zrozumieć siebie.

load...

Widziałam cię w nocy l octu, Kleopatra?

Do naszych czasów pochodzą opowieści o tej pięknej Kleopatrze na którykolwiek święta nie ograniczają swoją dietę. Kochałem ją i jeść tłustego mięsa i słodkich deserów, i to absolutnie nie przeszkadza jej pozostać szczupłe i seksowne kobiety. I sekret jej dobrej figury jest dokładnie taka sama w mieszaninie wody i octu jabłkowego, który jest posłuszny sługa przyniósł jej wysoką szklankę na koniec każdego posiłku.

Prawda czy fikcja – nie jest znana, ale fakt, że dieta oparta na ocet u szczytu popularności tych dni – fakt bezsporny. O niej powiedzieć, gwiazdy, jest pokryte w czasopismach i licznych stronach w internecie po prostu dusić entuzjastyczne komentarze czytelników na temat nowych sposobów, aby schudnąć. I jak: jeść, ile chcesz, aby zmyć wszystkie „filiżankę Kleopatry” (ocet jabłkowy cydr, że jest) i chodzić samemu szczupły i niewzruszony na wieki. Naprawdę się stało? A świat wreszcie znalazł lekarstwo sto procent utraty wagi?

Nie, raczej nie. Być może każdy z nas sobie sprawę, że z perspektywy czasu przejadanie się codziennie, a nie lepiej, nawet po filiżance wody z octem, to jest nierealne. Ale wierzę byłoby pożądane! Zbyt silne w każdym z nas ducha polskiego Emel, które dają powód „jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.” W ten sam sposób chcemy bezkarnie do przejadania tłuszczowych i słodki o każdej porze dnia, aby siedzieć od rana do nocy w fotelu bez ruchu, a jednocześnie nie odzyskać. To po prostu wszystko w życiu zupełnie inaczej: dla utraty wagi jest prawdziwe konieczne zapomnieć o przejadanie się i uprawiać sport. Patrzysz i octowy dieta jest źle … jako pomoc!

Tale octu

Cokolwiek to było, ale honor octowego diecie jest nawiedzany przez ciężar przegranej, nie wystarczy siła woli do rygorystycznych diet i zbyt wielu powodów, by nie iść do centrum fitness. Imponujące opinii szczęście, stracił na wadze za mały okres dla dobrze taaak wielu kilogramów, należy męczennicy pyshnotelye napotkasz kuchni, otworzyć okno z ziołami i uważnie czytać etykiety na butelki z octem.

load...

Więc dlaczego on, ocet stał się potężną bronią w walce z nadmiarem centymetrów w biodrach i talii? Jak on może pomóc organizmowi pozbyć się nadmiaru kalorii, jeśli jest to tylko kwas? Po tym wszystkim, dla większości z nas, ocet – jest to tani produkt w zwykłych wyglądających butelkach, które są dodawane do słoika z ogórkami, tak aby nie kwaśny, z której często jest zgaga. Oczywiście, ma wiele sposobów wykorzystania, ale ze względu na to, że nie przestaje być kwas! Co to ocet jest taki zaszczyt?

Ogólnie rzecz biorąc, ten kwaśny produkt został wynaleziony gdzieś w pięciu tysięcy lat temu w starożytnym Babilonie (przynajmniej pierwsze informacje o tym dniu, od tego czasu). Wszakże w rzeczywistości, ocet – to każdy napój alkoholowy, fermentowane tylko ładna. I alkohol ludzkość spotkała się w tych czasach starożytnych, kiedy każdy odchudzania był załamany, a kilkadziesiąt dodatkowych kilogramów w zimnej jaskini – po prostu szczęście. Tak, to było dawno temu ….

Już w naszych czasach. Naukowcy już dawno udowodniono, że ocet jest bardzo, bardzo dobre dla zdrowia (w ograniczonych dawkach, oczywiście). Faktem jest, że jeśli wziąć go do środka bez fanatyzmu, to jest całkiem zdolny do regulowania równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie, wzmacniają funkcję wydzielniczą żołądka. Co więcej, jest w stanie poprawić ludzką wydajność i poprawić swój nastrój. I jak można go (nastrój) nie poprawi, jeśli za pomocą octu, można łatwo rzucić cztery do pięciu kilogramów nadwagi? Konieczne jest, aby umiejętnie podejść niezwykłą octowy dietę!

Przede wszystkim, ocet musi być jabłko, ponieważ jest o wiele bardziej przydatne niż inne jego kwaśnych „braci”. Można to wytłumaczyć faktem, że spośród wszystkich możliwych „jadalnych” jabłkowego – kwas konstruktywnych, który został z powodzeniem naszym ciele z elementami alkalicznymi i minerałów. O tym, w niektórych ważnych reakcji biochemicznych biorących udział tego kwasu, to jest możliwe, aby napisać traktat medyczny (możliwe jest, że wyżej wymieniona już istnieje).

Tak więc, nie zapomnij: Ocet kłótnie! Jeśli chcesz poprawić swoje zdrowie i schudnąć dramatycznie dzięki tym produkcie, a następnie kupić to jest 5-6% ocet jabłkowy. I wszystkie inne rodzaje octu „z zapachem dojrzałych jabłek” na ten cel, niestety, nie są odpowiednie. Zwłaszcza, jeśli pragnę dietę bez żadnych przykrych konsekwencji dla organizmu.

Pić i chudniesz

Więc co jest bardzo „esencją” tego octowego diecie? Specjalny tajny w diecie nie jest wszystko, co trzeba zrobić – pić ocet jabłkowy cydr rozcieńczyć w szklance wody. Oznacza to, że aby być absolutnie dokładne – wodę i ocet do picia wziąć tylko jedną łyżeczkę. I przesadzić z ilością kwasu nie jest zalecane, dbać o przewodzie pokarmowym, to Ty sam!

Ocet jabłkowy naprawdę pomaga spalić tkankę tłuszczową, a także normalizacji metabolizmu – czyli dokładnie to, czego potrzebujesz, aby schudnąć. Oraz w celu zwiększenia skuteczności efekt, należy dodać mieszaninę woda-kwas octowy dobrej łyżeczki miodu. To działanie napoju do wzmocnienia organizmu i dobrego smaku napar przypomina. Więc pić coś takiego jest całkowicie bez krzywiąc się – rzeczywiście, z przyjemnością.

Istnieją dwie wersje octowego odchudzania diety. Według jednej z nich, mieszanina kwasu octowego i należy pić rano na czczo, jak i po obowiązkowym śniadaniem. Jeśli namiętne pragnienie, aby schudnąć zignorować posiłków po wypiciu napojów ocet, potem poważne problemy zdrowotne nie będzie Cię długo czekać.

Druga opcja polega na zastosowaniu octu trzy razy dziennie, po każdym posiłku. Lekarze, dietetycy zalecamy, aby zatrzymać w pierwszym przykładzie wykonania, ponieważ jest znacznie bardziej bezpieczne dla organizmu. I ostrzegają, że picie octu rano, przejadanie słodkich ciast wieczorem czekając na magiczną odchudzania – nie ma sensu, bo tylko ocet pomaga spalić tłuszcz, ale nie całkowicie zneutralizować wszystkie „przychodzące” kalorii.


Zasady octowy diety

Istnieje pewna kategoria ludzi, dla których dieta ocet całkowicie przeciwwskazane! Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do osób z różnymi chorobami przewodu pokarmowego i jej organów pomocniczych. Chyba, że ​​masz zapalenie żołądka, albo, nie daj Boże, wrzód żołądka lub dwunastnicy, a następnie zapomnieć myśleć o tej metodzie odchudzania! Tylko absolutnie zdrowe w przewodzie pokarmowym i narządów trawiennych osoba może sobie pozwolić, aby schudnąć z pomocą octu.

Ci, którzy wykorzystać stan zdrowia pozwala na tę dietę, podajemy kilka przydatnych wskazówek:

  • Nawet jeśli masz pilną potrzebę, aby schudnąć, w każdym przypadku, nawet nie starają się pić nierozcieńczony ocet! Zwiększone stężenie octu nie przyspiesza i wzmocnić proces utraty wagi. Wszystko, co można osiągnąć w ten sposób – nagrać błony śluzowe i spowodować wielkie szkody dla zdrowia!
  • Zakup ocet, upewnij się, że nie jest istotą, a 5-6% roztwór.
  • Wszelkie emalia ocet krzywdzenie. W celu uniknięcia przykrych konsekwencji, pić ocet napój koktajl przez słomkę, a następnie dokładnie wypłukać usta.
  • W przypadku wystąpienia zgagi podczas diety – do natychmiastowego zaprzestania picia ocet i szukać innych metod odchudzania.

A co najważniejsze, staraj się nie przejadać, zamiast iść do ćwiczeń. Chcesz wieczorem Bun – hop, obręcz wokół talii skręcone. Zrozumieć, że to brzmi jak bajka – ale jest to najlepszy sposób na utratę nienawistnej kilogramów!

„Kto Jabłko dziennie trzyma porządek lekarz nie zdarza” „…” Kto ocet tylko napoje, nadmiar tłuszczu zabija „- to sparafrazować zapamiętaną od dzieciństwa powiedzenie A jeśli ten ocet jest również jabłko, ale tylko herbata. łyżkę w szklance wody i miodu, a następnie przyniesie korzyści nie tylko postać, ale także w całym organizmie jako całości Main -. Do przestrzegania wszystkich zasad i zwracać uwagę na swoje zdrowie.

load...