Dieta na gryki – jak stracić 7 kg tygodniowo opcji menu

Jak schudnąć bez głodu? To pytanie dręczy wszystkich, którzy zdecydowali się wnieść piękno ciała. Większość diet, niestety, oznacza poważne ograniczenia w diecie, które wpływają na samopoczucie i nastrój. Ale życie toczy się dalej, więc trzeba siły, by iść do pracy, pozytywne emocje, bawić się z przyjaciółmi lub rodziną. Czy to możliwe, aby jeść obfite, pozostać aktywni i nadal schudnąć? Wszystkie te pytania mogą pomóc w diecie na gryki – technika, która pozwala na zmianę codziennie o 1 kg.

load...

Zawartość:

Oda gryczana

Można zauważyć, że gryka – częstym „gościem” w różnych dietach terapeutycznych. I to nie przypadek, ponieważ tego zboża – lider wśród własnego gatunku. Po pierwsze, w produkcie o maksymalnej oraz minimalnej stężenia białka – węglowodany, co oznacza, że ​​spożywanie zbożowej cud pobudza i prowadzi do nadwagi. Co więcej, płatki ze względu na unikalną strukturę włókna nie wchłania wszystkie węglowodany połknięte. Te cząstki stałe przechodzą przez jelita „w tranzycie”, oczyszczając śluzową ściany niechcianych depozytów (toksyny, toksyny). Dlatego dieta na gryki diety poprawia zdrowie i wygląd. Dodatkowo kaszy jest również użyteczne dla innych jego składników: wapnia, żelaza, fosforu, witamin i aminokwasów. Ich przydatność powiedzieć, że zgodzicie się, też.

Wiele osób błędnie sądzi, że gryka – produkt pochodzenia krajowego. Tak, jej zużycie jest bardzo popularny w naszym regionie, ale urodził się w „magię” zadu daleko poza granicami naszego kraju – w Grecji i na teren klasztoru. Że greckie mnisi otwarty świat jest rośliną cud jest teraz dając ludzkości zdrowej żywności. Święci Ojcowie pierwsza opracowała technologię uprawy gryki, a także optymalnego sposobu jego przygotowania. Jak się okazało, nowy produkt jest satysfakcjonujące i nie tylko smaczne, ale także przynosi długowieczność, ochronę przed wszelkimi chorobami. Sprawdź właściwości zbóż na nią, mnisi podzielił się odkryciem z całego kraju, a następnie udał gryki „przejęcie” świat. W naszym regionie jest szczególnie podoba, a jak teraz rozumiem, nie na próżno.

load...

To ważne, aby wiedzieć! Głównym tortury, czyha dla osób tracących na wadze gryki, – zakaz wieczorne przekąski. Co zrobić, gdy żołądek wytwarza plaintive dźwięki uniemożliwiając sen? Jako wyjątek, pozwolić sobie filiżankę jogurtu, a nie zaleca się pić w jednym haustem, lepszą rozciągliwość „zabawy” z pomocą łyżeczki.

Szybka metoda przygotowania gryczana

Dieta klasycznego na kasza cud

Najczęstszym diety na gryki, które menu różni się największą prostotę, odnosi się do systemu „Mono”, to znaczy, można jeść tylko owsiankę, ale w nieograniczonej ilości, że ty, ale nie może radować.

Czy macie jakieś techniki czegoś specjalnego? Może być tak proste? Będziesz się na myśl właściwych pytań, system zasilania ma swoje tajemnice.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

  1. Kasza powinno być wytwarzane w sposób szczególny. Gotować nie mogę. Kasza dozwolone zaparivat. Jeśli zrobisz to w garnku, kasza gotowane 8 godzin. Wybór termos może skrócić ten okres do 1 godziny. To jest zabronione coś dodać do naczynia, a nawet tradycyjnej soli.
  2. Głoduj niemożliwe. Minimalna liczba posiłków dziennie – 3.
  3. Usta powinny być zamknięte, „Zamek” od kilku godzin do zasypiania.
  4. Trzeba pić co najmniej 2 litry i zdrowe napoje, suplementy bezcukrowe i kalorii. Idealna woda, herbata (zielone, ziołowe), cykoria.
  5. Pominąć śniadanie szkodliwe. Rano posiłek „obejmuje” system metaboliczny i chronić od przejadanie przez cały dzień.

Tutaj, w rzeczywistości, wszystkie zasady dostarczania, zgodnie z metodą klasyczną. Jeśli po raz pierwszy będzie można jeść owsiankę z rozkoszy, a potem na trzeci dzień chcesz coś innego. Punkt ten powinien przetrwać i utrzymać się w tygodniu, wtedy będzie w stanie rozstać się z 7 kg tłuszczu balastem. Jednak niektóre z poważnych odchyleń w wadze obserwowano znaczną stratę.

Gryka w duecie – wariant smakoszy

Jeśli chora przez jedzenie monotonne diety, nie lubisz gryki, lub nie może zrezygnować z ukochanego jedzenia, to trzeba wybrać system zasilania pozwalający na połączenie z innym zad użytecznego produktu. Pomyśl o tym, jaki rodzaj żywności, z wyjątkiem zbóż, chcesz jeść przez tydzień. Oczywiście, nie można wybrać szkodliwy, tłustego jedzenia, fast food lub słodycze.

Dobrze sprawdzona dieta gryka i kefir, to przepis, który jest również bardzo proste. Żeruje na schemacie opisanym powyżej, ale dodanie do diety litra świeżego jogurt o zawartości tłuszczu aż do 1%.

Oczywiście, gryczana z jogurtem – diety dla miłośników produktów mlecznych. Jeśli nie były takie, ale dzień nie może żyć bez mleka, to idealna dieta na kaszy gryczanej i mleka. Ten przykład wykonania według zasad nie różni się od poprzedniej, z tym że należy wymienić jogurt z mleka, oczywiście, nie jest tłuszcz.

Ale gryczana i jabłko – dieta dla łakomczuchów. Wierz mi, w okresie odchudzania, zwykłe jabłka będą wydają się być „rajem” – bardzo smaczne i słodkie. Ale także ma ograniczenia – nie więcej niż 4 średnią owocu dziennie, i nie może być połączenie z owsianką, na przykład w postaci przekąski.

Fani odpowiedniej diety warzyw gryki i soku pomidorowego, rozdzielczość diety spożywać litrów napoju smaczne dziennie. Wolno im pić owsianka lub dodawać bezpośrednio do naczynia.

To ważne, aby wiedzieć! Niezależnie od tego, jaki produkt wybrać w „tandemie” do gryki, soli i przypraw niż kiedykolwiek jest zabronione. Należy zwrócić szczególną uwagę na zakup soku pomidorowego (jeśli wybrano metodologię z tym produktem). Jest to często w napoju zawiera pokaźną dawkę soli, która może cofnąć wszystkie swoje prace.

Dla mięsożerców też mieć smaczną dietę: kurczaka i gryki. W ciągu dnia, w dodatku do produktów zbożowych, mogą jeść 2 piersi kurczaka, zdecydowanie gotowane metody dietetyczne (bez tłuszczu i smażenia). Tego rodzaju technika przyciąga wielu. Jednak smaczne System korekcji wagi ma znaczący wadę: 5 godzin przed pójściem do łóżka, aby jeść zabronione. Tymczasem te ograniczenia nie mylić prawdziwych fanów potraw mięsnych.

Tydzień gryczana dieta nie jest w stanie usunąć z parą zakładkami w pasie, sprawi, że zdrowsze, piękniejsze i szczęśliwsze.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...