Dieta na 5 dni: jak szybko schudnąć bez głodu

Jeśli jesteś w poszukiwaniu najszybsze i najskuteczniejsze diety na kilka dni poleciałem w dół wszystko, co organizm nagromadzonych przez lata – rzut bezużyteczną rzecz. Wszyscy lekarze są trąbienie, że niemożliwe jest, aby schudnąć szybko, bo pociąg organizm do gromadzenia tłuszczu w rezerwie. Krótkotrwałe diety przez 5 dni lub krócej – to tylko droga beznadziejnej sytuacji, kiedy inni już czasu.

load...

Zawartość:

Takie pilne utrata wagi może być uzasadnione, jeśli nagle zaproszony na uroczystość, albo idą w strzelaniu film, wideo, etc., które wymagają doskonałej harmonii. Albo ulubionym zarezerwowane w ostatniej chwili na Malediwy lub w Turcji i latać przez tydzień. W innych sytuacjach, a szczególnie przed ślubem, konieczne jest rozważenie form korekt z góry, lub na głównym wydarzeniem w życiu ryzykujesz patrzeć zmęczony i niezdrowe kolor skóry i oczu głodnych drapieżników.

Tak więc, jeśli weźmiemy pod uwagę dodatkową utratę wagi jako koła ratunkowego, należy wybrać najbardziej oszczędne diety, z którego organizm odbiera najmniejszy stres i być w stanie szybko odzyskać (z punktu widzenia zdrowia, zamiast kilogramów!). Bardzo popularne w diecie panie do 5 dni, więc wybraliśmy kilka jej gatunków z prostym menu i dobre opinie.

Dieta stara Anglia:

Stóp owsiane

Jeśli pamiętasz stare angielskie filmy, wszystkie kobiety są cienkie, z doskonałą postawę i bujne włosy. Okazuje się, że takie formy panie odbyła się po menu diety, która składała się tylko z naturalnych produktów. Dziś wielu z nich stały się znakiem rozpoznawczym Anglii. Na przykład, płatki owsiane.

load...

Tradycja uruchomić rano płatki owsiane – świetny sposób na utrzymanie wagi jest normalne, nawet jeśli nie siedzieć na diecie. Gotowane owies ma właściwości otaczającej że czyści ściany żołądka ze wszystkim, że opadnie i zakłóca normalnego trawienia. A wcześniej proces trawienia, tym lepsza żywność jest trawiona, a mniej jest w zastoju w jelitach. Ludzie ze zdrową perystaltykę przytyć rzadko, ponieważ wszystkie z nich zbędne wyświetlona natychmiast.

Tak, danie główne staroangielski dieta jest owsianka. Zastanów się, co łączy mieszkańców jeść i jak często.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Pięciodniowy menu w języku angielskim:

 • śniadanie wszystkie pięć dni: płatki owsiane na wodzie + herbaty mleka (najlepiej czarny).
 • Lunch rozbieżne. Rozłóż się, który z dni trzeba będzie każda z opcji:
 1. Bulionu z kurczaka + 50 g. Chleb pszenny (nie trzymać!) + herbata;
 2. 2 kurczaka miękkie gotowane jajka + 50g. Chleb żytni z cienką warstwą masła + herbata;
 3. Pieczone i gotowane udko z kurczaka (do 200 gr.) + herbata;
 4. Tradycyjne jajko omlet (z 3 jaj);
 5. Pieczone lub gotowane piersi ptaka + szklanka ciepłego mleka (lub herbaty).
 • Lunch i podwieczorek – zielona herbata.
 • Obiady
 1. 100 gr. Gotowane ziemniaki + herbata;
 2. Dwa duże jabłko;
 3. Dwóch gruszek;
 4. 150 gr. Fasola szparagi lub konwencjonalne (na parze lub gotowane);
 5. 100g lli_1. Chleb pszenny z warstwą masła tonyusenkoy + herbata.

Brytyjczycy twierdzą, że ta dieta jest łatwo przejść ponad 10 kilogramów. Ale tutaj jest to niezbędne do dokonania rezerwacji: ściślejszej wagę do normy, tym trudniej jest tą częścią ciała z jego „dobra”. Osób otyłych, ponad 100 kg, naprawdę dobrze rzucać, oraz te, których nadwaga jest mały, naprawdę „wyprowadzić” około 3-4 kg.

Odchudzanie dla smakoszy: cieszyć wina

Bardzo skuteczne diety przez 5 dni – wino. Jeśli cenisz sobie dobre wino, wiesz, jak z nich korzystać, to pięć dni pić białą suchą muchę przez. Dieta ta opiera się na fakcie, że białego wina przyspieszyć rozpad tłuszczu, a tym samym przyczyniają się do spalania kalorii. Ale, oczywiście, że nie pić litrów i okulary, zajęcia smacznych potraw. Ta moc jest chwalony za to, co wino zagłusza głód, a nawet złe odżywianie ma silne pragnienie nie powstać.

I jeszcze, pomyśl zanim wybierzesz tę opcję, utrata masy ciała, nie mają zdobyć w ciągu pięciu dni do kierowania lub ciężko pracować. Alkohol w jakichkolwiek sterowników dawki wyłączony, aw aktywności umysłowej zakłóca normalnej koncentracji myśli.

Jeśli jesteś na wakacjach – jest to najlepsza opcja. Łagodna euforia i relaks w ciągu tygodnia, który podałeś.

Przed rozpoczęciem diety będzie musiał iść do sklepu i kupić następujące produkty:

 • Dobra butelka białego wytrawnego wina;
 • Funta sera o niskiej zawartości tłuszczu;
 • Kilogram beztłuszczowej jogurt;
 • Pół kilo jabłek, ogórków, pomidorów;
 • Tuzin jaj;
 • Zieleni – w nieograniczonych ilościach (sałatki, brokuły, szpinak, pietruszka, por, etc.).

To jest Twój pięciu dni diety. Podzielić każdy zakupiony produkt do 5 porcji dziennie, a menu może być sobą. Jak można połączyć składniki – to jest twoje. Najważniejszą rzeczą jest użycie dni wina 100 g 100 g sera itp

Zielona powinny być podstawą diety, gdyż produkt ten jest bogaty w błonnik, a więc ma bardzo niską zawartość kalorii. Można zjeść w jednym posiedzeniu 2 kg sałaty i jeszcze dostać tylko 240 kcal. Ale żołądek jest pełen po brzegi i nie mają poczucia głodu.

Informacje zwrotne od tych, którzy już próbowali wyobrazić sobie tę moc przez pięć dni często trwa 4-5 kg.

Jemy bez liczenia kalorii: dieta „5 minus 5”

Większość kobiet uważa, że ​​najprostszym i niesztywna pięć dni diety, aby schudnąć – to „5 minus 5”. Sam tytuł podpowiedź: pięć dni odwilży „5 kg. Oczywiście, dane są raczej konwencjonalne, ale tracisz trzy kilogramy jednoznacznie. Dalej – do rozstrzygnięcia przez organizm.

Prostota tej postaci wykonania dostaw – w porcji masowych. Można jeść tyle, ile chcesz, ale tylko pewną grupę produktów. W dietetyków jest specjalna nazwa dla tej diety – mono-dieta. Jest on oparty na zasadach odrębnej żywności, które od dawna są zatwierdzone przez lekarzy. Jest udowodnione, że w korzystaniu z podobnymi produktami składu ciała łatwiej poradzić sobie z trawieniem żywności i nie ma na celu uchylenie coś dla stada. Ponadto, aby zabrać go do brakującej energii, zaczyna aktywnie przeznaczanie tłuszcz podskórny, który w rzeczywistości potrzeba ludzi, którzy chcą schudnąć.

Tak więc, biorąc pod uwagę pięć dni do następujących grup produktów:

 • Poniedziałek – pokarmów białkowych. Wskazane jest, aby jeść tylko białka tylko zwierzęcego lub roślinnego, bez mieszania. Na przykład, „ludobójcy” poleca mięso, ryby, jaja. Wegetarianie -. Fasola, twaróg, tofu i inne produkty wytwarzane bez dodatku tłuszczu i soli.
 • Wtorek – warzywa. Cała ich rodzina warzyw niepożądane chude na ziemniaki i marchew, ponieważ dają uczucie sytości na bardzo krótki okres czasu.
 • środa – ziarna i orzechy. Kashi wybrać najbardziej ulubionym. Orzechy są jako dodatkowy dodatek, a nie zszywkami, więc konieczne jest ograniczenie liczby 150 gramów.
 • Czwartek – owoce. Nie zastąpić świeżą pomarańczę lub sok jabłkowy, a jego zawartość kalorii jest kilkakrotnie wyższa. Ponadto, w sokach nie są już użyteczne włókna.
 • Piątek – sfermentowane mleko. Jeść ser, pić kefir lub jogurt i cieszyć się, że jest to ostatni dzień abstynencji.

Przepis na zielonej fasoli

Każdy 5 dni pokarm dla utraty wagi nie powinien być powtórzony kilka pętli w rzędzie. To zbyt wiele dla organizmu. Spróbuj ograniczyć się do wysokokalorycznych pokarmów, ale istnieje wiele różnych produktów spożywczych. Lepiej jest, aby utrzymać stabilną wagę niż przemienności twardy i szybki defoliacji słodyczy.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...