Dieta: mit czy rzeczywistość?

Dzieci i osób o słabym sercu zapytać urlopu: coś było nie do pomyślenia! Absolutnie naruszone wszystkie prawa odżywiania, konsultacji lekarzy na prawidłowe odżywianie łzawienie włosy na głowie … A wszystko z powodu polskiego dietetyka Yan Kvasnevsky powiedział, że najlepszą dietą dla utraty wagi – dieta na tłuszczu! Tak, regularnie smalec, a także wielu innych tłustych. Ale owoce, warzywa i zboża Pan Kwaśniewski wzywa do niemal bezużyteczna, gdyż to oni, jego zdaniem, prowadzić do nadwagi. Czy można sobie wyobrazić, że aby schudnąć, nie trzeba wyświetlić zegar depresyjne kapustę żuć z brokułami, jeść wystarczająco dużo tłuszczu, mięso i inne tłuszcze zwierzęce!

load...

Polski geniusz lub po prostu ignorantem?

Można myśleć o tym artykule loterii lub wziąć polską dietetyka za szarlatana, ale fakty są faktami: Yana Kvasnevskogo tłustej diety każdego dnia zyskuje coraz większą popularność. Tylko w Polsce, słynnego dietetyka dla ponad dwóch milionów zwolenników. Wiele osób z całego świata liter zapisu podziękował lekarza, rozmawiając o ile mieli do stracenia kilogramów w ciągu miesiąca. I jeżeli istnieją pozytywne wyniki, to dlaczego nie założyć, że system jest racjonalne?

Problem zdrowego odżywiania oryginalnym Polak poświęcił ponad 30 lat. Ian Krasnovskii nie tylko dietetyka ale również praktykującym lekarzem. On opracował system nazywany jest „optymalne odżywianie”, używa go z powodzeniem w leczeniu pacjentów z cukrzycą, z układu krążenia, nerek i innych chorób. Lekarz twierdzi, że jego dieta pomaga schudnąć i zyskać niezbędną wagę. I są momenty w swoim systemie, który obsługuje dietetyków wszystko na świecie: start spożycie żywności jest konieczne w miłej atmosferze, dokładnie żuć jedzenie, nie być rozproszony podczas jedzenia czytania i telewizji, itp To tylko część większości diet przeraża nie tylko dietetycy, ale także zwykłych śmiertelników, którzy są przyzwyczajeni do utraty wagi za pomocą marchewki i kaszy owsianej.

Co jest niesamowite dieta?

Yan Kvasnevsky pewność, że człowiek powinien jeść żywności, która jest nie tylko łatwy do strawienia, ale także dać ciału maksymalną energię. I to jest właśnie jedzenie są tłuszcze zwierzęce, mięso i łój. I jedzenie nie musi być tylko tłuste i bardzo tłuste! Na przykład, jeśli chcesz pić mleko – tak dodać śmietanę (i lepiej jest zastąpić ostatni), zdecydował się smażyć ziemniaki – tylko z boczkiem, wszystkie pływały i syknął! A jeśli jądra brakuje – coś mniej niż 6-8 jednostki dziennie, aby je jeść nie jest konieczne!

W odniesieniu do korzystania z włókna dla ciała, że ​​Kwaśniewski uważa za mit i błąd dietetyczny chleb, płatki i otręby absolutnie nie odżywiają ciało, ale tylko zajmują miejsce w żołądku. Podobnie jak ma trochę szacunku dietetyka owoców i warzyw, jeśli składają się one zasadniczo z cieczą, nie jest łatwiejsze do picia na czczo szklankę czystej wody? A jeśli zdecydujesz się zaprotestować polską Pan i przypomnieć o dobroczynnych witamin, a następnie natychmiast otrzymać odpowiedź w tym samym tłuszczu i mięsa tyle witamin dla normalnej działalności człowieka. Szczególnie wiele z nich, zgodnie z dietetykiem, który pan w nas tak mało zwrócić uwagę na produkty uboczne – serca, nerek, płuc. Tutaj wskazane jest jeść częściej i w dużych ilościach, ale nie trać czasu i zdrowia na wszelkiego rodzaju niepotrzebnych warzyw i zbóż.

load...

Nawet olej roślinny Yan Kvasnevsky stosuje się bez szacunkiem, zachęcanie pacjentów do smażenia potraw i tankować tylko w tłuszczach zwierzęcych. Ziemniak i makaron jest możliwe, ale nie więcej niż 300 gramów dziennie. I sprzeczne z logiką tego tłustych prac diecie! Tak wielu ludzi utraty wagi ułatwia przejście od surowej marchewki do kawałka pysznego boczku z czosnkiem. Ponadto nie ma „płynne przejście” nie jest wymagane diecie tłuszczowej może rozpocząć się w dowolnym momencie, bez uprzedniego przygotowania. Oto ładne menu oferuje Kwaśniewskiego za jego zwolenników:

 • Śniadanie. Do przygotowania jajecznicy albo omletów wymaga przynajmniej 3 jajka. Smażone, oczywiście, ze skwarkami. Dalej – herbata bez cukru z małym kawałku chleba, hojnie smarować lub pokryte grubą warstwą masła.
 • Lunch. 150grammov pogrubienie carbonade (które razem z mięsa i tłuszczowe) przez zanurzenie w jaj ciasta i bułce tartej, smażone na maśle. Na ozdabianie – kilka ziemniaki z tłuszczem ze smażenia na lewo carbonade, trochę ogórek kiszony.
 • Kolacja. I to nie istnieje! Żywność, przyjęty na śniadanie i kolację, to wystarczy, aby nasycić ciało i nie chce jeść aż do następnego ranka. Jednakże, jeśli naprawdę chcesz go ugryźć nadal jest możliwe. Yan Kvasnevsky pozwala zaspokoić głód o każdej porze dnia – nawet w nocy! Nie jest to marzenie każdego człowieka siedzącego na diecie?

Naprzód marsz do sklepu na boczku? Lub nawet myśleć?

Okazuje się, że tłuszcz w diecie działa cuda, i wreszcie znaleźli panaceum na wszystkie problemy związane z wadami rysunku? To nie jest takie proste. Oczywiście, tłuszcz do naszych współobywateli – jest nie tylko użyteczny produkt, ale prawdziwa idea narodowa, bohater anegdot i pasji milionów. I pobyt Emel i zdobyć upragniony rysunek bez wyczerpując diety i straszny nastrój – świętą przyczynę.

Jednak nie fakt, że usiadł na diecie tłuszczu, będzie wśród szczęśliwców, utraty wagi skokowo. Może nastąpić po kogoś i problemy zdrowotne. Tłuszcz zwierzęcy – jest cholesterol, a nawet jeśli zostanie udowodnione, że jest to konieczne dla zdrowia organizmu, ale jej nadmiar – coś raczej nieprzyjemne. Omówmy plusy i minusy tej niezwykłej diecie. Zacznijmy dobra:

 • Ta dieta naprawdę pomaga zarówno stracić i zyskać niezbędną wagę. Dowodem na to jest przez osoby, które pomyślnie przeszły dwumiesięczną diety dla tłuszczu (termin ten jest dość mało).
 • Komórki mózgu człowieka składa się z 60% tłuszczu. Jeść tłuszcze zwierzęce, bogate w kalorie, ludzie wspierają go w dobrej kondycji.
 • Siedzieć na takiej diety jest nie tylko uciążliwe, ale nawet przyjemne. Jeśli kefir lub roślinne dieta doprowadza osobę do prawdziwej depresji, obfitość mięsa i tłuszczu w diecie nigdy nie psuć nastroju kobiety.
 • Nie trzeba gotować osobno dla siebie i swoich gospodarstw domowych. Po tym wszystkim, tylko najbardziej silnej woli kobiety (lub po prostu super wykwalifikowanych kulinarka) są w stanie ugotować zupę do męża, nigdy nie spróbować. A jeśli jest to w ogóle możliwe, a następnie usiąść przy stole i daj się ślinić na temat rodzaju jedzenie – prawdziwe tortury! Tłustej diety, nie można nawet zgłosić, że utrata wagi.

Ale nie wszyscy tak gładko, istnieją pewne wady, więc pomyśl o tym:

 • Odżywianie jako naukę, istnieje więcej niż kilkanaście lat. I przez cały ten czas, lekarze i naukowcy nie siedział bezczynnie; szukali, zbadane, sprawdzone możliwości ludzkiego ciała. A te diety, które zostały opracowane przez nich przyniosły korzyści niezaprzeczalne do jego zwolenników. Ale zawartość takich dietach były dokładnie odwrotne do tego, co oferuje Yan Kvasnevsky. Więc może to jest zbyt wcześnie, aby rozważyć tłusta dieta 100% poprawne, odrzucając wszystkie poprzednie wiedzę?
 • Siedząc na diecie pana Kwaśniewskiego, to jest możliwe, aby zarobić żołądka, trzustki i wielu innych chorób. I to co mówi dietetyk? „Się do winy! Nie było nic do życia na owies i marchwi siedzieć!”
 • Dla wielu ludzi, którzy chcą schudnąć, samą ideę tłuszczu lub po prostu tłuszczu w jamie ustnej – obrzydliwe. Jeżeli nie jesteś smakoszem i miał pasję do wszystkiego pogrubioną, to lepiej poosteregsya nagła zmiana diety.
 • Fakt, że można schudnąć po jedzeniu boczek – szokująca myśl dla większości ludzi. Wiele z nich jest po prostu boi się siedzieć na takiej diecie: nagle nie pomoże odchudzania i zamiast wpisać kilka dodatkowych kilogramów? Nagle kierowania ich to będzie och, jak nie jest łatwe?

Cóż, czasy się zmieniają. Jeśli kilka lat temu kombinacja słów „diety i tłuszczu” wydaje się absurdalny, ale teraz setki ludzi schudnąć w ten sposób. A jeśli pojawiają się takie diety – to jest ktoś, kto jej potrzebuje! Zdecyduj sam, czy nie spróbować modne diety na tłuszczu, lub lepiej, aby kontynuować eksperymenty z jogurtem i warzywami. Po tym wszystkim, ktoś przyjemność procesie przezwyciężania trudności, pragnienie, aby być dumni z wyniku uzyskanego wielkim kosztem. I ktoś wręcz przeciwnie, aby myśleć racjonalnie i szuka bardziej prostych sposobów, aby rozwiązać ten problem. Przynajmniej ktoś się spełniło marzenie kalorii i sytości podczas odchudzania. Pan Kwaśniewski powiedzieć dziękuję za to!

load...