Dieta Margarity Korolevoy – 9 dni i jesteś w świetnej formie!

Zawartość:

Walka z otyłością bierze umysł niemal każdego przeciętnego dziewczyny, niezależnie od jej wieku, statusu społecznego i stylu życia. Inną rzeczą jest to, że każdy z nas ma swoją własną strategię i taktykę w walce. A jeśli w tygodniu jest to możliwe, aby pozbyć się co najmniej kilka znienawidzonego kilogrammchikov, następnie z triumfalnym okrzykiem Komanczów dążymy do osiągnięcia nowe szczyty z trzykrotnie entuzjazmem.

load...

Podobnie, brak widocznych rezultatów jest w stanie dostarczyć sporo frustracji, aż do prawdziwego żalu, który jest bardzo trudno przetrwać bez Zaev coś smacznego. Rezultatem jest błędne koło – nie tracąc na wadze, ponieważ dużo jeść i jeść dużo, ponieważ nie można schudnąć.

Dietetycy twierdzą, że utrzymanie masy ciała jest normalne – to nie jeden dzień, ale rezultatem systematycznych działań zmierzających do osiągnięcia celu. To jest jedzenie musi być zdrowe i żywe zawsze, a nie od czasu do czasu. Nie zostały jeszcze opracowane automatyczny nawyk jedzenia żywności z odrobiną soli, wody, napojów niegazowanych bez cukru i alkoholu, sałatki bez majonezu, bez kanapki masłem i kiełbasy, do osiągnięcia doskonałości w dziedzinie talii i bioder będzie niezwykle trudne.

Co najmniej jeden dzień w tygodniu powinien być absolutorium – jabłka, ser, jogurt, lub po prostu niegazowanej wody. Ale nie zapominaj, że korzystanie z jogurtu jest przeciwwskazany u istniejących problemów żołądkowych i choroby wrzodowej dwunastnicy, ponieważ może wywołać zaostrzenie. Napój ten nie jest pożądane, i tych, którzy cierpią z powodu kamieni nerkowych.

Optymalna dieta dla gwiazd, a nie tylko

Jedną z najbardziej skutecznych programów żywieniowych mających na celu zmniejszenie masy ciała, a następnie jego stabilność, jest teraz „diety Margarity Korolevoy 9 dni lub mono- diety. Zwolennicy tej metody odchudzania są gwiazdy polskiego show biznesu, doświadczenie to dla siebie.

load...

Zwykle rezultatem jej stosowania jest strata około 10% pierwotnej wagi. Aby wzmocnić efekt, nie poddawaj się umiarkowaną aktywność fizyczną w tym czasie. Pływanie, bieganie, taniec i gimnastyka po prostu będzie mieć pozytywny wpływ na napięcie mięśni i ogólnej kondycji skóry. Można ćwiczyć masażu, w tym miodu.

Margarity Korolevoy dziewięć dni dieta – najbardziej dostępne i najbardziej zrównoważony sposób, aby schudnąć. Dzięki niemu organizm nie jest w stresie.

 • W ciągu pierwszych trzech dni, zaleca się codziennie do 19 godzin, aby jeść tylko szklankę ryżu, namoczone w godzinach wieczornych, dokładnie myte i gotowane w godzinach porannych;
 • Kolejne trzy dni – gotowane mięso kurczaka w ilości 1 kg na dzień, bez tłuszczu i skórę, także tylko do 19 godzin;
 • Wreszcie, pozostałe trzy dni należy jeść tylko surowe i gotowane warzywa, dzienna dawka, która powinna mieścić się w 700-900 gramów;
 • Można gotować sałatki warzywne, takie jak sałatki, ale bez ogórków – zastąpienie świeżych warzyw konserwowych lub kiszonych niedopuszczalne.

Cechy diety

Ścisłe 9 dni dieta Margarity Korolevoy sugeruje początek nowego dnia ze szklanką wody. Podczas monodiets zaleca się pić dużo czystej wody lub zielonej herbaty (oczywiście niesłodzone) – nie mniej niż dwa i pół litra dziennie. Dostępność śniadaniu opcjonalny, ponieważ nie jest pobierana rano organizm nie jest wystarczająco silny, aby wykonywać swoje funkcje. Cierpi, a następnie starają się zaopatrzyć się w tłuszczu „na czarną godzinę”.

Wszystkie posiłki muszą być spożywane w 5-6 posiłków w małych porcjach. Wskazane jest, aby uniknąć uczucia głodu. Waga pojedynczego posiłku nie powinna przekraczać 250 gramów.

Zaletą tej metody utraty wagi jest uważana za gwałtowną zmianą produktów, które pozwalają na ludzki organizm do wykorzystania wewnętrznego metabolizm rezerw i służyć jako etap przygotowawczy do podstawowej diety.

Przed rozpoczęciem schudnąć metodą Margarity Korolevoy, należy skonsultować się z lekarzem!

Wady mono Margarity Korolevoy

9-dniowa dieta Margarity Korolevoy poprawia przemianę materii i poprawia metabolizm wewnątrzkomórkowy. A obecność błonnika w diecie pomaga utrzymać uczucie sytości przez cały dzień. Jednakże każda dieta nie jest pozbawiony agresywności i ma pewne wady.

 • Ilość pierwiastków śladowych w organizmie znacznie zmniejszone;
 • Znaczna zmiana poziomu cukru we krwi – szczególnie w dniach ryżu;
 • Dzień z kurczaka mogą niekorzystnie wpływać na metabolizm wody sól, ponieważ w tym okresie nie jest zwiększone wydalanie płynów z organizmu.

Prawidłowe odżywianie jest metoda Margarity Korolevoy

Oczywiście, dieta opisano powyżej, dość surowe. Nie każdy może przetrwać dziewięć dni monotonne jedzenie. W tym przypadku, dietetyk Margarita Koroleva nie oferuje torturować ciało postem, ale po prostu staram się jeść zdrowo.

 • Jeść co najmniej pięć razy dziennie w małych porcjach;
 • Nic nie smażone! Gotować, piec, gotować przez kilka;
 • Można sobie pozwolić na chleb, tylko pierwszą połowę dnia. Pożądane żyta;
 • Soki, kawa, herbata, staraj się jeść pół godziny przed posiłkiem lub pół godziny po nim;
 • Cukier zastąpić miodem;
 • W dniu trzeba pić co najmniej dwa litry wody;
 • Od napoje alkoholowe powinny być opuszczony, można sobie pozwolić na białe wino wytrawne;
 • Jeśli chciał owsiankę – tylko na wodzie;
 • Korzystnie stosuje się olej z oliwek;
 • Na obiad, staram się jeść warzywa lub owoce.

Jeśli dziedzictwo genetyczne, albo credo – być pani ze wspaniałymi objętości i formy, nie jest konieczne, aby torturować organizm do ekstremalnych diet. Rzeczywiście, w tym przypadku, nawet 9 dni dieta Margarity Korolevoy nie przyniesie oczekiwanych rezultatów.

Kochać się z całego serca, zawsze w dobrym nastroju, aby dowiedzieć się, jak ustawić akcenty w rzeczach swojej garderoby. Podkreślać zalety i wady uniknąć występów, i będzie bardzo seksowna, pożądana i nieodparty miłość, którą w oczy.

load...