Dieta Maggi egg – Lekkie rozwiązania

Zawartość:

Według słów jednego mędrca: „dieta – naukowo zaprojektowany program do walki z mózgu do żołądka, to jest na pewno skazane na niepowodzenie.” Cóż, można oczywiście rację … Chociaż dieta może być inna. Kobieta tak rozmieszczone, że cały czas są niezadowoleni ze swojej figury i starają się wykorzystać każdą okazję do usunięcia braków. Na to, być może, nie zniknie w najbliższym czasie diety. W przypadku małych – aby wybrać taki, który będzie działać tak skutecznie, jak to możliwe, a jednocześnie nie spowoduje szkód.

load...

Nie tak dawno pojawił się i natychmiast „wyobraźnię” chcących schudnąć, rodzaj jaj diet – diety Maggie. Skąd tej zabawnej nazwie – nie jest znana. W jednej z wersji Maggi – pseudonim dziewczynki, który był jednym z pierwszych, aby spróbować go dla siebie i dotkniętego „cudownej transformacji”, postanowiłem podzielić się ze wszystkimi tego przepisu. Może tak to jest naprawdę. A może – nie. Jednak nie jest tak ważne. Znacznie ważniejsze jest to, że dieta ta istnieje i pomogła już wielu kobietom pozbyć się znienawidzonych kilogramów, a tym samym stać się trochę szczęśliwsi.

Generalnie, jaja – unikalny produkt. Pomimo niewielkiej kaloryczności, mają zdolność do zaspokojenia głodu. Nie tak dawno temu, amerykańscy naukowcy przeprowadzili ciekawy eksperyment. Zebrali grupę ostrości kobiet, które są otyłe. Pytano, jak śniadanie, wybrać jeden z produktów – jajko czy obwarzanek – i użyć go do dwóch miesięcy. Ważne jest, że kaloryczne i oba były takie same. „Pomiar odniesienia” zostało przeprowadzone w ośmiu tygodni. Ci, którzy wolą jaja w tym czasie jest znacznie cieńsza. I miłośnicy bułeczki zachowały swoje kilogramy.

Dieta i Maggie. Według tych, którzy doświadczyli go dla siebie, wyniki – po prostu oszałamiające. W ciągu czterech tygodni od kursu możliwe jest „rzucać” od 10 do 25 kilogramów. I, last but not least – efekt ten utrzymuje się przez długi czas. I, w przeciwieństwie do większości innych diet, nie będzie realizować osłabiające głód. Czy każdy potrzebuje „magiczne” oznacza? W zasadzie tak. Pod warunkiem, że lubisz jajka, owoce cytrusowe, i nie trzeba mieć reakcję alergiczną. Przeciwwskazane również dieta Maggi tych, którzy cierpią na przewlekłe choroby nerek lub niedociśnienie. W każdym razie, nawet jeśli czujesz się doskonale zdrowego człowieka przed „siedzieć” na diecie, należy skonsultować się z lekarzem. Nagle, że to ty, to jest przeciwwskazane. Dlaczego szkodliwe dla zdrowia?

„Za” i „przeciw”

Oczywistą „plus” z tej metody jest fakt, że będzie zwolniony od liczenia kalorii. Zgadzam się, to jest dość żmudne zadanie. Nie jest konieczne, aby obliczyć nic – jeśli przyjrzeć się bliżej menu, można zauważyć, że wiele żywności mogą być spożywane bez ograniczeń. Nawiasem mówiąc, dlatego prawie nikt nie narzeka z głodu. Jajko dieta opiera się na innej zasadzie – na oddziaływanie różnych pokarmów w organizmie. Składniki te dobiera się tak, że po wprowadzeniu do reakcji chemicznej w żołądku, aktywują lipolizę i ułatwia usuwanie toksyn.

load...

Niestety, ze względu na duży „plus” i następuje ogromny „minus”. Maggie dieta wymaga ścisłej zgodności złożonej menu. Surowo zabrania się „przeskoczyć” lub kolejność żadnych produktów. Inaczej, każdy wynik nie dostaniesz. Ponadto, jeśli przypadkowo „wyszedł z harmonogramem”, nie będzie musiał zacząć od miejsca, w którym zostało przerwane, a od pierwszego dnia. Jest to szczególnie niewygodne dla tych, którzy muszą iść do pracy każdego dnia. Noszenie różne słoiki, pudełka i „tueski” podałeś.

Ale gotowanie nie zajmie Ci dużo czasu – wszystkie są bardzo proste. Tak, i biegać szuka produktu nie masz. Nic egzotyczne – wszystko można kupić w najbliższym supermarkecie. I że nie ma wątpliwości – „plus”. Warzywa gotowania można na dwa sposoby – albo na parze lub gotowane. Buliony mięsne są wykluczone. Cieszę się również, że nie trzeba całkowicie zrezygnować z soli i zjeść świeże, jedzenie bez smaku. Wolno także prawie każdy przyprawy, czosnek i cebulę.

Innym bardzo miły „znak plus” dieta Maggi – jest to, że czarna kawa i herbata może być pijany w dowolnym czasie i bez ograniczeń. Ponadto dopuszcza się „osłodzić swoje życie” substytutów cukru. Generalnie płyn powinien starać się jeść jak najwięcej – trzech litrów dziennie, co najmniej. W ogóle, to okazuje się, że „plus” to dieta jest o wiele więcej niż „przeciw”. Spróbujmy?


Pierwsze dwa tygodnie

W śniadaniu czternastu dni jest zawsze taka sama. Należy jeść dwa jajka na twardo – Wybierz – pół grejpfruta lub pomarańczy. Obiad i kolacja będzie otlichatsya.Rezhim moc przez kilka dni.

 1. Na obiad, wybrać swój ulubiony owoc – Fit gruszki, jabłka, brzoskwinie, arbuzy, etc. – i jeść je jak chcesz. Na obiad – smażone lub gotowane mięso. Można jeść wołowiny, wieprzowiny lub cielęciny. Od jagnięcina powinna powstrzymać. Nawiasem mówiąc, niskotłuszczowy mięsa mielonego może być użyty w zamian.
 2. Na obiad – kurczak. Można gotować lub smażyć – jak wolisz. Tylko skóra nie jest konieczne – jest tłusta. Na obiad przygotować sałatkę – marchew, papryka, sałata, pomidory, ogórki. Nie jest konieczne, aby ją wypełnić. Do sałatek – dwa jajka i kawałek świeżego ciasta. Na deser – grejpfruta. Jednakże, jeśli nie lubisz grejpfruty, one zawsze mogą być zastąpione przez pomarańczy. To jest zupełnie niedopuszczalne.
 3. W ciągu dnia można zjeść grzankę lub tortilli i dużą ilością sera i pomidorów. Jednak ser powinien być o niskiej zawartości tłuszczu. Wieczór – mięso i surówka.
 4. Na lunch – wybrany rodzaj owocu. Na kolację – znowu mięso z surówką.
 5. Na obiad – dwa jajka i warzywa gotowane. Odpowiednie cukinia z fasoli lub marchewką i groszkiem. Wieczór – ryby. Można smażyć, gotować, można – że kochasz bardziej. Aby ryby – świeże surówka. A następnie – grejpfrut.
 6. Podczas dnia – owoców, wieczorem – mięso. Sałatka jest anulowane dzisiaj.
 7. Na obiad – kurczak. Naturalnie, bez skóry. Do jej pomidorami i gotowanymi warzywami. Orange. Nawiasem mówiąc, warzywa gotować więcej – są one cię i zjeść.
 8. W ciągu dnia – mięso i sałatki. Night – gotowane jajka i pomarańczowy.
 9. Na obiad – gotowane jajka, sery o niskiej zawartości tłuszczu i grejpfruta. Wieczorem – po raz kolejny dwa jajka. Nic więc dziwnego, że tej diety – jajko.
 10. Podczas dnia – wieczorem – ryby, jaja.
 11. Na obiad – ryby, pomidory i pomarańcze. Wieczór – sałatka owocowa z brzoskwinie, jabłka, melony, pomarańcze i mandarynki.
 12. Dzień i noc to samo – kurczak, pomidory, gotowane warzywa i pomarańczowy.

Trzeci i czwarty tydzień

Trzeci tydzień różni się od poprzednich tym, że różnorodność nie będzie. Każdy dzień wyróżnia się kilka produktów, które mogą być spożywane w niemal nieograniczonych ilościach. Jednak zaleca się, jak poprzednio, jeść trzy razy dziennie.

 1. Owoce. Zakazane – daktyle, mango, banany, winogrona i figi. Cała reszta – to jest możliwe.
 2. Warzywa. Wszelkie wyjątkiem ziemniaków. Można gotować, może to być świeży.
 3. Dozwolone i warzywa i owoce.
 4. Ryby, gotowane warzywa, kapusta i sałata.
 5. Wybór – mięsa lub kurczaka. Gotowane warzywa.
 6. Dni sześć i siedem – jeden rodzaj owoców.

Czwarty tydzień. „Outstanding” lista produktów, które mogą być spożywane przez cały dzień.

Dzień pierwszy:

 • Mięso kurczaka, lub nie więcej niż 200 gramów
 • 3 pomidory
 • Tuńczyk w sosie własnym
 • 4 ogórek
 • Kawałek ciasta
 • Grejpfrut

Dzień drugi:

 • 200 g mięsa
 • 3 pomidor
 • 4 ogórek
 • Tost
 • Gruszka lub jabłko

Dzień trzeci:

 • Ser niskotłuszczowy lub łyżka twarożku
 • Gotowane warzywa
 • Dwa pomidory i ogórki
 • Kawałek ciasta
 • Pomarańczowy

Czwarty dzień:

 • Pół kurczaka
 • Ogórek
 • 3 pomidor
 • Grejpfrut
 • Gruszka lub jabłko

Dzień piąty:

 • 2 jajka
 • 3 pomidor
 • Liść sałaty
 • Pomarańczowy

Dzień szósty:

 • Pierś z kurczaka – 2 sztuki
 • Ser lub twaróg – 125 gr
 • Tost
 • 2 ogórki, pomidory
 • Szklanka jogurtu
 • Grejpfrut

Dobrze, jajko dieta Maggi i kompletne. Ate zrobić to dobrze i nigdy „zjechać z drogi”, to jest prawdopodobne, aby być w stanie już cztery tygodnie spokojnie dostać się do starych dżinsów, w którym dawno temu, „położyć kres”. I znany aforyzm, że „dziewczęcą postać łatwiej przechowywać w pamięci” – już nie jest o tobie.

load...