Dieta Ksenia Borodina: ścisła dieta ogórek na szybką utratę wagi

Dla każdej kobiety ważne jest, aby dobrze wyglądać. Doskonały wygląd gwiazd show-biznesu i telewizji – obowiązkowy wymóg. Oczywiście, znane osobistości mają wystarczającej zdolności finansowej do pozostania w doskonałej kondycji. Ale i gwiazdy z nadwagą, zwłaszcza kobiet w wyniku macierzyństwa. Szybko powrócić do parametrów referencyjnych, aby pomóc im ćwiczeń i specjalne zasady żywności. Na przykład, Ksenia Borodina diety wykazały wyraźny efekt. Ze słów najsłynniejszej wiodących, była w stanie pozbyć się dodatkowych 12 kg.

load...

Zawartość:

Jak Borodina udało się schudnąć

Wielu fanów zastanawiać, w jaki sposób Ksenia Borodina wkrótce po urodzeniu może stać się jeszcze bardziej smukły niż przed ciążą. Sama gwiazda TV nie otwarte dla publiczności wszystkich tajemnic, najwyraźniej, uważana za najlepszą, aby zaoszczędzić trochę intrygi. I rozwiązać tajemnicę wielu chciałoby. Jak przyznał, prezenter telewizyjny, ona od dzieciństwa był skłonny do tuszy. A teraz osiągnąć utratę wagi i wysiłku utrzymuje wyników. Istnieje kilka z najbardziej popularnych wersjach jak cienka Ksenia Borodina, dieta z każdej diety dał taką imponującą wydajność.

Zgodnie z pierwszą hipotezą, że dziewczyna po diety kolegami i imiennik, Ksenia Sobczak. Zalecenia dla niego są dość proste. Musimy przestrzegać zasad oddzielnej żywności. Bezwzględny zakaz jakiejkolwiek tam żywności. Jednak korzystne są owoce morza, owoców i warzyw oraz menu mięsa bez tłuszczu. Ogranicza wielkość porcji ilość jedzenia, które mogą zmieścić się w dłoni. Nie można jeść po 6 godz. A następnie co tydzień 4 razy trzeba odwiedzić siłownię, który trwał przez kilka godzin.

load...

Ten sposób życia trudno nazwać dieta. Ale to na pewno pomaga zdobyć smukły i dopasowanie ciała. Rysunek nie jest w porządku przez jeden tydzień. Ale nie będzie to miało wpływu mięśnie i skórę po utracie wagi. Rezultatem będzie długotrwałe, jeśli nie przeszkadza częste nadmiaru i braku aktywności.

Zasady ogórek dieta

Istnieją również bardziej powszechne wersja znajduje się harmonia Ksenia Borodina – dieta z sztywnych i mocno ograniczonym zakresie. Niedobór diety wspomaga szybką utratę wagi. Menu jest namalowany na każdy dzień, a to nie jest zalecane, aby go zmienić według własnego uznania. Aby rozpocząć przestrzeganie tych diet jest konieczna dopiero po solidnej oceny ich siły woli i stanu zdrowia.

Skromna dieta i obejmuje codzienne korzystanie z monotonną rodzaju potraw. Podstawą menu – świeże ogórki (4 lub 5 sztuk dziennie). Kalorii w nich co najmniej, ale dużo wody (do 97%). Pozostałe 3% jest błonnik, korzystne pierwiastki śladowe, witaminy i składniki odżywcze. W trakcie obróbki warzyw można poświęcić więcej energii niż wychodzi z nich. Ogórek dieta przyczynia się do zwiększonej utraty wagi.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Przed posiłkiem należy wypić szklankę zimnej wody. Na jego ciele grzewczego musi wydatkować dodatkową energię, rozpuszczając swoje rezerwy tłuszczu. Dzienna dieta składa się z trzech posiłków:

  • Śniadanie: mała kromka chleba żytniego, kilka świeżych ogórków.
  • Obiad: porcja zupy z preferowanych świeżych warzyw (tylko bez ziemniaków), sałatka z ogórka i zieleni z opatrunkami na oleju roślinnym. Dwa razy w tygodniu, zamiast zupy z warzyw można jeść gotowane chude mięso (nie więcej niż 200 g).
  • Obiad: ogórek (lub sałatka z ogórka i zieleni, przyprawione masłem).

Podczas gdy w diecie, to jest konieczne do spożycia wystarczającej ciecz (1.5 L lub więcej). Powinna to być niegazowana woda lub niesłodzone i raczej słaba herbata zielona. Ponadto zaleca się umieszczenie lewatywę czyszczenia. Schudnąć tak, że wolno nie więcej niż dwa tygodnie w czasie, w przeciwnym razie może to spowodować uszczerbek na zdrowiu. Tak, a waga przestaje aktywnie przejść, ponieważ organizm przyzwyczaja się do limitów.

Ze względu na brak równowagi w menu, ogórek dieta Ksenia Borodina powinien zostać uzupełniony poprzez kompleks multiwitaminowy-mineralnych. Dodatkowo, prezenter telewizyjny odwiedził halę sportową. Jej zwolennicy muszą również dać sobie aktywność fizyczną, czy jest to siłownia, turystyka lub w domu ćwiczenia.

Jak by nie zaszkodzić zdrowiu i zbudować na sukces

Szybkość powtarzania ogórek diety nie może rozpocząć się wcześniej niż 2 tygodnie lub miesiąc. Jeszcze bardziej efektywnie stosować się do następujących zasad. Tydzień na diecie Borodina, potem kilka tygodni po prostu zjeść. Oznacza to rezygnację z alkoholu, tłuste i pikantne, skrobiowych i słodyczy. I kolację nie później niż 7 godz. Po tygodniowej diecie może być powtórzony. I tak co drugi dzień osiąga dieta 7 ogórek i reszta 14 aż do osiągnięcia pożądanego odchudzania.

Ważne jest, aby skonsolidować osiągniętych wyników. W tym celu konieczne jest, aby dostosować swoje codzienne reżimu i diety. Wysokokaloryczne pokarmy, zwłaszcza słodkie, mąki i tłuszczu musi być ściśle ograniczone. I od alkoholu, po raz pierwszy, że lepiej jest odmówić absolutnie. Z biegiem czasu, utratę masy ciała powinna być oczyszczona z toksyn i masę substancji niebezpiecznych, i będzie bardzo podatny na negatywne działanie alkoholu.

Dieta ogórek eliminuje spożycie pokarmów węglowodanowych. Maksymalna ograniczone spożycie białka. Jest to niebezpieczne dla zdrowia w wielu chorobach o charakterze przewlekłym. Dlatego obowiązkowa konsultacja z lekarzem na temat celowości takiej diety w obecności jakichkolwiek problemów zdrowotnych.

Dodatkowo do utraty masy ciała, dieta Ksenia Borodina ma inny plus. Po jej zgodności z wieloma zauważyć poprawę stanu skóry, oczyszczając organizm. Jednak warunkiem stosowania takiej diety – używać tylko dobrej jakości ogórki, bez azotanów i pestycydów.

Ksenia Borodina o ich dietę

Idealny czas, aby schudnąć może być latem i wczesną jesienią, kiedy można kupić warzywa uprawiane w najbardziej sprzyjających warunkach środowiskowych. Najlepiej jest stosować produkty z zaufanych sprzedawców. A najlepiej – jeść ogórki z własnego łóżka.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...